Problem z dobraniem kremów do skóry - prośba o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 08:59   #1
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127

Problem z dobraniem kremów do skóry - prośba o pomoc


Witam, mam 26 lat i chciałabym zacząć stosować pierwsze kremy przeciwzmarszczkowe...wie m,że wątek był już poruszany i przeszukałam całe KWC ale tego jest tak dużo ,że nic nie mogę dla swojej skóry znaleźć zatem proszę o radę. Cere mam suchą + cienie pod oczami z którymi bezskutecznie walcze już nie pamiętam od kiedy, nigdy wcześniej nie stosowałam ale chciałabym już zacząć pierwszy krem przeciwzmarszczkowy bo lepiej chyba zapobiegać niż potem leczyć, obecnie z oznak starzenia mam tylko niewielkie "zmarszczki" w wewnętrznych kącikach oczku,kosmetyczka powiedziała kiedyś ,że mam bardzo cieńką skórę, która patrzebuje nawilżania, nie mam problemów z trądzikiem ani innymi wypryskami, nie chodzę na solarium, nie nadużywam słońca...

Czy w tym wieku mogę używać kremu przeciwzmarszczkowego tylko na noc ,a na dzień czegoś nawilżającego lekkiego? czy może powinniam już na dzień i na noc przeciwzmarszczkowy

Jaki kremy polecacie? w rozsądnej cenie

I jeszcze odnośnie czegoś pod oczy, to by musiało być coś mocniejszego przeciwzmarszczkowego bo tam jestem najbardziej narażona + coś co jednocześnie nawilżałoby i pomagało zniwelować te cienie? jest coś takiego w ogóle?

Dodam jeszcze ,że do tej pory używałam z Bielendy kremu eco care-bursztyn i miód oraz pod oczy Bandi - kojący krem żel. Z Bielendy jestem zadowolona, a pod oczy jeszcze nie znalazłam czegoś przy czym bym została na dłużej.

Z góry bardzo dziękuje
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:56   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Problem z dobraniem kremów do skóry - prośba o pomoc

Kremów przeciwzmarszczkowych powinno się używać od 25 roku życia więc już spokojnie możesz. Ja mam 28 lat, podobną cerę jak ty, nawet problemy z cieniami.
Pod oczy używam cernor xo i la roche posay active C
Spokojnie możesz sięgać po kremy z witaminą C i z kwasem hialuronowym
Warto poczytać o kremach z retinolem ale te o ile możesz zacząć stosować pod oczy o tyle do twarzy nie będą ci jeszcze raczej potrzebne. N chyba,że palisz papierosy i masz już zaczątki bruzd palacza albo początki lwiej zmarszczki na czole.
Jeśli nie to z retinolem możesz poczekać.Tym bardziej,że może nieco podrażniać skórę.
Z tanich kremów pod oczy fajny jest Flos Lek z serii dla alergików
Z takich w średniej cenie ja używam też tego:
http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/..._krem_pod_oczy
Kupuję go na w promocji albo ze zniżkami , da się więc niech cena katalogowa Cię nie odstrasza.
Fajnie nawilża ale na pierwsze zmarszczki za słaby więc zmarszczki atakuję Active C. Działa. I cienie też zmniejsza.
A kremy do twarzy różnie- głównie do cery wrażliwej i nawilżające oraz natłuszczające (szczególnie zimą).
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 19:16   #3
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Problem z dobraniem kremów do skóry - prośba o pomoc

kompendium wiedzy: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...73&postcount=1

zapraszam do lektury.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.