Pocenie sie- Antidral - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-21, 19:19   #1
lovam88
Przyczajenie
 
Avatar lovam88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 29
Lightbulb

Pocenie sie- Antidral


Mam problem z poceniem się więc już z 2 miesiące temu kupiłam sobie Antidral wszyscy go sobie chwalą, ale mi on kompletnie nie pomógł. Na początku może przez jakiś tydzień były jakieś minimalne efekty ale potem już nic. Uczucie mokrych pach nie znikneły także pojawiają się plamy od potu i niestety niezbyt przyjemny zapach. Myślę nad kupenem Etiaxil, ale nie chcę wywalić pieniędzy jak mają być takie efekty jak teraz. Pomóżcie.
PS. codzienie się myję i używam antyperspirantów.
lovam88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:34   #2
maartuuniiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Pocenie sie- Antidral

ja mam etiaxil i jest dokladnie jak mowisz. na poczatku troszke mi pomogl teraz wydajer mi sie ze po jego uzyciu poce sie 3 razy bardziej
maartuuniiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 13:55   #3
Olunia2404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Pocenie sie- Antidral

Antidral trzeba stosować na dokładnie osuszone pachy i nie od razu po goleniu! Poza tym stosuje sie go co kilka dni. Ja miałam problem z tym, że bardzo szczypały mnie pachy a skóra była przesuszona, ale i na to jest rada krem nawilżający W sumie to mi antidral pomagał ale dopiero po jakimś czasie. Z tego co wiem ten drugi srodek jest droższy ale nie wiem czy jet skuteczny czy też nie Pozdrawiam
__________________
Ola
Olunia2404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 15:32   #4
meteorites
Raczkowanie
 
Avatar meteorites
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 218
Dot.: Pocenie sie- Antidral

jak dla mnie Anditral to taka sporo tańsza wersja Etiaxilu. zaczęłam od tego drugiego i pomagał. usłyszawszy o Anditralu postanowiłam spróbować. osiągnęłam ten sam efekt, a pieniądze z różnicy w cenach mogę teraz przeznaczać na coś innego

co do nadmiernej potliwości (zanim zaczęłam stosować wyżej wymienione specyfiki) to kiedy udałam się do dermatologa po poradę w tej kwestii to polecił mi Etiaxil właśnie. poza tym wspomniał też, że gdyby to nie pomogło to istnieje możliwość zrobienia zastrzyków przeciw potliwości co ponoć jest najskuteczniejszą metodą. nic więcej na jej temat niestety powiedzieć nie mogę, bo szczęśliwie nie musiałam się tym interesować...
meteorites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 20:23   #5
johimbina
Raczkowanie
 
Avatar johimbina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do johimbina
Dot.: Pocenie sie- Antidral

ja dopiero zaczynam przygodę z Etiaxilem, zastosowałam go drugi raz i jakieś efekty już widzę czytałam opinie w necie na temat tych antyperspirantów i wychodziło na to, że Antidral jest tańszy i mniej skuteczny. Etiaxil kupiłam na Allegro z apteki i wraz z przesyłką wyszło 36zł
co do zastrzyków to są owszem (nie wyobrażam sobie kłucia pach) może nawet z botoksu - nie pamiętam, gdzieś o tym czytałam ale zdaje mi się, że cena była powalająca, chyba ze 2000...
__________________
pozdrowionka
johimbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:13   #6
meteorites
Raczkowanie
 
Avatar meteorites
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 218
Dot.: Pocenie sie- Antidral

Cytat:
Napisane przez johimbina Pokaż wiadomość
co do zastrzyków to są owszem (nie wyobrażam sobie kłucia pach) może nawet z botoksu - nie pamiętam, gdzieś o tym czytałam ale zdaje mi się, że cena była powalająca, chyba ze 2000...
jeśli miałabym tak strasznie cierpieć to oddałabym każde pieniądze żeby sobie jakoś w tej kwestii ulżyć... jeśli chodzi o zastrzyki to pamiętam tylko tyle, że owy dermatolog wspominał mi, że różnie się je aplikuje - niektórzy na stopy, bo z nimi mają największy problem, a i o dłoniach chyba też coś wspominał. no, ale ewidentnie jest to o s t a t e c z n o ś ć
meteorites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:36   #7
syl123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Pocenie sie- Antidral

Cytat:
Napisane przez lovam88 Pokaż wiadomość
Mam problem z poceniem się więc już z 2 miesiące temu kupiłam sobie Antidral wszyscy go sobie chwalą, ale mi on kompletnie nie pomógł. Na początku może przez jakiś tydzień były jakieś minimalne efekty ale potem już nic. Uczucie mokrych pach nie znikneły także pojawiają się plamy od potu i niestety niezbyt przyjemny zapach. Myślę nad kupenem Etiaxil, ale nie chcę wywalić pieniędzy jak mają być takie efekty jak teraz. Pomóżcie.
PS. codzienie się myję i używam antyperspirantów.
Witam,
ja rowniez borykalam sie z tym problemem - stosowalam chyba wszystkie specyfiki wymieniane na forach. rok temu bylam w Holandii i tam kupilam preparat/dezodorant o nazwie Odorex (do kupienia w kazdej drogerii). stosuje sie go co 2 lub 3 dni.
jest bardzo wydajny, a co najwazniejsze POMAGA !!!!. od roku wreszcie moge nosic bluzki bez obaw, ze bedzie widac plamy potu.

wiem, ze moze byc problem z zakupem w Holandii (raczej nie widzialm go w Polsce), ale po moich doswiadczeniach moge szczerze powiedziec, ze warto sie troche pomeczyc! cena porownywalna do cen dezodorantow dostepnych w Polsce.

w zalczeniu link ...

http://www.odorex.nl/odorex.asp?id=41
syl123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 01:13   #8
almaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 47
Dot.: Pocenie sie- Antidral

Antidral, to była porażka przez ok. 5 pierwszych aplikacji. Śmierdziało, szczypało, wysuszało a do tego wszystkiego nic nie działało. Ale postanowiłam spróbować jeszcze kilka razy. Obecnie stosuję go 3 miesiące, zawsze 2 dni po depilacji (mniej szczypie), a co najważniejsze przestałam się pocić Może to po prostu kwestia czasu …
almaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 12:26   #9
zakrecoOona
Zakorzenienie
 
Avatar zakrecoOona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wschód :)
Wiadomości: 3 854
Dot.: Pocenie sie- Antidral

Ja uzywam Etiaxilu od 2tyg. i widzę ogromną zmiane Zero pocenia się. Teraz mogę nosić każdy rodzaj materiału na sobie Polecam gorąco
zakrecoOona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 15:31   #10
lusia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Pocenie sie- Antidral

Witam!
Słuchajcie dziewczyny, ja używam Antidralu od 5 lat. Zawsze na noc, na wcześniej umyte i osuszone pachy. Raz w tygodniu. Jest niezawodny! I myslę, że nie warto wydawać pieniędzy na dużo droższy odpowiednik. Na początku warto go stosować przez 2 tygodnie codziennie, a potem 1-2 razy w tygodniu - i zawsze na noc!
Pozdrawiam
lusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:05   #11
scarletta
Raczkowanie
 
Avatar scarletta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 240
Dot.: Pocenie sie- Antidral

Witam. Antidral miałam dopiero dwa razy na sobie i już są efekty Suche paszki przez cały dzień. Stosuje zgodnie z zaleceniami na ulotce. Z czasem będę go stosować rzadziej żeby skóry nie przyzwyczaić. Zawsze miałam z tym ogromny problem, a tu za 14 zł problemu nima...
scarletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 19:23   #12
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pocenie sie- Antidral

Używam Antidralu od jakiegos miesiąca, raz w tygodniu, skuteczność 100%, sprawdzil się w każdej sytuacji: stres, nerwy, dźwiganie bagażu, impreza, duszna pogoda, brak klimatyzacji w sali, bieganie, po prostu sprawdza się zawsze! Polecam
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 23:30   #13
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Pocenie sie- Antidral

JA nie mam wielkiego problemu z poceniem, ale antidral używam zamiast lub na przemian z innym antyperspiranetem. Wystarczy raz lub dwa w tygodniu użyć, żeby zapomnieć o poceniu. Do tego jest bardzo wydajny i kosztuje grosze.
W zeszyłm roku na wiosnę nie udało mi sie kupić go w żadnej aptece, obawiam sie, ze kiedy nadejdą upały znowu zniknie w błyskawicznym tempie. Za to zimą w aptece internetowej kupiłam bez problemu i zapłaciłam za niego ok. 10 zł.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 16:47   #14
laff
Przyczajenie
 
Avatar laff
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Pocenie sie- Antidral

mam take pytanko - czy antidral trzeba używać na noc, czy można rano, zaaraz po prysznicu?

Na opakowainu nic nie pisze kiedy trzeba stoswać, ale czytając wasze posty już zaczynam byc zdezorientowana.

+ po antridalu należny zastosować potem normalny antyperspirant, tak?

b. proszę o odpowiedz.

Edytowane przez laff
Czas edycji: 2008-11-13 o 16:48
laff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 19:46   #15
martysiamazmarta
Raczkowanie
 
Avatar martysiamazmarta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 29
Dot.: Pocenie sie- Antidral

[quote=laff;9702491]mam take pytanko - czy antidral trzeba używać na noc, czy można rano, zaaraz po prysznicu?[/SIZE]

Na opakowainu nic nie pisze kiedy trzeba stoswać, ale czytając wasze posty już zaczynam byc zdezorientowana.

+ po antridalu należny zastosować potem normalny antyperspirant, tak?

b. proszę o odpowiedz.[quote]


z tego co mi kiedyś koleżanka wspominała bo ona też go uzywała to stosuje się go na noc gdyż strasznie piecze, swędzi oraz może spowodować przebarwienie ubrań
__________________

Edytowane przez martysiamazmarta
Czas edycji: 2008-11-13 o 19:49
martysiamazmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 21:05   #16
laff
Przyczajenie
 
Avatar laff
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Pocenie sie- Antidral

przebarwienie ubrań? O.
Ale dziękuje bardzo ;**
laff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:59   #17
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Pocenie sie- Antidral

laff - antidral lub etiaxil stosuje sie TYLKO na noc! wtedy nasze gruczoly potowe sa mniej aktywne niz w dzien, wiec plyn nie zostanie usuniety przez pot wydostajacy sie przez pory.
Trzeba go nalozyc na umyte, osuszone pachy. Rano zmyc (najlepiej woda z mydlem) i nalozyc normalny antyperspirant (w sztyfcie/aerozolu/kulce).
Wszystko powinno byc opisane w zalaczonej ulotce...
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:46   #18
laff
Przyczajenie
 
Avatar laff
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Pocenie sie- Antidral

taa, ale ja nie miałam ulotki, nawet żadnego opakowania mi a aptexce nie dali, tylko taką buteleczkę. Z tyłu na opakowaniu coś pisało, ale nie kiedy go uzywać. Dziękuje za wyjaśnienie.
laff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:47   #19
malinowamamba90
Raczkowanie
 
Avatar malinowamamba90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 241
Dot.: Pocenie sie- Antidral

Polecam ETIAXIL. Mi naprawdę pomógł
__________________

malinowamamba90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 11:20   #20
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Pocenie sie- Antidral

Dzisiaj pierwszy raz zastosowalam Antidral i juz widze efekt...
Nabiegalam sie przed chwila, goraco mi.... a pachy suche
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.