kosmetologia licencjat gdzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-12, 20:58   #1
ORECZKaANIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Red face

kosmetologia licencjat gdzie?


Cześć WSZYSTKIM fajnym forumowiczom !
Chciałabym podjąć temat: studia kosmetologii. Gdzie polecacie??????
gDZIE NAUCZAJĄ CIEKAWIE? GDZIE DUŻO PRAKTYK? Chciałabym aby rodzice płacili za jakosc kształcenia a ja wkuwała. Interesuje mnie uczelnia, gdzie DUZO SIE WYNOSI WIEDZY a NIE MA BRAKÓW WIEDZY PO JEJ SKOŃCZNENIU....
W tym roku chciałabym podjąć naukę na kosmetologii zaocznie, ale prawdę mówiąc jestem zielona w tym temacie. Słyszałam pozytywne opinie o WSZKiPZ w Wawie i WSZPZiU w Poznaniu. Niestety obie odpadają, pierwsza zaaa droga a druga-brak wolnych miejsc . Interesuje mnie caluśka Polska. Słyszałam o istnieniu BSW i WSNoZ Bydgoszcz ale nie wiem, czy to dobry pomysł... Pozostaja też WSBiNoZ Łódź, WSF i PWSK Wrocław, KWSPZ i MWSZ Kraków i inne.


BARDZO Dziękuję wszystkim za wszelkie opinie i życzę powodzenia każdego dnia
podaję nr gg 11940567, maila aa.m.kozlowska@gmail.com. Zawsze można poznać fajnych ludzi a na pewno jst fuuul Was. dzięki
ORECZKaANIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 21:05   #2
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: kosmetologia licencjat gdzie?

Z tego co się orientuje to na kosmetologii stawia się bardziej na wiedze teoretyczną niż praktyczną WSF we Wrocławiu nie ma zbyt ciekawych opinii. Jest wątek o tej szkole. Poszukaj.

Co do Bydgoszczy to o WSNoZ to nic ci o niej nie powiem, bo u mnie w miescie nikt nic o tej szkole nie wie co do BSW to sama tam ide. Jak narazie wrażenia pozytywne, bo wszyscy są bardzo mili, chętnie udzielają informacji. A reszta okaże się później
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 21:12   #3
ORECZKaANIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Smile Dot.: kosmetologia licencjat gdzie?

Cześć .
Czy mogłybyśmy rozwinąc temat typuuu ,, wszyscy są bardzo mili??'' Może znasz kogoś BSW do której idziesz? Ja nie wiem, co o tym sądzić. Dzwoniłam dziś do niej, są miejsca . Kosmetologia tam jest stosunkowo niedawno wprowadzona, bo dopiero 2007, więc się boję bycia ,,królikiem doświadczalnym'', poza tym miała nazwę WSI(informatyki od 2005 roku, kiedy była założona), więc się boję, że do kierunku kosmetoloi aise nie przykładają, ale mogą to byc moje obawy. dzięki za opinię o WSF we Wrocławiu . Poczytam, papa i trzymam kciuki za Ciebie, powodzenia, dzieki
ORECZKaANIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 21:22   #4
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: kosmetologia licencjat gdzie?

Cytat:
Napisane przez ORECZKaANIA Pokaż wiadomość
Cześć .
Czy mogłybyśmy rozwinąc temat typuuu ,, wszyscy są bardzo mili??'' Może znasz kogoś BSW do której idziesz? Ja nie wiem, co o tym sądzić. Dzwoniłam dziś do niej, są miejsca . Kosmetologia tam jest stosunkowo niedawno wprowadzona, bo dopiero 2007, więc się boję bycia ,,królikiem doświadczalnym'', poza tym miała nazwę WSI(informatyki od 2005 roku, kiedy była założona), więc się boję, że do kierunku kosmetoloi aise nie przykładają, ale mogą to byc moje obawy. dzięki za opinię o WSF we Wrocławiu . Poczytam, papa i trzymam kciuki za Ciebie, powodzenia, dzieki
Hmmm jak mój tato do nich dzwonił do babeczka z dziekanatu cierpliwie udzielała odpowiedzi na pytania A mój tato jest z tych upierdliwych Jak byłam składać papiery też była dla mnie bardzo miła Aż byłam w szoku bo się jeszcze w żadnej szkole z czymś takim nie spotkałam.
Szkoła istnieje dopiero od 5 lat. Na początku nazywała się Wyższa szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości, potem nazwa została zmieniona. Podejrzewam, że nazwa wzięła się stąd, że na początku były tam kierunki takie jak ekonomia. Później doszła kosmetologia czy dietetyka i nazwa po prostu nie pasowała Dlatego jest to Bydgoska Szkoła Wyższa obecnie. Szkoła jest wyposażona we wszystko co potrzebne nam do cwiczeń praktycznych, także nie będzie problemu z tym, że nie mamy gdzie i nie mamy na czym ćwiczyć.
Może i ta szkoła krótko istnieje ale myśle, że warto jej zaufać Nikogo niestety nie znam, bo szkoła nawet u nas w mieście jest mało popularna i z mojego rocznika chyba nikt tam nie idzie Ale z tego co się dowiadywałam to ma dobre opinie o WSNoZ nie ma kompletnie żadnych... tak jakby wogóle nie istniała.

Edytowane przez shewa
Czas edycji: 2009-08-12 o 21:23
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:45   #5
ORECZKaANIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetologia licencjat gdzie?

To prawda z wyposażeniem, świetne ma. Miła pani w dziekanacie, ale zupełnie mnie inny temat interesuje niż osobowość pań, bo wiesz będziemy płacili grubą kasę i chciałybyśmy dużo umieć, a wiem, że należysz do tych osób . Tak się zastanawiam nad tym wyposażeniem... zdjęcia ładne to fakt, ale tez faktem jest że ładne zdjęcia też mają w Białymstoku, nawet w Bydgoszczy na WSNoZ i nawet w tej WSF ...chodzi o to ile tam będziemy czasu spędzać i jak efektywnie, chyba to się najbardziej liczy. Niby we Wrocławiu też sala wyposażona, a zacytuję ,,pani przyszła, pokazała nam wyrywanie brwi, wytłumaczyła pokrótce podkład, puder itp i powiedziała róbta co chceta''. I tak chyba z 10 min tłumaczenia a efekty żadne. Nie mówię, że będzie zła, może akurat, bardzo trzymam za Ciebie kciuki. A mogę drążyć temat? Kto i ile było tych pozytywnych opinii na temat BSW??? Bardzo Ci dziękuje i na wszelki wypadek zostawiam gg 11940567 może się kiedyś przyd ) Dzieki
ORECZKaANIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:59   #6
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: kosmetologia licencjat gdzie?

Cytat:
Napisane przez ORECZKaANIA Pokaż wiadomość
To prawda z wyposażeniem, świetne ma. Miła pani w dziekanacie, ale zupełnie mnie inny temat interesuje niż osobowość pań, bo wiesz będziemy płacili grubą kasę i chciałybyśmy dużo umieć, a wiem, że należysz do tych osób . Tak się zastanawiam nad tym wyposażeniem... zdjęcia ładne to fakt, ale tez faktem jest że ładne zdjęcia też mają w Białymstoku, nawet w Bydgoszczy na WSNoZ i nawet w tej WSF ...chodzi o to ile tam będziemy czasu spędzać i jak efektywnie, chyba to się najbardziej liczy. Niby we Wrocławiu też sala wyposażona, a zacytuję ,,pani przyszła, pokazała nam wyrywanie brwi, wytłumaczyła pokrótce podkład, puder itp i powiedziała róbta co chceta''. I tak chyba z 10 min tłumaczenia a efekty żadne. Nie mówię, że będzie zła, może akurat, bardzo trzymam za Ciebie kciuki. A mogę drążyć temat? Kto i ile było tych pozytywnych opinii na temat BSW??? Bardzo Ci dziękuje i na wszelki wypadek zostawiam gg 11940567 może się kiedyś przyd ) Dzieki
Co do tego ile tych godzin będzie itd, to ci nie pomoge bo sama nie wiem, tyle co słyszałam od znajomej znajomej że wykładowcy są rzeczowi i znają się na tym co robią. Godziny praktyczne to jeśli czytałaś wątek o WSF na wszystkich uczelniach może być problem.
Ja wiem jedynie, że jeśli nie bedzie mi ta szkoła odpowiadać to po prostu po I semestrze zrezygnuje. A narazie spróbuje się dowiedzieć czegoś pytając dziewczyny na n-k
A opini o szkole szukałam na forum, jeden kumpel kumpla ( znowu ) jest w tej szkole ale nie na tym kierunku, ale mówił że atmosfera jest ok i właściwie jak to na studiach, póki się nie trzeba uczyć do sesji to nie narzeka
Dokładnych opini ci w tej chwili nie przytocze bo po prostu nie pamiętam O naszym kierunku dopiero bede dokładnych informacji szukać Do wyboru miałam niestety tylko te 2 szkoły bo wyjazd poza miasto nie był możliwy.
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 07:58   #7
desmee
Przyczajenie
 
Avatar desmee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
GG do desmee
Dot.: kosmetologia licencjat gdzie?

Na PWSZ w Nysie jest naprawdę dobra kosmetologia. W dodatku jest to jedyna uczelnia w Polsce, gdzie dzienne studia na kosmetologii są całkowicie bezpłatne. Znaczna przewaga zajęc praktycznych, często organizowane są też jakieś szkolenia, prezetnacje, wyjazdy etc. Zaplecze do cwiczeń mają naprawdę rewelacyjne.
Więcej informacji znajdziesz tu
Może i Nysa jest małym miastem, ale jesli chcesz studiowac kosmetologię to warto je wziąc pod uwagę
Pozdrawiam
desmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 09:23   #8
kajabuba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetologia licencjat gdzie? Pomocy

Potrzebuje pilnie odpowiedzi na kilka pytaŃ
Mam zamiar zacząć studia zaoczne w bydgoszczy na BSW.
Czy trzeba być dobrym z chemii i biologii wybierając się na ten kierunek? Jakie przedmioty są najtrudniejsze? Jak rozwiązujecie problem noclegów?? Nie jestem z Bydgoszczy dlatego pytam. Jak jest z zajęciami praktycznymi? Nigdy nie byłam orlem z biologii i chemii ale kierunek kosmetologia wydaje się być bardzo interesujący. Chce zdobywać wiedze ale nie wiem czy poradze sobie z chemia i bilogia. Czekam na odpowiedz i pozdrawiam
kajabuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.