dziwne wlosy;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 18:25   #1
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408

dziwne wlosy;(


hej dziewczyny. niewiem czy byl juz taki watek jesli tak sorry. mam problem z wlosami. otoz ogolnie mam wlosy cienkie ktore bardzo szybko mi sie przetluaszczaja..do takiego stopnia ze musze myc je codziennie bo jak tego nie zrobie to na drugi dzien wlosy sa tragedia to nie caly problem.. postanowilam zatem przestac uzywac odzywek bo kazda odzywka natluszcza wlosy.. ale niestety jak nie uzyje odzywki po umyciu to nie moge ich rozczesac!!! placza sie a na szczotce mam tyle wlosow ze masakra...i teraz niewiem co robic bo tak zle i tak niedobrze. jesli uzyje odzywki to sa tluste po 5 godzinach a jak nie uzyje to katastrofa tyle gubie wlosow na dzien! pomozcie.. znacie moze jakis szampon co nie tlusci wlosow sklonnych do przetluszczania a jednoczesnie taki po ktorym sie fajnie wloski rozrczesuja.prosze o rade!
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:54   #2
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: dziwne wlosy;(

moze zajrzyj do wątku o przetłuszczających się włosach? Ale ja mogę doradzic Ci jakis delikatny szampon a do tego odzywkę ale nakładaną na końce. Ja tak robię i jestem zadowolona. Do tego płukanka z pokrzywy. Jesli to nie pomaga to moze wybierz się do dermatologa? Albo w aptece popros o jakis preparat np do wcierania w skore głowy.
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:05   #3
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: dziwne wlosy;(

mycie codziennie wlosow nie wydaje mi sie dziwne. ja tak robie i pratkycznie wiekszosc osob ktore znam. ale jesli faktycznie w ciagu dnia masz po kilku godzinach przetluszczone to mam kilka rad. nie uzywaj szamponow 2w1 (tj z odzywka) ani odzywek bez splukiwania. uzywaj szamponow do wlosow przetluszczajacych. odzywke nakladaj od polowy wlosow, NIE U NASADY i splukuj. nie dotykaj wlosow w ciagu dnia, nie czesz ich co chwile, ogranicz srodki do stylizacji wlosow (moze za duzo gumy, wosku uzywasz).
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:22   #4
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: dziwne wlosy;(

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
mycie codziennie wlosow nie wydaje mi sie dziwne. ja tak robie i pratkycznie wiekszosc osob ktore znam. ale jesli faktycznie w ciagu dnia masz po kilku godzinach przetluszczone to mam kilka rad. nie uzywaj szamponow 2w1 (tj z odzywka) ani odzywek bez splukiwania. uzywaj szamponow do wlosow przetluszczajacych. odzywke nakladaj od polowy wlosow, NIE U NASADY i splukuj. nie dotykaj wlosow w ciagu dnia, nie czesz ich co chwile, ogranicz srodki do stylizacji wlosow (moze za duzo gumy, wosku uzywasz).
Ja również myję włoski codziennie, i nie dlatego, że strasznie mi się przetłuszczają, tylko dlatego, że czuję się wtedy dużo lepiej Zmieniaj szampony, kup 3 szampony, i stosuj za każdym razem inny. Używaj tylko odżywki ze spłukiwaniem, nie kupuj szamponów 2 w 1. W sumie to co untouchable napisała wyżej
Odradzam Fructis na mnie powodował straszny łupież i włosy przetłuszczały się bardzo szybko ;/ Polecam szampony Dove.
Stosowanie na zmianę poprawiają kondycję i odżywiają włosy
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 23:33   #5
KradnePomidory
Rozeznanie
 
Avatar KradnePomidory
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wROCK .
Wiadomości: 655
Dot.: dziwne wlosy;(

Spróbuj z bardzo łagodnym szamponem dla dzieci . np - johnsons&johanson [nie wiem jak to się pisze] Kup se jedwab do włosów i żadnych innych odżywek . Aha . I staraj się nie przygładzać włosów ręką , często je myć [ręce] ;]

Aaa . I zrób se przerwe w tym codziennym myciu . Włosy myte zbyt często przetłuszczają się mocniej . przez 3 dni [w weekend ? ] zostaw tłuste , umyj . Znów zostaw na 2-3 dni i zobaczysz , że ci się polepszy . ;*
KradnePomidory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:53   #6
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: dziwne wlosy;(

Cytat:
Napisane przez KradnePomidory Pokaż wiadomość
Spróbuj z bardzo łagodnym szamponem dla dzieci . np - johnsons&johanson [nie wiem jak to się pisze] Kup se jedwab do włosów i żadnych innych odżywek . Aha . I staraj się nie przygładzać włosów ręką , często je myć [ręce] ;]

Aaa . I zrób se przerwe w tym codziennym myciu . Włosy myte zbyt często przetłuszczają się mocniej . przez 3 dni [w weekend ? ] zostaw tłuste , umyj . Znów zostaw na 2-3 dni i zobaczysz , że ci się polepszy . ;*
Nie zgodze sie z tym. Ja tak robiłam w wakacje ze myłam 2 razy w tygodniu i nic to nie zmieniało. aby tyle ze brudne wlosy szybciej wypadająa skóra głowy swędzi. To nie jest metoda. Ja moge z czystym sumieniem polecic wyprobowane na sobie metody ktore wymieniłam wczesniej. do tego jeszcze zel aloeswoy. No i podstawowa porada. Poczytaj:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4144
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=264662
__________________


Edytowane przez *piękna
Czas edycji: 2008-10-01 o 16:07
*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 19:59   #7
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
dziewczynki wlasnie chcialam powiedziec ze nie uzywam szamponow dwa w jednym. uzywam odzywki do splukiwania i szamponu do wlosow tlustych a rco do szamponow dla dzieci to mialam bambino i dopiero mialam tluszcz nie moge brac odzywki tylko na same konce bo konce sie dobrze rozczesuja.. gorzej z wlosami na czubku glowy i z tylu tam gdzie jest ich najwiecej

wlasnie nie uzywa zadnych srodkow do stylizacji.. jak juz cos to uzywalam lakieru jak robilam jakas fryzure specjalna ale na codzien tego nie uzywam . zawsze wiaze wlosy bo jak rozpuszcze to na wietrze mi sie tak plataja ze potem nie da sie rozczesac! jak czesze to strasznie boli!(

dziekuje wam za rady a czy szampony dove nie maja w sobie tych wszystkich kremow i oliwek... to dobra firma ale niewiem czy to gorzej nie zrobi

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-01 o 20:16 Powód: post pod postami/korzystaj z opcij edycij i multicytowania.
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 12:50   #8
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: dziwne wlosy;(

Najlepiej kup szampon w aptece, mi pomógł Dermedic do włosów tłustych te kolorowe typu sunsilk, panten prove nie dały mi takiego rezultatu jak ten mniej kolorowy
malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.