Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-17, 17:56   #2071
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Eh, już kiedyś pisałam o tej reklamie Always... i oczywiście też pojawiły się głosy, że „ubóstwo menstrukacyjne to realny problem”. Być może, tylko że ja przez całe swoje życie (a żyję już trochę) jakoś o nim nie słyszałam. A na pewno nie w odniesieniu do Polski. A jak ktoś jest taki biedny, że nie stać go na podpaski, to znaczy, że generalnie żyje w ubóstwie i ma problem z wszystkim, nie tylko kupieniem środków higieny. A „ubostwo menstruacyjne” brzmi, jakby to był jakiś wyizolowany problem, związany tylko z tym.
Wystarczy wpisać w google i poczytać, a nie tkwić w swojej niewiedzy.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 18:52   #2072
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;88144950]Wystarczy wpisać w google i poczytać, a nie tkwić w swojej niewiedzy.[/QUOTE]Tak, tym bardziej, że always nie jest polską marką, reklamy też nie są polskie i nie odnoszą się jedynie do Polski. Reklama jest tak zrobiona, że równie dobrze może mówić o pomocy kobietom również w krajach trzeciego świata i w tych o większym rozwarstwieniu społecznym, gdzie ten problem może być większy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 19:45   #2073
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 20:13   #2074
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Eh, już kiedyś pisałam o tej reklamie Always... i oczywiście też pojawiły się głosy, że „ubóstwo menstrukacyjne to realny problem”. Być może, tylko że ja przez całe swoje życie (a żyję już trochę) jakoś o nim nie słyszałam. A na pewno nie w odniesieniu do Polski. A jak ktoś jest taki biedny, że nie stać go na podpaski, to znaczy, że generalnie żyje w ubóstwie i ma problem z wszystkim, nie tylko kupieniem środków higieny. A „ubostwo menstruacyjne” brzmi, jakby to był jakiś wyizolowany problem, związany tylko z tym.
To że o czymś nie słyszałaś nie znaczy, że nie istnieje.

Oczywiście, że jak kogoś nie stać na środki higieniczne to pewnie i w innych aspektach jest biedny. Tylko trudno, żeby producent podpasek robił reklamę zwracającą uwagę na problem głodu albo braku obuwia zimowego. Wtedy dopiero byście pisały - ale jak to? po co? niech kupują tańsze tampony w Rossmanie to będą mieć na obiad

Poza tym temat menstruacji jest też wciąż tematem tabu. Wyobraź sobie sytuację, że dziewczynkę wychowuje tylko ojciec. W domu jest jakaś patologia. Zawsze będzie jej łatwiej poprosić o kilka złotych na chleb dla całej rodziny niż przyznać się, że dostała okres i potrzebuje podpasek. Na wsiach i w małych miasteczkach też nie zawsze masz Rossmanny, czy inne Biedronki. Także właśnie bardzo dobrze, że problem jest poruszany. Niezależnie od tego jakiej firmy podpaski/tampony trafią potem do potrzebujących dziewcząt. A wasze ograniczone myślenie na ten temat tylko potwierdza, że jest to ważne.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 07:08   #2075
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Wyświetliła mi się ta reklama przed chwilą.

I moim zdaniem jest niefajna. "Kup podpaskę Always, a przekażemy podpaski dziewczynkom z biednych rodzin". A jak nie kupię, to co? Nie przekażecie?

Niefajny taki szantaż emocjonalny.

Nie mam nic do tej reklamy per se. Ale ta forma jest nie na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 09:33   #2076
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Tylko, że reklama jest mało przekonująca- występują w niej dziewczyny dobrze ubrane, z ładnymi włosami i zębami. Czemu nie ma tych z trzeciego świata, albo ewidentnie biedniejszych? Skoro Always puszcza reklamy nie tylko na Polskę to mogłoby się bardziej postarać, a może ludzie nie chcą oglądać biedy, nie wiem.
Tak jak wspomniała Limonka, sam format reklamy mnie nie przekonuje.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 10:53   #2077
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Tylko, że reklama jest mało przekonująca- występują w niej dziewczyny dobrze ubrane, z ładnymi włosami i zębami. Czemu nie ma tych z trzeciego świata, albo ewidentnie biedniejszych? Skoro Always puszcza reklamy nie tylko na Polskę to mogłoby się bardziej postarać, a może ludzie nie chcą oglądać biedy, nie wiem.
Tak jak wspomniała Limonka, sam format reklamy mnie nie przekonuje.
Słuszna uwaga. Jeśli ktoś miał w klasie kogoś z biednej rodziny, to raczej te dziewczyny nie wyglądały tak idealnie jak w tej reklamie, zresztą która przeciętna nastolatka tak wygląda? Nie wiem, kto się z tą reklamą miałby utożsamić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-18, 13:07   #2078
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Wyświetliła mi się ta reklama przed chwilą.

I moim zdaniem jest niefajna. "Kup podpaskę Always, a przekażemy podpaski dziewczynkom z biednych rodzin". A jak nie kupię, to co? Nie przekażecie?

Niefajny taki szantaż emocjonalny.

Nie mam nic do tej reklamy per se. Ale ta forma jest nie na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie ogólnie takie coś wkurza.
Chcą bawić się w dobroczynność? To niech to zrobią, a nie znowu od ludzi próbują wyciągnąć coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 15:49   #2079
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Tylko, że reklama jest mało przekonująca- występują w niej dziewczyny dobrze ubrane, z ładnymi włosami i zębami. Czemu nie ma tych z trzeciego świata, albo ewidentnie biedniejszych? Skoro Always puszcza reklamy nie tylko na Polskę to mogłoby się bardziej postarać, a może ludzie nie chcą oglądać biedy, nie wiem.
Tak jak wspomniała Limonka, sam format reklamy mnie nie przekonuje.
Dla mnie rzadko która reklama jest przekonująca:
- pasty wybielające reklamowane przez osoby z licówkami
- serum przeciwzmarszczkowe reklamowane przez trzydziestolatki
- modelki "malujące" sobie doklejone rzęsy
- super zagęszczające szampony prezentowane przez kobiety z doczepami


Można tak w nieskończoność .....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 17:52   #2080
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Hahah, dziękuję za miłe pouczenia dot. niewiedzy, ignorancji i ograniczonego myślenia. Nie ma to jak poczytać sobie wizaż, człowiek zawsze się czegoś dowie od oświeconych i wszystkowiedzących wizażanek i zostanie postawiony do pionu. A gdzie jesteście ze swoją wiedzą, jak w innych wątkach tłucze się głupoty i stereotypy rozpowszechnia? Z pewnością też komercyjna reklama to dobry sposób na uświadamianie w kwestii problemów tego świata, a przy okazji na zarobienie trochę kaski na graniu na emocjach innych. No, na mnie to nie działa i co mi zrobicie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 21:42   #2081
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Dziwię się że Medicine dopiero teraz wzbudza skojarzenia, mnie ta nazwa (dla marki odzieżowej) kojarzy się z motywem zakupów na poprawę humoru od początku, gdy tylko zobaczyłam kilka lat temu szyld w galerii.

Sama kampania mnie nie oburza jako taka. Wychowałam się na Monty Pythonie, klasyk, i trochę smutne jest że o byle co ktos się obraża a ktoś inny leci przepraszać.
Całkiem niedawno znana trenerka została shejtowana za fat suit bo komuś tam nie pasowało jak szczupła osoba włożyła sobie kostium z gabki. Niepoważne, naprawdę.

Natomiast zrobiona jest tragicznie, jak dla mnie nie jest śmieszna tylko odpychająca.
https://www.youtube.com/watch?v=y4JmDEULLsU
[ Skrócona wersja to już w ogóle przypał.
https://www.youtube.com/watch?v=hC_T...ature=youtu.be
] Przy tej skali dosłowności (niby satyra ale jednak) nie wiem kto powinien to wykonać by miało to wdzięk, ekipa Monty Pythona święciła triumfy pewnie gdzieś w latach 70-80; na pewno nie Masłowska.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-09-18 o 21:52
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-19, 00:43   #2082
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 020
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Mnie ogólnie takie coś wkurza.
Chcą bawić się w dobroczynność? To niech to zrobią, a nie znowu od ludzi próbują wyciągnąć coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam się parę razy zderzyłam z prośbą o to by środki higieniczne w tym podpaski zebrać dla centrów kobiet, domów samotnej matki i innych miejsc. I myślę ze o ile marka oddaje faktycznie swoje produkty w odpowiednie miejsca to jest to dobry krok.
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dziwię się że Medicine dopiero teraz wzbudza skojarzenia, mnie ta nazwa (dla marki odzieżowej) kojarzy się z motywem zakupów na poprawę humoru od początku, gdy tylko zobaczyłam kilka lat temu szyld w galerii.

Sama kampania mnie nie oburza jako taka. Wychowałam się na Monty Pythonie, klasyk, i trochę smutne jest że o byle co ktos się obraża a ktoś inny leci przepraszać.
Całkiem niedawno znana trenerka została shejtowana za fat suit bo komuś tam nie pasowało jak szczupła osoba włożyła sobie kostium z gabki. Niepoważne, naprawdę.

Natomiast zrobiona jest tragicznie, jak dla mnie nie jest śmieszna tylko odpychająca.
https://www.youtube.com/watch?v=y4JmDEULLsU
[ Skrócona wersja to już w ogóle przypał.
https://www.youtube.com/watch?v=hC_T...ature=youtu.be
] Przy tej skali dosłowności (niby satyra ale jednak) nie wiem kto powinien to wykonać by miało to wdzięk, ekipa Monty Pythona święciła triumfy pewnie gdzieś w latach 70-80; na pewno nie Masłowska.
Ja tam czuję że w kraju lekomanów gdzie 90% reklam to leki i suplementy to miał być po prostu pastiz reklamowej rzeczywistości. Czy mniej czy bardziej udany to każdy powinien sam ocenić, ale osobiście nie jestem oburzona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 08:15   #2083
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Mnie ogólnie takie coś wkurza.
Chcą bawić się w dobroczynność? To niech to zrobią, a nie znowu od ludzi próbują wyciągnąć coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest wciąż reklama, a reklamy mają generować zysk. Jak to mówią - za darmo to można w pysk dostać

I tego typu akcji jest mnóstwo - banki i producenci wody mineralnej sadzący drzewa, firmy z biżuterią przekazujące część zysku na schroniska itd. Dobroczynność zawsze w dużej mierze opierała się na tym, żeby sobie zrobić dobrze (poprawić wizerunek lub samopoczucie; móc sobie odpisać hajs lub wyprać pieniądze), a pomoc innym jest tylko efektem ubocznym.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 11:24   #2084
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Ja tam czuję że w kraju lekomanów gdzie 90% reklam to leki i suplementy to miał być po prostu pastiz reklamowej rzeczywistości. Czy mniej czy bardziej udany to każdy powinien sam ocenić, ale osobiście nie jestem oburzona.
Rzeczywistość reklamowa: rzęsy do sufitu. Lwia grzywa zamiast włosów. Tanczące kanapki czy pralki. Nikt się nie oburza i nie traktuje tego dosłownie.


Sama reklama natomiast jest w mojej ocenie beznadziejna. Zdanie ''stylizowane na brzydkie i bezużyteczne koszulki''. No dla mnie te koszulki są brzydkie bez żadnego stylizowania a napis ''lecz się'' to żadne 'synergiczne wypełnienie nadrukiem lingwistycznym z diametralnym wpływem' tylko zabawa słowem masłowskiej która raczej ma wąskie grono fanów niż szeroki odbiór w popkulturze
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 12:11   #2085
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88147738]To jest wciąż reklama, a reklamy mają generować zysk. Jak to mówią - za darmo to można w pysk dostać

I tego typu akcji jest mnóstwo - banki i producenci wody mineralnej sadzący drzewa, firmy z biżuterią przekazujące część zysku na schroniska itd. Dobroczynność zawsze w dużej mierze opierała się na tym, żeby sobie zrobić dobrze (poprawić wizerunek lub samopoczucie; móc sobie odpisać hajs lub wyprać pieniądze), a pomoc innym jest tylko efektem ubocznym.[/QUOTE]Tak. Ale jest różnica między:

"15% zysków przekazujemy na podpaski dla biednych kobiet" albo "przekażemy milion podpasek rocznie na cele dobroczynne".

a "jak kupisz podpaskę, to przekażemy".

Ta forma jest żałosna i nigdy się z czymś takim nie spotkałam w reklamie.

Takie mam odczucie. Że ktoś mnie szantażuje emocjonalnie.

Zresztą tak zostałam ateistką. :brzydal" "Jak będziesz grzecznie chodzić do kościoła i się modlić, to pójdziesz do nieba". A jak nie będę chodzić, to co, mamo/proszę księdza/proszę pani, będę się smażyć w piekle?. Może dlatego taka forma mnie bardzo razi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 17:58   #2086
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Słucham meloradia i tam jest reklama gorsza, niż ta z zenkiem.

Tak, to możliwe

To jest reklama cerutinu śpiewana w takt " jesteś szalona"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 18:45   #2087
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 12:52   #2088
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

A ta reklama na specyfik od biegunki z pilotem? Dawno takiego dna nie widziałam
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 16:57   #2089
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Ja osobiście nie moge patrzeć na reklamę pożyczek u Bociana czy jakoś tak

Facet z dziećmi: 'jak brakuje siana, dzwonimy do bociana'.

Jasne, bo zamiast uczyć dzieci że trzeba zarobić to uczmy życia na kredyt i powielajmy źle wzorce: nie stać mnie na dzieci, zrobię kolejne i wezmę pożyczkę. Logika level hard.

Zreszta podobne odczucia mam co do reklam choćby Provident z serii 'Mam plan'.

Pożyczki czy kredyty są dla ludzi, ale bez jaj. Bocian czy Provident to rrso po 100 czy 150 procent 🤦☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-20, 17:56   #2090
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie moge patrzeć na reklamę pożyczek u Bociana czy jakoś tak

Facet z dziećmi: 'jak brakuje siana, dzwonimy do bociana'.

Jasne, bo zamiast uczyć dzieci że trzeba zarobić to uczmy życia na kredyt i powielajmy źle wzorce: nie stać mnie na dzieci, zrobię kolejne i wezmę pożyczkę. Logika level hard.

Zreszta podobne odczucia mam co do reklam choćby Provident z serii 'Mam plan'.

Pożyczki czy kredyty są dla ludzi, ale bez jaj. Bocian czy Provident to rrso po 100 czy 150 procent 🤦♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie
I kupowanie wózka/urządzanie dziecku pokoju/kącika dla psa za kase z wysoko oprocentowanej pożyczki 🤦🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 18:12   #2091
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Dokładnie
I kupowanie wózka/urządzanie dziecku pokoju/kącika dla psa za kase z wysoko oprocentowanej pożyczki 🤦🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, a potem: "tata, chcę to i koniec, kup mi!"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 09:47   #2092
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie moge patrzeć na reklamę pożyczek u Bociana czy jakoś tak

Facet z dziećmi: 'jak brakuje siana, dzwonimy do bociana'.

Jasne, bo zamiast uczyć dzieci że trzeba zarobić to uczmy życia na kredyt i powielajmy źle wzorce: nie stać mnie na dzieci, zrobię kolejne i wezmę pożyczkę. Logika level hard.

Zreszta podobne odczucia mam co do reklam choćby Provident z serii 'Mam plan'.

Pożyczki czy kredyty są dla ludzi, ale bez jaj. Bocian czy Provident to rrso po 100 czy 150 procent 🤦☠


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Według mnie chwilówki w ogóle powinny być zakazane, bo żerują na ludzkiej desperacji i niewiedzy
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 10:38   #2093
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88151025]Według mnie chwilówki w ogóle powinny być zakazane, bo żerują na ludzkiej desperacji i niewiedzy [/QUOTE]Zgadzam się.

Ale póki nie są zakazane to mógłby być chociaż zakaz ich reklamowania. To pochodzi pod lichwiarstwo i promuje baaaardzo zle wzorce.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 08:57   #2094
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Zgadzam się.

Ale póki nie są zakazane to mógłby być chociaż zakaz ich reklamowania. To pochodzi pod lichwiarstwo i promuje baaaardzo zle wzorce.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 10:33   #2095
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2020-09-22 o 14:33
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 11:33   #2096
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Zaczyna się odwieczne "Kaszel mokry, czy suchy?!"

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie moge patrzeć na reklamę pożyczek u Bociana czy jakoś tak

Facet z dziećmi: 'jak brakuje siana, dzwonimy do bociana'
A to wszystko w luźnej atmosferze rodzinnej sielanki
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 12:29   #2097
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Zaczyna się odwieczne "Kaszel mokry, czy suchy?!"


A to wszystko w luźnej atmosferze rodzinnej sielanki
O! jeśli chodzi o reklamy syropów to moim hitem jest:
a kaszel mokry czy suchy?
Hmm ciężko stwierdzić.
TO NIEWAŻNE, WEZ HERBAPECT.

Skoro nieważne to po co pytasz!!??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 14:01   #2098
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Czy tylko mnie wkurza reklama gumy Halls? Laska siedzi przed kompem, gra w grę, jak zje gumę Halls, to nagle dostaje powera i napierdziela w grę dzień i noc 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 15:07   #2099
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 15:16   #2100
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Ulubiona reklama i ta znienawidzona cz. III

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-04 12:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.