Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować????? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 16:39   #31
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Unhappy Dot.: Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować????

cytuje to co pisałam wczesniej w innym watku:to co innym pomaga Tobie nie musi,pamiętaj o tym!
Ja nie moge uzywac ani toników ani kremów mimo zmian dermatologów,kosmetyczek, mam bardzo wrazliwą cere,na którą takie kosmetyki wpływaja bardzo źle,proponuje do twarzy physiogel ( jedyne co moge), na poj wypryski termentiol,nie wydawaj kasy na żadne pierdoły bo z wieloletniego doświadczenia wiem,że wszystkim pomogło,mi nie,ograniczyć się jedynie do tego,aby twarz oddychała i była świeża,zaczynam kurację przemywania buźki mlekiem,bo juz chyba wszystkiego próbowałam,może tez warto?
Wiem,ze kosmetyki dla dzieci sa bardzo dobre dla wrazliwej skóry,odradzam głęboko oczyszczające żele ! Im uzywasz kosmetyków mniej tym lepiej,tak myslę,a od 13 roku życia (więc to 12 lat) męczyłam się z trądzikiem,więc doświadczenie mam,buzia musi odpoczywac i regenerowac się!!!
p.s. nie wiem jakim cudem,po oczyszczaniu zaskórników porobiły Ci się ropne krosty? jesli chodzi o zaskórniki zmien koniecznie kosmetyczkę!!!! a zobaczysz zdumiewające efekty,wiadomo,ze po wyjściu od kosmetyczki,dzien dwa buzia jest podrazniona i każda z nas chyba tak ma,ale myslę,że warto spróbować,co do pryszczy jak przekłuwałam igłą i wyciskałam teraz mam blizny,nigdy nie wyciskać pryszczy,wiem,ze to nieładnie wygląda,ale konsekwencje sa opłakane!
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:43   #32
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować????

A ja mam pytanie : Czy na noc konieczne jest użycie kremu? Czy skóra pod nim oddycha? Czy też lepiej nic nie nakładać i zostawić skórę do regeneracji?

Zauważyłam, że po użyciu kremu na noc w celu odżywienia skóry, nie osiągam takiego efektu jak po nienakładaniu NIC na buzię na noc. Rano buzia jest świeższa.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:00   #33
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować????

Ja może odp na moim przykładzie: ja niestety kremów używac nie moge i już,naprawde może raz na 3 tyg nałożę krem bambino na noc i potem mam nawilzona lecz lekko tłusta twarz,gdy dłużej stosuje nie wiadomo jaki by to nie był krem,pojawiaja sie niemiłe niespodzianki. Wiem,ze większość z dziewczyn/kobiet nie wyobraża sobie życia bez kremu,bo wyznaje zasadęczyszczanie/tonizowanie/nawilżanie
U mnie ta zasada sie nie spr,wiem,że wiele z osób tutaj piszących pewnie mogłaby mi napisać,ze mam źle dobrany krem,ale połowę zycia próbuje dobrac i nie kończy sie to dobrze niestety;/ Myślę,ze każda z nas wie najlepiej jak i na co reaguje nasza skóra,jeżeli wydaje Ci się,ze lepiej jest bez kremu nie używaj go na cała twarz jedynie pod oczy na noc,a z tym czy skóra pod kremem oddycha,to tez indywidualna sprawa bo zalezy to od cery i rodzaju kremu
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.