jaki makijaz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 13:22   #1
aneta1879
Raczkowanie
 
Avatar aneta1879
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 127

jaki makijaz?


witajcienie wiem czy wybralam dobre forum,jesli nie to przepraszam,ale zadamprzy okazji pytanie bo jestem ciekawa waszego zdania,opinii otoz jestem blondynka mam jasna karnacje,twarz mam z niedoskonalosciami...nies tetymam rozszerzone pory (tak mi sie wydaje),wagry no i oczywiscie swiece sie i od czasu do czasu pojawiaja sie krostki.Jedynym moim makijazem jaki wykonuje to blyszczyk na usta i to wszystko chcialabym malowac sobie oczy,ale jak pomaluje tuszem i zrobie sobie delikatne kreseczki to na poczatku jest ok a po paru godzinach czuje sie brudna,nieswieza i nie podoba mi sie to.jak mozecie cos doradzic to poprosze i z gory dziekuje
aneta1879 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:20   #2
Astrida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
GG do Astrida
Dot.: jaki makijaz?

Cytat:
Napisane przez aneta1879 Pokaż wiadomość
witajcienie wiem czy wybralam dobre forum,jesli nie to przepraszam,ale zadamprzy okazji pytanie bo jestem ciekawa waszego zdania,opinii otoz jestem blondynka mam jasna karnacje,twarz mam z niedoskonalosciami...nies tetymam rozszerzone pory (tak mi sie wydaje),wagry no i oczywiscie swiece sie i od czasu do czasu pojawiaja sie krostki.Jedynym moim makijazem jaki wykonuje to blyszczyk na usta i to wszystko chcialabym malowac sobie oczy,ale jak pomaluje tuszem i zrobie sobie delikatne kreseczki to na poczatku jest ok a po paru godzinach czuje sie brudna,nieswieza i nie podoba mi sie to.jak mozecie cos doradzic to poprosze i z gory dziekuje
Witam
przede wszystkim korektor i podkład matujący plus puder sypki (sypki bo ten w kamieniu często zalepia pory), po osiągnięciu efektu brzoskwiniowej cery, akcentuj na poczatek - tak jak nakazuje klasyka makijaży dziennych tylko oczy lub tylko usta. Zatem bez kresek na oczach, tylko sama zabawa cieniem - w zależności od rozstawu oczu jasny w kąciku oka i tuż pod linią brwi (zadbaj by były one prawidłowo wydepilowane - poprawna linia brwi otwiera oko) na powiekę delikatne pastelowe barwy lekko ukośnie, następnie wypróbuj malowanie rzęs, kolejno każde oko rzęsy dolne i górne, możesz pociągnąć usta jasnym błyszczykiem. Lub: skup się na kościach policzkowych najpierw cera, korektor, podkład, róż (uwaga z umiarem! ) puder i dermatograf czyli kredka do ust, obrysować własciwie dobraną barwą usta, wypełnić szminką.... dwa rodzaje makijażu dziennego gotowe pozdrawiam
Astrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.