Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-18, 19:51   #1
aniawazzam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2

Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE


Witajcie. Z powodu zbliżającej się ważnej uroczystości zaczęłam zastanawiać się nad depilacja rąk. Biorę pod uwagę depilację kremami lub woskiem. Jednak wokół krążą opinie o tym, ze nie warto depilowac rak bo potem odrastaja grubsze, kłujące włoski, jak sie zacznie to trzeba juz zawsze itd... Dlatego zwracam się z pytaniem do dziewczyn, które depilują tę część ciała. Jak to naprawdę wygląda? Jaki jest najlepszy sposób depilacji rąk i czy w ogóle warto to robić? Dodam, że moje włoskiasą ciemne, gęste i długie. Pozdrawiam i liczę na szybki odzew
aniawazzam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 17:55   #2
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE

Cytat:
Napisane przez aniawazzam Pokaż wiadomość
Witajcie. Z powodu zbliżającej się ważnej uroczystości zaczęłam zastanawiać się nad depilacja rąk. Biorę pod uwagę depilację kremami lub woskiem. Jednak wokół krążą opinie o tym, ze nie warto depilowac rak bo potem odrastaja grubsze, kłujące włoski, jak sie zacznie to trzeba juz zawsze itd... Dlatego zwracam się z pytaniem do dziewczyn, które depilują tę część ciała. Jak to naprawdę wygląda? Jaki jest najlepszy sposób depilacji rąk i czy w ogóle warto to robić? Dodam, że moje włoskiasą ciemne, gęste i długie. Pozdrawiam i liczę na szybki odzew
Ja depiluję, niezbyt zawzięcie, bo włosy mam jasne i nawet, jeśli zrobię sobie przerwę, to mi jakoś bardzo te włoski nie przeszkadzają, ale zdarza się.
Nie zauważyłam, żeby włosy się w jakikolwiek sposób wzmacniały czy coś, a i goliłam maszynką elektryczną (raz czy dwa), i depilowałam. Zwykle depiluję je pastą cukrową, pasta u mnie średnio się sprawdziła w innych rejonach, więc zużywam do rąk. Nie polecam depilatora, mnie bardzo depilacja rąk bolała, bez porównania np. z nogami.
Czasami zdarzy mi się, że mi coś wrośnie, ale raczej nic poważnego.
Jeśli nie chcesz depilować ani golić, nissiax83 ma fajny filmik, na którym pokazuje jak można włosy rozjaśnić, przez co stają się mało widoczne, też jest to jakaś metoda. Tym bardziej, że nie każdemu takie przedramiona zupełnie pozbawione włosów się podobają, nawet dla mnie wyglądają ciut dziwnie i nienaturalnie, dopiero z czasem się przyzwyczyaiłam do tego efektu.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:09   #3
minimartini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE

może lepiej je rozjaśnić zwykłym rozjaśniaczem? nissiax kiedyś nagrała taki filmik
minimartini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 13:19   #4
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE

Ja depilowałam namiętnie w czasach liceum i na pierwszych latach studiów. Potem przestałam i wcale nie mam grubych twardych włosków, ale jestem blondynką, więc moje włoski są z natury miękkie, nie wiem jak to jest w przypadku osób obdarzonych grubszym owłosieniem...

W każdym razie jest to proces odwracalny
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 19:08   #5
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE

Ja mam jasne wloski ale depiluje kremem veet raz na poltorej miesiaca I wloski sa coraz slabsze w mojej ocenie
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 19:47   #6
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE

Depiluję. Używam depilatora. Rzadziej co prawda niż nogi, ale nie zauważam żadnego ich pogrubienia/ściemnienia/wzmocnienia (to częsty mit na temat golenia). Kłujące włoski mogą być po goleniu maszynką - dlatego lepszy depilator/krem depilujący/wosk/pasta cukrowa.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 15:06   #7
Anette30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 58
Dot.: Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE

to mit, ja próbowałam 2 razy. I są ciagle takie same.
Aczkolwiek już zaprzestałam, bo ani ich dużo, ani nie przeszkadzają.
Anette30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 08:49   #8
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE

Depiluję maszynką. Przed depilacją nakładam łagodząc0-nawiżający żel. Włosy nie odrastają grubsze.
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 09:42   #9
matkaWariatka2
BAN stały
 
Avatar matkaWariatka2
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 96
Dot.: Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE

ja kilka razy ogoloiłam rece, moze nie wyrosły grubsze, ale mam wrażenie, że... dłuższe
matkaWariatka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 11:54   #10
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE

Cytat:
Napisane przez matkaWariatka2 Pokaż wiadomość
ja kilka razy ogoloiłam rece, moze nie wyrosły grubsze, ale mam wrażenie, że... dłuższe

Ja też tak zrobiłam, ale na szczęście nie wzmocniły się i nie odrosły jakieś dłuższe.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 09:09   #11
TENNICKJESTTYLKOMOJ
Przyczajenie
 
Avatar TENNICKJESTTYLKOMOJ
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 26
Dot.: Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE

Ja też depiluje, odkąd pierwszy raz to zrobiłam to jednak wydaje mi się że odrastają dłuższe i trochę grubsze. Ja robię to woskiem,nawet nie mam podgrzewacza, wkładam wkład do garnuszka z gotującą się wodą, czekam aż się nagrzeje, potem idą w ruch paski, na końcu smaruje oliwką. mieszki są trochę podrażnione i ręce są czerwone ale na drugi dzień to całkowicie znika i już mam super gładkie ręce. Używam wosku bo włosy wolniej odrastają a czasem jak gdzieś niespodziewanie wychodzę to golę ręce maszynką zwykłą i jak odrastają to znów depiluje woskiem.
__________________
brak
TENNICKJESTTYLKOMOJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 13:07   #12
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pytanie do dziewczyn DEPILUJĄCYCH RĘCE

Ja depiluję od kilkunastu lat z różną częstotliwością - depilatorem lub jak mam dużo czasu i nudzę się - pęsetą. Mam wrażenie, że włosy się osłabiły tylko czasem wrastają i robią się takie kropki. W dotyku ręce bywają chropowate (taka jakby gęsia skórka + odrastające włoski) ale dla mnie efekt wizualny jest ważniejszy.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-05 14:07:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.