co sądzicie o... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-27, 10:05   #1
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759

co sądzicie o...


...produktach do pielęgnacji włosów Loreal Elseve i Gliss Kur? Dla mnie zawsze były to najlepsze szampony i odżywki, używam ich na zmianę już bardzo długo, ale ostatnio zauważyłam, że nie działają już tak dobrze na moje włosy. Myślałałam o zmianie, zastąpieniu ich czymś innym. Mam puszące się i lekko przesuszone włosy, chciałabym je odżywić, co mi polecacie? Słyszałam dużo dobrych opinii na temat szamponu RADICAL. Może macie jakieś sprawdzone kosmetyki do suchych włosów godne polecenia. Z góry dzięki za radę
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:42   #2
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: co sądzicie o...

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
...produktach do pielęgnacji włosów Loreal Elseve i Gliss Kur? Dla mnie zawsze były to najlepsze szampony i odżywki, używam ich na zmianę już bardzo długo, ale ostatnio zauważyłam, że nie działają już tak dobrze na moje włosy. Myślałałam o zmianie, zastąpieniu ich czymś innym. Mam puszące się i lekko przesuszone włosy, chciałabym je odżywić, co mi polecacie? Słyszałam dużo dobrych opinii na temat szamponu RADICAL. Może macie jakieś sprawdzone kosmetyki do suchych włosów godne polecenia. Z góry dzięki za radę
Zazwyczaj skutkiem stosowania ciągle tych samych kosmetyków do włosów jest to, że przestają działać, lub ich działanie jest mniej skuteczne. Trzeba wtedy na jakiś czas zmienić szampon i inne produkty,a potem powrócić do tych, których się używało na początku. To jest tak jak z lekami przeciwbólowymi: bierzesz, bierzesz i przestają działać.
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.