Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-31, 10:51   #31
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

Cytat:
Napisane przez Sylussia Pokaż wiadomość
a probowalyscie maybelline volum' express curved brush? taki w niebieskim opakowaniu, z wygieta szczoteczka jest super. mialam juz tusze isa dory, rimella i zaden nie byl taki, jak ten kosztuje ok.20zl, warto sprobowac na prawde
ja go miałam i byłam z niego zadowolona, chociaz mialam troszke problem z aplikacja, ale efekt byl calkiem calkiem
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 10:55   #32
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

Cytat:
Napisane przez Sylussia Pokaż wiadomość
a probowalyscie maybelline volum' express curved brush? taki w niebieskim opakowaniu, z wygieta szczoteczka jest super. mialam juz tusze isa dory, rimella i zaden nie byl taki, jak ten kosztuje ok.20zl, warto sprobowac na prawde
prowalam na poczatku sklejal rzesy mi i to cholernie teraz troche podsychl i moze byc ale czy tak bardzo z niego zadowolona bylam to chyba nie:P

no ale tak to jest na kazde rzesy tusz innaczej dziala i innych efektow oczekujemy
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 10:58   #33
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

Jak dla mnie niestety wiekszosc produktow Maybelline'a dostepnych w Polsce jest do bani :/ Zaopatruje sei zawsze na stoiskach z kosmetykami z USA- stamtad tez mam Define A Lash (kupiony juz pare miesiecy temu za 20 zl). Ceny sa o wiele nizsze, gama kolorystyczna nieporownywalnie wieksza, asortyment tez.
Z Maybelline'a najbardziej do tej pory przypadly mi do gustu Full 'N Soft http://www.maybelline.com/Product/Ey...of-mascara.htm
i
Lash Discovery http://www.maybelline.com/Product/Ey...le-mascara.htm . Nawet nie wiem, czy ktorys kiedys byl dostepny w Polsce :/
Az dziwi mnie ze Define A Lash dotarl do Polski, bo jest kolejnym niezlym produktem-> moze wreszcie poczynimy jakies postepy
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 14:36   #34
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 152
GG do Sylussia
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

a moze zalezy tez od tego jak malujecie rzesy? ja trzymam lusterko przy samym nosie i patrze na rzesy tak jakby od dolu :P nie maluje 'zygzakiem', bo wtedy sie sklejaja. delikatnie przejezdzam po rnich szczoteczka dwa/trzy razy, a potem szczoteczka 'przyciskam' rzesy do powieki i sa wywiniete i widoczne i czarne mniam :P nie zrezygnuje z tego tuszu nigdy
__________________
Sylussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 20:31   #35
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
Laity ja to lubie pieniadze na tusze wydawac wiec nastepnym zakupem bedzie Rimmela bo mam 1 Rimmela i swietnie wydluza
Gamegirl, dla mnie najlepszy tusz to taki, który dosyć mocno podkreśla rzęsy, nie sklejając ich przy tym, i który ładnie się trzyma przez cały dzień na rzęsach, a nie pod okiem. Ten okazał się strzałem w dziesiątkę jak na tusz za 25zł, ale trzeba przyznać, że na początku łatwo nie było - na szczotce jest za dużo tuszu przez co rzęsy się trochę sklejają. Później jednak jest super.

Mam nadzieję, że się na nim nie zawiedziesz.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 20:45   #36
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

Ja jestem bardzo zadowolona z tego tuszu :ehem Mam juz troche wprawy w tego typu szczoteczkach, wiec nie zaobserwowalam zadnego sklejania czy grud, za to efekty sa imponujące Jak najbardziej polecam
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 21:21   #37
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

volum express mialam...ale ten z normalna szczoteczka nie narzekalam na niego, ale dosc szybko wysychal

teraz planuje zakup Rimmela Magnif"eyes ale slyszalam,ze sie wylamuja w nim zabki z grzebyczka
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-05, 06:38   #38
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

Macałam tą szczoteczkę w poniedziałek jak byłam w SP i ja się raczej nie skuszę na ten tusz. Szczoteczka bardzo przypomina mi tą z Avonowego tuszu Pełnia rzęs, więc tusz ten raczej nadaje się do delikatnego makijażu na codzień A ja ostatnio wracam coś do tradycyjnych szczoteczek, nawet ta gumowata z Mastepiecie Max niezbyt mnie przekonała, choć miałam ochotę na ten tusz od dawna(zamiast niego kupiłam 2000 Calorie ).

Chyba mi się po prostu przejadły już troszkę te gumowe, zwydziwiałe szczoteczki póki co
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 16:09   #39
mae84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

ja zawsze przed kupnem wyprobowuje tusz w sephorze lub rossmanie. TenMaybelline Define tez probowalam, efekt byl mizerny, szczoteczka za miekka przez co zamiast rozkleic rzesy, sama sie odginala. Ale ucieszylam sie, ze go wyprobowalam, zeby wiedziec, zeby nie kupowac.
A tu dzisiaj przychodze do domu, patrze, a moja mama go kupila! :| Myslalam, ze sie na nia wsciekne, bo sie mnie nie spytala o opinie, bo rzesy mamy takie same rzadkie.

Postanowilam jeszcze raz sprobowac, moze swiezy bedzie lepszy, ale to nie dziala. Efekt jak powyzej :/ Ja zdeydowanie wole juz Masterpiece, bo ma sztywniejsze wloski na szczoteczce i sie nie ugina!
mae84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 13:10   #40
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

hey dziewczynki nie zrażajcie sie mi początkowo też sklejał a teraz jak maluje zygzakiem to mam piękne długaśne rzęsiska jak dla mnie obok sky high curves faworyt maybelline !! POLECAM zwlaszcza do dziennego kiedy chcemy podkreślić rzesy
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 13:43   #41
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

Mi też Define A Lash na początku sklejał rzęsy. Teraz, jak już trochę podsechł jest lepiej- nie skleja i chyba lepiej wydłuża. Ogólnie jest dobry, ale nie rewelacyjny Z Maybelline i tak wolę Sky High Curves.
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 15:56   #42
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

Ten tusz to ma jakieś humory, ten mój w każdym bądź razie ;-) Raz maluje świetnie, a innym razem skleja niemiłosiernie. No i jest za mokry, to chyba powoduje sklejanie. Czekam aż zeschnie trochę, nawet ostatnio zostawiłam go otwarty na dłuższy czas, takie małe torturki ;-)
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 17:26   #43
futas84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 30
Smile Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

tusz Maybelline- Define A Lash mam 3 m-ce, na poczatku musialam "nauczyc" sie nim malowac. Teraz jestem nim zachwycona )
futas84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:08   #44
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

a ja go mam i sie bez niego obejść nie mge uwielbiam go jeden z niewielu tuszy z którego jestem zadowolona patrząć na zdjęcia waszych posklejanych rzęś dziwie sie ze tak to u was wygląda bo u mnie nigdy nie skleja... no chyba ze sie nie przyłożę na początku moze sprawiał małe problemy bo ta szczoteczka tak miękka ale teraz juz kończe 4 opakowanie i nie wyobrazam sobie jak narazie innego tuszu używać
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 12:02   #45
black&white
Zadomowienie
 
Avatar black&white
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

posiadam różowy define. wydajny, efekt całkiem, całkiem. kolor ładny, wydlużenie, pogrubienie jest, czasem skleja, ale jak się poświęci minutkę więcej na rzęsy można mieć naprawdę fajny "wachlarz". jak dla mnie - tańszy odpowiednik mojego ukochanego masterpiece, którego jak na razie nic nie wyprzedza.
__________________
One moment on the lips, a lifetime on the hips!

było 90. jest 75. będzie 68.
black&white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 15:56   #46
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nowy Tusz!! Maybelline- Define A Lash!!

mam go juz jakis czas ale jak uzywam to glownie na dolne rzesy bo swietnie je wydluza i wygladaja bardzo naturalnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.