Zwiotczałe piersi po odchudzaniu :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 23:43   #1
olecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3

Zwiotczałe piersi po odchudzaniu :(


Witam, jestem tu nowa na forum i od razu zacznę od problemu
Jakiś rok temu stwierdziłam, że waga 70kg przy wzroście 170cm to zdecydowanie za dużo i postanowiłam schudnąć. W ciągu pół roku schudłam 15kg, niestety popełniając mnóstwo błędów przy tym. Największym błędem była drastyczne ograniczenie jedzenia. Jadłam bardzo mało i dalej tak jem, żeby utrzymać wagę. Chodziłam trochę na siłownię i aerobik, no ale nie wiele to dało, bo mimo iż schudłam, to skóra na całym moim ciele straciła jędrność i jest jakby o rozmiar większa, na tyłku nawet o dwa Wygląda to okropnie, ale najgorzej jest z piersiami. Wczesniej były dosyć pełne i miałam miseczkę C, a teraz noszę B, ale piersi wyglądają jakby z tamtych ktoś wypuścił powietrze. Są tak jakby puste w środku, takie wiszące worki skórne. Coś takiego jak mają murzynki z afryki, z kanałów przyrodniczych. Chociaż nie wiem czy nie gorzej. Moje piersi wyglądają jak jakieś flaki. Jestem załamana, mam dopiero 22 lata a moja 50 letnia mama ma jędrniejszy biust ode mnie.
Czy jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? Da się coś z tym zrobić? Pomóżcie, proszę.
olecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 09:23   #2
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Zwiotczałe piersi po odchudzaniu :(

Cytat:
Napisane przez olecka Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa na forum i od razu zacznę od problemu
Jakiś rok temu stwierdziłam, że waga 70kg przy wzroście 170cm to zdecydowanie za dużo i postanowiłam schudnąć. W ciągu pół roku schudłam 15kg, niestety popełniając mnóstwo błędów przy tym. Największym błędem była drastyczne ograniczenie jedzenia. Jadłam bardzo mało i dalej tak jem, żeby utrzymać wagę. Chodziłam trochę na siłownię i aerobik, no ale nie wiele to dało, bo mimo iż schudłam, to skóra na całym moim ciele straciła jędrność i jest jakby o rozmiar większa, na tyłku nawet o dwa Wygląda to okropnie, ale najgorzej jest z piersiami. Wczesniej były dosyć pełne i miałam miseczkę C, a teraz noszę B, ale piersi wyglądają jakby z tamtych ktoś wypuścił powietrze. Są tak jakby puste w środku, takie wiszące worki skórne. Coś takiego jak mają murzynki z afryki, z kanałów przyrodniczych. Chociaż nie wiem czy nie gorzej. Moje piersi wyglądają jak jakieś flaki. Jestem załamana, mam dopiero 22 lata a moja 50 letnia mama ma jędrniejszy biust ode mnie.
Czy jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? Da się coś z tym zrobić? Pomóżcie, proszę.
Widocznie schudłaś zbyt drastycznie. Głodówki nie są dobrym rozwiązaniem. Myślę, że gdybyś cały czas chodziła na siłownię i aerobik to nie miałabyś problemu zwiotczałej skóry i obwisłych piersi.
Teraz to już pewnie tylko interwencja chirurga plastycznego mogłaby pomóc w podniesieniu i ujędrnieniu piersi. Ćwiczenia też na pewno trochę pomogą.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 09:28   #3
kotkotek
Raczkowanie
 
Avatar kotkotek
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 95
Dot.: Zwiotczałe piersi po odchudzaniu :(

Jedyne co możesz moim zdaniem to stosować kremy ujędrniające, ćwiczyć.
kotkotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 12:47   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zwiotczałe piersi po odchudzaniu :(

Jeśli spadło ci z piersi, pomoże tylko przytycie, może być zdrowe. Jeśli nie chcesz, nic nie da się zrobić. Kremy, masaże nie pomogą. Oczywiście rozumiem, że operacja nie wchodzi w grę.
Cóż, na błedach się człowiek uczy,.
Naprawdę nie da się bez ich podciągnąć. Szkoda.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:51   #5
IsiaG
Zadomowienie
 
Avatar IsiaG
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 970
Dot.: Zwiotczałe piersi po odchudzaniu :(

Tak jak pisała poprzedniczka, zbyt szybko schudłaś. Tłuszczyk szybko zniknął ale skóra nie miała dość czasu aby się "wciągnąć". lepiej by było gdybyś gubiła 2 kg na miesiąc. Chociaż i tyle to nie wiem czy nie za dużo? Teraz już nic nie zrobisz.
Kremy nie pomogą ani masaże. Jedynie chirurgiczne usuwanie skóry, ale są po tym blizny. Piersi jedynie uratują implanty ale skóra na tyłku i udach???
Współczuje.
__________________

Chcę słyszeć Twój głośny śmiech, ciągle pamiętać każdą łzę i wszystkie Twoje smutki.
Chcę grać kołysanki do snu póki nie zaśniesz słodko znów
Maleńka i bezbronna
Szybko tak ucieka czas, cenny czas


córeczka



IsiaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 12:29   #6
olecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zwiotczałe piersi po odchudzaniu :(

Naprawdę myślicie, że już nic nie da się zrobić? Przecież ja mam dopiero 22 lata, może to wszystko jakoś wróci do normy? Nie chodzi tu o to, żeby biust był taki duży jak przed odchudzaniem, ale żeby chociaż był jędrny... Na operację Nie pójdę, bo się boję, a poza tym, nie stać mnie na razie. Może jakieś ćwiczenia? Aerobik, pływanie, czy coś w tym stylu by pomogło?
olecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 13:15   #7
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zwiotczałe piersi po odchudzaniu :(

Możesz wzmocnić mięśnie klatki, ale nie piersi Same piersi mięśni nie mają, więc ich nie ujędrnisz, skoro straciły jędrność po odchudzaniu.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 13:08   #8
olecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zwiotczałe piersi po odchudzaniu :(

A jakieś tabletki, masaże czy coś? Podobno zimne prysznice pomagają ujędrnić skórę?
olecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 17:33   #9
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zwiotczałe piersi po odchudzaniu :(

SKÓRĘ, nie pierś Poczytaj, Z CZEGO składają się piersi, wtedy zrozumiesz, że się nie da
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 22:05   #10
mingunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 155
Dot.: Zwiotczałe piersi po odchudzaniu :(

Miałam to samo, więc wiem co czujesz. U mnie jednak piersi powróciły do dawnej świetności kiedy "troszkę" przytyłam Teraz kombinuję co tu zrobić żeby zrzucić zbędne kilogramy bez utraty biustu
mingunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.