Nieoperacyjna korekta nosa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-13, 14:44   #1
Liliannaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 99

Nieoperacyjna korekta nosa.


Czy któraś z Was miała styczność z tym zabiegiem ? Jakich efektów można się spodziewać ? Najbardziej przeszkadza mi garbek i opadająca końcówka, czy da się to w taki sposób skorygować , czy nos nie będzie wyglądał wtedy na większy ?
Liliannaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 21:08   #2
kaka26
Przyczajenie
 
Avatar kaka26
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Witam
Też jestem zainteresowana tematem o nieoperacyjnej korekcie nosa
jakie są efekty takiego zabiegu.
kaka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 01:06   #3
Liliannaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 99
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Jestem juz zapisana na ten zabieg przy okazji powiekszania ust Zdam relacje po. Pani doktor powiedziala, ze jest w stanie za pomoca kwasu hialoronowego wyprostowac nos tzn wypelnic miejsca pomiedzy garbkiem i bedzie prosta linia, jest w stanie go zwezic i nieco uniesc. Bede placic za to 1600zł
Liliannaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:38   #4
kormoran1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Też jestem ciekawa efektu. Jeśli możesz, to zrób zdjęcie przed i po, Twojego noska i wklej linka na forum. Trzymam kciuki. Daj znać jak się czujesz po.,,Gratuluję odwagi..
kormoran1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 22:32   #5
Liliannaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 99
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Jasne, dam znac To nie boli
Liliannaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 21:20   #6
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Cytat:
Napisane przez Liliannaaaa Pokaż wiadomość
Jasne, dam znac To nie boli

Jak tam efekty? Też myslę o takim zabiegu, a moze ktos moze jeszcze się pochwalić zmianą wyglądu noska dzieki ostrzykiwaniu? Nie wiem czy warto inwestowac.Co roku ponad 100o zl na nos to juz moze uzbierac na operację.
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 11:48   #7
O_LEN_K
Przyczajenie
 
Avatar O_LEN_K
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Efekty są całkiem w porządku. Jak chodzę na zabiegi to spotykam panie, które taką korektę miały. Widać, że są zadowolone, więc sądzę, że zabiegi były udane

Sprawdziłam na stronie tego gabinetu gdzie sama chodzę. Wejdź sama i zobacz:
http://www.artestetyka.pl/bezoperacy...ksztaltu_nosa_

Ja się tam pozbywałam blizn potrądzikowych.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez simonka005 Pokaż wiadomość
Jak tam efekty? Też myslę o takim zabiegu, a moze ktos moze jeszcze się pochwalić zmianą wyglądu noska dzieki ostrzykiwaniu? Nie wiem czy warto inwestowac.Co roku ponad 100o zl na nos to juz moze uzbierac na operację.

A paznokcie jak często robisz?
Ja na paznokcie raz w miesiącu wywalam ok 130 zł. (tylko manicure, a jeszcze stopy!) Jak bym miała wybierać - operacja czy zabieg - nawet za średnio ok 130 zł/ m-c za zabieg, to wolę zabieg
O_LEN_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 10:29   #8
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

U mnie zabieg modelowania, korekcji nosa kwasem się sprawdził. Miałem dość duży garbek na nosie, ale doświadczenie lekarza prowadzącego było duże, więc poradził sobie z moim przypadkiem. W mojej ocenie twarz wygląda fajniej, i warto wydać tego tysiączka, a chirurg to ostateczność
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 16:57   #9
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Cytat:
Napisane przez Corab Pokaż wiadomość
U mnie zabieg modelowania, korekcji nosa kwasem się sprawdził. Miałem dość duży garbek na nosie, ale doświadczenie lekarza prowadzącego było duże, więc poradził sobie z moim przypadkiem. W mojej ocenie twarz wygląda fajniej, i warto wydać tego tysiączka, a chirurg to ostateczność
Dziękuję za informację, mam umówioną konsultację z lekarzem jestem bardzo ciekawa co powie. Podobno preparaty typu radiesse trzymaja sie dluzej , nawet 2 lata. Ja w zasadzie nie mam dużej niedoskonałości nosa widać tylko z profilu jak ktos się przygląda, tak zwane siodełko na czubku, bardziej mnie denerwuje sam fakt ze ten czubek jest gruby i szeroki, ale nie wiem czy akurat coś takiego da się skorygować.Podobno wg opisów zabiegu i wypowiedzi lekarzy optycznie można skorygowac. zoabaczymy, to dopiero za 2 tygodnie. Na pewno dam znac co sie dowiem.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

A paznokcie jak często robisz?
Ja na paznokcie raz w miesiącu wywalam ok 130 zł. (tylko manicure, a jeszcze stopy!) Jak bym miała wybierać - operacja czy zabieg - nawet za średnio ok 130 zł/ m-c za zabieg, to wolę zabieg [/QUOTE]


Paznokci nie robię ..tzn czasem na jakąs okazję pozowole sobie na hybrydowy ale to może 2 razy do roku...
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 17:50   #10
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Widzę że jesteście z Łodzi? Sadząc po linku do gabientu. Ja ochodzę i robiłem zabieg w Krakowie, też rozmawiałem o Radiesse i jeszcze o takim preparacie jak Ellanse S
Natomiast pani dr.która wykonała zabieg, dobrała kwas z Restylane. Jak efekt ustąpi, wybieram się na ponowny zabieg. U simonka005 może być ciężko wyprowadzić taki nos, trzymam kciuki żebyś była zadowolona z zabiegu, bo u mnie na prawdę dał dużą poprawę. Pozdrawiam
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:49   #11
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

a jaki to jest zabieg? bo szczerze to go nie bardzo kojarzę. sama myślę o tym, żeby nos zmniejszyć, bo nie jestem zadowolona z tego jak on wygląda. Planuję się wybrać do dra Osucha bo słyszałam, że on jest dobrym specjalistą, jeśli chodzi o noski
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 07:57   #12
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Cytat:
Napisane przez togetherforever Pokaż wiadomość
a jaki to jest zabieg? bo szczerze to go nie bardzo kojarzę. sama myślę o tym, żeby nos zmniejszyć, bo nie jestem zadowolona z tego jak on wygląda. Planuję się wybrać do dra Osucha bo słyszałam, że on jest dobrym specjalistą, jeśli chodzi o noski
Sorki że z opóźnieniem odpisuje, ale urlop bez internetu miałem a zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego usieciowanego 1 ml. miałem u dr.Kuschill w Krakowie. Mega polecam, super sprawa!
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:07   #13
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

spoko dzięki za info, tylko jeszcze się zastanawiam, czy to jest dobre rozwiazanie w każdym przypadku? bo sobie myślę, że jak ktoś ma bardzo poważną wadę, to chyba taki wypełniacz nie pomoże
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:30   #14
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Cytat:
Napisane przez togetherforever Pokaż wiadomość
spoko dzięki za info, tylko jeszcze się zastanawiam, czy to jest dobre rozwiazanie w każdym przypadku? bo sobie myślę, że jak ktoś ma bardzo poważną wadę, to chyba taki wypełniacz nie pomoże
To prześlij im swoją fotkę nosa i napisz na jakim efekcie Ci zależy. Uzyskasz informacje czy w twoim przypadku estetyczna pomoże czy potrzebny będzie chirurg
nic cię to nie kosztuje! powodzenia
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 08:56   #15
vougee
Przyczajenie
 
Avatar vougee
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Cytat:
Napisane przez togetherforever Pokaż wiadomość
spoko dzięki za info, tylko jeszcze się zastanawiam, czy to jest dobre rozwiazanie w każdym przypadku? bo sobie myślę, że jak ktoś ma bardzo poważną wadę, to chyba taki wypełniacz nie pomoże
to prawda, u mnie tylko operacja....będę miała łamaną kość i skracany nos....straszenie się boję....będę pod pełna narkozą...a po zabiegu będę wyglądać ponoć jak panda!!!! Zabieg za 3 dni!!! chciałabym móc wymodelować nos kwasem i mieć z głowy jak Ty Corab i inni .... jestem z jednej strony załamana a z drugiej szczęśliwa że będę miała ładny, zgrabny lekko zadarty nosek! trzymajcie za mnie kciuki
vougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 17:17   #16
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Moja kuzynka poddała się korekcji nosa w klinice Vident w Bydgoszczy i naprawdę ładnie jej to zrobili. Była bardzo zadowolona z opieki i efektów zabiegu.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 13:48   #17
Stachniaczek90
Przyczajenie
 
Avatar Stachniaczek90
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Kochane, chirurg to ostateczność. W dzisiejszych czasach można bez problemu udać sie d kliniki medycyny estetycznej i za pomocą kwasu hialuronowego sprawić,ze nos bedzie wyglądał o niebo lepiej Moze jest to kosztowne, ale duzo bardziej bezpieczne
Stachniaczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 15:29   #18
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Ma ktoś zdjęcia przed i po? Bo zastanawiam się nad poprawieniem nosa.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 23:17   #19
olecka12
Przyczajenie
 
Avatar olecka12
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Modelowanie nosa za pomocą kwasu hialuronowego jest coraz popularniejsze. Ja się poddałam takiemu zabiegowi XXX poza tym wiedziałam, że kwas po jakimś czasie się rozpuści, tak więc efekty nie jest stały. nie żałuje, nos nadal jest duży, ale wyglądam o niebo lepiej. Pomyśleć, że przez całe życie miałam ogromne kompleksy, 15 min w gabinecie potrafiło odmienić mojego zdanie na swój temat. Teraz jestem dla siebie ładna

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-03-04 o 10:07
olecka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-25, 23:26   #20
tomekzws
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 2
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

hej co myślicie o tym wypełniaczu elanse?

Z tego co czytam jest bardziej trwały niż kwas hialuronowy. Ktoś miał tutaj robiony nos tym elanse?
tomekzws jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 11:41   #21
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

odswieżam wątek czy ktoras z was miala do czynienia z podniesieniem czubka nosa? a dokladniej z zapobieganiem jego opadaniu przy usmiechu - zabieg botoxem?
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 14:02   #22
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
odswieżam wątek czy ktoras z was miala do czynienia z podniesieniem czubka nosa? a dokladniej z zapobieganiem jego opadaniu przy usmiechu - zabieg botoxem?
Też mnie to ciekawi. Kiedyś widziałam u koleżanki, ale nie kojarzyłam jej wcześniejszego nosa. Niemniej koniec konców zdecydowała się na plastykę.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 09:10   #23
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
odswieżam wątek czy ktoras z was miala do czynienia z podniesieniem czubka nosa? a dokladniej z zapobieganiem jego opadaniu przy usmiechu - zabieg botoxem?
Botoxem nie, ale ja robiłam nos nićmi Aptos.

Efekt podniesienia super, dodatkowo z profilu automatycznie wydaje się krótszy

Jedyny mankament tego zabiegu toto, że nie da się zmniejszyć nosa z objętości ale to już drugorzędna sprawa
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 16:09   #24
Daisygrrrl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Hej wszystkim!
Postanowiłam napisać tu moją historię z niechirurgiczną korektą nosa i powikłaniem bo niestety panie kosmetolog nie mają w zwyczaju mówić co może się wydarzyć - wymieniane są tylko korzyści , a może to komuś pomoże kto tak jak szuka informacji już po albo po prostu chce się zdecydować na ten zabieg

Zacznę od tego ,że przed zabiegiem przeszukałam pół internetu na temat tego jakie są powikłania - informacji jest nie wiele ,moze też dlatego ze zabiegi tego typu są dość nowe.

A więc tak..

Niechirurgiczna korekta nosa nicią molding (rozpuszczalną )
- tego typu zabieg wykonuje pewna klinika w Poznaniu ( nie piszę nazwy bo też nie uważam ,że to złe miejsce ale wystarczy ze wpiszecie to zagadnienie aby znaleźć informację na ten temat) .
Zabieg polega wprowadzeniu nici molding wkuwając się w koniuszek nosa, następnie nić jest zahaczana i nos podciągany tak aby go podnieść i wizualnie skrócić lub też usunąć garbka. Brzmi super. O powikłaniach zero informacji , w internecie również .
Pani kosmetolog informuje ,że w pierwszym tygodniu po zabiegu zdarza się że nić może się zerwać, wtedy trzeba przyjść ,usunąć ją i założyć od nowa. Mi się to nie przydarzyło więc myślałam,że już wszystko będzie super.
Nos na początku jest zaciągnięty na maksa ale po tygodniu opada, w moim przypadku efekt był znikomy - nie mam garba na nosie, mam lekko opadający nos, szeroki przy uśmiechu- teraz wiem że tylko operacja plastyczna mogłaby pomóc ale wiadomo człowiek próbuje ''mniej inwazyjnych metod" . W każdym razie efekt był prawie niewidoczny , ale też w pierwszym miesiacu się nic nie działo wiec byłam zadowolona bo lepsze to niż problemy.

Kolejny miesiąc później niestety okazało się,że jednak problemy będą. Na czubku nosa wyrósł mi bąbel wielkości dużego pryszcza, w środku ropa - przebiłam go i oczyściłam ranę , napisałam do kliniki i pojechałam sprawdzić co się dzieje. Kosmetolog stwierdziła,że pierwszy raz coś takiego widzi ,ale że nić się nie zerwała , oczyściła rane i to tyle , stwierdziła że powinno się zagoić. Zero antybiotyku (nie jest lekarzem wiec nie mogła przypisać ale również tego nie sugerowała). Przeczekałam prawie dwa tygodnie oszczyczając codziennie ranę na nosie aż się zagoi , zagoiła sie do wystającego bąbla, przez to cały czas wyglądałam jak z wielkim pryszczem na samym czubku nosa. Pojechałam do klinki już z pretensjami i prośbą o ponowne sprawdzenie nosa. Za darmo "pryszczy" został wypalony urządzeniem do usuwania zmian skórnych , otrzymałam również zwrot pieniędzy - dlatego uważam że klinika zachowała się w porządku. Ale niestety nie był to koniec przygody.

Wciąż czekałam aż rana się zagoi lub bąbel na środku nosa wchłonie - bo podobno wszystko jest ok a nić się nie zerwała

3 tygodnie później udałam się do DOKTOR dermatolog , opowiedziałam całą historię , podałam nazwę nici i z czego jest wykonana, znowu w ranie zaczęła zbierać się ropa.
Dermatolog przypisała mi antybiotyk i maść z antybiotykiem podejrzewając biofilm bakteryjny (zdarza się to przy braku sterylnosci przy zabiegu). Smarowałam nos, brałam antybiotyk . Po równym tygodniu wieczorem zauważyłam białe coś w nosie , pociągnęłam za to pęsetą i wyciągnełam kawałek czegoś wielkości igły z przezroczystego plastiku - musiała to być nić która się nie przyjęła , w kolejnych dniach wyjmowałam jej kolejne części. Rana się zagoiła ale nadal lekko wystaje jak pryszcz i jest czerwona jak świeża blizna. Niestety podejrzewam że organizm jeszcze próbuje wydalić jakąś część tej nici której wczesniej nie wyjęłam.
W następnym tygodniu udaję się na wizytę w klinice Ambroziaka ,bo niestety dr dermatolog do której chodziłam która tez zna się na medycynie estetycznej rozłożyła ręce i nie wiedziała już jak mi pomóc ,polecając mi własnie klinikę Ambroziaka.

Zabieg miała pod koniec kwietnia, dzisiaj jest koniec września a historia nosa się nie kończy .. Po operacji plastycznej nos już byłby całkowicie wygojony.

Plusem jest to że jedynym skutkiem tej sytuacji jest permanentny "ala pryszcz" na czubku nosa który doskwiera jedynie głównie estetycznie ...ale chciałabym już aby temat tego zabiegu się wreszcie zakończył . No i uwaga !!
Lekarka u której byłam powiedziałam,że miałam "szczęście" bo po takim zabiegu może powikłaniem być nawet ślepota!


Szczerze nie polecam tego zabiegu, zdjęcia kuszą dobrymi efektami ale nie wiemy co się przydarzyło już po zabiegu, tego się nie fotografuje. Wbrew pozorom lepiej oddać się w ręce dobrego chirurga.
Uważajcie również na zabiegi kwasem hialuronowym w nos - powikłania podobno tutaj mogą być straszne . a i jeśli zdecydujecie sie na operacje plastyczna to kwas będzie trzeba rozpuścić.
Dlatego też zdecydowałam się na nić ,ale przez to że to taka nowość to w internecie nic na ten temat nie ma.

Mega żałuję tego zabiegu i na serio odradzam chociaż naprawdę chciałabym polecić, niestety nigdy nie wiesz jak twój organizm zareaguje dlatego też ciężko stwierdzić czy to wina kliniki czy po prostu tego że niektóre organizmy odrzucają nić. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji gdyby ktoś sobie włożył takie nici na całej twarzy ...

Mam nadzieję,że moja wypowiedz komuś pomoże bo tylko po to to napisałam. Gdybym ja coś takiego przeczytała to bym się nie zdecydowała
Daisygrrrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 11:00   #25
karszniszowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 14
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi nićmi ? Nie wiem czemu ale jak widziałam zdjecia, to mnie to delikatnie przerażało. Tak samo, na czym polega modelowanie kwasem hialuronowym? [CIACH]

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-02-15 o 19:14 Powód: reklama
karszniszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 13:49   #26
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Cytat:
Napisane przez karszniszowa Pokaż wiadomość
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi nićmi ? Nie wiem czemu ale jak widziałam zdjecia, to mnie to delikatnie przerażało. Tak samo, na czym polega modelowanie kwasem hialuronowym?
KH wypełnia się ubytki/dołki, a nićmi podnosi czubek.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-02-15 o 19:14 Powód: cytat reklamy
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 23:31   #27
Daisygrrrl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Cytat:
Napisane przez karszniszowa Pokaż wiadomość
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi nićmi ? Nie wiem czemu ale jak widziałam zdjecia, to mnie to delikatnie przerażało. Tak samo, na czym polega modelowanie kwasem hialuronowym? [CIACH]
Nicią podnosi się czubek nosa , ogólnie jest to zabieg głównie na opadający czubek nosa. Natomiast kwas hialuronowy jest głównie dla osób które chcą zamaskować garbek na nosie.

Jeśli chodzi o nici to tak jak pisałam nie polecam i odradzam. Ja robiłam w miejscu gdzie robią naprawdę wiele takich zabiegów na nos a i tak męczyłam się z powikłaniami , a teraz zostałam z kawałkiem nitki w nosie który kiedyś sie moze rozpuści no i z blizną na czubku nosa ale ją akurat zamierzam usunąć laserowo.

Doktor z kliniki dr Szczyta poinformował mnie ,że po takim zabiegu z nicią w nos można mieć dużo poważniejsze powikłania niż ja miałam więc i tak mi sie "poszczęściło".

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-02-15 o 19:15 Powód: reklama w cytacie
Daisygrrrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 11:12   #28
Ewa7506
Raczkowanie
 
Avatar Ewa7506
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Nieoperacyjna korekta nosa.

Podziwiam osoby, które pozwalają wstrzykiwać sobie kwas w nos, bruzdy nosowe i inne miejsca w których przebiegają naczynia KOSMETOLOGOM. Utrata wzroku to nie jest najgorsze możliwe powikłanie. Są nawet szaleńcy, którzy używają do tego igieł zamiast kanuli i tu o przebicie takiego naczynia i wstrzyknięcie weń kwasu nie jest trudno. Nawet przy kaniuli zdarzają się kłopoty i wówczas tylko podanie hialuronidazy może pomóc a to może spowodować wstrząs co wymaga natychmiastowego podania leków. Kosmetolog ogarnie?
Nici z kolei wymagają absolutnej sterylności (również pola zabiegowego i otoczenia)i przeważnie po zabiegach z ich udziałem przyjmuje się antybiotyki. Kosmetolog da receptę?
Miałam prostowany nos kwasem hialuronowym kilka lat temu przez chirurga i powikłań nie było ale przyznam, że brak mi odwagi by zabieg powtórzyć
Pod koniec lutego mam umówiony zabieg Aptosami oczywiście u chirurga w klinice a nie gabinecie kosmetycznym. Powikłania mogą się zdarzyć zawsze ale zdrowy rozsądek potrafi ograniczyć ryzyko do niezbędnego minimum.
Ewa7506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-05 12:12:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.