Panny Młode 2021 cz. II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-06, 18:22   #1741
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
My tak samo, 46 osób finalnie. Teraz przecież nie będziemy dopraszać...

Kawalerski i panieński za nami - już prosta droga do wesela. I o dziwo coraz bardziej pozytywne nastawienie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i co żadnych szczegółów? Jak było? Upita? 🤣 Tańce były ? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 21:07   #1742
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My 60 osób tak jak planowaliśmy od początku
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 21:18   #1743
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
No i co żadnych szczegółów? Jak było? Upita? 🤣 Tańce były ? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No więc finalnie impreza była na 6 osób, w mieszkaniu po moim dziadku (gdzie mieszka jedna z kuzynek). Wszystkie ubrały się na czarno, ja miałam białą sukienkę. Na wejściu zdjęcia porobił nam wujek, później z każdą z dziewczyn też miałam jedno (i mam z nich zrobione instaxowe zdjęcia w tablo).
Był tort, pizza, dziewczyny porobiły też przekąski. Generalnie leciała muzyczka, ale nie tańczyłyśmy, tylko gadałyśmy praktycznie cały czas. Dla mnie super, fajnie się zintegrowałyśmy, później były mega intymne tematy (a przecież dziewczyny się nie znały). Były drinki, ale akurat było mega gorąco drugi dzień, a wcześniej zimno, więc taki szok termiczny i mało finalnie wypiłyśmy
Zdałam też test na żonę, bo wypytały tża o kilka rzeczy i musiałam tak samo odpowiedzieć.


Jestem mega zadowolona, bo wreszcie trochę odpoczęłam od myślenia o tym wszystkim. A tu nic nie musiałam ogarniać, więc super




A tak poza wieczorem, to wybraliśmy finalnie piosenkę na pierwszy taniec - Crazy little thing called love. I widziałam na yt filmik i jakoś tak fajnie zatańczyli, że my chyba też damy radę
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 07:09   #1744
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U mnie zgodnie z planem 150 zaprosiliśmy, zobaczymy ile przyjdzie, oczywiście większość jest na tak, ale dobrze wiem że jak będzie ponad 100 finalnie to będzie dobrze. Natomiast gdybym zapraszała obcych ludzi, niby rodzinę, również ja to mielibyśmy na 300. Tak nadal jestem wkurzona na teściów...
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 08:07   #1745
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mnie wczoraj narzeczony zagotował, bo zachowuje się jak primabalerina. Najpierw w sobotę jego mama po wizycie w kościele narobiła w domu paniki, że ksiądz czytając ogłoszenia nie podał naszego ślubu, więc napewno zapomniał i go nie będzie. Narzeczony już się zaczął nakręcać, oczywiście okazało się, że ksiądz po prostu nie wpisał do ogłoszeń, ale pamięta.
Wczoraj cały czas mówił, jak to się stresuje, że już go brzuch boli, że jak to będzie. Byłam bliska rękoczynów, bo generalnie, to ja większość rzeczy załatwiam i nad tym czuwam. I jak się kompletnie nie stresuje ślubem i weselem, tak do szału doprowadza mnie nieuzasadniona panika. Może jakby zrobił kilkanaście rundek z kartonami po schodach, to by głupoty z głowy wyleciały..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 10:29   #1746
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

aż tak mu się udzieliły emocje od mamy?
mój by powiedział, to będzie bez księdza
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 10:42   #1747
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Hej dziewczyny! U mnie dziś bardzo dobry nastrój bo zmierzam za godzinę na ostatnią przymiarkę, już nie mogę się doczekać jak to wszystko będzie wyglądać

Mam też prośbę, bo niedługo mamy ustalić finalne menu weselne a tata mnie zestresował że będzie za mało jedzenia - oceńcie please czy taki rozkład posiłków jest ok czy coś trzeba dorzucić:

18:00 zupa i obiad
19:30 tort
22:00 pieczony udziec z ziemniakami i kapustą
02:00 żurek

Wesele mamy do godziny 4:00

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Mnie wczoraj narzeczony zagotował, bo zachowuje się jak primabalerina. Najpierw w sobotę jego mama po wizycie w kościele narobiła w domu paniki, że ksiądz czytając ogłoszenia nie podał naszego ślubu, więc napewno zapomniał i go nie będzie. Narzeczony już się zaczął nakręcać, oczywiście okazało się, że ksiądz po prostu nie wpisał do ogłoszeń, ale pamięta.
Wczoraj cały czas mówił, jak to się stresuje, że już go brzuch boli, że jak to będzie. Byłam bliska rękoczynów, bo generalnie, to ja większość rzeczy załatwiam i nad tym czuwam. I jak się kompletnie nie stresuje ślubem i weselem, tak do szału doprowadza mnie nieuzasadniona panika. Może jakby zrobił kilkanaście rundek z kartonami po schodach, to by głupoty z głowy wyleciały..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też mnie już pomału wkurza swoją ignorancją Mówię mu od dwóch tygodni że ma zadzwonić do księdza i się z nim umówić i za każdym razem pyta mnie ALE PO CO I za każdym razem odpowiadam żeby dać zaświadczenie z nauk, umówić się na protokół, dopytać czy jeszcze jakaś inna para bierze ślub tego dnia żeby omówić dekoracje. Ale ile można pytać o to samo
Też sama załatwiam większość rzeczy, tż się włączył w szukanie dj i kamerzysty, a tak to wszystko ja. I już mnie to zaczyna przytłaczać powoli.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-07, 11:28   #1748
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Czegoś chyba brakuje między tortem a 22 moim zdaniem.
U nas będą o 20 zimne przekaski (kurczak w galarecie itp.), tort o 18:30, ale zaczynamy godzinę wcześniej (obiad o 17, bo ślub o 16 i mamy blisko na salę z kościoła).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 11:45   #1749
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas będzie obiad po 18, o 20 tort, dwie kolacje i śniadanie o 3.
Zeby tak co 3h było ciepłe jedzenie, tak robią na mojej sali.

Zależy też ile macie mięsa na osobę, bo od tego może zależeć bardziej, czy mało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 12:13   #1750
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Gwiazdeczka, a będziecie mieć wiejski stół/ zimne przekąski, sałatki itp które będą dostępne cały czas ?


Ja już po panieńskim i było super
Przyszło 13 dziewczyn. Zabrały mnie na wynajęty domek nad jeziorkiem. Zrobily mi makijaż, bo jedna z nich zajmuje się tym amatorsko. Wszystkie miały różowe koszulki z napisem wieczor panienski, a na mojej bialej był napis panna młoda. Potem miałyśmy mini sesje i poszłyśmy na kajaki.
Po powrocie już było przygotowane full jedzenia i do tego robiłyśmy grilla. Cały czas piwkowałysmy. Jak zrobiło się ciemno to rozpaliły ognisko, kielbaski, ziemniaczki 🥳
Potem wjechały driny i cała 13 wytrzymała do 6 rano tańcząc i śpiewając
Jakaś dobra aura była, bo alkoholu poszło od groma, a wszystkie dobrze się trzymały, żadna się źle nie poczuła.
Rano wstałyśmy, zjadłysmy śniadanie i na spokojnie już poszłyśmy na rowerki wodne.
Duże szczęście, że była naprawdę piękna pogoda i to dawało dużo możliwości

Cieszę się, że zrobiłam dla każdej prezent, bo naprawdę miałam za co dziękować. Bardzo dużo pracy i pieniędzy w to włożyły. Pełno balonów, girlandy, kwiaty, pięknie przyozdobiony stół ️ jak przyjechałam to się popłakałam

Teraz cóż. Ostro musimy działać, bo czasu mało, a dużo do zrobienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 12:55   #1751
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Gwiazdeczka, a będziecie mieć wiejski stół/ zimne przekąski, sałatki itp które będą dostępne cały czas ?


Ja już po panieńskim i było super
Przyszło 13 dziewczyn. Zabrały mnie na wynajęty domek nad jeziorkiem. Zrobily mi makijaż, bo jedna z nich zajmuje się tym amatorsko. Wszystkie miały różowe koszulki z napisem wieczor panienski, a na mojej bialej był napis panna młoda. Potem miałyśmy mini sesje i poszłyśmy na kajaki.
Po powrocie już było przygotowane full jedzenia i do tego robiłyśmy grilla. Cały czas piwkowałysmy. Jak zrobiło się ciemno to rozpaliły ognisko, kielbaski, ziemniaczki 🥳
Potem wjechały driny i cała 13 wytrzymała do 6 rano tańcząc i śpiewając
Jakaś dobra aura była, bo alkoholu poszło od groma, a wszystkie dobrze się trzymały, żadna się źle nie poczuła.
Rano wstałyśmy, zjadłysmy śniadanie i na spokojnie już poszłyśmy na rowerki wodne.
Duże szczęście, że była naprawdę piękna pogoda i to dawało dużo możliwości

Cieszę się, że zrobiłam dla każdej prezent, bo naprawdę miałam za co dziękować. Bardzo dużo pracy i pieniędzy w to włożyły. Pełno balonów, girlandy, kwiaty, pięknie przyozdobiony stół ️ jak przyjechałam to się popłakałam

Teraz cóż. Ostro musimy działać, bo czasu mało, a dużo do zrobienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, napiszesz mi na priv gdzie to było?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-07, 14:00   #1752
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Gwiazdeczka, a będziecie mieć wiejski stół/ zimne przekąski, sałatki itp które będą dostępne cały czas ?


Ja już po panieńskim i było super
Przyszło 13 dziewczyn. Zabrały mnie na wynajęty domek nad jeziorkiem. Zrobily mi makijaż, bo jedna z nich zajmuje się tym amatorsko. Wszystkie miały różowe koszulki z napisem wieczor panienski, a na mojej bialej był napis panna młoda. Potem miałyśmy mini sesje i poszłyśmy na kajaki.
Po powrocie już było przygotowane full jedzenia i do tego robiłyśmy grilla. Cały czas piwkowałysmy. Jak zrobiło się ciemno to rozpaliły ognisko, kielbaski, ziemniaczki 🥳
Potem wjechały driny i cała 13 wytrzymała do 6 rano tańcząc i śpiewając
Jakaś dobra aura była, bo alkoholu poszło od groma, a wszystkie dobrze się trzymały, żadna się źle nie poczuła.
Rano wstałyśmy, zjadłysmy śniadanie i na spokojnie już poszłyśmy na rowerki wodne.
Duże szczęście, że była naprawdę piękna pogoda i to dawało dużo możliwości

Cieszę się, że zrobiłam dla każdej prezent, bo naprawdę miałam za co dziękować. Bardzo dużo pracy i pieniędzy w to włożyły. Pełno balonów, girlandy, kwiaty, pięknie przyozdobiony stół ️ jak przyjechałam to się popłakałam

Teraz cóż. Ostro musimy działać, bo czasu mało, a dużo do zrobienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super jak masz jakieś fotki to koniecznie pokazuj!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 14:00   #1753
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wiejskiego stołu nie mamy. Wiemy z opinii znajomych, że na naszej sali jedzenia jest wystarczająco. Wieczorem dodatkowo mamy wjazd szynki pieczonej, którą mamy w cenie, bo jest specjalnością sali.

Z jedzeniem idę standardowo, podobają mi się różne pomysły, ale jednocześnie jak u znajomych podano na start zupę krem to byłam rozczarowana, że nie rosół. I to przesądziło o tym, żeby jednak zrobić "standardowe" menu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 14:00   #1754
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mam pytanie dziewczyny, jak planujecie siedzieć lub siedzialyscie przy waszym stole? Sami PM czy ze świadkami? Znaliscie partnerów świadków?

Mam taką sytuację, że przy moim stole planowo miała być moja świadkowa z narzeczonym i świadek z dziewczyną. Z mojej strony jest fajnie, TŻ zna partnera mojej świadkowej, jest zaproszony na jego kawalerski, lubią się... TŻa świadkiem jest brat. W Boże Narodzenie daliśmy mu zaproszenie z dziewczyna z imienia i nazwiska. Związek się rozpadł. No trudno. Ale nie wiadomo do końca z kim przyjdzie. Dziewczyny z którymi kręci są... Nieciekawe. Ostatnio ma taką jedną, zapewne to nic poważnego, laska chodziła do klasy z moją siostrą w gimbazie i zbytnio się nie lubiły. A teraz mam mieć ją przy stole... No średnio mi się to widzi. Sama nie wiem jak to rozwiązać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 14:17   #1755
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My planowaliśmy siedzieć razem ze wszystkimi, ale ostatnio chodzi za mną mocniejsza dekoracja przy naszych miejscach i wówczas musimy mieć osobny stół (w ciągu nie byłoby miejsca na dekoracje przed nami - wchodziłyby na parkiet) i wtedy faktycznie siedzieć będziemy ze świadkami. Ale znamy partnerów świadków i są spoko.

Na pewno nie chciałabym siedzieć przy osobnym stole sama z mężem (dziwacznie tak, znajomi tak mieli i no niezbyt to fajne moim zdaniem - jak na świeczniku).
Jakby partnerzy nie byli spoko to pewnie kombinowałabym, żebyśmy jednak siedzieli przy wspólnym stole - wtedy niekoniecznie trzeba jakoś dużo mieć interakcji z dziewczyną brata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 14:24   #1756
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My z tż siedzieliśmy sami przy stole i to była super decyzja, mielismy czas zjesc na spokojnie i w miedzy czasie ustalać z obsługą i dj rzeczy które wynikały w trakcie imprezy.

Posilkow mielismy 5 ciepłych i 12 zimnych przekąsek
18 - zupa i obiad
20 - cieple danie
22 - tort
22.30 - cieple danie
1.30 zupa
Powiedziałabym ze bylo tak akurat a nawet na styk bo wcale za duzo po imprezie jedzenia nie zostało..

No teraz z perspektywy czasu to bym chciala powtórzyć te wesele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 14:55   #1757
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My mieliśmy siedzieć ze świadkami, ich partnerami i dziećmi, ale świadek się wyłamał. Usiadł z żoną i synem gdzie indziej, przez co siedzieliśmy ze świadkową, jej mężem i córką, a po drugiej stronie mój tata i rodzice tż. Partnerka taty musiała usiąść bez taty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez savior_
Czas edycji: 2021-06-07 o 14:58
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 15:43   #1758
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My mamy duży prostokątny stół prezydialny na 23 osoby. Siedzimy za znajomymi i kuzynostwem. Reszta stołow jest okrągła.
Co do menu to mamy:
16:30 obiad
17:30 lody
18:30 - 23:00 przekąski
20:00 strogonow
21:00 tort
22:00 danie płonące (nie wiem dlaczego taka nazwa, bo to udka, piersi w różnej postaci)
23:30 danie szefa kuchni (szynka pieczona, pieczeń z karkówki, opiekane ziemniaki, kapusta kiszona)
1:00 barszcz z krokietem i ptysiem

Dodatkowo wiejski stół, mini słodki stół z babeczkami, ciasta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 16:28   #1759
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
My mieliśmy siedzieć ze świadkami, ich partnerami i dziećmi, ale świadek się wyłamał. Usiadł z żoną i synem gdzie indziej, przez co siedzieliśmy ze świadkową, jej mężem i córką, a po drugiej stronie mój tata i rodzice tż. Partnerka taty musiała usiąść bez taty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra, czemu z wami nie usiedli?

Kurde, ja już właśnie mam rozplanowana w głowie (i częściowo wypakowany hajs) w dekoracje stołu młodych na te 6 osob

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-07, 16:57   #1760
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Masakra, czemu z wami nie usiedli?

Kurde, ja już właśnie mam rozplanowana w głowie (i częściowo wypakowany hajs) w dekoracje stołu młodych na te 6 osob

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To była pierwsza rzecz, która się nie zgrała z wyobrażeniami. Potem chcieli wyjść bez pożegnania z nami, także... Ale było minęło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 16:58   #1761
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A to my siedzimy sami, bo brat tża przyjdzie sam, to szkoda mi sadzać świadkową z facetem tylko z nim. I może lepiej, nas nie będzie za dużo przy stole, to po co tak.

Jestem po przymierzaniu soczewek i ogółem masakra, ale pani mi powiedziała, że mi szybko poszło. A mi się wydawało, że wieczność. Jeśli nie zdążą przyjść moje zamówione, to założę próbne. Boję się tylko ściągania po imprezie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 17:43   #1762
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Gwiazdeczka, a będziecie mieć wiejski stół/ zimne przekąski, sałatki itp które będą dostępne cały czas ?


Ja już po panieńskim i było super
Przyszło 13 dziewczyn. Zabrały mnie na wynajęty domek nad jeziorkiem. Zrobily mi makijaż, bo jedna z nich zajmuje się tym amatorsko. Wszystkie miały różowe koszulki z napisem wieczor panienski, a na mojej bialej był napis panna młoda. Potem miałyśmy mini sesje i poszłyśmy na kajaki.
Po powrocie już było przygotowane full jedzenia i do tego robiłyśmy grilla. Cały czas piwkowałysmy. Jak zrobiło się ciemno to rozpaliły ognisko, kielbaski, ziemniaczki 🥳
Potem wjechały driny i cała 13 wytrzymała do 6 rano tańcząc i śpiewając
Jakaś dobra aura była, bo alkoholu poszło od groma, a wszystkie dobrze się trzymały, żadna się źle nie poczuła.
Rano wstałyśmy, zjadłysmy śniadanie i na spokojnie już poszłyśmy na rowerki wodne.
Duże szczęście, że była naprawdę piękna pogoda i to dawało dużo możliwości

Cieszę się, że zrobiłam dla każdej prezent, bo naprawdę miałam za co dziękować. Bardzo dużo pracy i pieniędzy w to włożyły. Pełno balonów, girlandy, kwiaty, pięknie przyozdobiony stół ️ jak przyjechałam to się popłakałam

Teraz cóż. Ostro musimy działać, bo czasu mało, a dużo do zrobienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, będziemy mieli zimną płytę dostępną cały czas, jakieś mini tatarki, wrapy warzywne, deskę serów i wędlin i sałatki.


Super brzmi ten Twój opis panieńskiego, aż się nie mogę doczekać swojego

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mam pytanie dziewczyny, jak planujecie siedzieć lub siedzialyscie przy waszym stole? Sami PM czy ze świadkami? Znaliscie partnerów świadków?

Mam taką sytuację, że przy moim stole planowo miała być moja świadkowa z narzeczonym i świadek z dziewczyną. Z mojej strony jest fajnie, TŻ zna partnera mojej świadkowej, jest zaproszony na jego kawalerski, lubią się... TŻa świadkiem jest brat. W Boże Narodzenie daliśmy mu zaproszenie z dziewczyna z imienia i nazwiska. Związek się rozpadł. No trudno. Ale nie wiadomo do końca z kim przyjdzie. Dziewczyny z którymi kręci są... Nieciekawe. Ostatnio ma taką jedną, zapewne to nic poważnego, laska chodziła do klasy z moją siostrą w gimbazie i zbytnio się nie lubiły. A teraz mam mieć ją przy stole... No średnio mi się to widzi. Sama nie wiem jak to rozwiązać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My siedzimy ze świadkami i też się pewnie skończy na tym że będziemy mieli obcą osobę przy stole bo mój świadek nie ma partnerki i jeszcze nie wiadomo czy przyjdzie sam czy z kimś
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 17:43   #1763
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

każdy robi jak uważa, ale ja nie jestem fanką sadzania świadków czy rodziców z parą młodą

para młoda i tak w ogóle praktycznie przy stole nie siedzi. świadkowie czy rodzice niech sobie siedzą z rodziną i się bawią. no i często dochodzi kwestia symetrii - nie wyobrażam sobie rozdzielić pary i rodziny, bo mi niesymetrycznie wychodzi przy stoliku. wiadomo.. świadkowie czy rodzice mogą sobie wziąć krzesła i migrować po sali, ale dla mnie to się mija z celem.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 18:12   #1764
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas nie będzie symetrycznie, bo kierowaliśmy komfortem gości. Świadkiem narzeczonego jest jego siostra i siedzi przy zupełnie innym stole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 22:15   #1765
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

czy któraś z was opłacała już zaiks?
długo czekałyście na smsa z kodem do aktywacji konta?

ja czekam już kilkadziesiąt minut. a na stronie nie ma opcji żeby przesłać kod jeszcze raz czy nawet zobaczyć czy się człowiek nie pomylił wpisując numer i nie wiem... czekać dalej? zakładać konto na tża?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 03:44   #1766
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
czy któraś z was opłacała już zaiks?
długo czekałyście na smsa z kodem do aktywacji konta?

ja czekam już kilkadziesiąt minut. a na stronie nie ma opcji żeby przesłać kod jeszcze raz czy nawet zobaczyć czy się człowiek nie pomylił wpisując numer i nie wiem... czekać dalej? zakładać konto na tża?
A możesz mi powiedzieć co to jest ? Gdzies w moim kalendarzu ślubnym obiła mi się ta nazwa ale w sumie nie zwracałam na to uwagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 05:48   #1767
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja na początku myślałam aby zrobić dla nas większy stół aby zmieścili się rodzice. Ale po mojej stronie było by wtedy 6 osób bo świadkowa ma córeczkę, a rodzice jeszcze osób a pod opieką. A po stronie tż 3 osoby. Więc stwierdziłam że na razie nie będę kombinować. Poczekam na liczbę gości i zobaczymy jaki układ stołów zaproponuje sala.

Daliśmy termin potwierdzenia przybycia do 23.06. Oprócz ludzi którzy od razu powiedzieli że będą to tylko jedna para dzwoniła

Zaiks to ta opłata za muzykę graną na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 07:24   #1768
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Ja na początku myślałam aby zrobić dla nas większy stół aby zmieścili się rodzice. Ale po mojej stronie było by wtedy 6 osób bo świadkowa ma córeczkę, a rodzice jeszcze osób a pod opieką. A po stronie tż 3 osoby. Więc stwierdziłam że na razie nie będę kombinować. Poczekam na liczbę gości i zobaczymy jaki układ stołów zaproponuje sala.

Daliśmy termin potwierdzenia przybycia do 23.06. Oprócz ludzi którzy od razu powiedzieli że będą to tylko jedna para dzwoniła

Zaiks to ta opłata za muzykę graną na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas ten sam termin potwierdzania. I żeby potwierdzić to nikt nie zadzwonił, oprócz osób, które widuje stałe i mówiły że przyjdą. Tak to dwie pary mi odmówiły i TŻ też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 07:32   #1769
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

my siedzimy ze świadkami i znamy ich drugie połowy.
mamy ogólnie stół w podkowę\U. my na środku. z jednej strony znajomi - młodzi plus rodzeństwo, z drugiej strony starszyzna czyli rodzina.

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

u nas chrzestna zadzwoniła, ze odpada i tż ciocia.
jeden wujek zadzwonił pod koniec terminu, że będzie ale sam.
reszta nam w sumie potwierdzała odrazu przy zaproszeniach.

ale chrzestny tż nie przychodzi, a nie raczył zadzwonić. więc do ludzi, których nie mieliśmy pewności musieliśmy właśnie zadzwonić, ale było to może 5 takich osób.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 08:08   #1770
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja się zastanawiam czy naprawdę wszyscy ten ZAiKS płacą. Mi się wydaje że mniejszość, bo większość jest przekonana że mogą nie płacić bo gdzieś tam przeczytali że Dj albo sala to płacą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.