wellaton mleczna czekolada jaki to odcień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 16:14   #1
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419

wellaton mleczna czekolada jaki to odcień


Witam mam pytanie , otórz tydzien temu pofarbowalam sobie włoski farba wellatonu naturalny blond, ale kolorek wyszedł za jasny miałam przed farba bardzo jasny rozjaśniony blond), teraz kupilam kolorek mleczna czekolada i tu mam pytanie po jakim czasie od farbowania moge położyć mleczna czekolade?? ---->czy któraś z was kladła ten odcień na naturalny blond?? jaki wychodzi??macie jakies przykladowe fotki?? boję się aby tylko czarny nie wyszedl
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 17:11   #2
erakka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

od razu przepraszam za offtopic, ale mam prośbę: czy mogłabyś wkleić jakieś Twoje zdjęcie z aktualnymi włosami czyli naturalnym blondem wellatonu, bo mnie właśnie interesuje ten kolor.
erakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 22:12   #3
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

oto mój kolor włosow naturalny blond wellatonu zdjęcie robione drugiego dnia po farbowaniu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4193.jpg (109,3 KB, 546 załadowań)
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 14:24   #4
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

Czy ktoś mi odpowie?
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 14:51   #5
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomości: 222
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

wedlug mnie mozesz i czarny ci nie wyjdzie z jasnego brazu szczegolnie ze na blond robilas sobie wczesniej pozatym farba sie tez wyplukuje i kolor robi sie jasniejszy tak wiec mozesz sobie pofarbowac na ten jasny braz
piubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 15:00   #6
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

a ile musz dczekać od tego farboania czasu?? farbowałam prawie 2 tyg temu zatem czy na początku listopada ??czy później??
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 20:41   #7
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

czarny kolor napewno Ci nie wyjdzie, raczej kasztanowy, ja kiedys farbowalam bardzo ciemny blond ta farba ale w ten sposob ze jej 1/3 mieszalam z 2/3 sredniego blondu i wychodzil mi taki ciemny kasztan, jak dla mnie ten kolor byl za bardzo wpadajacy w rudy dlatego przerzucilam sie na jasny braz
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 09:30   #8
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

fotek nie mam.. ale niestety muszę cię zmartwić... bo wyjdzie ci baaaardzo ciemny kolor jak położysz ten wellaton na blond. Ja tak zrobiłam to z płaczek myłam włosy pod kranem i dobry miesiąc chodziłam z bardzo ciemnym kolorem na głowie, na szczęście farbka mocno się spiera... ale w moim wypadku sprała się na zniszczonych końcówkach a przy głowie, gdzie miałam naturalne odrosty farba mocno trzymała. Niestety z czekoladą to nie wiele miało wspólnego..
Ja na blond radzę kłaścfarbki które na opakowaniu wogóle nie wyglądają na ciemne - bo i tak takie wyjdą a czekolay pozostawić ciemnowłosym dziewczynom (chyba że toie dobrze w ciemnym)

Pozdrawiam
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 10:03   #9
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

z kolorku pt. mleczna czekolada wellatonu z całą pewnością ma szansę wyjść bardzo ciemny kolor, zwłaszcza jeśli będzie położona na rozjaśniane włosy. używałam tej farby i wychodzi ciemniejsza niż na opakowaniu [a na opakowaniu i tak jest to dość ciemny kolor ].
lepiej szukaj farb, które nadal w nazwie mają blond [choć tzw. ciemny blond i tak wychodzi dość ciemno ]
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 13:50   #10
vanesia1
Zadomowienie
 
Avatar vanesia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 686
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

Ja zraziłam się do farb Wellatonu... nie wiem jaka wyjdzie mleczna czekolada (która należy do brązów), ale dla przykładu wklejam Ci moje zdjęcie, włosy zostały zafarbowane wczoraj kolorem ciemny BLOND. Tragedia po prostu, miałam jasny, złoty blond i teraz czekam aż mama wróci z miasta z szamponetką bo przecież to co mam na głowie nie nadaje się do niczego Może na zdjęciu nie widać tego tak dokładnie ale wyszło mi coś podobego do ciemnego kasztana z ohydnymi czerownymi refleksami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0306.jpg (93,9 KB, 507 załadowań)
__________________

Tym razem to będziesz TY!


vanesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 17:49   #11
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

diamelen a masz moze fotki, chciaabym aby kolor wyszedlo cos ala ciemny brąz bo mam mocno brazowe oczy i każdy mówi ze pasowalby mi ciemniejszy kolor!! musze sprostować iz włosy były teraz farbowane wellaton naturals 08 naturalny blond i chcialabym dużo ciemniejszy odcień i bardziej brązowy niz rudy! czyli jaki kolor byłby bardziej odpowiedni??
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 18:06   #12
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

nikt niema zdjęcia mlecznej czekolady na glowie??
-> proszę o odpowiedź
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 09:46   #13
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

hyzgirl, skoro szukasz ciemnego zimnego brązu - poszukaj i popytaj w wątku o brązowych farbach [jest ich tu wiele :P], a mleczną czekoladę sobie daruj - to jest zdecydowanie ciepły odcień, duże zagrożenie rudzielcem
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 17:58   #14
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

Moja mama regularnie farbuje mleczną czekoladą wellatonu Wprawdzie ona nakłada farbę, żeby pokryć częściowo siwe włosy, jednak myślę, że na naturalnym blondzie ten kolor będzie wychodził dość podobnie jak u niej Jest to zdecydowanie ciepły i raczej jasny brąz. Spłukuje się na rudawo, zresztą świeżo po farbowaniu również ma lekko rudawy połysk. Na Twoich włosach wyjdzie pewnie jeszcze jaśniejszy niz u mojej mamy, więc jak napisała już black_sun, istnieje duże zagrożenie rudzielcem Myślę, że ta farba na pewno nie daje takiego efektu jakiego szukasz. W celu uzyskania dosyć ciemnego, chłodnego brązu polecam "mroźny kasztan" lub "jasny brąz", ewentualnie "brąz" Casting firmy L'Oreal. Niestety nie mam dużego rozeznania w gamie brązów farb innych firm, ale jeśli czegoś się dowiem, to postaram się coś jeszcze Ci doradzić Póki co, polecam przejrzeć palety kolorów z testerami ze sztucznych włosków, dostępne drogeriach oczywiście kolor w rzeczywistości rzadko wychodzi identycznie jak na testerze, ale da Ci to na pewno lepsze pojęcie na temat danego odcienia niz zdjęcie na pudełku
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 19:59   #15
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

wiecie co ide w piatek do marketu po tego Loreala casting! bo nie chce mieć rudych włosów, zobacze palete i cos dobiore
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 21:13   #16
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

Cytat:
Napisane przez diamelen Pokaż wiadomość
fotek nie mam.. ale niestety muszę cię zmartwić... bo wyjdzie ci baaaardzo ciemny kolor jak położysz ten wellaton na blond. Ja tak zrobiłam to z płaczek myłam włosy pod kranem i dobry miesiąc chodziłam z bardzo ciemnym kolorem na głowie, na szczęście farbka mocno się spiera... ale w moim wypadku sprała się na zniszczonych końcówkach a przy głowie, gdzie miałam naturalne odrosty farba mocno trzymała. Niestety z czekoladą to nie wiele miało wspólnego..
Ja na blond radzę kłaścfarbki które na opakowaniu wogóle nie wyglądają na ciemne - bo i tak takie wyjdą a czekolay pozostawić ciemnowłosym dziewczynom (chyba że toie dobrze w ciemnym)

Pozdrawiam
Hej, niestety nie mam fotek w tych włoskach ( i dobrze, bo wyglądałam koszmarnie)... powodzenia życzę z włoskami!
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 10:31   #17
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: wellaton mleczna czekolada jaki to odcień

Ojj farbowałam "mleczną czekoladą" moje włosy i wyszła tragedia a dokładniej miałam zamiar zrobić sobie odrosty, farbowane miałam na brąz (nie za ciemny) a naturalny to mam taki "mysi" brąz. I na głowie wyszła mi "mleczna czekolada z rodzynkami" jak to określiła moja koleżanka -- kolor wyszedł rudy! ewidentnie rudy! Musiałam lecież po drugą farbę bo wyglądałam strasznie. Mleczna czekolada to jasny brąz z odcieniem rudości, trzeba na niego uważać :/
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.