naprawdę DOBRE tabletki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-05, 12:13   #1
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121

naprawdę DOBRE tabletki?



Witajcie!
Mam problem z włosami, mianowicie ostatnio (po trwałej) stały się suche, cienkie, takie lekkie... Mam wrażenie, że jest ich o połowę mniej. Przestały się układać i w ogóle są straszne... Chciałabym jakoś je wspomóc od wewnątrz (oczywiście stosuję też odżywki i odpowiednie szampony) - więc szukam tabletek, które by mi pomogły. Nie znam się na tym, słyszałam, że podobno czarna rzepa jest dobra, pokrzywa i skrzyp polny? Łykałam kiedyś jakieś tabletki ze skrzypem ale było to bardzo uciążliwe gdyż z tego co pamiętam trzeba było brać aż 8 tabletek dziennie :/ Niestety to nie dla mnie, gdyż ciągle o tym zapominałam no i z kuracji nici (no może trochę paznokcie mi się poprawiły). Teraz chcę znaleźć tabletki, które łyka się jedną lub dwie dziennie. Cenowo nie chcę by było to więcej niż ok. 50 zł, bo nie chcę się zrujnować, szczególnie, że nie wiadomo jakie będą efekty. Łykałam też kiedyś Silice, ale efekty właściwie żadne. Słyszałam kiedyś o jakiś tabletkach właśnie w granicach ok. 40-50 zł, które są bardzo dobre na włosy, paznokcie i cerę. Tylko nie pamiętam jak się nazywają... Zapuszczam włosy, więc nie miałabym nic przeciwko, by te tabletki wspomagały ich wzrost
Mam nadzieję, że mi pomożecie, szukam już wszędzie i nie mogę znaleźć tych tabletek, może któraś z Was już je używała i powie jakie były rezultaty? Lub poleci jakieś inne, podobne?
Pozdrawiam
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:47   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: naprawdę DOBRE tabletki?

Jest kilka wątków na ten temat, radze skorzystać z wyszukiwarki A poza tym, rzczywiście te tańsze tabletki zazwyczaj łyka się w większych ilościach , co jednak nie ma wpływu na efekty ( z reguły dobre). Ostatnio np Humavit zwiększył dawki w jednej tabletce dlatego bierze się ich mniej. Z tych tańszych : Humavit, Wyciąg ze skrzypu z witaminami są dobbre. Mnie tez Silica a także Skrzypovita nie pomogły , choć musisz pamiętac, że na efekty trzeba czekac conajmniej miesiąc.Natomiast z droższych tabletek bardzo dobrze działa Revalid, z tego co pamiętam bierze się właśnie dwie tebletki dziennie, choc mogę sie mylic, niemniej efekty po nim są bardzo dobre. Sprawdza się też Merz Special .Jednakże pamiętaj, że efekty będa widoczne dopiero na tych odcinkach włosów , które dopiero wyrosną, włos jest martwy więc tam gdzie jest już zniszczony pomogą jedynie bardzo dobre kosmetyki ( zazwyczaj profesjonalne) ze składnikami odbudowującymi.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:50   #3
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: naprawdę DOBRE tabletki?

o właśnie to chyba było Merz Special ta nazwa, o którą mi chodziło. moja znajoma kiedyś to brała i bardzo sobie chwaliła pamiętam, że było na "M". poszukam jeszcze jakiś innych informacji o tabletkach tutaj, dzięki za rady
pozdrawiam
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.