Poszukiwany fluid: lekki, matujący, różowy odcień! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-02, 09:32   #1
aza-h
Raczkowanie
 
Avatar aza-h
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 59
Exclamation

Poszukiwany fluid: lekki, matujący, różowy odcień!


Dziewczyny, poradźcie mi! Szukam fluidu który zastąpiłby mój ukochany Maybelline Pure Make Up 30Sand, którego już nie produkują był wg mnie doskonały: lekki, wyglądał naturalnie (nie robił tzw."maski" z twarzy), dobrze matował (z kryciem już gorzej, ale mi to nie przeszkadzało) i co najważniejsze, miał różowawy odcień a nie pomarańczowy, jak większość podkładów na rynku. Znacie jakieś podkłady, które matują i nie są "pomarańczowe"? Czytałam o Clinique Superfit 05neutral - ponoć jest właśnie taki "różowy" i przy pierwszej okazji poszukam go w drogeriach, mam tylko nadzieje że będzie w ludzkiej cenie
aza-h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 10:05   #2
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Poszukiwany fluid: lekki, matujący, różowy odcień!

ja też używałam pure makeup tylko czasem 30 a czasem 25 i na jego następcę znalazłam revlon colorstay z softlexem nr 206 medium beige. on jest taki między pure makeup 25a 30 więc nie wiem czy Ci bedzie pasował ale jeśli chodzi o właściwości, krycie itp to dla mnie jest idealny.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 16:58   #3
oyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: Poszukiwany fluid: lekki, matujący, różowy odcień!

A może być puder mineralny? Mam L'oreal True Match Minerals odcień C3 (blada jestem), myślałam że będzie ok, ale jednak jest dla mnie zbyt różowy. Może Tobie będzie pasował. Kryje jak podkład (a mam co zakryć- przebarwienia), matuje, jest lekki. Ja powracam do swojego 01 Translucide, bo ten był dla mnie idelny
oyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 17:01   #4
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Poszukiwany fluid: lekki, matujący, różowy odcień!

a ja się podhaczę i zapytam, czy ten revlon ma jakieś mega jasne odcienie??? Bo słyszałam o nim dobre rzeczy a że jestem mega blada szukam czegoś co właśnie nie będzie wpadało w pomarańcz i żółć...
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 19:18   #5
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Poszukiwany fluid: lekki, matujący, różowy odcień!

z tego co wiem to ma bardzo jasne odcienie m.in. ivory ale lepiej popytaj na wątku revlon'a
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66


Edytowane przez norana
Czas edycji: 2009-05-03 o 19:19 Powód: literowka
norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 19:32   #6
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Poszukiwany fluid: lekki, matujący, różowy odcień!

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
z tego co wiem to ma bardzo jasne odcienie m.in. ivory ale lepiej popytaj na wątku revlon'a
Tak jest, Revlon ma jaśniutkie kolory:
- Ivory - wpadający w róż
- Buff - wpadający w żółć

Polecam obejrzeć, bo Revlon z Softflexem jest świetny i nieźle kryje. Niby przestawiłam się na mineralne, ale ostatnio oglądałam właśnie Buff i aż mnie kusiło, żeby kupić - myślę, że byłby dla mnie idealny (mam Ivory, kupowałam na necie dawno temu, nie wiedziałam jeszcze wtedy, że wpada w róż, a ja mam bladą skórę w żółtym odcieniu). Tak czy siak polecam, świetny podkład..
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.