Natamycyna, a okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-25, 21:05   #1
nika9118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11

Natamycyna, a okres


Witam. We wtorek byłam u ginekologa z powodu bólu brzucha. Przy robieniu usg lekarz zauważył, że mam powiększony lewy jajnik (prawy mam usunięty). Podejrzewał, że to jakiś stan zapalny i dlatego przepisał mi Sumamed (2 tabletki jednorazowo) i tabletki dopochwowe Natamycyna Unia (przez 7 dni). Ósmego dnia rano miałam zrobić badania: morfologię, OB, CRP, mocz i zgłosić się z wynikami do kontroli. Sumamed wzięłam od razu, Natymycynę 3 razy i dzisiaj pojawił się okres, więc chyba powinnam ją odstawić (na ulotce jest napisane: "Nie zaleca się stosowania leku w czasie miesiączki"). Teraz nie wiem, co powinnam zrobić, a nie mam możliwości skontaktowania się ze swoim lekarzem. Dodam jeszcze, że nie zapytałam lekarza, gdyż miesiączki spodziewałam się później (dzisiaj był dopiero 18 dzień cyklu). Proszę o pomoc.
nika9118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 11:56   #2
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Natamycyna, a okres

natamycynę powinnaś dokończyć po zakończeniu okresu a badania chyba normalnie możesz zrobić. natamycyna nie dostaje się do krwioobiegu.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.