Nie potrafie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-12, 22:58   #1
edyta896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25

Nie potrafie...


Witam wszystkich, którzy mieli ochote tutaj wejść. Mam spory problem, chciałabym zmienić fryzurke. Prosiłabym o kilka porad i jakbyście mogły mi jakieś fryzurki polecić (mile widziane byłoby ukazanie waszych propozycji) Pozdrawiam wszystkich gorąco

Edytowane przez edyta896
Czas edycji: 2007-08-20 o 21:17
edyta896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 23:56   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Prosze o pomoc!!!

ta Twoja grzywka jest jakas blizej nieokreslona ja bym zrobila na skosa

no i moze troche pocieniowala wlosy albo zorobila pazurki na calosci
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 00:03   #3
edyta896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Hej mam 18 lat i chyba za bardzo obawiam sie jakichkolwiek zmian. Czesto sie zastanawiam czym odstraszam ludzi Mam totalnego doła, chciałabym cos zmienić w sobie, ale nie wiem co. Prosze pomóżcie mi. Jak powinnam sie ubierac, malować, moze jakas pomoc w doborze fryzurki. Będe bardzo wdzięczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1319.JPG (81,3 KB, 732 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1317.JPG (71,7 KB, 692 załadowań)
edyta896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 00:19   #4
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez edyta896 Pokaż wiadomość
Hej mam 18 lat i chyba za bardzo obawiam sie jakichkolwiek zmian. Czesto sie zastanawiam czym odstraszam ludzi Mam totalnego doła, chciałabym cos zmienić w sobie, ale nie wiem co. Prosze pomóżcie mi. Jak powinnam sie ubierac, malować, moze jakas pomoc w doborze fryzurki. Będe bardzo wdzięczna.
Jak to odstraszasz? Nie bardzo rozumiem...

Co do tego, co byś mogła zmienić w swoim wyglądzie: Myślę, że powinnaś skupić uwagę na swoje oczy: podkreślić je kredką i szarym cieniem - tzw. smoky eyes - z tym, że wiecej cienia dać na zewnętrznej stronie powieki, to podniesie nieco oko i sprawi, że nie bedzie takie smutne...

Właśnie - najważniejsze - uśmiechnij się! Nie znam nikogo, komu uśmiech odbierałby urok...

Na Twoim miejscu pozbyłabym się grzywki i skróciła włosy do linii brody, przy brodzie nieco je cieniując. Myślę także, że ładnie byś wyglądała w lekkim balejażu o jakieś 2-3 tony jaśniejszym od Twoich obecnych włosów. Taka fryzura wygadziłaby nieco wysy twarzy i nieco ją ożywiła.

I jeszcze jedno: czarny kolor Ci nie służy. Wydaje mi się, że jesteś latem: pasują Ci pastelowe, zimne barwy - np. błękit, fiolet, szary... Czarny Cię przytłacza.

To tyle na pierwszy rzut oka.

Pozdrawiam i głowa do góry!
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 09:02   #5
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Zgadzam się z selekcjonerką co do fryzurki taka wycieniowana do brody, może właśnie jeszcze jakieś refleksy na Twó kolor włosów.
Makijaż: jakiś lekki ( bo mamy lato) podkład matujący bądź puder. Na zdjęciach nie widzę żebyś była pomalowana. Dlatego nie wymyślę nic skomplikowanego bo po pierwsze żeby zrobić sobie fajny makijaż oka, kreskę na górnej powiece, trzeba mieć trochę wprawy a po drugie masz dopiero 18 lat na taki makijaż przyjdzie czas stawiam na naturalność. Potrzebujesz tylko dobrego, czarnego tuszu, żeby ładnie rozdzielił i wydłużył rzęsy. Do tego jakiś błyszczyk w jasnym odcieniu. Co jeszcze co do ubrania. Nie można za wiele powiedzieć, ponieważ dodałaś zdjęcia twarzy, nie widać jaką masz figurę, w czym się dobrze czujesz. Ta czarna bluzeczka na fotkach Cię przytłacza. W lecie stawiamy na kolory!Głowa do góry
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 11:26   #6
edyta896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Dzieki dziewczyny za rady. A co do koloru obecnie nie bardzo mogę coś jaśniejszego założyć, więc to lato to same ciemne kolory, ale niedługo coś zmienię. A co do fryzurki, to mogłybyście mi jakąś zaproponowac. Bo jakoś nie bardzo umiem sobie ją wyobrazić Co do budowy ciała, to nie jestem gruba ani chuda, hehe taka pośrodku. Mam szerokie biodra, to moja największa zmora
edyta896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 15:52   #7
renatakam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Mi się wydaje że dobrze by Ci było w takiej fryzurce.Tylko zgadzam sie w 100% z tym, że bezwarunkowo musisz sie pozbyc grzywki. Wydaje mi sie, że z taka fryzurka nie bedzoiesz miała wiele problemów bo masz włosy z tendencja do krencenia się. A jak będą fajnie wycieniowane to i dobrze będa sie układać A grzywke możesz zawsze sobie zapuszczac podcinajac dół. Aha i radziłabym Ci ją prostować w trakcie zapuszczania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg www.sredniefryzury.styl.fmhd.jpg (60,6 KB, 77 załadowań)
renatakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 16:19   #8
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez edyta896 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za rady. A co do koloru obecnie nie bardzo mogę coś jaśniejszego założyć, więc to lato to same ciemne kolory, ale niedługo coś zmienię. A co do fryzurki, to mogłybyście mi jakąś zaproponowac. Bo jakoś nie bardzo umiem sobie ją wyobrazić Co do budowy ciała, to nie jestem gruba ani chuda, hehe taka pośrodku. Mam szerokie biodra, to moja największa zmora
Fryzurka wlejona przez renatakam podoba mi się - o coś takiego mi właśnie chodziło.
Mam przeczucie, że te Twoje "szerokie biodra" to Twoja kobieca figura i obiektywnie patrząc wcale nie są zmorą. Jeżeli jednak chcesz je optycznie wyszczuplić, powinnaś unikać zwłaszcza jasnych, jednolitych i zbyt obcisłych spodni. Jakieś nieco (nie za bardzo!!) luźniejsze jeansy z kieszeniami z tyłu powinny być odpowiednie. Spodnie w pionowe linie również wyszczuplają. Natomiast dziewczyny o takich kobiecych biodrach zwykle świetnie wyglądają w klasycznych spódnicach tuż przed kolano, albo takich tuż za z lekką falbanką przy końcu.
Łatwiej by było doradzić, gdybyś wkleiła zdjęcie całej sylwetki.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 16:32   #9
edyta896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Dzieki za rady. Wybieram sie we wtorek do fryzjera wiec postaram sie o taką samą lub podobną fryzurkę. Co do zdjęcia całej sylwetki to coś poszukam, choć marne szanse, ale postaram sie coś znaleźć.
edyta896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 14:43   #10
paulinkaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnica/Gorzow Wlkp.
Wiadomości: 47
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Nie moge doczekac sie rezultatu, wklej jakies zdjecia jak najszybciej:}
paulinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 15:10   #11
melisaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 81
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

a mi sie wydaje ze powinnas przyciemnic wloski tak na ciemna czekolade jakos w jasnym cie nie widze
Pozdrawiam!
melisaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 15:19   #12
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

ja proponuje takie zmiany --po pierwsze w podniesieniu swojej samooceny czyli zmany zmiany w wygladzie doborze ubran
sadze ze przyda sie troche rozjasnic ten braz o 2 tony w makijazu skupic sie na oczach po pierwsze brwi sprawiaja ze oczy wygladaja na smutne wiec regulasja musi byc (kosmetyczka) do ust uzywaj przede wszystkim blyszczyka na rrodku ust daj duza jego dawke , kolory ubran powinny byc jasnjesze moze zolty cielisty bez czerwien ....jesli mozesz zmian oprawki na modniejsze i uwierz w siebie bo w kazdym jest piekno...wiem ze to nie takie latwe jest podniesienie samooceny sama czesto lapie sie na takich humorkach ale tzreba zawsze do przodu!!!!
justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 16:34   #13
majeczk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 169
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

masz łądna twarz!!!! jak przeczytłam tytuł to spodziewałam sie zdjecia jakiejs naprawde brzydkiej dziewczyny- a tu..zonk zaczniejmy od pochwał- włoaski moim zdaniem bardzo ładnie obciete, kolorek tez ok, choc ja bym jakos jeszcze go przyciemniła.moze..
Cera- tutaj wystarczy krem matujacy- te wszytskie fluidy odradzam bo one tylko zatykaja pory- nie ma co- te drogie tez. Za to korektor jest ok. i makijaz. koniecznie podkresl oczy bo sa ładne! Niebieskim cieniem np i brazowym tuszem. Usta- co najwyzej błyszczyk. Ciuchy- postaw na te romantyczne i dziewczece
majeczk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 17:30   #14
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Zmien okulary na jakies bardziej wyraziste i o innym kształcie. Te zupełnie do Ciebie nie pasuja.. Wiecej kolorów, czarny zdecydowanie nie dla Ciebie.
Włoski bym rozjasniła paroma pasemkami.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 19:06   #15
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Z tym straszeniem to grubo przesadziłas Jestes ładna, tylko musisz trochę podkreslic swoja urodę Okulary - nie są zle, ale moze sproboj dobrac jakies inne oprawki. Widzialabym Cie w takich prostokatnych z widoczna oprawka. Jest teraz taki duzy wybor i mozna znalezc naprawde fajne. Po drugie oczki, tak jak wczesniej wizazanki pisaly warto je podkreslic na codzien tuszem, a czasem na jakies wyjscia uzyc ciemnego cienia.
Kolor włosów masz fajny i ci pasuje, chociaz jak chcesz zmiany to moze troche by przyciemnic? Na probe mozna szamponetka. Grzywke rzeczywiscie warto zapuscic, albo zrobic tak zeby byla troche gestsza i szla sobie mocno na bok Od czasu do czasu mozesz sobie wyprostowac wloski, a na codzien po myciu wgniataj pianke to beda sie ladnie falowac.
A na koniec zostawialam najwazniejsza rade - USMIECH obowiazkowy !! Wtedy na pewno bedziesz przyciagac ludzi, a nie odstaraszac

Aha jeszcze zapomnialam o jednym Zywsze kolorki ubran na pewno beda Ci pasowac wystarczy kolorowy top zeby odmienic stroj, a teraz sa wyprzedarze i naprawde tanio (nawet od 10 zł!) mozna kupic letnie bluzeczki kup na probe 1-2 i zobacz jakie kolorki beda ci odpowiadac i jak bedziesz sie w takich czula

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-09 o 11:52 Powód: post pod postem
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:25   #16
edyta896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Hej dzięki za rady Co do uśmiechu to już staram się to zmienić. Fryzurka jeszcze nie zmieniona, ale moja ukochana fryzjerka wyjechała, a do innej nie mam zaufania Do końca tygodnia zapewne coś zmienię, a napewno pójde do fryzjera. Ostatnio kupiłam czerwoną bluzeczkę, spodobał mi się ten kolorek z innymi też będę próbować. Pozdrowionka dla wszystkich
edyta896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 19:02   #17
Jammes
Przyczajenie
 
Avatar Jammes
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Jak przyjdziesz od fryzjera daj zdjęcia całej sylwetki, pokombinujemy coś wtedy z ubiorem .

Aha... najlepiej z profilu.
Wtedy będzie można zrobić wizualizację w Photoshopie i wtedy zobaczysz jak to na Tobie będzie wyglądać.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-09 o 11:52 Powód: post pod postem
Jammes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 08:25   #18
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez edyta896 Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam czerwoną bluzeczkę, spodobał mi się ten kolorek z innymi też będę próbować.
Wg mnie czerwony to nie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Na zdięciach masz wyraźnie zaczerwienioną skórę i taki kolor tylko to podkreśli.

Celuj w brązy, beże i zieleń
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 09:16   #19
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Wg mnie czerwony to nie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Na zdięciach masz wyraźnie zaczerwienioną skórę i taki kolor tylko to podkreśli.

Celuj w brązy, beże i zieleń
Rzadko zdjęcia oddają rzeczywisty kolor skóry. Poza tym - w każdym oświetleniu wygląda ona inaczej. A czerwień ma wiele odcieni, niemal każdy znajdzie jakiś dla siebie.
Skoro Autorka wątku podoba się sobie w kupionej bluzce, niech ją nosi - prawdopodobnie wygląda w niej dobrze. Ale aby to prawdopodobieństwo zweryfikować, lepiej, by umieściła zdjecia. edyta896 - umieścisz?
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 15:20   #20
edyta896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Hej tak obcieto mi włoski, nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie. Co do czerwonej bluzeczki później ja pokaze, obecnie jestem w sytuacji w której nie moge założyc nic jasniejszego. Co do zdjecia całej figurki zrobiłam ale nie chce sie władowac. Ehh spróbuje później
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1349.JPG (99,3 KB, 502 załadowań)
edyta896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 20:01   #21
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Troszke więcej uśmiechu na buzi i będzie lepiej naprawdę, uśmiech dużo daje ładna z Ciebie dziewczyna
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 20:10   #22
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

a moze sprobuj wyprostowac wlosy ?
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 10:02   #23
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

moim zdaniem:
-niepotrzebnie obcinałaś włosy- wg mnie lepiej Ci w długich-ale od razu mówię, że sama jestem fanką włosów min. po ramiona (pominę przypadki kiedy kobieta ma 2 włosy na krzyż...)
-przyciemnij kolor- zrób sobie czekoladkę- będziesz "wyraźniejsza"
-wyreguluj brwi- a może przyciemnij je henną?
-oczka- pociąg jakąś kredką i tuszykiem...
-ubrania-rozumiem co chcesz przekazać....- i co bystrzejsi też powinni to złapać.
Na przyszłość- widzę Cię w bieli (!!), niebieskim, żółtym, żywa zieleń.
Ciemne kolory- na chwilę obecną- rozumiem- tak... ale potem polecam coś żywszego.
Beż i rozmamłane kolory typu brzoskwionka srutu tu tu wanilie nieeeeeeeeeeeee.... no uważam, że raczej nie... poprostu
Co do stylu-myślę, że jesteś osobą preferującą klasykę- jeśli mogę doradzić- fajnie Ci w prostych fasonach, acz ja spróbowałabym większy rozmiarek bluzeczki-dopasowany, ale nie za obcisły....

pozdrawiam cieplutko
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:23   #24
edyta896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

To już sama nie wiem w jakich włoskach mi najlepiej Nie umiem dopasować zadnej fryzurki do siebie. Hehe A co do koloru, wiekszosc sie opowiada za ciemniejszym, wiec coś z tym zrobię
edyta896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:39   #25
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

sprobuj ciemniejszego koloru bo wydaje mi sie ze wlasnie Cie troche podkresli i staniesz sie wyrazniejsza nie wiem czemu ta fryzjerka Ci zrobila taka "grzywke" ? w kazdym razie makijaz tez odkleslonych oczu , a co do ust t mysle ze nie musi to bys jakas boska goraca czerwona szminka
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:39   #26
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Ja bym Cię widziała z prostymi wycieniowanymi przy buzi (wyszczuplą twarz) włosami i grzyweczką na ukos,lekko zasłaniającą jedno oko. Myślę, że taka nowoczesna fryzurka dodałaby dynamizmu i byłaby sexy. W tej krótkiej wyglądasz ok, może wyprostuj prostownicą może akurat efekt bedzie fajny
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 12:53   #27
Zadymka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 92
GG do Zadymka
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Ten temat nie pasuje do tego wątku kochana! Wcale nie straszysz wyglądem. Masz ładną buzię

Ja też bym ciemniejsze włoski u Ciebie zrobiła, grzywka odpada, raczej zapuść. Zaryzykowałabym dłuższe włoski przy twarzy (do brody), ciut krótsze na karku.

Wyraźny makijaż oczu i delikatny jasny, różowy błyszczyk na ustach. Oprawki są ok.

Co do kolorków ubrań to chyba jesteś latem, ja bym Cię widziała w chłodnych, jasnych kolorkach. Czerń Ci nie pasuje, jesteś wtedy bardzo smutna.

Moje propozycje fryzurki dla Ciebie to fryzurka V. Beckham w wersji ciemnej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg victoria_beckham1_300_400.jpg (115,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1158659469.jpg (22,7 KB, 28 załadowań)
__________________

Matka Polka Superstar



Zadymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 15:17   #28
Shade666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 179
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

1.Nic tak nie zmienia urody jak zmiana nastawienia samej siebie do siebie. Uwierz mi - kiedyś byłam smutnym klopsem a z czasem zrobiła się ze mnie radosna Pusia :P Teraz mam akurat mniej powodów do szczęścia, ale klopsem nikt mnie nie śmiał nazwać Zresztą w międzyczasie schudłam.

2.Więcej kolorów, bo czerń pasuje najszybciej tym, którzy chcą być "klimatyczni", nosić glany, czachy i inne ćwieki No i jak ktoś chce być elegancki.
Próbowałaś błękitu ?

3.Ja widze, że każda zrobiłaby Ci coś innego na głowie ale ja proponowałabym w ogóle rozjaśnienie wszystkiego. Jasny makijarz, jasne pasemka, jasne ciuchy. To przynajmniej dodaje więcej energii jak się w lustro patrzy

4.Nie traktuj czasami tego jak jakąś złośliwość czy coś takiego, ale masz jakieś przejściowe problemy z cerą czy nie ? Bo w drugim przypadku poleciłabym jakąś wizytę u dermatologa i wygładzenie buzi, albo u kosmetyczki, jeżeli to tylko przejściowe A jak strupki są złośliwe i nie chcą zniknąć, to może dobry podkład ?
Shade666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 18:16   #29
_doraaa_
Rozeznanie
 
Avatar _doraaa_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Piła,
Wiadomości: 622
GG do _doraaa_
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Tez sądze,ze powinnas wyprostowac włosy.To wyszczupli optycznie twarz co do ubioru to raczej zgadzam sie z dziewczynami,ze pasowałyby Ci zywsze kolory.
__________________


_doraaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 11:06   #30
edyta896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Shade666 co do cery, te kłopoty to tylko przejściowe. U dermatologa czasem bywam Każda z was proponuje mi coś inego, ale raczej nie rozjaśnie kolorku włosów, nie umiem sobie siebie w nich wyobrazić Grzywka jest fatalna, to wiem. Spaprała robótke Kolor ciuszków napewno zmienię, ale dopiero za kilka miesiecy. Wiem, ze czarny nie pasuje, ale taki już los Dzięki za rady
edyta896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.