Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 10:31   #1
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235

Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??


Chciałam sie dowiedzieć ponieważ nigdy nie byłam na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki - chodzi mi o twarz ?? I ile za nie placicie co daja czy pomagają, co polecacie itp
Z gory dzieki za informacje !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 10:56   #2
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

Ja byłam u kosmetyczki 2 razy. Pierwszy raz byłam przebić sobie dziurki w uchu, a drugi raz byłam na oczyszczaniu twarzy, ponieważ mam skórę trądzikową. Nie mogłam już po prostu patrzeć, jak codziennie wyskakują mi nowe zaskórniki i pryszcze, więc podjęłam decyzję. No więc tak.....kosmetyczka powiedziała mi, że oczyszczanie twarzy trzeba powtarzać średnio co 2 tygodnie - mówie ok, ale jak sie dowiedziałam, ile musiałam zapłacić, to odechciało mi sie wszystkiego Cały zabieg kosztował 80 zł - sama niewiem czemu tak drogo, ale wydaje mi się, że to przez to, że ona "jeżdziła" mi po twarzy taką kulką z jakby prądem i niewiem w ogóle co to dawało - może zwężało pory.....nie znam się na tym, więc niewiem. A jeśli chodzi o pytanie, czy coś dawało, to tak, ale nie na długo. Tak jak to ona powiedziała - po dwóch tygodniach zabieg powinno się powtarzać. Przez ok 2 tygodnie, no....może trochę dłużej cera wyglądała o wiele lepiej, była świerza, gładziudka, bez krostek i zanieczyszczeń, poprawił się koloryt, a co najlepsze - na nosie nie było żadnych wągrów. Naprawdę byłam zadowolona, tylko szkoda, że na tak krótko Ale mnie się wydaje, że to też zależy od rodzaju cery - ja akurat mam ewidentnie tłustą, więc zmiany pojawiały się o wiele szybciej. No i wiele też zależy od kosmetyczki, a przede wszystkim cena. Niedługo znów się wybieram, tylko już na pewno nie do tej samej i mam nadzieję, że zapłacę o wiele mniej Hmm to by było chyba na tyle Kurcze, ale się rozpisałam Cała ja.........
Pozdrawiam
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 12:44   #3
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

U kosmetyczki byłam raz- przed studiówką na regulacji i hennie brwi. Zapłaciłam ok. 20zł. Podpatrzyłam jak robi to kosmetyczka i teraz robię sobie hennę sama
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 12:53   #4
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Ja byłam u kosmetyczki 2 razy. Pierwszy raz byłam przebić sobie dziurki w uchu, a drugi raz byłam na oczyszczaniu twarzy, ponieważ mam skórę trądzikową. Nie mogłam już po prostu patrzeć, jak codziennie wyskakują mi nowe zaskórniki i pryszcze, więc podjęłam decyzję. No więc tak.....kosmetyczka powiedziała mi, że oczyszczanie twarzy trzeba powtarzać średnio co 2 tygodnie - mówie ok, ale jak sie dowiedziałam, ile musiałam zapłacić, to odechciało mi sie wszystkiego Cały zabieg kosztował 80 zł - sama niewiem czemu tak drogo, ale wydaje mi się, że to przez to, że ona "jeżdziła" mi po twarzy taką kulką z jakby prądem i niewiem w ogóle co to dawało - może zwężało pory.....nie znam się na tym, więc niewiem. A jeśli chodzi o pytanie, czy coś dawało, to tak, ale nie na długo. Tak jak to ona powiedziała - po dwóch tygodniach zabieg powinno się powtarzać. Przez ok 2 tygodnie, no....może trochę dłużej cera wyglądała o wiele lepiej, była świerza, gładziudka, bez krostek i zanieczyszczeń, poprawił się koloryt, a co najlepsze - na nosie nie było żadnych wągrów. Naprawdę byłam zadowolona, tylko szkoda, że na tak krótko Ale mnie się wydaje, że to też zależy od rodzaju cery - ja akurat mam ewidentnie tłustą, więc zmiany pojawiały się o wiele szybciej. No i wiele też zależy od kosmetyczki, a przede wszystkim cena. Niedługo znów się wybieram, tylko już na pewno nie do tej samej i mam nadzieję, że zapłacę o wiele mniej Hmm to by było chyba na tyle Kurcze, ale się rozpisałam Cała ja.........
Pozdrawiam

Sylwuś: zabieg oczyszczania twarzy wykonuje się w zależności od potrzeb, to kwestia indywidualna. Zdarza się, że zabieg trzeba powtarzać często- tak jak w Twoim przypadku, a niektóre dziewczyny chodzą na oczyszczanie raz na pół roku.

To "jeżdżenie metalową kulką po twarzy" to zabieg darsonwalizacji- wykonuje się go po mechanicznym oczyszczeniu twarzy w celu dezynfekcji skóry.

Jeśli mogę Ci coś doradzić to polecam peeling kawitacyjny- mniej inwazyjna metoda, a tak samo skuteczna ( niektóre osoby twierdzą, że nawet lepsza, no ale to kwestia cery ). Gabinety kosmetyczne powoli odchodzą od tradycyjnego oczyszczania twarzy np. we Fracji takiego zabiegu w ogóle się nie wykonuje i ja osobiście jako przyszła kosmetyczka również go odradzam.
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 14:17   #5
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

a ten peeling kawitacyjny to robi sie tez u kosmetyczki?czy mozna lupic i samemu zrobic? i jak to dziala? inaczej niz zwykly peeling? prosze powiedz cos wiecej Panno_Migotko_86 ja chodze do kosmetyczki na regulacje brwi i henne czsami na pazurki, ale zadko bo raczej sama sobie robie
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 14:59   #6
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

ja chodze tylko na oczyszczanie skory twarzy.
na inne zabiegi pozwole sobie za jakies 2-3 lata;D
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 15:36   #7
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
a ten peeling kawitacyjny to robi sie tez u kosmetyczki?czy mozna lupic i samemu zrobic? i jak to dziala? inaczej niz zwykly peeling? prosze powiedz cos wiecej Panno_Migotko_86 ja chodze do kosmetyczki na regulacje brwi i henne czsami na pazurki, ale zadko bo raczej sama sobie robie
Peeling ten wykonuje się wyłącznie w gabinetach kosmetycznych, ponieważ potrzebna jest odpowiadnia aparatura- metalową szpatułką przesuwa się po twarzy, która przekazuje ultradźwięki ( oczywiście przedtem twarz należy oczyścić mleczkiem ), następnie na buzię nakłada się odpowiednią maskę zgodnie z rodzajem cery, tonizowanie i krem kończący. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 16:13   #8
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

wlasnie zastanawialam sie czy to boli... a w jakich granicach wahaja sie ceny takiego zabiegu? i czy przez nieodpowiednie zrobienie mozna uszkodzic skore? (bo nie wiadomo na jaka kosmetyczke sie trafi...) efekty sa dlugotrwale?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 16:19   #9
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
wlasnie zastanawialam sie czy to boli... a w jakich granicach wahaja sie ceny takiego zabiegu? i czy przez nieodpowiednie zrobienie mozna uszkodzic skore? (bo nie wiadomo na jaka kosmetyczke sie trafi...) efekty sa dlugotrwale?
Nie, nie boli, możesz być pewna Cena zależy od gabinetu, ale z tego co się orientuję waha się w ganicach 60-70zł, czyli podobnie jak tradycyjne oczyszczanie. Teoretycznie przy tym zabieu nie da się niczego zepsuć, ale praca ze sprzętem ( i nie tylko ) zawsze niesie jakieś ryzyko ( może być np.uszkodzony itp. ). Można narobić szkód wówczas gdy np. kosmetyczka zlekceważy przeciwskazania do zabiegu... Wywiad z klientką- niby taki banał, a czasami jak znaczący.

O efektach trudno mówić. Wszystko zależy od cech indywidualnych. Zaleca się najczęściej wykonanie całej serii zabiegów ( wtedy efekt jest widoczny i przynosi większe rezultaty ) w zależności od rodzaju cery np. raz w tyg. kolejno 4-5 razy.
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 16:44   #10
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:14   #11
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi
Cieszę się, że mogłam pomóc, doradzić
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 19:21   #12
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

Panno migotko wielkie dzięki A co tak naprawdę daje ten peeling kawitacyjny?? Czy dzięki niemu wyrówna mi się choć trochę koloryt cery?? Bo mam lekkie przebarwienia po trądziku. Acha i jeszcze jedno pytanko: czy do tego zabiegu muszę mieć całkowicie wyleczoną i oczyszczoną twarz z trądziku czy może być na twarzy parę zaczerwienionych krostek??
Buziaczki
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:08   #13
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

jeszcze miesiąc temu płakałam przed lusterkiem że mam okropną cerę- pełno zaskurników, grudek kaszek..koszmar! wkońcu zdecydowałam sie na kosmetyczke.
Miałam oczyszczanie , najpierw opary, potem czyms mi posmarowano twarz a pozniej Pani kosmetyczka zaczęła mi wszystko wyciskać i usówać(bolało ), następnie specjalnym urządzeniem "naświetlałam"(nie wiem jak to inaczej nazwać) sobie buzi ozonem, na koniec założono mi supermaseczke która ślicznie pachniała i koniec! Pani kosmetyczka kazała mi uzywac co drugi dzień kremu Brevoxyl na czoło nos i brode, przemywac twarz tonikiem czysta skóra garniera oraz używac kremy Normaderm Vichy. Zabieg kosztował mnie 85 zł! a efekt? od 3 tygodni nie nakładam fluidu na twarz i czuje sie fantastycznie
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 09:13   #14
persymonka
Raczkowanie
 
Avatar persymonka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 47
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

hej,ja do kosmetyczki chodze na regulacje i henne brwi i rzes.Na inne zabiegi raczej mnie nie stac.Raz bylam na oczyszczaniu twarzy,kilka lat temu zaplacilam 80zl i wyszlam w gorszym stanie niz weszlam.Twarz mialam cala czarwona,w krostach od tego wyciskania itd.Bylo to jakies 7-8 lat temu i do tej pory nie odwazylam sie pojsc po raz kolejny.Po pierwsze za drogo-najtanszy zabieg w moim salonie kosztuje 80zl a i tak Cie potrafia omamic,ze cena na koniec wzrasta,"bo trzeba bylo cos innego jeszcze zrobic".Niewinnie pytaja sie Ciebie czy np nalozyc jakas maske czy cos innego np jakis zabieg,na ktorym sie nie znasz.Zgadzasz sie a na koniec dowiadujesz sie,ze dolozyli Ci kolejny zabieg i zamiast 80 placisz 200

Poza tym mam problem z tradzikiem,zwlaszcza ropnym i wydaje mi sie,ze do kosmettyczki powinny chodzic wylacznie osoby z tradzikiem tzw pospolitym
persymonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 09:37   #15
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

persymonka - zazwyczaj po zabiegu oczyszczania twarzy ma sie czerwone kropki od wyciskania, ale one znikaja po 2 dniach (bynajmniej u mnie tak było) a pozniej jest juz cacy :P ja sama wygladałam jak biała biedronka w czerwone kropki ale gdy dotknełam skóry była tak gładziutka ze łoj tyle ze ja mialam zaskórniki i grudki oraz pajączki na buzi a nie tradzik ropny
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:17   #16
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość

To "jeżdżenie metalową kulką po twarzy" to zabieg darsonwalizacji- wykonuje się go po mechanicznym oczyszczeniu twarzy w celu dezynfekcji skóry.
no niestety nie jest to zabieg darsonvalizacji..jeszcze trochę musisz się pouczyć przyszła kosmetyczko..;-)

Jeśli mogę Ci coś doradzić to polecam peeling kawitacyjny- mniej inwazyjna metoda, a tak samo skuteczna ( niektóre osoby twierdzą, że nawet lepsza, no ale to kwestia cery ). Gabinety kosmetyczne powoli odchodzą od tradycyjnego oczyszczania twarzy np. we Fracji takiego zabiegu w ogóle się nie wykonuje i ja osobiście jako przyszła kosmetyczka również go odradzam.[/quote]

Panno migotko

Ale w Polsce realia są inne..i długo jeszcze takie będa..zabieg oczyszczania manualnego to podstawowy zabieg w gabinecie..i nie słyszłam żeby się od niego odchodziło..napewno jak gabinet ma sprzęt do kawitacji to będzie tylko tę metode polecał i wciskał kit klientkom że to naj,naj, naj..a zwykłe czyszczenie odchodzi juz do lamusa..
a jesli ktoś ma cerę tłustą i zaskórnikowo-grudkową to kawitacją może sobie pięty czyścić..bo buzi napewno dobrze nie wyczyści..i napewno efekt nie jest taki sam jak przy starej metodzie wyciskania paluchami..
A do mnie klientki jak przyjezdzają z zagranicy do Polski to odrazu biegna na czyszczenie..bo w Anglii niestety nie pracują takimi metodami i szkoda wywalać kasę na zabieg pół godzinnego mazania kremami(a nazywa sie to oczyszczanie)..
Zaczniesz pracować w zawodzie, poznasz klientki i ich potrzeby to zmienisz zdanie na wiele spraw..

powodzenia..ucz się dzielnie..bo brakuje dobrych kosmetyczek..;-)
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:28   #17
aldix
Raczkowanie
 
Avatar aldix
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: górzysta, wietrzna Szkocja
Wiadomości: 84
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

ja chodzę czesto. Reguluje brwi I henna (ok. 15 zł całość), wąsik usuwam (7 zł), peeling kawitacyjny (90 zł), sonoforeza (30 zł), zabiegi nawilżające... Będę miała jesień/zima IPL (450 zł za zabieg) i zamykanie naczynek laserem (250 zł)...
__________________
Zdrówko mężów - którzy nas wygrali, frajerów- którzy nas stracili i najszczęśliwszych drani - którzy nas jeszcze spotkają!!

Basia
aldix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:44   #18
natalias129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

Kochane ja np co miesiąc korzystam z zabiegu oczyszczania twarzy i jestem niesamowicie zadowolona. na swej trądzikowej skórze wypróbowałam już chyba wszystkie możliwe antybiotyki, peelingi i kremy mające na celu cudowne uzdrowienie :/
po przebytych męczarniach z wieloma dermatologami - oczywiście nie sugeruję, że macie przestać korzystać z ich rad i usług - zdecydowałam się na zabieg oczyszczania.
pamiętam, że pierwszy raz odważyłam się na zabieg "czysto mechaniczny", czyli kosmetyczka "ręcznie" usuwa wszelkie zanieczyszczenia, na mojej skórze niestety dało to daremny rezultat. skóra wcale nie wyglądała lepiej.
po kolejnej namowie mamy i znajomej kosmetyczki zaryzykowałam kolejny raz jednak z pomocą peelingu kawitacyjnego - i rezultaty są niesamowite do tej pory. oczywiście nie mam twarzy jak z okładek kosmetyków ale stan cery się poprawił, zauważyłam mniej wągrów i generalnie wszelakich zmian. moja kosmetyczka znając moją cerę zdecydowała się na połączenie "kawitacji" z oczyszczaniem mechanicznym, które całkowicie w drugiej fazie zabiegu usuwa wszelkie zanieczyszczenia. wychodząc z gabinetu mam wrażenie że za każdym razem moja skóra oddycha. owszem przez dzień lub dwa mam podrażnioną skórę, wszelkie "ropne" zmiany są bardziej widoczne ale znikają szybciej niż w przypadku "samodzielnego majstrowania" przy nich.
wydaje mi się że przede wszystkim efekty zależą od skóry, która nie zawsze zareaguje jak np u mnie... każda z nas jest inna i przede wszystkim dziewczyny nie zniechęcajcie się że po pierwszym czy drugim zabiegu nie widać diametralnej różnicy, u mnie efekty czystej skóry pojawiły się po 4 wizycie. koszt takiego zabiegu wynosi ok 70 zł
pozdrawiam
natalias129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 21:03   #19
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

-Regulacja brwi, ale tylko czasem, częściej robię to sama
-2x oczyszczanie twarzy-drogi zabieg, płaciłam po ok. 90zł. Po nim miałam przez kilka dni całą twarz czerwoną, nawet podkładem kryjącym nie mogłam tego zakryć Ale potem efekt był bardzo fajny, prawie idealnie gładziutka buzia, żadnych wągrów... Ale co z tego jak po miesiącu znowu było to samo? Kolejny raz chyba się nie zdecyduję, jednak stówka piechotą nie chodzi Ale polecam tym, których stać na taki zabieg co miesiąc albo dwa...
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 11:57   #20
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Na jakie zabiegi chodzicie do kosmetyczki ??

W liceum i na studiach chodziłam na oczyszczanie twarzy oraz hennę z regulacją brwi. Później znalazłam kosmetyczkę która robi full serwis czyli zabiegi na twarz, ciało i paznokcie. Byłam bardzo zadowolona z jej usług więc zdecydowałam się na zabieg oczyszczania. To był to mój ostatni raz w tym gabinecie kosmetycznym. Kobieta mnie tak wymaltretowała że aż się popłakałam i cała trzęsłam. Przez dłuższy czas odczuwałam ból w okolicy ucha i stawu żuchwowego. Nie wychodziłam z domu. Wiem że zabieg oczyszczania nie należy do najprzyjemniejszych ale taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz. Zazwyczaj kosmetyczki obchodziły się z moją buzią delikatnie i jak mnie coś zabolało to na chwilę przestawały oczyszczać w danym miejscu i zabierały się za inną część. A ta cisnęła przy żuchwie przez ładnych parę minut. Od roku nie chodzę do kosmetyczki. Paznokcie i hennę brwi z regulacją robię sobie sama w domu.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2010-06-30 o 11:58
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.