Depilacja dla początkującej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-09, 16:49   #1
enparadise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3

Depilacja dla początkującej


Cześć wam.
Jestem tu nowa i proszę o szybką poradę. Chodzi o to, że mam prawie 14 lat i chciałabym zacząć się depilować. Użyłam depilatora ze 2 razy w dużym odstępie czasu, ale był to depilator stary, sprężynowy . Zepsuł się, a włosy ciemne były, więc wczoraj zgoliłam je na łydkach maszynką, żeby brzydko nie wyglądało.. Ale nie chcę używać maszynki bo naczytałam się, że pogrubiają one włoski itp itd... Nie wiem co robić
enparadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:27   #2
Idril
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
Dot.: Depilacja dla początkującej

Ha, u mnie w domu tez jest taki sprężynowy, te depilatory sa przerażające xD
Ja maszynek nie lubię, bo mam wrażenie że juz na drugi dzień wloski odrastają. Uzywam depilatora brauna silk epil - czy jakoś tak i mi on odpowiada, bo łapie krótkie włoski. A wczoraj zdaje się widziałam w sklepie plastry z woskiem wlasnie z gatunku "moja pierwsza depilacja" czy jakos tak najlepiej wybrać się do sklepu i zreknąć co jest, ja początkowo bylam zdecydowana na wosk, ale w sumie jakoś mi sie to nie kalkulowało i uznalam, ze depilator bardziej się oplaca
Idril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:31   #3
enparadise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja dla początkującej

na razie na depilatora mamę raczej nie naciągne, w ogóle nie rozmawiałam z nią o tym. Dużo kosztują te plastry? a co z kremami?
enparadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:48   #4
Idril
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
Dot.: Depilacja dla początkującej

Plastry chyba z jakies 20zł za opakowanie? Nie chcę namieszać, bo dawno nie kupowałam. A nawet jak się namachalam tymi plastrami to nie było to mega dokladne (ale może to był brak wprawy, bo za długo nie bawiłam sie plastrami). Poza tym po plastrach miałam strasznie podrażnioną skórę w czerwone kropki przez kilka dni, a po depilatorze na drugi dzien juz mam normalne nózki bez kropek xD Co do kremów to rzeczywiscie efekt sie utrzymuje dłużej niż po maszynce, u mnie to było jakoś tak max do tygodnia
Idril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 18:12   #5
enparadise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja dla początkującej

kupiłabym krem, ale boje się, że wyrzucę pieniądze w błoto, bo to troszeczke kosztuje --może mnie uczulić. A na ile starcza jedna tubka?
enparadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 18:17   #6
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Depilacja dla początkującej

tysięczny wątek o depilacji-PROSZE używać wyszukiwarki PRZED zalożeniem tematu.

Przed zadaniem pytania dotyczącego wszelkich tematów związanych z depilacją, proszę o wcześniejsze przejrzenie tych linków. Pytania bardzo często się powtarzają- chcemy tego uniknąć.
Jeśli chcesz zadać pytanie na temat, który został już poruszony, po prostu dopisz je do już istniejącego wątku

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465 -zbiór wątków.

ten zamykam.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.