moje pierwsze-pomozcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 14:22   #1
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Unhappy

moje pierwsze-pomozcie


Zwracam sie z prosba do wizazanek. Planuje kupic moje pierwsze: podklad, korektor, puder. Chcialabym zeby cena za calosc wyniosla do 150zl oraz zeby stosowanie ww. bylo w miare latwe. Zalezy mi rowniez na dobrej jakosci. Mam dosc ladna cere, czasem jakies pryszcze, ze sklonnoscia do przesuszania. W sklepach jest tego tyle,ze nie wiem co wybrac. Chodzi mi głównie o marke. Kolor na pewno pomoze mi dobrac ekspedientka. Moze mozecie mi cos polecic? Mam 20pare lat. Bardzo zalezy mi na tym,zeby stosowanie tych kosmetykow bylo latwe i zeby nie przesuszaly mi skory. I przy okazji pytanko- kolor dobiera sie nakladajac troche na reke ? Pedzel do pudru mam, ale nie wiem cz sypki puder jest dobrym rozwiazaniem. POMOzcie!Doradzcie mi cos konkretnego
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 14:49   #2
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: moje pierwsze-pomozcie

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
Zwracam sie z prosba do wizazanek. Planuje kupic moje pierwsze: podklad, korektor, puder. Chcialabym zeby cena za calosc wyniosla do 150zl oraz zeby stosowanie ww. bylo w miare latwe. Zalezy mi rowniez na dobrej jakosci. Mam dosc ladna cere, czasem jakies pryszcze, ze sklonnoscia do przesuszania. W sklepach jest tego tyle,ze nie wiem co wybrac. Chodzi mi głównie o marke. Kolor na pewno pomoze mi dobrac ekspedientka. Moze mozecie mi cos polecic? Mam 20pare lat. Bardzo zalezy mi na tym,zeby stosowanie tych kosmetykow bylo latwe i zeby nie przesuszaly mi skory. I przy okazji pytanko- kolor dobiera sie nakladajac troche na reke ? Pedzel do pudru mam, ale nie wiem cz sypki puder jest dobrym rozwiazaniem. POMOzcie!Doradzcie mi cos konkretnego
z podkladu moge polecic revlona colorstaya do suchej ja mam problemy bo wiecznie mam suche placki na policzkach, ale po nim mi sie nic nie dzieje kolor dobiera sie nakladajac podklad na zuchwe, bo na rece jednak odcien jest inny korektor no to zalzy czy na niedoskonalosci tylko czy pod oczy ale super kryje dermacol a na all kosztuje ok 15zl chyba puder sypki ma swietny clinique, tez uzywam i jestem zachwycona! ale on jest drogi w sklepie i musialabys kupowac na truskawce. Revlona na all zlapiesz za ok 42 zl z przesylka, w sklepie cos ponad 70zl wiec jest roznica...clinique na tru chyba teraz ok 70 pare zl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:36   #3
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: moje pierwsze-pomozcie

Przejrzyj KWC pod kątek najlepiej ocenianych podkładów, pudrów i korektorów.

Przy dobieraniu odcienia nie nakładaj podkładu na rękę! Skóra na ręce jest przecież przeważnie ciemniejsza od tej na twarzy i po spróbowaniu na ręce będzie Ci się wydawało, że znalazłaś idealny odcień, a jak zaczniesz nakładać na twarz - okaże się za ciemny.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:45   #4
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: moje pierwsze-pomozcie

u mnie skóra na wewnętrznej części nagdarstka pokrywa się z kolorem twarzy- ale musisz sprawdzić czy u Ciebie też tak jest.
Jestem bardzo blada i się nie opalam, może dlatego wszytsko mam jasne

co do podkładu- dziewczyny dobrze radzą z colorstayem, ew. ja mogę polecić mattitude astora, dawał śliczne pudrowe wykończenie.
Takim 2w1 może być puder mineralny essence, niedrogi ale naprawdę fajny jeśli podpsuje Ci kolor (mają mały wybór)- dobrze kryje, chociaż dziewczyny narzekają na brak matu- ale możesz być pewna że po minerłach nic Cię nie zapcha.
Co do korektora- zalezy jakie ma być jego przeznaczenie, czy chcesz maskować pryszcze czy cienie pod oczami.

Generalnie w tym przedziale cenowym przepuściłabym wszytsko na bourjois!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:54   #5
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: moje pierwsze-pomozcie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
u mnie skóra na wewnętrznej części nagdarstka pokrywa się z kolorem twarzy- ale musisz sprawdzić czy u Ciebie też tak jest.
Jestem bardzo blada i się nie opalam, może dlatego wszytsko mam jasne

co do podkładu- dziewczyny dobrze radzą z colorstayem, ew. ja mogę polecić mattitude astora, dawał śliczne pudrowe wykończenie.
Takim 2w1 może być puder mineralny essence, niedrogi ale naprawdę fajny jeśli podpsuje Ci kolor (mają mały wybór)- dobrze kryje, chociaż dziewczyny narzekają na brak matu- ale możesz być pewna że po minerłach nic Cię nie zapcha.
Co do korektora- zalezy jakie ma być jego przeznaczenie, czy chcesz maskować pryszcze czy cienie pod oczami.

Generalnie w tym przedziale cenowym przepuściłabym wszytsko na bourjois!
Ty to wiadomo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 11:58   #6
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: moje pierwsze-pomozcie

Ja podobnie jak rozwielitka poszlabym w bourjois

Albo w L'oreala: oni maja bardzo dobry podklad mineralny i puder w kamieniu tue match - ja uzywam ich odkad weszly na rynek i jestem zadowolona.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 22:10   #7
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: moje pierwsze-pomozcie

DZIĘKUJĘ ŚLICZNIE ZA ODPOWIEDZI. WIedziałam, ze bede mogla na Was liczyc. Jesli chodzi o korektor to pod oczy na pewno, a na niedoskonalosci tez by sie przydal
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.