Nietrzymanie moczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-03, 10:52   #1
Nieznajoma667
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 44

Nietrzymanie moczu


Od ok 2 lat mam ten problem. Wstydzę się . Zaczęło się od ciągłego parcia na mocz i stałego chodzenia do toalety . Potem zaczęło mi się ulewac tak ze bez wkładek się nie obejdę bo po całym dniu w kroczu na spodniach czuć mocz . Boli mnie podbrzusze , kłują jajniki, stale parcie na mocz , ciagle odczuwam jak pełny pęcherz . Podczas mastrubacji ból . Brzucha. Wyczytałam ze tego chyba nie da się wyleczyć ;( mam dopiero 31 lat. Robiłam badania moczu wszystko Ok. Miała któraś taki problem ?
Nieznajoma667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 13:52   #2
Patrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nietrzymanie moczu

Ja też jestem po trzydziestce. Długo wypierałam ten problem, ale w zeszłym roku się nasiliło i już po prostu musiałam coś z tym zrobić. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że to jest mega popularny problem. Na kanwie tego, że w tym czasach się już o wszystkim mówi i coraz mniej jest tabu to i o nietrzymaniu moczu się zaczeło mówić. I całe szczęście. To jest straszne jak bielizna cały czas jest mokra. Wiem doskonale o czym piszesz. Ja akurat jestem z Krakowa i tutaj koleżanka mi poleciła doktora Tomasza Bastę, który przyjmuje w xxx. Wysłuchał mnie dokładnie, zrobił szczegółowy wywiad i powiedział, że zabieg laserowy na nietrzymanie moczu może pomóc. I na szczęście się zdecydowałam, bo przysięgam, że byłam już u kresu wytrzymałości i "zdziczałam" przez to. Zauważyłam dużą poprawę

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2019-05-06 o 16:28
Patrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 15:39   #3
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Nietrzymanie moczu

Znajoma wspominała, że fizjoterapeuta uroginekologiczny zdziałał w jej przypadku cuda. Może warto wybrać się na konsultację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-06 16:39:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.