Krostki na ramionach ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-17, 18:30   #1
K83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1

KROSTKI NA RAMIONACH!!!


POMOZCIE!!! CYZ KTORAS Z WAS MA PODOBNY PROBLEM... NA RAMIONACH , SZCZEGOLNIE PO BOKACH MAM DUZO MALYCH CZERWONZCH KROSTEK , A W NIEKTORYCH Z NICH POJAWIA SIE BIALA ROPA... STAN TEN UTRZYMUJE SIE JUZ OD KILKU LAT I NIE MOGE TEGO ZWLCZYC!!! PROSYE POMOZCIE!!!
K83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 22:00   #2
anna_wz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 38
Re: KROSTKI NA RAMIONACH!!!

Czesc>moge ci pomoc.Jednak prosze o mejla anna_wz@o2.pl
anna_wz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 22:42   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: KROSTKI NA RAMIONACH!!!

pomóż też innym pisząc otwarcie na forum.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 22:53   #4
anna_wz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 38
Re: KROSTKI NA RAMIONACH!!!

To co polecam to KOLAGEN.To jest zel,ktorym smaruje sie chore miejsca.Pomaga on na m.in. krosty,blizny.Kolagen,jak nazwa wskazuje,to bialko. Smarujac sie tym preparatem,nie tylko to,ze nastapi odbudowa utraconego bialka w organizmie,ale po pewnym czasie organizm sam bedzie go produkowal wiecej.Blizny zostaja wybielone,krostki zrownane.Skora jest jednolita.Naprawde swietny srodek
anna_wz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 22:57   #5
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: KROSTKI NA RAMIONACH!!!

a jaki jest producent tego zelu o nazwie "kolagen"? i czy jest drogi ?
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 23:03   #6
anna_wz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 38
Re: KROSTKI NA RAMIONACH!!!

Nie wiem czy moge tu na forum podac producenta,zwazywszy na regulamin.To jest firma polska.Kolagen ten zostal wyprodukowany przez polskich naukowcow.Ceny sa uzaleznione od pojemnosci.Ten zel jest bardzo wydajny.Szcegolowo-ceny,moge ci przeslac na mejla,bo nie wiem czy tu mozna
anna_wz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 12:43   #7
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: KROSTKI NA RAMIONACH!!!

na pewno mozesz pisac otwarcie na forum
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-20, 16:23   #8
anna_wz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 38
Re: KROSTKI NA RAMIONACH!!!

Ja kupuje taki za 130 zl,starcza na ok.3 m-ce.Jednak wiecej wole nie pisac,bo na pewno nie mozna tu otwarcie o wszystkim pisac.Wole nie ryzykowac,bo zostane zablokowana,albo gorzej i nie bede mogla juz korzystac z rad innych kobiet.Sorki,ale napisz na mejla.POZDRAWIAM
anna_wz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 16:37   #9
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: KROSTKI NA RAMIONACH!!!

anna_wz napisał(a):
> To jest firma polska.Kolagen ten zostal wyprodukowany przez polskich naukowcow.Ceny sa uzaleznione od pojemnosci.

Wystarczyło napisać, że to Collagen Beauty Line http://www.betuland.com.pl/collagenline.html
Tam jest nawet sklep on line

I osobiście też nie wierzę w preparat dobry na wszystko
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 16:53   #10
anna_wz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 38
Re: KROSTKI NA RAMIONACH!!!

To nie jest Collagen Beauty Line Betulandu, tylko Kolagen firmy Colway.Ten jest bardziej wydajny i wg pewnych osob skuteczniejszy,ma wieksza zawartosc kolagenu,poza tym jest tanszy.POZDRAWIAM
anna_wz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 17:08   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: KROSTKI NA RAMIONACH!!!

anna_wz napisał(a):
> Kolagen firmy Colway.
Rozprowadzany wyłacznie w network marketingu
http://www.colway.net.pl/

Anno, doceń inteligencję dziewczyn na forum, które potrafią rozpoznać poradę od spamu marketingowego
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-21, 18:46   #12
anna_wz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 38
Re: KROSTKI NA RAMIONACH!!!

Nie uwazam,ze jestescie pozbawione inteligencji,tylko wam podpowiadam-co mozna uzywac,aby sie pozbyc krost.Nie traktuje tego jako spam,poniewaz nie mialam tego w zamiarze.
anna_wz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 21:04   #13
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: KROSTKI NA RAMIONACH!!!

a próbowałaś mydła siarkowego? ja miałam podobny problem najczęściej zimą, od 3 mcy myję się mydłem siarkowym i po pryszczach nie ma śladu
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 18:50   #14
Ka$iuniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ka$iuniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z drugiej strony monitoru ; ]
Wiadomości: 50
GG do Ka$iuniaaa
Krostki na przedramieniu!

Mam właśnie takie krostki na przedramieniach od kiedy pamiętam ..
To takie krostki, grudki. Niektóre wyglądają tak, jakby moża je było wycisnąc...
Nie wiem jak się ich pozbyć.
Uzywałam peelingów, kremów wygładzających i nic.
Pomózcie.
__________________
Ka$iuniaa
Ka$iuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:29   #15
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Krostki na przedramieniu!

Hmm ja tak zawsze mam jak idzie wiosna,nie wiem czemu,moze to dlatego ze sie cieplej robi Teraz to mi juz tylko po nich blizny zostaly bo oczywiscie lapki mi zabardzo "chodzily" ale za to przeszly na dekolt moze posmaruj je Sudocremem,przysuszy je troszke i zejda
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 09:40   #16
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Krostki na przedramieniu!

to prawdopodobnie rogowacenie okołomieszkowe. a jakich kremów wygładzających używałaś? miałaś może czegoś z mocznikiem, np. Xerial, Hasceral?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 16:17   #17
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Krostki na przedramieniu!

kasiu te krostki to okolomieszkowe rogowacenie skory. na forum bylo milion watkow na ten temat wpisz w wyszukiwarke. od siebie napisze:

posmaruj solcokerasal'em (=hasceral) to jest masc zluszczajaco-nawilzajaca codziennie smaruj miejsce rogowacenia mieszkow wloskow cienka warstwa ta masc to tansza opcja ok 12 zl. jezli stac Cie na drozsza to polecam Xerial z firmy SVR na poczatek Xerial 10, sa jeszcze Xerial 30 i 50 o bardzo silny dzialaniu, musisz zaczac od 10 inaczej mozesz sobie krzywde zrobic, po jakis 2 miesiacach stosowania jezli nie pomaga zmien na 30 ale pozostan przy niej nie kupuj 50 <za mocny> . Brevoxylem lub Clotrimazolum tez mozesz smarowac skore.

Przy rogowaceniu mieszkowym Zaleca się wcieranie kremów z witamina A i E, nacieranie solą, kataplazmy z ziół śluzorodnych (np. okłady z papki z siemienia lnianego), peelingi i natryski ziołowe, masaże szorstką rękawicą. Pomocne mogą być również zabiegi przeprowadzane w gabinetach kosmetycznych polegające na złuszczaniu naskórka (za pomocą ziół, kwasów owocowych lub aparatem do mikrodermabrazji), także regularnie przeprowadzany peeling kawitacyjny (za pomocą szpatułki ultradźwiękowej) może przynieść poprawę w wyglądzie skóry. Latem dolegliwość zwykle się zmniejsza lub ustępuje, opinie dotyczące opalania skóry w celu poprawienia wyglądu skóry z rogowaceniem mieszkowym są sprzeczne - jeśli zauważamy, że latem (kiedy skóra jest opalana) dolegliwość się zmniejsza to seanse (umiarkowane) w solarium mogą również zimą przynieść poprawę w wyglądzie skóry - ale nie należy traktować opalania jako sposobu leczenia, trzeba pamiętać o tym,że nadmierne opalanie skóry wysusza ją. Rogowacenie mieszkowe ma niestety charakter nawracający nie można wyleczyć zupełnie tej dolegliwości, można i trzeba sprawiać aby skóra wyglądała ładniej i zdrowo.

Edytowane przez maja_s
Czas edycji: 2006-05-11 o 06:40
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 21:43   #18
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Krostki na przedramieniu!

Cytat:
Napisane przez maja_s
kasiu te krostki to okolomieszkowe rogowacenie skory. na forum bylo milion watkow na ten temat wpisz w wyszukiwarke. od siebie napisze:

od razu po depilacji krem Sudocrem lub masc witaminowa,
solcokerasal (=hasceral) to jest masc zluszczajaco-nawilzajaca napewno nie stosuj po depilacji ale codziennie smaruj miejsce wrastania wloskow cienka warstwa ta masc to tansza opcja ok 12 zl. jezli stac Cie na drozsza to polecam Xerial z firmy SVR na poczatek Xerial 10, sa jeszcze Xerial 30 i 50 o bardzo silny dzialaniu, musisz zaczac od 10 inaczej mozesz sobie krzywde zrobic, po jakis 2 miesiacach stosowania jezli nie pomaga zmien na 30 ale pozostan przy niej nie kupuj 50 <za mocny> . Takze nie od razu po depilacji uzyc mozesz : Opiderm lub Opiderm F (25zl), ERMUREN 5 lub 10 (16zł)
Brevoxylem lub Clotrimazolum tez mozesz smarowac skore.

Przy rogowaceniu mieszkowym Zaleca się wcieranie kremów z witamina A i E, nacieranie solą, kataplazmy z ziół śluzorodnych (np. okłady z papki z siemienia lnianego), peelingi i natryski ziołowe, masaże szorstką rękawicą. Pomocne mogą być również zabiegi przeprowadzane w gabinetach kosmetycznych polegające na złuszczaniu naskórka (za pomocą ziół, kwasów owocowych lub aparatem do mikrodermabrazji), także regularnie przeprowadzany peeling kawitacyjny (za pomocą szpatułki ultradźwiękowej) może przynieść poprawę w wyglądzie skóry. Latem dolegliwość zwykle się zmniejsza lub ustępuje, opinie dotyczące opalania skóry w celu poprawienia wyglądu skóry z rogowaceniem mieszkowym są sprzeczne - jeśli zauważamy, że latem (kiedy skóra jest opalana) dolegliwość się zmniejsza to seanse (umiarkowane) w solarium mogą również zimą przynieść poprawę w wyglądzie skóry - ale nie należy traktować opalania jako sposobu leczenia, trzeba pamiętać o tym,że nadmierne opalanie skóry wysusza ją. Rogowacenie mieszkowe ma niestety charakter nawracający nie można wyleczyć zupełnie tej dolegliwości, można i trzeba sprawiać aby skóra wyglądała ładniej i zdrowo.
Nie bardzo rozumiem sens pierwszej czesci twojej wypowiedzi na temat DEPILACJI, wrastajacych wloskow itp... nie wiem czy skads to skopiowalas i poprostu wkleilas, ale ona nie ma problemu z wrastajacymi wloskami i watpie zeby robila depilacje przedramienia
Z drugcza czescia wypowiedzi sie zgadzam, nalezy robic peelingi z soli morskiej oraz stosowac masc z wit.A. Mozna tez brac Capivit A+E.
Mam podobny problem ostatnio jak robilam peeling kawowy to zastosowalam go tez wlasnie na przedramiona i musze powiedziec, ze poproawilo sie troszke
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 06:39   #19
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Krostki na przedramieniu!

Heh faktycznie. Kiedys napisalam text i zachowalam go w swoich fokumentach, zeby wlasnie w takich przypadkach go wkleic a nie pisac od nowa. Oczywiscie powinnam wykreslic depilacje bo kasia zapewne nie depiluje, ale ale i tak reszta wiadomosci o hasceralu itp jest zwiazana z wrastaniem wloskow. Takze edytuje co nie co i powinno byc ok
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 19:55   #20
Ka$iuniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ka$iuniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z drugiej strony monitoru ; ]
Wiadomości: 50
GG do Ka$iuniaaa
Dot.: Krostki na przedramieniu!

Na te krostki potocznie mówi się "kaszka" .
__________________
Ka$iuniaa
Ka$iuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 13:39   #21
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Krostki na ramionach ;(

Halo...
Odkąd pamiętam - na ramionach mam czerwone krostki, które nie wyglądają estetycznie, wręcz wstydzę się ich, a jeszcze bardziej teraz, kiedy można chodzić w krótkich rękawkach, albo na plaży.
Prosze, pomóżcie! ;(
Byłam już u dermatologa, przepisała mi żel, ale po trzech miesiącach kuracji nie było efektów! ;(
munj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 13:50   #22
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Krostki na ramionach ;(

Ja mam takie coś na ramionach i troche na łopatkach. Ble Też do dermatologa chodziłam, wszystko pomagało na krótko...A ostatnio wynalazłam z mamą że dobrze działa maść cynkowa(na wazelinie). Powoli zaczynają znikać.Zaczerwienienia juz nie ma, są lekko wypukłe ale to też powili schodzi(o ile czegos nie rozdrapie ).
Pozdrawiam!
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:00   #23
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: Krostki na ramionach ;(

chyba trzeba postępowac jak z krostkami na buzi mycie,toniki,pilingi,maśc i itd.
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:01   #24
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: Krostki na ramionach ;(

Dziękuję ;*
Możesz mi jeszcze powiedzieć, ile kosztuje owa masc?
munj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:42   #25
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Krostki na ramionach ;(

Maść cynkowa kosztuje ok 2 zł. (jeśli dobrze zrozumiałam o która chodzi bo nie wiem za bardzo co to ma znaczyć z tą wazeliną )
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:42   #26
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: Krostki na ramionach ;(

Cytat:
Napisane przez sylwiaa_
chyba trzeba postępowac jak z krostkami na buzi mycie,toniki,pilingi,maśc i itd.
Ale to nie jest trądzik
Chyba

to jest czerwona powierzchnia, sucha
pojawiają się na niej czasem zwykłe białe pryszczyki, ale to nie jest taki normalny trądzik. kurde!
munj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:43   #27
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Krostki na ramionach ;(

Może rzeczywiście regularne peelingi by pomogły, albo masaże szorstką rękawicą.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:47   #28
*AgneS*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 110
Dot.: Krostki na ramionach ;(

To nie jest tradzik, one sa spowodowane brakiem czegos, dokladnie nie pamietam czego ( w sensie jakiejs witaminy czy cus), ale czytalam o tym nawet CHYBA na Wizazu Musicie poszperac, bo cos mi dzwoni tylko nie wiem gdzie
*AgneS* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 15:05   #29
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Krostki na ramionach ;(

Cytat:
Napisane przez Durga
Maść cynkowa kosztuje ok 2 zł. (jeśli dobrze zrozumiałam o która chodzi bo nie wiem za bardzo co to ma znaczyć z tą wazeliną )
Tak to ta A zaznaczyłam że z wazeliną bo czasami można dostać na bazie czegoś innego(tak słyszałam) i to za bardzo wyszuszy. A ta ładnie wysusza wypryski a nawilża skóre
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 15:17   #30
Karlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 440
GG do Karlotta
Dot.: Krostki na ramionach ;(

Ja tez mam takie krostki. Dermatolog powiedzial mi, ze to jest nadmierne rogowacenie mieszkow wlosowych. Przepisywal mi jakies masci, ale nie pomoglo. Stwierdzil, ze taka moja uroda, jedni maja piegi, a ja to. Zalecal tez peelingi i masaze szorstka rekawica lub gabka. Gdzies kiedys przeczytalam, ze dobrze dziala na to masc z wit.A, ale nie wiem, nie probowalam.
Karlotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.