Pomocy! Nie ten kolor! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 00:26   #1
codergirl
Raczkowanie
 
Avatar codergirl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do codergirl
Exclamation

Pomocy! Nie ten kolor!


Bardzo proszę, poradźcie co mam zrobić!

Moje prawdziwe włosy mają kolor mysi-brąz. I normalnie farbuję się na blond, co mi raczej pasuje. Nie wiem, co mnie podkusiło ale dzisiaj farbą casting L'oreala zafarbowałam je na kolor orzech laskowy! I wyglądam fatalnie!
Bardzo bardzo chcę mieć znowu kolor blond, pomóżcie mi co zrobić!!!!!!!
Muszę w poniedziałek w pracy już wyglądać "normalnie" a żaden fryzjer mnie jutro nie przyjmie.
Co zrobić? Pofarbować włosy tą samą farbą na blond? Poooomóóżcie! Proszę.
codergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 08:44   #2
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pomocy! Nie ten kolor!

Jeśli jeszcze raz zafarbujesz, to raz, że możesz zniszczyć włosy, a dwa, że kolor może wyjść fatalny. Lepiej przez weekend umyj codziennie włosy np. szamponem przeciwłupieżowym, nałóż jakąś maskę głęboko penetrującą włosa, te zabiegi trochę wyciągną Ci kolor. Może nie będzie tak bardzo źle wyglądał, może Ci się jeszcze spodoba... A jeśli nie, to w poniedziałek do pracy zrób sobie elegancki koczek a popołudniu idź szukać fryzjera.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 08:49   #3
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Pomocy! Nie ten kolor!

polecam szampony przeciwlupiezowe i plukanke z cieplej wody z kwaskiem cytrynowym,troche wypiora kolor
__________________
;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 12:26   #4
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Pomocy! Nie ten kolor!

Cytat:
Napisane przez trollcia Pokaż wiadomość
polecam szampony przeciwlupiezowe i plukanke z cieplej wody z kwaskiem cytrynowym,troche wypiora kolor

właśnie włąsnie.. ja mam takie pytannie... bo jestem ciemna blondynka a połarbowałam sie jakieś 3 miesiące temu na czarny kolor ;/;/ a ze teraz nie moge malowac odrostow bo szkolla ;/ to chcialabym jakos rozlasnij wlosy...;| hmm tylko nie wiem w jakis sposob.. myje codziennie wlosy ciepla woda.. hmm farba faktycznie troche schodzi.. ale chcialabym zepy bardziej zeszla..
jakie sa szampony lib inne kosmetyki do wlosow ktore rozjasniaja albo sciagaja kolor?

bardzo proooooosze doradzcie mi ... ) ;*
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 13:10   #5
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: Pomocy! Nie ten kolor!

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
właśnie włąsnie.. ja mam takie pytannie... bo jestem ciemna blondynka a połarbowałam sie jakieś 3 miesiące temu na czarny kolor ;/;/ a ze teraz nie moge malowac odrostow bo szkolla ;/ to chcialabym jakos rozlasnij wlosy...;| hmm tylko nie wiem w jakis sposob.. myje codziennie wlosy ciepla woda.. hmm farba faktycznie troche schodzi.. ale chcialabym zepy bardziej zeszla..
jakie sa szampony lib inne kosmetyki do wlosow ktore rozjasniaja albo sciagaja kolor?

bardzo proooooosze doradzcie mi ... ) ;*
czarny to najwscieklejszy barwnik jaki moze byc, czeste mycie na pewno wyplukuje barwnik ale wlosy pewnie wydaja sie byc matowe, z przeciwlupiezowych polecam szampon nawilzajacy H&S i jak juz wspomnialam plukanki z kwaskiem cytrynowym, odzywki z kilkoma kroplamy cytryny i nawilzanie, ono tez pomaga pozbyc sie niechcianego koloru na pograniczu wyplukania
__________________
;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 14:51   #6
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Pomocy! Nie ten kolor!

''... jak juz wspomnialam plukanki z kwaskiem cytrynowym, odzywki z kilkoma kroplamy cytryny i nawilzanie, ono tez pomaga pozbyc sie niechcianego koloru na pograniczu wyplukania[/quote]...''


yyy? hmm mozesz doklandiej mi to napisac? o co chodzi z tymi plukankami?
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 22:15   #7
justyna8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy! Nie ten kolor!

a ja mam pytanie, od kilku miesięcy farbuję włosy na blond i chciałam teraz pofarbować je na brąz szamponem koloryzującym, ale nie wiem czy na farbowanych włosach efekt będzie taki jak na nie farbowanych. proszę o odpowiedź.
justyna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.