pytanie do kosmetyczek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 11:18   #1
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613

pytanie do kosmetyczek


Sama jestem kosmetyczka( poczarkujaca) ale nie jestem pewna czy mysle obietywnie

moze ktos doradzi mi cos innego kto mial przygode z tym

dzieki seri 3 krokow clinique pozbylam sie tradziku ( moja zmora to niestety byla )

i teraz chcialabym pozbyc sie przebarwien i blizenek. Wiem ze najlepsze kwasy i micro no ale teraz nie jest to odpowiednia pora i dopiero na wiosne musze czekac.

zastanawiam sie co do tego czasu moge zrobic by sobie nie zaszkodzic a troszkie pomoc.

Poczytakam tu troszkie bo nie mam duzego doswiadczenia z kwasami.
I wyszlo ze fajnym seocyfikiem jest glyco A 12 %. Dosc duze stezenie i to mnie zastanwia czy tego w ogole uzyc.

Cere mam mieszana ale nie wrazliwa stosowalam niedawno acne-derm nic mi nie byoo skinoren lajtowy jest dla mnie a z tego co pamietam w mlodosci tyle sie tego nasmarowalam ( od dermatologa) ze moja skore chyba nic juz nie zaskoczy

nie chce sobie tylko zaszkodzic..

myslalam o pielegnacji 3 krokow clinique do cery wrazliwej do tego na dzien kremik kojacy i lagodzacy zaczerwienia clinique i wlasnie na noc ten Glyco A.
Nie wiem czy to nie bedzie za drastyczna metoda.

W ofercie znalazlam tez krem neutrogeny 2% kwas salicylowy ale do tego witam A,E,C, i pochodne same dobrodziejstwa myslaalam go stosowac na noc przeciwzmarszczkowo ( mam 25 lat)

oczywiscie w ciagu dnia filtr.

i teraz sie borykam z wyborem nie wiem czy ten glyco A sobie darowac i np uzywam jedynie 3 krokow plus na noc ten netrogeny i poczekac do wiosny na zabiegi

czy jednak wlaczyc ten glyco A a moze cos innego slabszego ???

licze na jakas wskazowke
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2009-11-18 o 11:19
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:47   #2
kasienka5g
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
GG do kasienka5g
Dot.: pytanie do kosmetyczek

jak to mozliwe ze tradziku pozbylas sie dzieki 3krokom clinique? A to nie jest efekt krótkotrwałY? jak długo twoja twarz ladnie wyglada? <???>
kasienka5g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 17:46   #3
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: pytanie do kosmetyczek

kasienka najwyrazniej mozliwe pol roku juz mam taka cere zdarzaja sie male wypryski w okolicach okresu ale to tylko tyle
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 23:41   #4
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pytanie do kosmetyczek

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
Sama jestem kosmetyczka( poczarkujaca) ale nie jestem pewna czy mysle obietywnie

moze ktos doradzi mi cos innego kto mial przygode z tym

dzieki seri 3 krokow clinique pozbylam sie tradziku ( moja zmora to niestety byla )

i teraz chcialabym pozbyc sie przebarwien i blizenek. Wiem ze najlepsze kwasy i micro no ale teraz nie jest to odpowiednia pora i dopiero na wiosne musze czekac.

zastanawiam sie co do tego czasu moge zrobic by sobie nie zaszkodzic a troszkie pomoc.

Poczytakam tu troszkie bo nie mam duzego doswiadczenia z kwasami.
I wyszlo ze fajnym seocyfikiem jest glyco A 12 %. Dosc duze stezenie i to mnie zastanwia czy tego w ogole uzyc.

Cere mam mieszana ale nie wrazliwa stosowalam niedawno acne-derm nic mi nie byoo skinoren lajtowy jest dla mnie a z tego co pamietam w mlodosci tyle sie tego nasmarowalam ( od dermatologa) ze moja skore chyba nic juz nie zaskoczy

nie chce sobie tylko zaszkodzic..

myslalam o pielegnacji 3 krokow clinique do cery wrazliwej do tego na dzien kremik kojacy i lagodzacy zaczerwienia clinique i wlasnie na noc ten Glyco A.
Nie wiem czy to nie bedzie za drastyczna metoda.

W ofercie znalazlam tez krem neutrogeny 2% kwas salicylowy ale do tego witam A,E,C, i pochodne same dobrodziejstwa myslaalam go stosowac na noc przeciwzmarszczkowo ( mam 25 lat)

oczywiscie w ciagu dnia filtr.

i teraz sie borykam z wyborem nie wiem czy ten glyco A sobie darowac i np uzywam jedynie 3 krokow plus na noc ten netrogeny i poczekac do wiosny na zabiegi

czy jednak wlaczyc ten glyco A a moze cos innego slabszego ???

licze na jakas wskazowke
a mi sie zawsze wydawalo, ze kwasy itp powinno sie robic w okresie jesienno-zimowym, a bron boze na wiosne czy lato...?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 09:53   #5
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: pytanie do kosmetyczek

kwasy mozna robic okresem jesiennym jak i wczesna wiosna
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.