Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-17, 18:44   #1
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596

Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?


Mieszkam w dużym mieście (nie w Polsce), gdzie aktualnie nie mam żadnych znajomych z którymi mogłabym wyjść na jakąś imprezę, spotkanie tematyczne, wymianę językową, cokolwiek. Już mam po dziurki w nosie marnowania lata na siedzenie w domu, kiedy wokół tyle się dzieje...

Chciałabym po prostu wyjść gdzieś sama, ale jak to sobie wyobrażam, to od razu mam blokadę. Jak to, sama podchodzę do grupy rozmawiających już ludzi? Oni na mnie patrzą... I co dalej? Strach mnie ogarnia na samą myśl.

Jeszcze rok temu miałam na miejscu koleżankę i chodziłyśmy na rożne eventy razem, niestety się przeprowadziła. Była ona śmielszą osobą ode mnie i zawsze przychodziłyśmy razem, ona zaczynała rozmowę z nowymi ludźmi, ja się uśmiechałam i włączałam się po paru zdaniach, a potem już każda z nas swobodnie rozmawiała z całkiem innymi osobami i nie miałam z tym problemu. Nieraz nawet ona wracała wcześniej do domu, a ja jeszcze zostawałam i sama się fajnie bawiłam z poznanymi ludźmi. Ale boję się tej początkowej interakcji z nowymi ludźmi i brakuje mi teraz takiej osoby, na której mogłabym się na początku "podeprzeć". No ale chyba mogę się jakoś nauczyć przełamywać te początkowe lody, skoro to głównie one są problemem?

Wiem, że dużo ludzi przychodzi na takie wydarzenia samych, ale mimo to jakoś nie mogę sobie wybić z głowy, że akurat ja byłabym nie wiem, jakoś gorzej przez to postrzegana? Niestety do tego nie uważam się za specjalnie interesującą osobę... I już tak dawno nigdzie nie byłam, że nie wiem, może już nawet nie umiem prowadzić rozmowy?

Może macie jakieś pomysły, jak się przełamać i iść gdzieś samej, a potem pokonać początkową nieśmiałość? Może to praktykujecie? Już wręcz sobie wyobrażam siebie zmierzającą na jakiś event, a potem w ostatniej chwili robiącą w tył zwrot No ale przecież skoro z koleżanką nie było tak źle to chyba nie może być jakiejś dużej różnicy, jeśli pójdę gdzieś sama?
I przy okazji, co sądzicie o meet-upie? Słyszałam o tej aplikacji ale nigdy nie używałam.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 23:26   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Ja praktykuję samotne wyjścia do opery. Kocham operę, osobliwie włoską (winna!) a ani mój TŻ, ani nikt z przyjaciół za operą nie przepada

Ale widuję tam dośc sporo "pojedynczych" osób, zdarza się w antrakcie miło porozmawiać. Więc jeśli masz ochote wyjść na jakis event, idź.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 23:42   #3
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja praktykuję samotne wyjścia do opery. Kocham operę, osobliwie włoską (winna!) a ani mój TŻ, ani nikt z przyjaciół za operą nie przepada

Ale widuję tam dośc sporo "pojedynczych" osób, zdarza się w antrakcie miło porozmawiać. Więc jeśli masz ochote wyjść na jakis event, idź.
Tylko, ze opera to nie jest zainteresowanie, ktore trzeba realizowac w towarzystwie. Tak jak i kino, teatr itd. Autorka wspomina o spotkaniach tematycznych i wymianach jezykowych, gdzie jednak trzeba sie integrowac.

Jakbym chciala zlapac jakies male grono osob, z ktorymi pozniej moglabym chadzac na roznego typu eventy to jednak celowalabym w spotkania hobbystyczne. Albo zajecia z instruktorem. Jesli mieszkasz w duzym europejskim miescie, to na pewno opcji jest multum. Ze swojego doswiadczenia srednio towarzyskiej osoby, jesli chce isc na dane wydarzenie to ide, nawet jesli mialabym nie zamienic slowa z nikim innym. Jesli uda mi sie nawiazac kontakt to tylko plus, jesli sie nie uda tez jest okej.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 04:46   #4
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Tylko, ze opera to nie jest zainteresowanie, ktore trzeba realizowac w towarzystwie. Tak jak i kino, teatr itd. Autorka wspomina o spotkaniach tematycznych i wymianach jezykowych, gdzie jednak trzeba sie integrowac.

Jakbym chciala zlapac jakies male grono osob, z ktorymi pozniej moglabym chadzac na roznego typu eventy to jednak celowalabym w spotkania hobbystyczne. Albo zajecia z instruktorem. Jesli mieszkasz w duzym europejskim miescie, to na pewno opcji jest multum. Ze swojego doswiadczenia srednio towarzyskiej osoby, jesli chce isc na dane wydarzenie to ide, nawet jesli mialabym nie zamienic slowa z nikim innym. Jesli uda mi sie nawiazac kontakt to tylko plus, jesli sie nie uda tez jest okej.
No, o. Też bardzo dobry pomysł.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 05:56   #5
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Tylko, ze opera to nie jest zainteresowanie, ktore trzeba realizowac w towarzystwie. Tak jak i kino, teatr itd. Autorka wspomina o spotkaniach tematycznych i wymianach jezykowych, gdzie jednak trzeba sie integrowac.
Zdarza mi się chodzić samej do kina czy na wystawy do muzeum, tu nie mam problemu.
Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Jakbym chciala zlapac jakies male grono osob, z ktorymi pozniej moglabym chadzac na roznego typu eventy to jednak celowalabym w spotkania hobbystyczne. Albo zajecia z instruktorem. Jesli mieszkasz w duzym europejskim miescie, to na pewno opcji jest multum. Ze swojego doswiadczenia srednio towarzyskiej osoby, jesli chce isc na dane wydarzenie to ide, nawet jesli mialabym nie zamienic slowa z nikim innym. Jesli uda mi sie nawiazac kontakt to tylko plus, jesli sie nie uda tez jest okej.
Chodzę na kurs językowy i na siłownię (w tym właśnie kursy w grupie), niestety nie udało mi się przenieść znajomości stamtąd poza te miejsca. Tutaj jednak ludzie są bardzo indywidualistami i raczej chodzą na różne zajęcia po prostu w określonym celu i niespecjalnie ich interesuje szukanie tam znajomych.
Dlatego myślałam o wydarzeniach typowo towarzyskich typu impreza dla ekspatow czy game night (chociaż na tym ostatnim faktycznie nacisk jest bardziej na gry niż na rozmowę). Ale podsunelas mi myśl, że faktycznie łatwiej by mi było, gdybym nie czuła tej presji że faktycznie musze koniecznie nawiązywać z kimś kontakt. Tylko że nie bardzo sobie to wyobrażam w praktyce na wymienionych przeze mnie przykładach, może podpowiesz jak to u ciebie wyglądało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 07:10   #6
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Zdarza mi się chodzić samej do kina czy na wystawy do muzeum, tu nie mam problemu.


Chodzę na kurs językowy i na siłownię (w tym właśnie kursy w grupie), niestety nie udało mi się przenieść znajomości stamtąd poza te miejsca. Tutaj jednak ludzie są bardzo indywidualistami i raczej chodzą na różne zajęcia po prostu w określonym celu i niespecjalnie ich interesuje szukanie tam znajomych.
Dlatego myślałam o wydarzeniach typowo towarzyskich typu impreza dla ekspatow czy game night (chociaż na tym ostatnim faktycznie nacisk jest bardziej na gry niż na rozmowę). Ale podsunelas mi myśl, że faktycznie łatwiej by mi było, gdybym nie czuła tej presji że faktycznie musze koniecznie nawiązywać z kimś kontakt. Tylko że nie bardzo sobie to wyobrażam w praktyce na wymienionych przeze mnie przykładach, może podpowiesz jak to u ciebie wyglądało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem jak wygląda taka game night, ale nie można robić tam za kogoś kto nie gra a pomaga? Donosi picie, czy czuwa nad ogólnym porządkiem?

Z doświadczenia w sporcie mogę stwierdzić, ze tacy „ wolontariusze” , zwłaszcza jak dość często pomagają w 1 miejscu/ na jednym rodzaju wydarzeń odwiedzanych przez w części stała grupę użytkowników, szybko zyskują sporo nowych znajomych . Bo są stałym elementem w dodatku pomocnym i ludzie zaczynaja kojarzyć a po drugie są jakoś wdzięczni + zwyczajnie liczą na pomoc kolejnym razem i sami zaczynaja zagadywać, żeby się dowiedzieć jak osoba się nazywa i kogo wołać.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 08:00   #7
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

I za kazdym razem sa zupelnie inne osoby? A te co poznalas wczesniej nie zostawiaja do siebie zadnego kontaktu? To w takim razie musi byc bardzo meczace, tyle energii na nic, a w przypadku poznego wieczoru czy nocy, to nawet lekko niebezpieczne dla samotnej dziewczyny. Chociaz wszystko zalezy od dzielnicy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 08:05   #8
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Ja gdy mieszkałam zagranicą robiłam tak, że zagadywałam na fejsie albo na couchsurfingu do osób które widziałam, że wezmą udział w wydarzeniu i umawiałam się z nimi w konkretnym miejscu/czasie. Wtedy juz musiałam przyjść a nie byłam kompletnie sama na wejściu Dodam, że u mnie nieśmiałość to level hard

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 08:12   #9
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Tylko, ze opera to nie jest zainteresowanie, ktore trzeba realizowac w towarzystwie. Tak jak i kino, teatr itd. Autorka wspomina o spotkaniach tematycznych i wymianach jezykowych, gdzie jednak trzeba sie integrowac.

Jakbym chciala zlapac jakies male grono osob, z ktorymi pozniej moglabym chadzac na roznego typu eventy to jednak celowalabym w spotkania hobbystyczne. Albo zajecia z instruktorem. Jesli mieszkasz w duzym europejskim miescie, to na pewno opcji jest multum. Ze swojego doswiadczenia srednio towarzyskiej osoby, jesli chce isc na dane wydarzenie to ide, nawet jesli mialabym nie zamienic slowa z nikim innym. Jesli uda mi sie nawiazac kontakt to tylko plus, jesli sie nie uda tez jest okej.
No tylko to jest kwestia rodzaju wydarzenia.

Bo można iść na tej zasadzie do opery czy wystawę, ale np. trochę słabo pójśc na granie w planszówki i do nikogo się nie odezwać. No chyba żeby tam stać z boku i się gapić albo grać w coś samemu, ale to raczej bez sensu. Poza tym, zrozumiałam że Autorce zalezy na tym by poznać nowe osoby, więc raczej powinna wybierać właśnie takie eventy, który sprzyjają interakcji.

Ja bym powiedziała inaczej: szukaj kontaktu z nowymi osobami, ale nie przejmuj się jak ten kontakt wypadnie. Nie zastanawiaj się, co sobie pomyśli jakaś obca osoba. I nie nastawiaj się też co do wyniku tego kontaktu na zasadzie ,,dzisiaj pójdę i poznam kogoś fajnego". Kogoś poznasz, ale nie ma co analizować w co się przerodzi ta znajomość, czy będzie to jednorazowy kontakt czy jakieś dłuższe koleżeństwo. Bo może poznasz kogoś fajnego na pierwszym spotkanie i ,,kliknie" a może dopiero na dziesiątym. Po prostu bez spiny

Edytowane przez Azhaar
Czas edycji: 2019-07-18 o 08:13
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 08:51   #10
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Ja na kursach językowych i na fitnessie też nikogo nie poznałam. "Znajomość" trwała tak długo, jak długo trwały zajęcia.
Nie umiem zagadywać do ludzi ot tak, bez konkretnego powodu. Może dlatego że sama dziwnie bym się czuła, gdyby ktoś tak do mnie zagadał.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 10:48   #11
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Znajomych najłatwiej poznaje się w pracy lub na studiach, a potem, wychodząc z nimi, poznaje się ich znajomych i znajomych ich znajomych i tak to się rozwija
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 12:09   #12
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wygląda taka game night, ale nie można robić tam za kogoś kto nie gra a pomaga? Donosi picie, czy czuwa nad ogólnym porządkiem?

Z doświadczenia w sporcie mogę stwierdzić, ze tacy „ wolontariusze” , zwłaszcza jak dość często pomagają w 1 miejscu/ na jednym rodzaju wydarzeń odwiedzanych przez w części stała grupę użytkowników, szybko zyskują sporo nowych znajomych . Bo są stałym elementem w dodatku pomocnym i ludzie zaczynaja kojarzyć a po drugie są jakoś wdzięczni + zwyczajnie liczą na pomoc kolejnym razem i sami zaczynaja zagadywać, żeby się dowiedzieć jak osoba się nazywa i kogo wołać.
No to musiałabym się wkręcić w organizację tych rzeczy. Zazwyczaj to już jest dobrze zorganizowane, tzn. są ludzie którzy oglaszaja wydarzenie w internecie a potem je jakby prowadzą. "Pomagaczy" raczej nie trzeba, bo jeśli to się dzieje w barze, no to każdy zamawia co chce u obsługi baru, a jeśli w plenerze to prosi się każdego żeby przyniósł coś od siebie. Sprząta się po czyms takim też razem.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
I za kazdym razem sa zupelnie inne osoby? A te co poznalas wczesniej nie zostawiaja do siebie zadnego kontaktu? To w takim razie musi byc bardzo meczace, tyle energii na nic, a w przypadku poznego wieczoru czy nocy, to nawet lekko niebezpieczne dla samotnej dziewczyny. Chociaz wszystko zalezy od dzielnicy.
Zależy od wydarzenia i kto organizuje. Często na tych samych przewijają się te same osoby. Gdybym chodziła regularnie to pewnie lepiej bym je poznała, ale aż tak często na żadnych nie bywałam.
Mojej koleżance udało się poznać całkiem sporo osób, ale ona chodziła naprawdę często bo jej chłopak był organizatorem jednego z takich spotkań. Ja tak poznałam kiedyś jedna Polke i chłopaka z którym chwilę randkowalam, ale potem kontakt się urwał z obydwoma.

Nie szkodzi, że nawet gdyby nie udało mi się w ten sposób nawiązać trwałych znajomości to lubię w ten sposób spędzać wieczory (a przynajmniej lubiłam kiedy miałam z kim wychodzić).

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Ja gdy mieszkałam zagranicą robiłam tak, że zagadywałam na fejsie albo na couchsurfingu do osób które widziałam, że wezmą udział w wydarzeniu i umawiałam się z nimi w konkretnym miejscu/czasie. Wtedy juz musiałam przyjść a nie byłam kompletnie sama na wejściu Dodam, że u mnie nieśmiałość to level hard

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to u mnie chyba bardziej, bo niezbyt wyobrażam sobie napisać do kogoś obcego przed spotkaniem Ale przemyśle to, może jest to jakaś opcja.
Tylko że ostatnio na Facebooku nie mogę sprawdzić, kto bierze udział w wydarzeniu, mam tylko liczbe ludzi i znak zapytania, a zobaczyć mogę tylko znajomych - tez tak macie?

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
No tylko to jest kwestia rodzaju wydarzenia.

Bo można iść na tej zasadzie do opery czy wystawę, ale np. trochę słabo pójśc na granie w planszówki i do nikogo się nie odezwać. No chyba żeby tam stać z boku i się gapić albo grać w coś samemu, ale to raczej bez sensu. Poza tym, zrozumiałam że Autorce zalezy na tym by poznać nowe osoby, więc raczej powinna wybierać właśnie takie eventy, który sprzyjają interakcji.

Ja bym powiedziała inaczej: szukaj kontaktu z nowymi osobami, ale nie przejmuj się jak ten kontakt wypadnie. Nie zastanawiaj się, co sobie pomyśli jakaś obca osoba. I nie nastawiaj się też co do wyniku tego kontaktu na zasadzie ,,dzisiaj pójdę i poznam kogoś fajnego". Kogoś poznasz, ale nie ma co analizować w co się przerodzi ta znajomość, czy będzie to jednorazowy kontakt czy jakieś dłuższe koleżeństwo. Bo może poznasz kogoś fajnego na pierwszym spotkanie i ,,kliknie" a może dopiero na dziesiątym. Po prostu bez spiny
Nawet jeśli nie wynosiłam znajomości poza takie spotkania to i tak mi się na nich podobało, wiec nie mam takiej spiny że koniecznie idę tam żeby kogoś poznać. Bardziej właśnie boję się tego, jak wypadnę, szczególnie ta początkowa interakcja jest dla mnie najtrudniejsza, bo kiedy już przełamie się te pierwsze lody i znajdzie temat do rozmowy to potrafię się udzielać.

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87006280]Ja na kursach językowych i na fitnessie też nikogo nie poznałam. "Znajomość" trwała tak długo, jak długo trwały zajęcia.
Nie umiem zagadywać do ludzi ot tak, bez konkretnego powodu. Może dlatego że sama dziwnie bym się czuła, gdyby ktoś tak do mnie zagadał.[/QUOTE]
Ja też nie zaczepiam ludzi z kursów, ale oni widzę też nie są zainteresowani jakimś głębszym poznawaniem innych.

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;87006764]Znajomych najłatwiej poznaje się w pracy lub na studiach, a potem, wychodząc z nimi, poznaje się ich znajomych i znajomych ich znajomych i tak to się rozwija [/QUOTE]

Wow, no co ty
Ja po studiach wyjechałam za granice, wiec znajomi zostali w Polsce albo też porozjezdzali się po świecie. A w pracy mam głównie starsze osoby które mają swoje życie, jest tylko jedna młoda dziewczyna ale nie znam jej za dobrze bo pracuje w innych godzinach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2019-07-18 o 12:17
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 13:52   #13
ciasteczkowa_panna
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczkowa_panna
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 180
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Masz jakies zainteresowania? Skoro to duze miasto to jest pewnie pelno ludzi z niego skupiajacych sie na jakis grupkach fejsowych czy coś. Zapoznasz na spokojnie ludzi a potem mozesz wyjsc z jakas inicjatywa w realu.
ciasteczkowa_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 14:29   #14
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowa_panna Pokaż wiadomość
Masz jakies zainteresowania? Skoro to duze miasto to jest pewnie pelno ludzi z niego skupiajacych sie na jakis grupkach fejsowych czy coś. Zapoznasz na spokojnie ludzi a potem mozesz wyjsc z jakas inicjatywa w realu.
Moje zainteresowania sa raczej samotnicze niestety. Literatura, jezyki obce (no tutaj to te wymiany jezykowe maja sens), silownia.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 15:51   #15
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Zależy od wydarzenia i kto organizuje. Często na tych samych przewijają się te same osoby. Gdybym chodziła regularnie to pewnie lepiej bym je poznała, ale aż tak często na żadnych nie bywałam.
Mojej koleżance udało się poznać całkiem sporo osób, ale ona chodziła naprawdę często bo jej chłopak był organizatorem jednego z takich spotkań. Ja tak poznałam kiedyś jedna Polke i chłopaka z którym chwilę randkowalam, ale potem kontakt się urwał z obydwoma.
No to w czym problem? Zacznij chodzic regularnie, to poznasz ludzi - sama sobie odpowiedzialas co trzeba zrobic by wkrecic sie w ich towarzystwo. Zwlaszcza, ze ci sie podobaja i ludzie i atmosfera. Gorzej gdyby to bylo jakies niesympatyczne towarzystwo, wtedy trzeba by bylo szukac gdzies indziej szczescia.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 15:59   #16
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596
Dot.: Jak zacząć "wychodzić do ludzi" samej?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
No to w czym problem? Zacznij chodzic regularnie, to poznasz ludzi - sama sobie odpowiedzialas co trzeba zrobic by wkrecic sie w ich towarzystwo. Zwlaszcza, ze ci sie podobaja i ludzie i atmosfera. Gorzej gdyby to bylo jakies niesympatyczne towarzystwo, wtedy trzeba by bylo szukac gdzies indziej szczescia.
Chce Moim jedynym wlasciwie problemem jest to, jak sie przelamac i zaczac chodzic gdzies SAMA.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-18 16:59:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.