Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 07:15   #1
rosem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27

Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi


2 mce temu skusialam sie na makijaz permanetny brwi , zeby ladniej wygladac , zazancze ze to nie jest to 1 moj makijaz , ale takiego czegos to w zyciu nie mialam , normalnie tragedia , brwi sa krzywe , roznej dlugosci , jedna jest blizej nasady nosa , druga dalej , sa roznego kszatltu i roznej dlugosci , osoba ktora mi ten zabieg wykonywala w domu , nie odopisuje na emaile i smsy , wyslalam jej zdjecia jak mnie urzadzila , i zadam zwrotu pieniedzy 2 tys zl , i w tym koszt za zabieg laserowy /, zeby chociaz usunac te poczatki , barwnik jest wbity zbyt gleboko , nie da sie tego cholerstwa pozbyc , i makijaz jest bardzo mocny, wyrazisty , wyglada jakby ktos z pzredszkola narysowal mi dwie faliste kreski , bardzo sie zle z tym czuje , wstyd mi sie pozkazywac a musze funkcjonowac , mam dziecko , ktore zaprowadzam codziennie do szkoly , i widze usmieszki innych kobiet , jest to bardzo trudne dla mnie , co moge zrobic zeby odzyskac pieniadze , osoba ktora mi te dzielo wyrysowala na twarzy dalej sie oglasza na portalach , ale nie odzywa sie w tej sprawie do mnie , co moge zrobic bo to jest oszpecenie trwale mojej twarzy .
pozdrawaim i licze na jakas konkretna odpowiedz .
rosem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 09:04   #2
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

:P

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 14:16
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 00:24   #3
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

ja bym ją tak obsmarowała na wszelkich forach- łącznie z wklejką zdjęć tego dzieła sztuki... nie wiem, może jakiś piling by ci pomógł.... moze dermatolog jakoś to wyłuska...

ja mam permanetne usta, chciałam te brwi, ale za 2000 cie urządziła tak do bani? może za 200zł?to prędzej, ale 2 koła to jakaś masakryczna kasa...
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 07:34   #4
rosem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

no wlasnie nie wiem co robic , gdzie sie udac zeby zalozyc sparwe cywilna o odszkodowanie , bo przeciez to jest twarz , mam tylko imie i nazwisko i telefon tej osoby , makaijz brwi kosztowal mnie w domu taniej bo 350 zl
ale juz 2 tyg temu poprawialam u innego linergisty te brwi nie wiele to pomoglo ale troche zatuszowal przynajmniej wysokosc brwi jest jednakowa , ale poczatki zostwilismy brwi i probowalismy wybarwic barwnikiem w kolorze skory ale nic sie nie udalo , wybarwialam juz 2 razy barwnik jestw glebko wbity i raczej tylko laserem mozna ,ale juz fundusze mi skonczyly na te poprawki . co robic ?
rosem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 09:23   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

Powinnas isc na policje. A zrobilas chodz zdjecia zanim dokonalas poprawek?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 10:04   #6
rosem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

dalam pannie czas 2 tyg, bo pisalam do niej meila i wyslalam zdjecia zeby polubonie zaltwienie sparwy czyli zwrot kosztow/2 tys / bo inaczej sparwe podaje do sadu , za nie prawid;lowy zabieg i oszczpecenie twarzy i iwybarwienie tego laserem , koszt ocenil lingerysta ktory probowal mi cos poprawic , koszt to 2 tys , ale jutro mija termin tych dwoch tygodni i dziewczyna sie nie odzywa . i jestem w kropce , zeby zlozyc pozew musze miec jej dane , a mam tylko telefon i nazwisko .Nie wiem co robic .
rosem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 10:13   #7
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 14:14
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 10:48   #8
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

Jak masz wlosy do pasa i chcesz podciac konce a fryzjer ci ciachnie do ramion to tez nie ma uszczerbku na zdrowiu, a jednak sprawa trafila przed sad i klientka wygrala. pamietam jedna z forumek na forum jak opisywala swoja sprawe. To samo dotyczy tej sprawy, uszczerbku nie ma ale trwale oszpecenie tak. Artykul mnie nie interesuje, chodz go przeczytalam, ja wole uzyskac porady u zrodla:adwokat, policja , b sie czesto okazuje ze jednak cos mozna w sprawie zrobic
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:29   #9
rosem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

no wlasnie oszpecenie twarzy jest tatuazem nieodwraclnym , i bardzo kosztownym i mysle ze jej sens walczyc o odszkodowanie , tylko zastanawiam sie gdzie sie udac czy do dermatologa czy kosmetologa o opinie , zeby miec wszystkie dokumenty do zalozenais sparwy sadowej , i bardzo prosze nie porownywac takiej powaznej kwesti oszpecenia twarzy do jakies nieudanej wizyty u fryzjera , czy tipsow , i za zalozenia sparwy za tipsy wiecej by sparwa sadowala kosztowala niz te tipsy , a tu nie chodzi o 300 zl tylko o wiecej , wlsoy odrosna , paznokcie tez ,a rysunku brwi nie zmyje mleczkiem czy woda , to nie ejst to samo , a sparaw a2 na policje nie ma co isc , bo co oni pomoga , maz jest policjantem tylko nie od tych sparw , mowi ze nie mam dokumentow czyli adresu zamieszkania tej osoby danych jej , ani umowy ,
rosem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:56   #10
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

co do sprawy cywilnej-ja sie nie wypowiadam
ale wiem, że istnieje rzecznik praw konsumenta- i skoro to babsko ma legalną działalność, to moze tam w tym urzędzie pracuje ktoś kompetentny, kto ci chociaż udzieli informacji. dzisiaj już nie te czasy, że klient miał siedzieć cicho. np moj dermatolog jest ubezpieczony na wypadek "spierdzielenia" zabiegu/ ważne jest to, że efekt nie jest taki jak chciałaś. nie musi cie oszpecać,ważne, że nie spełnia Twoich oczekwiań,,że jest w sposób oczywisty źle wykonany, albo nieprofesjonalnie...

poza tym z innej beczki- jest na rynku masa korektorów- np do makijażu teatralnego/ nie są to koszty kilku stówek, ale na pewno pomoze Ci to zatuszowac efekt. kosmetyki te mają większe stężenie pigmentu- by makijaż sceniczny był bardziej wyrazisty.spróbuj. na pewno to lepsze i lepiej tuszuje niż zwykły podkład...
współczuje Ci, bo wiem jak się człowiek kiepsko może czuć

moje usta za pierwszym razem- miałam kontur- i też mi sie nie podobało, ale dziewczyna po wygojeniu- zrobiła mi tak jak chciałam, bez dopłat, ani żadnych cyrków.poprawiła, wypełniła, bo sam kontur zbyt mocno się odznaczał. efekt końcowy miałam idealny... niestety kontak nam sie urwał, a ja wciąż szukam godnej następczyni... cięzko dziś o profesjonalistę niestety...

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

, mowi ze nie mam dokumentow czyli adresu zamieszkania tej osoby danych jej , ani umowy ,[/QUOTE]

...ale ona, jeśli ma działalność,to ma zakichany obowiązek dać Ci rachunek za swoje usługi- niekoniecznie fiskalny...a jak nie, to ją sypnij do urzedu skarbowego,ze zarabia na lewo i nie płaci podatków...
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 12:04   #11
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

Może udaj się do jakiegoś adwokata i poproś o poradę, co możesz w tej sprawie zrobić, jakie są szanse itp. Poszukaj w internecie, bo podobno przez neta też pomagają na jakiś forach, stronach itp.
Hmm, spróbuj też poznać jej adres. Nie wiem czy na policji mogą podać takie dane? Albo jak ci nie odpowiada na maile to poproś kleżanke żeby się z nią umówiła np u niej w domu? To wtedy się dowiesz gdzie mieszka. Pokombinuj trochę.

"...ale ona, jeśli ma działalność,to ma zakichany obowiązek dać Ci rachunek za swoje usługi- niekoniecznie fiskalny...a jak nie, to ją sypnij do urzedu skarbowego,ze zarabia na lewo i nie płaci podatków..."
Popieram Postrasz ją trochę.
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 14:25   #12
rosem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

pisalam na roznych forach prawniczych ale zadnej odpowiedxi nie dostalam , ale ktos pisal o tauazu ktory mus ie nie podobal bo wygladal podobno jak burak i ktos napisal zeby zalozyc sparwe cywilna o odszkodowani e, i wiecej zadnych postow nie bylo , a dziewczyna ktora mi to zrobila oglasza sie po calej wawie , teraz jest juz w wesolej , bo ona tez wynakmuje gabinety na zabieg / placi za wynajem na godziny / przynajmniej tak mowila , dziecki za podpowiedzi , a tymczasem ide po dzieciaczka do szkoly
paaaaaaa
rosem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 15:36   #13
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 14:14
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 16:51   #14
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

Udalabym sie na Twoim miejscu do radcy prawnego, koszt porady ok. 50 zł, to jeszcze zależy od przypadku, myślę ze w Twojej kwestii taka porada może kosztować nawet mniej. Wedlug mnie jednak ciężko będzie wskórać coś w sądzie, no nie wiem... nie podpisalaś z kobietą żadnej umowy ani nic w tym stylu- może się wyprzeć wszystkiego, ale nie wiem jak to jest dokladnie dlatego tak jak napisalam- porada u specjalisty
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 07:16   #15
rosem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Dot.: Ratunku nieudany makijaz permanetny brwi

przez swoja glupote , nie dostalalam zadnej umowy tylko wytyczne jak postepowac po makiajzu permanrtnym brwi , napisane na komputerze , jest jej imie i nazwisko bylo napisane na komputerze , pamietam ze na 1 stronie byl jakis wywiad chorobowy a ana drugiej ze sie zagzdzam na zabiegi data , i cos mowila ze ta sama igle zostawia w razie czego na poprawki ze jest podpisana i jest ,moja .Nie bylam sama w domu gdy robilam zabieg bo bylo moje dziecko , rodzice , bo przyjechalam specjalnie do rodzicow do wawy ,a po 2 uzupelnienu , nawet ta panne podwozilismy na zachodni , a maz jest policjanetem takze nie ma czego sie wyprzec , ze to nie ona robila.
rosem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.