Z nastolatki w kobietę - JAK ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 12:15   #1
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152

Z nastolatki w kobietę - JAK ?


Nie wiem czy w dobrej kategorii umieszczam wpis, ale chciałabym, żebyście poradzili mi jak powinnam się ubierać, by nie wyglądać już jak nastoletnia dziewczyna. Mam 20 lat i na tyle chciałabym wyglądać. Jestem niewysoka (158cm) i dosyć szczupła. Nie mam zbyt kobiecej figury, ale chciałabym to jakoś ukryć za pomocą odpowiednich ubrań.. Co mi poradzicie ? A dwa może jakieś zmiany w make upie i fryzurze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010312.jpg (104,1 KB, 833 załadowań)
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 12:27   #2
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Moim zdanem nie wygladasz juz jak nastoletnia dziewczyna, wygladasz na 20-25
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:22   #3
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Cytat:
Napisane przez psychotropina Pokaż wiadomość
Moim zdanem nie wygladasz juz jak nastoletnia dziewczyna, wygladasz na 20-25
dosłownie
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:32   #4
monis21
Raczkowanie
 
Avatar monis21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 264
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Zgadzam się z dziewczynami. Zanim przeczytałam ich posty, powiedziałam do siebie: "wcale nie wyglądasz jak nastolatka".
monis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 14:13   #5
1357908642
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Bo ty naprawe swietnie wygladasz! Fajna z ciebie kobitka... naprawde. Moim zdaniem taki ubiur ci pasuje, bo chyba nie chcesz zrobic z siebie starej malenkiej i wskoczyc w garsonke albo szpile i spodnie na kant
1357908642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 14:17   #6
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

zgadzam się z powyższymi wypowiedziami- nie wyglądasz na nastolatkę, ale jeśli uważasz, że jest inaczej może powinnaś zmienić styl ubierania na bardziej elegancki, wtedy poczujesz się być może bardziej dojrzale, jeśli chodzi o wygląd
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 14:23   #7
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Zaskakujecie mnie tymi odpowiedziami... Hym... garsonki nie nie <lol>. ja raczej myślałam o takim stylu jak jeansy plus żakiet, jakieś swetry... No i może wreszcie sukienki czy spódnice.. ? Nie mam czegoś takiego w ogóle w szafie. Tylko nie wiem co byłoby dla mnie odpowiednie... A marzy mi się styl bardziej kobiecy np. jakie sukienko-tuniki czy co takiego.. i niezbyt obcisłe... ?
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 15:31   #8
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Cytat:
Napisane przez ARLET Pokaż wiadomość
Zaskakujecie mnie tymi odpowiedziami... Hym... garsonki nie nie <lol>. ja raczej myślałam o takim stylu jak jeansy plus żakiet, jakieś swetry... No i może wreszcie sukienki czy spódnice.. ? Nie mam czegoś takiego w ogóle w szafie. Tylko nie wiem co byłoby dla mnie odpowiednie... A marzy mi się styl bardziej kobiecy np. jakie sukienko-tuniki czy co takiego.. i niezbyt obcisłe... ?
jeżeli wiesz czego chcesz wiesz jak się ubierać to czego oczekujesz .Może postaw na miejską elegancje .Czyli elegancko ale na luzie tak jak mówiłaś np rurki gładka bluzka żakiet i jakaś apaszka oto ci chodzi.Jeżeli chcesz wyglądać dojrzalej zrezygnuj z portowych strojów i zacznij nosić obcasy.Postaw na bardziej kobiece stroje.Ja chcąc poważniej wygląda zrezygnowałam z t-shirtów z nadrukami i jak wyżej sportowego stroju. A co do włosów ja Cię widze w dłuższych o wiele dłuższych i w brązowych z lekkimi brąz refleksami i swoboda lekko wyceniowana grzywka na bok.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 15:43   #9
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

ubrania np w coś ten deseń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1225230463.jpg (37,9 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1223710762.jpg (34,7 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1226353152.jpg (23,2 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1228415265.jpg (36,1 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1228076169.jpg (23,2 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1228033925.jpg (21,5 KB, 106 załadowań)
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 15:49   #10
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Oczywiscie zgodze się z poprzedniczkami.Ale oczywiscie czekasz tu na rady,bo inaczej byś nie pisała.Figure wydaje mi sie,że masz ładna,kobieca.Podkreśl ją ładnym sweterkiem z paskiem w talii,albo bluzką z romantyczną falbanką.Takie bardziej kobiece ubrania,nie w stylu sportowym.Możliwe,że poczujesz się wtedy bardziej kobietą,a nie dziewczynką..
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:01   #11
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Wg mnie za mocne dodatki - typu te korale i mocna opalenizna sprawiaja, ze wygladasz jak nastolatka. Buty na obcasie + odpowiedni stroj i po klopocie
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 16:05   #12
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Agul 88 dziękuje Ci bardzo Za tydzień jadę na zakupy by zmienić swoją garderobę. O coś takiego mi właśnie chodziło. Każdy zestaw, który mi wkleiłaś jak najbardziej trafia w mój gust A może jeszcze jakie rady apropo kolorów w czym powinnam chodzić, a w czym nie ? A jeśli chodzi o włosy to jestem na etpie ich zapuszczania. Wymarzona długość to tak sporo za ramiona i myśle, że koniec z protownicą. Jeli trochę podrosną zaczne je jakoś falować. Wspominałaś o jasnych brąz refleksach, ale jak to konkretnie osiagnąć ? Na ten kolor zrobić sobie te refleksy ?
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:07   #13
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Cytat:
Napisane przez madelaine_16 Pokaż wiadomość
Oczywiscie zgodze się z poprzedniczkami.Ale oczywiscie czekasz tu na rady,bo inaczej byś nie pisała.Figure wydaje mi sie,że masz ładna,kobieca.Podkreśl ją ładnym sweterkiem z paskiem w talii,albo bluzką z romantyczną falbanką.Takie bardziej kobiece ubrania,nie w stylu sportowym.Możliwe,że poczujesz się wtedy bardziej kobietą,a nie dziewczynką..

tak dobry pomysł z tym paskiem w tali, to bardzo kobiece połączenie. Dzięki
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:09   #14
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Wyglądasz dojrzale...nie wiem skąd ten pomysł z nastoletnim wyglądem

Postaw na wyższe buty (ja również mam 158 i noszę wyłącznie buty na wyższym obcasie) i bardziej elegancki styl. Może to być coś klasycznego jak proste spodnie z płótna/lnu, proste ciemnie spodnie materiałowe, marynarka, spódnice lub garsonki. Jeżeli wolisz coś bardziej "na luzie", to polecam skłonić się na propozycji Aguli 88.

Pozdrawiam
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:09   #15
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Wg mnie za mocne dodatki - typu te korale i mocna opalenizna sprawiaja, ze wygladasz jak nastolatka. Buty na obcasie + odpowiedni stroj i po klopocie

Jeśli chodzi o korale to faktycznie masz rację... Myślę, że jeśli chodzi o biżuterie to raczej srebro, bo takie sztuczne właśnie nie dodają lat, a wręcz przeciwnie odmładzają ;/ Ale w tym wypadku akurat chciałam ożywić czarną bluzkę. Ale mówisz, że opalenizna za mocna ??
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:13   #16
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Wyglądasz dojrzale...nie wiem skąd ten pomysł z nastoletnim wyglądem

Postaw na wyższe buty (ja również mam 158 i noszę wyłącznie buty na wyższym obcasie) i bardziej elegancki styl. Może to być coś klasycznego jak proste spodnie z płótna/lnu, proste ciemnie spodnie materiałowe, marynarka, spódnice lub garsonki. Jeżeli wolisz coś bardziej "na luzie", to polecam skłonić się na propozycji Aguli 88.

Pozdrawiam


Wyższe buty też noszę przeważnie, tzn. chociaż na niewielkim obcasie, ale nieraz na wygodę trzeba sobie pozwolić.. Ps. Garsonki to chyba jednak przesada, bo mam wrażenie, że raczej śmiesznie bym wyglądała, chyba ze właśnie pomieszać to z czymś bardziej na luzie.
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:25   #17
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Cytat:
Napisane przez ARLET Pokaż wiadomość
Ps. Garsonki to chyba jednak przesada, bo mam wrażenie, że raczej śmiesznie bym wyglądała, chyba ze właśnie pomieszać to z czymś bardziej na luzie.
Śmiesznie byś nie wyglądała w garsonce, bo widzę, że jesteś zgrabna dziewczyna...a zgrabnemu we wszystkim ładnie

Myślę, że Agula 88 dała Tobie optymalną opcję
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:11   #18
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Czy ktoś ma dla mnie jeszcze jakieś rady ?
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 17:35   #19
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Ja bym dodala, ze za mocna ta twoja opalenizna, troche mniejsza by bylo lepiej, bo wyglada jakos nie naturalnie, za mocna jest
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 17:46   #20
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

A mi właśnie wydawało się, że opalenizna raczej dodaje lat.. A przeciez o to mi chodzi teoretycznie. Ale naprawde myślicie, że nienajlepiej to wygląda ?
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 18:10   #21
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Cytat:
Napisane przez ARLET Pokaż wiadomość
Nie wiem czy w dobrej kategorii umieszczam wpis, ale chciałabym, żebyście poradzili mi jak powinnam się ubierać, by nie wyglądać już jak nastoletnia dziewczyna. Mam 20 lat i na tyle chciałabym wyglądać. Jestem niewysoka (158cm) i dosyć szczupła. Nie mam zbyt kobiecej figury, ale chciałabym to jakoś ukryć za pomocą odpowiednich ubrań.. Co mi poradzicie ? A dwa może jakieś zmiany w make upie i fryzurze
A czujesz się raczej kobieco czy bardziej nastoletnio? ja jestem w Twoim wieku, ubieram się właśnie w sweterki, dżinsy, dużo dodatków, paski biżu, buty i torebki, ale nie czuję się "bardzo" kobieco, raczej pomiędzy kobiecością a nastolatką Pozdrawiam!
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 18:33   #22
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

No właśnie nie czuje się kobieco... i stąd ten post. Pragnę zmiany by tak się poczuć, dlatego myślę o wymianie garderoby i zapuszczeniu włosów. Mam wrażenie, ze ludzie właśnie odbierają mnie na ulicy jak nastolatkę... ;/
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 22:14   #23
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

Cytat:
Napisane przez ARLET Pokaż wiadomość
No właśnie nie czuje się kobieco... i stąd ten post. Pragnę zmiany by tak się poczuć, dlatego myślę o wymianie garderoby i zapuszczeniu włosów. Mam wrażenie, ze ludzie właśnie odbierają mnie na ulicy jak nastolatkę... ;/
Mnie też, ale myślę że odkrycie kobiecości przyjdzie z wiekiem. Ja sama jak się na siebie patrzę to czuję się strasznie młodo i niedojrzale, chociaż w życiu uchodze za osobę dojrzała, opanowaną i taką dorosła względem moich rówieśników. Powiem Ci szczerze że ubiór tu nic nie pomoże, to musi zaistnieć w psychice. Ja nosze kobiece ciuchy i dzień w dzień długie rozpuszczone włosy. Ale to tylko powierchnia, strój, a wnętrze mówi co innego. Pozdrawiam!
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 23:05   #24
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Z nastolatki w kobietę - JAK ?

ARLET, Ty już jesteś Kobitką
jakbyś chciała bardziej to podkreślić, to myślę, że jeansy + żakiecik to bardzo eleganckie a zarazem praktyczne rozwiązanie, do tego możesz ubrać wszelakiego rodzaju koszule jak i bluzeczki, a jak buciki to najlepiej na obcasiku.
Spódniczki sprawiają, że same dla siebie stajemy się takie "bardziej kobiece" ,a jeśli chodzi o bizuterie, to kupuj to, co Ci się podoba. Tylko raczej bez misiów, serduszek czy kolorowych kwiatków (choć i to też bywa taaakie fajne)
ale dla mnie bycie kobietą (oprócz tego czysto wew. poczucia) to też dbanie o siebie jesteśmy na wizażu wiec wszystkie wiemy o czym mowa
pozdrowienia
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.