Zęby mleczne u nastolatka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa

Notka

Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa Na Wasze pytania odpowiada Iwona Gnach-Olejniczak, lekarz stomatolog z 23-letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat praktykująca implantologię i ortodoncję, założycielka wrocławskiej kliniki UNIDENT UNION Dental Spa.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-04-14, 15:11   #1
underka
Przyczajenie
 
Avatar underka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6

Zęby mleczne u nastolatka


Witam. Od razu wspomnę tylko ,że mam już prawie 15 lat. Mój problem polega na tym, że brakuje mi 3 zębów. Pierwszym jest dolna lewa 3 , wypadła mi już dobre 6 miesięcy temu, ostatnio dopiero , jakiś tydzień temu pojawił się maluteńki kiełek. Pozostałymi zębami sa górne kły, z tym, ze lewy kieł mleczny jeszcze nie wypadł( rusza się i to bardzo , ale z powodu tego ,że prawy górny kieł wypadł nie chcę chodzić bez 2 zębów na górze ) Miałam robione zdjęcie RTG, zalążki zębów są w środku.
Pani ortodontka poradziła mi żeby gryźć takie plastikowe ,przeźroczyste rurki. Szczerze mówiąc zaczęłam je "gryźć" jakieś 2 miesiące temu , z tym że przez miesiąc o nich kompletnie zapomniałam i w sumie pomiędzy używaniem ich i nie używaniem ich nie było różnicy.
Stąd moje pytanie , czy są jakieś sposoby żeby przyśpieszyć tempo wzrostu zęba?
Pozdrawiam
underka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.