Indyjskie makijaże - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-22, 18:17   #1471
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Ash
Dziewczyny, moj tata niedlugo bedzie lecial do Syrii. Chyba tam mozna kupic khol. Jesli tak, to jaki najlepiej szukac? z Indii, Maroka, Pakistanu a moze jeszcze skads indziej?
Podobno właśnie marokański jest najlepszy.. daj znać, jeśli będzie taka możliwość, to pisałabym się na prawdziwy marokański, czarny. Gdyby był w jakiejś normalnej cenie
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2005-12-23 o 07:37
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-02, 11:07   #1472
wiwisekcja
Raczkowanie
 
Avatar wiwisekcja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: San Diego
Wiadomości: 188
Dot.: Indyjskie makijaże

Witam...naczytałam się tutaj o kholu i pędem pobiegłam go zakupić , właśnie go wyprobowałam...rewelacja, jedyny mankament to sosób w jaki sie go otwiera bo można przez nieuwagę nieżle się pobrudzić, polecam tez uzywanie do aplikacji zwyklego pedzelka takiego wąziutkiegio jak do nakładanie pomadki zamiast załaczonego dośc niewygodnego patyczka, efekt jest rzeczywiście zupełnie inny niż przy użyciu zwykłej kredki, taki bardziej wyrazny a oko zyskuje na tajmniczości...super!!!!! Zaplacilam 24 zł i mam wrażenie ze tego specyfiku wystarczy mi na 3 wcielenia! Polecam! Kupiłam go od pani której adres mailowy znalazłam na tym forum i okazało się ,że to biuro jest tuż obok mojego domu! . Ale mam fajny makijaż , jak nauczę się wstawiac tu zdjęcia załączę jedno. Do tej pory malowałam kreski, których jestem miłośniczką czarnym cieniem isa dory na mokro, takim właśnie pędzelkiem ale khol wydaje mi się jakiś znacznie bardziej czarny i miałki niż ten właśnie cień ,który do tej pory był jak dla mnie absolutnymhitem jesli chodzi o czarne kreski na powiece.
wiwisekcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-02, 15:16   #1473
wiwisekcja
Raczkowanie
 
Avatar wiwisekcja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: San Diego
Wiadomości: 188
Dot.: Indyjskie makijaże

Zgodnie z obietnicą makijaz wykonany kholem...nie mam pojecia jakim cudem on sie nie rozmazuje wewnątrz oka!!! Tak czy siak to wersja lightowa na dzień, na wieczór mozna pokusic się o znacznie mocniejsze kreski. Jestem swoja droga ciekawa opinii jaki makijaz najbardziej pasowalby do takich oczu jak mam.

Edytowane przez wiwisekcja
Czas edycji: 2006-04-28 o 08:52
wiwisekcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 07:52   #1474
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Indyjskie makijaże

Wywisekcjo, masz może jakieś większe = wyraźniejsze zdjęcie?
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 12:56   #1475
wiwisekcja
Raczkowanie
 
Avatar wiwisekcja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: San Diego
Wiadomości: 188
Dot.: Indyjskie makijaże

Mam ale niekoniecznie chciałam umieszczać w cyberprzestrzeni cała swoja buzię...dziś będę produkowąła na wieczorne wyjscie makijaż w wersji kochanka bin ladena , jeśli tylko uda mi się wykonac w miarę ostre zdjęcia to je umieszczę, jedno mnie zastanawia czy taka kreska wewnątrz oka nie zmniejsza go zbytnio a jeśli tak to jakie tricki zastoswoac by tego uniknąć, jak już kobieta się umaluje to sama siebie nie umie obiektywnie ocenic, a te makijaże na zdjęciach wygladają pięknie....niekoniecznie an nas tak muszą wyglądac
wiwisekcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 22:56   #1476
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Indyjskie makijaże

Dziewczyny,to ktory w koncu jest ten kohl wybierajacy bialka??Marokanski,egipsk i,tunezyjski czy jeszcze jaki??Bo juz sie pogubilam.I jeszcze jedno pytanko do dziewczyn ktore zamawialy kohle od tej Pani z Warszawy,ktora prowadzi biuro podrozy i sklepik z roznymi orientalnymi rzeczami(wiem,ze m.in Dolly zamawiala)-nasz jest z jakiego kraju??Bo on na bank nie wybiela
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 01:47   #1477
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez martta19
Dziewczyny,to ktory w koncu jest ten kohl wybierajacy bialka??Marokanski,egipsk i,tunezyjski czy jeszcze jaki??Bo juz sie pogubilam.I jeszcze jedno pytanko do dziewczyn ktore zamawialy kohle od tej Pani z Warszawy,ktora prowadzi biuro podrozy i sklepik z roznymi orientalnymi rzeczami(wiem,ze m.in Dolly zamawiala)-nasz jest z jakiego kraju??Bo on na bank nie wybiela
To chyba nie do konca chodzi o kraj pochodzenia, tylko o jakość samego khola. Może być przecież tak, że inny okaże się o niebo lepszy od jakiegoś beznadziejnego produkowanego w tym samym kraju. Przecież one nie są produkowane przez państwo i ono nie ma na nie wyłączności

Pani z Warszawy, z tego co pamiętam miała marokańskie i pakistańskie. Też od niej mam i to chyba marokański, który podobno jest najlepszy, tzn. niby z tego kraju są najlepsze...
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 10:30   #1478
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Indyjskie makijaże

jaRówniez miałam różne kohle i porównując ze zdjęciem Dolly, która miała kohle od tej pani z W-wy to sąto kohle assuańskie tzn przywiezione z Egiptu.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-10, 12:23   #1479
wiwisekcja
Raczkowanie
 
Avatar wiwisekcja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: San Diego
Wiadomości: 188
Dot.: Indyjskie makijaże

Assuanskie...hmmmm to znaczy dobre czy nie dobre???? bo ja taki właśnie mam....jejuuuu czy to nie mogłoby być jakieś mniej skomplikowane????...idę sobie popłakac na fryzjerkę....boszzz co ja mam dziś na glowie nienawidzę fryzjerów...teraz nawet najlepszy khol na świecie mi nie pomoże!!!! Bu!
wiwisekcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 14:02   #1480
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Indyjskie makijaże

Tak czytam ten wątek i napaliłam się na ten khol... W sumie to nawet nie słyszałam o nim nigdy Lubie makijaże z czarną kredką, ale niestety jaką nie kupię to każda się rozmazuje i na pewno nie ma takiego efektu jak na zamieszczonych fotkach. Mam pytanie czy ktoś nie ma jego na zbyciu? Wcześniej było podane gg jakiejś Pani, która się zajmnuje jego sprzedażą czy coś, ale nie wiem czy to jest aktulane... Podpowiecie mi coś?
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 14:56   #1481
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Paulyna
Tak czytam ten wątek i napaliłam się na ten khol... W sumie to nawet nie słyszałam o nim nigdy Lubie makijaże z czarną kredką, ale niestety jaką nie kupię to każda się rozmazuje i na pewno nie ma takiego efektu jak na zamieszczonych fotkach. Mam pytanie czy ktoś nie ma jego na zbyciu? Wcześniej było podane gg jakiejś Pani, która się zajmnuje jego sprzedażą czy coś, ale nie wiem czy to jest aktulane... Podpowiecie mi coś?
Myślę, że ona się tym nadal zajmuje Napisz do niej, a dowiesz się
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...171&a=31656509
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 20:52   #1482
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Indyjskie makijaże

Gaja (to ta Pani od kohli) jest teraz w Egipcie (szczesciara... ) wiec moze narazie nie odpisywac,z tego co wiem to wraca w przyszlym tygodniu...
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 22:43   #1483
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Indyjskie makijaże

Witam. Pisalam do tej Pani i dalej sie tym zajmuje, napisalam drugiego maila, ale juz nie odpisala... Znalazlam to na allegro - co o tym sadzicie? - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81636258
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:03   #1484
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Paulyna
Witam. Pisalam do tej Pani i dalej sie tym zajmuje, napisalam drugiego maila, ale juz nie odpisala... Znalazlam to na allegro - co o tym sadzicie? - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81636258
Bym się na niego pokusiła, gdyby nie zanik gotówki, który wystąpił na moim koncie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 08:32   #1485
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Indyjskie makijaże

Dark_Kicia_Miau! - hmmm, ale sądzisz, że on będzie dobry? Dziewczyny wklejały tutaj fotki, ale wogóle w innej buteleczce... a po za tym nie ma tutaj szklanego patyczka Kurde nie wiem co robić, ale chce miec w końcu khol
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 09:18   #1486
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: Indyjskie makijaże

Ja kupiłam biały khol od tej Pani z Warszawyi jestem mega rozczarowana bo wogóle nie wybiela, a co gorsza jest niewidoczny. Kasa wyrzucona w błoto
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 09:32   #1487
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Indyjskie makijaże

Smerfi a jakie masz opakowanie tego kholu? I za ile go kupiłaś i tej Pani? Do mnie niestety dalej nie odpisała... A co sądzisz o tym z allegro - jego stronke wkleiłam we wcześniejszym poście.
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 13:33   #1488
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Paulyna
Dark_Kicia_Miau! - hmmm, ale sądzisz, że on będzie dobry? Dziewczyny wklejały tutaj fotki, ale wogóle w innej buteleczce... a po za tym nie ma tutaj szklanego patyczka Kurde nie wiem co robić, ale chce miec w końcu khol
Mam wrażenie, że któraś z Wizażanek miała właśnie taki khol jak ten z allegro (albo mi się wydawało ) i była zadowolona.. poszukaj w poprzednich postach, może znajdziesz go..
I wydaje mi się, że khole, które ta pani sprzedaje są MARKOKAŃSKIE (a na allegro jest pakistański ) więc stąd różnica opakowań
Szklany patyczek nie każdej pasuje- niektóre Wizażanki używaja stempionej wykalaczki ..i też jest wygodnie.
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 14:20   #1489
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Indyjskie makijaże

No to chyba się pokusze na tej khol A co tam!
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 15:10   #1490
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Paulyna
No to chyba się pokusze na tej khol A co tam!
Pochwal się później czy udany zakup Pozdrawiam
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 22:43   #1491
aisza5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 12
Dot.: Indyjskie makijaże

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...689&a=35089244
aisza5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 07:32   #1492
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Indyjskie makijaże

Ja oczywiście jestem taka niezdecydowana, że do tej pory jeszcze nie kupiłam khola Znalazłam na allegro to - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82074521. Sądząc po nicku i cenie to zapewne ta sama kobieta co było o niej pisane wcześniej, więc kupuje !!!
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 10:02   #1493
wiwisekcja
Raczkowanie
 
Avatar wiwisekcja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: San Diego
Wiadomości: 188
Dot.: Indyjskie makijaże

A ja w temacie khola, odkryłam fantastyczna rzecz, mianowicie zrobienie przydymionego oka zajmuje mi jakies 30 sekund odkryłam to zupełnie przypadkiem kiedy mój TŻ wrzasnął "wychodzimy do cholery!!!!! " wiec ja szybko szyyyyyybko....i ...miałam najpiekniejszy makijaż świata! A zrobiłam to tak, tym patyczkiem nałożyłam odrobine khola , nawet nie jakoś mega starannie ( coś w rodzaju kropki ) w zewnętrznym kąciku oka oraz odrobinę dosłownie w tymże kąciku , ale na dolnej powiece i roztarłam to puszkiem do cieni na górze lekko "kocio" do góry, na dole zaś wzdłuż dolnej powieki do 1/4 długosci, i na całej długości wewnątrz oka ( resztka khola , która pozostała na gąbeczce ) khol się doskonale rozprowadza , lepiej niż większośc cieni i ma bardzo intenywny czarny kolor.... w kącikach wewnętrznch ( już dosłownie w drzwiach ) roztarłam odrobinke cienia perłowego ecru inglota, zajełło mi to chwilę a makijaz był piękny, za pomoca żadnych kredek ( pewnie dlatego że są tłuste ) nie osiągnełabym takiego efektu....no pięknie pięknie dziewczyny!!!!!!!
Co do khola od tej pani, ona ma biuro iedaleko mojego domu, sprowadza go dla tancerek, ale nie mam pojęcia skąd pochodzi, mogę spytac następnym razem jak ją zobaczę. Ten który mam wydaje się doskonały, ale jako że nigdy wczesniej nie spotkałam się z żadnym innym to nie mam zwyczajnie pojęcia czy jest dobry czy nie...
wiwisekcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 23:04   #1494
jagoooodka
Raczkowanie
 
Avatar jagoooodka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do jagoooodka
Dot.: Indyjskie makijaże

Grzebie sobie w wizazu, grzebie... i znowu wydaje kase na kosmetyki! Wczoraj zamówiłam khola od tej Pani z allegro, o ktorej piszecie... Tylko mam nadzieje, ze taki makijaz bedzie pasowac do moich slepkow
jagoooodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-18, 15:58   #1495
Orientalna
Raczkowanie
 
Avatar Orientalna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 128
Dot.: Indyjskie makijaże

Ma któraś z szacownych wizażanek na zbyciu trochę khola???
Orientalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-18, 17:00   #1496
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Paulyna
Witam. Pisalam do tej Pani i dalej sie tym zajmuje, napisalam drugiego maila, ale juz nie odpisala... Znalazlam to na allegro - co o tym sadzicie? - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81636258
Jeżeli chodzi o ten khol to posiadam go. Jest to khol pakistański. Kupiłam go u tej Pani w Warszawie. Powiem szczerze, że nie mogłam go zbyt długo stosować gdyż podrażniał moje oczka Ogółem jest mocno czarny i ładnie się prezentuje ale te moje wrażliwe oczy
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 19:17   #1497
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Indyjskie makijaże

Dzisiaj doszedł do mnie kohl od tej Pani Grażynki - gdzieś tu w wątku było pisane, że jest khol i kohl ? zasadnicza różnica? chyba żadna... Ogółem produkt ciekawy, ale dzisiaj kombinuje z jego nakładaniem, żeby na jutrzejszą studniówkę było dobrze A nakładać go można i wykałaczką i zwykłym aplikatorem do cieni. Kwestia wprawy - (u mnie jeszcze mała )
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-21, 13:21   #1498
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Paulyna
Dzisiaj doszedł do mnie kohl od tej Pani Grażynki - gdzieś tu w wątku było pisane, że jest khol i kohl ? zasadnicza różnica? chyba żadna... Ogółem produkt ciekawy, ale dzisiaj kombinuje z jego nakładaniem, żeby na jutrzejszą studniówkę było dobrze A nakładać go można i wykałaczką i zwykłym aplikatorem do cieni. Kwestia wprawy - (u mnie jeszcze mała )
Jeśli można, to pokaż jak wygląda on na twoich oczkach
Udanej studniówki
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-21, 14:05   #1499
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Indyjskie makijaże

milam 2 oryginalne z tunezji 2 w roznych butelakch ale z holorgamem.
probowlam nalozyc to cos na oko i jedno nie działała nijak ,drugie dalo taki chlod mietowy ze sie poryczalm i tyle z makijazu bylo.

sprzedalam na allegro poszly za majątek dla mnie to badziew .pozmijam fakt nie wiadomo czego naladania na oko a konsekwencje moza wyjsc za kilka lat ,i kogo pozwiesz do sadu?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 20:04   #1500
fizzz
Raczkowanie
 
Avatar fizzz
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 169
Dot.: Indyjskie makijaże

mam pytanie; ale kosztowały Wasze kohle, ale mam na myśli te kupione u źródła czyli w krajach arbskich???
fizzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.