Pomoc w doborze koloru włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-13, 13:24   #1
agirlinthemirror
Przyczajenie
 
Avatar agirlinthemirror
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
GG do agirlinthemirror
Question

Pomoc w doborze koloru włosów


Cześć. Od jakiegoś czasu mam zamiar pofarbować włosy,problem w tym,że dotychczasowe kolory były mało trafione,a chciałabym,żebym w końcu mogła cieszyć się kolorem dopasowanym do mojego typu urody.

1. Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Na zadowalającą opaleniznę muszę chwilę poczekać,ale od razu opalam się na brązowo,a co za tym idzie opalenizna utrzymuję się długo i jest złotawo-brązowa.

2. Kolor oczu-ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Mam oczy koloru ciemnego,tęczówki mają ciemniejszą obwódkę i kilka małych brązowych plamek. Oprawa oczu jest jasna.

3. Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Skóra ma odcień jasny,rumienie się na czerwono.

4. Naturalny kolor włosów-ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Moje naturalne włosy były popielate z kilkoma złotawo-brązowymi przebłyskami.

5. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta są jasne,ich kolor wpada w pudrowy róż.

6. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najlepiej czuję się w ciemnych kolorach: czerni,szarości,beżu. Myślę,że moje defekty podkreślają mocne,soczyste kolory.

+ Myślę,że warto również pokreślić iż jakiś czas temu zafarbowałam włosy na kawowy brąz,po czym zdecydowałam się na dekoloryzacje i pofarbowanie włosów na odcień koniaku,a później strawberry blonde (przez które teraz przebija się już jasny blond,po dekoloryzacji)

Na chwilę obecną nie dysponuję żadnym zdjęciem,więc mam nadzieję,że wystarczą Wam powyższe informację. Liczę na Was i z góry dziękuję za pomoc
__________________
20.09.2011 początek zapuszczania
agirlinthemirror jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 14:01   #2
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Pomoc w doborze koloru włosów

Wydaje mi się , że zdjęcie to jednak konieczność.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:54   #3
agirlinthemirror
Przyczajenie
 
Avatar agirlinthemirror
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
GG do agirlinthemirror
Dot.: Pomoc w doborze koloru włosów

Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
Wydaje mi się , że zdjęcie to jednak konieczność.
A bez zdjęcia? Niestety mimo wielkich chęci nic nie znalazłam
__________________
20.09.2011 początek zapuszczania
agirlinthemirror jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:59   #4
LadyJagoda
Zakorzenienie
 
Avatar LadyJagoda
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 490
Dot.: Pomoc w doborze koloru włosów

myślę, że bez zdjęcia nie da rady
LadyJagoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 12:11   #5
marlena1000
Przyczajenie
 
Avatar marlena1000
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Pomoc w doborze koloru włosów

Hej. Z tego co napisałaś wynika że twój typ kolorystyczny to wiosna,ewentualnie jesień. Tak czy siak masz ciepły typ. Kolory wiosny to żółtobrązowy,łososiowy,cz erwień koralowa,srebrnoszary i kolory brązu,odpowiednie kamienie to jasny bursztyn,niebieski szafir,turkus,kość słoniowa i perły o odcieniu kremowym zaś metale to o odcieniu ciepłego,żółtego i czerwonego złota. Kolor włosów-blond z odcieniem złotego lub lnu. Kolory jesieni to zieleń oliwkowa,pomarańczowy,pur purowy,antracytowy,muszta rdowożółty,czerwień pomidorowa. Kamienie-żółty topaz,żółtozielony nefryt,perły o żółtawym odcieniu,metale-miedż,brąz,żółte i żółtoczerwone złoto. Kolor włosów-miedziane,kasztanowe. Mam nadzieję że pomogłam,pzdr.
marlena1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 13:01   #6
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Pomoc w doborze koloru włosów

Regulamin metamorfoz:

Cytat:
1. Na forum Metamorfozy nie ma możliwości usuwania zdjęć i edytowania postów.
Spowodowane jest to ustawicznym niszczeniem wątków:
-ktoś zakłada wątek, zamieszcza zdjęcie(a) oraz pytania
- otrzymuje odpowiedź, wyjaśnienia i pomoc od Wizażanek
-ktoś usuwa zdjęcia oraz pytania
-wątek jest zniszczony i bezwartościowy - nie wiadomo o co w nim chodzi
Dlatego zanim zamieścisz swoje zdjęcie na tym forum, pomyśl dwa razy. Potem nie ma odwrotu.
2. Nie zakładaj paru wątków! Każdy wątek niech dotyczy jednej osoby. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania (nawet po jakimś czasie) to dopisuj je do swojego wątku.
3. Nie podpinaj się do cudzego wątku Jeśli również chcesz otrzymać jakąś poradę, to załóż własny wątek.
4. Wklejaj swoje zdjęcie już w pierwszym poście Zdjęcie powinno być wyraźne, zrobione przodem, z dobrym oświetleniem i w powiększeniu, by ułatwić doradzenie makijażu i fryzury. Wątki bez zamieszczonych zdjęć będą usuwane.
5. Wklejamy zdjęcia w postaci załączników, linki do zdjęć nie są traktowane jako same zdjęcia i tym samym wątek nie spełnia warunków forum i nadaje się do usunięcia
6. Jeśli chcesz tylko zapytać o typ kolorystyczny to załóż wątek na forum Pytania do wizażystki, a jeśli chcesz się zapytać o makijaż to odpowiedź na pytania zawarte poniżej. Pozwoli nam to określić twój typ kolorystyczny.

7. Gdy już przejdziesz metamorfozę nie zapomnij o wpisaniu się do wątku, gdzie pokazujemy jak zmieniłyśmy się pod wpływem uwag i opinii wizażanek ("wejdź i zobacz jakie matamorfozy mogą cię spotkać na forum wizaż").
8. Musicie uzbroić się w cierpliwość. Nie każdy ma czas by szybko odpisać w waszym wątku. Nikt nie przesiaduje całymi dniami na forum, więc prosimy o cierpliwość
9. Nie zakłądaj wątków o podobnych nazwach np. potrzebuję pomocy, moja metamorfoza...itp Takie nazwy będą edytowane
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 12:58   #7
ziomaska
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2016
 
Avatar ziomaska
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 288
Dot.: Pomoc w doborze koloru włosów

Bardzo trudno jest pomóc gdy nie ma zdjęcia z tym się zgodzę.

Myślę że średni blond by do Ciebie pasował ale wolałabym zobaczyć Twoje foto
__________________
ziomaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.