kolory - wdowapoleninie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 22:28   #1
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422

kolory - wdowapoleninie


witam
chciałabym prosić Was o pomoc w sprawie koloru włosów.

naturalnie moje włosy są koloru hmm średni brąz (czy coś w ten deseń, ciężko mi zawsze było określić :P).. chciałam jakiejś zmiany i rok temu zafarbowałam się na ciemny szatyn (garnier 100% color) - no i kolorek wyszedł mi taki o jakim zawsze marzyłam, odrostów widać nie było - bo farba z miesiąca na miesiąc traciła intensywność..
wszystko mi pasowało, farbowałam się raz na 3-4 miesiące ale teraz coś mi strzeliło do głowy i zakochałam się w kolorach a'la czerwony/rudy (ale nie takie jasne- troszkę ciemniejsze np Garnier 100% Color Głęboka miedziana czerwień - 564 ) - wiele osób odradza mi te kolory, mówiąc, że są nie dla mnie.. szczerze to też jakoś nie mogę sobie siebie wyobrazić w takich odcieniach..
dlatego piszę do Was - jaki kolor jest dla mnie? w ciemnych czuję się dobrze, ale pomyślałam o małej odmianie na wakacje.. tylko co wybrać, żeby nie przesadzić? czy może zostać przy aktualnym kolorze?

fryzury zmieniać nie chcę, byłam dziś u fryzjera, podcinam obecnie końcówki i zapuszczam - wtedy chcę zrobić coś konkretnego..


załączam 5 zdjęć(od najstarszego do najnowszego).
dwa pierwsze są jakoś sprzed dwóch lat - z moim naturalnym kolorem
3-jakoś 3 miesiące po pierwszym farbowaniu - widać co zostało z koloru ciemny szatyn:P
4 i 5- a to w kolorze ciemny szatyn (5 sprzed miesiąca-czyli najbardziej aktualne)


z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (41,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (69,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (44,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (37,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (55,4 KB, 8 załadowań)
__________________


Edytowane przez wdowa_po_leninie
Czas edycji: 2010-12-02 o 21:48
wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:50   #2
Yuviel
Raczkowanie
 
Avatar Yuviel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: kolory - wdowapoleninie

ło jezu! ło jezu! ależ piękna dziewojka!
no nie, pogłębiacie drogie wizażanki moje (i tak duże) kompleksy!


Koloru włosów bym nie zmieniała, bardzo Ci on pasuje (mówiąc szczerze dużo lepiej niż naturalny). Żadnych pasemek, rudości i cud niewid. Pięknie jest tak jak jest teraz

W makijażu jestem laikiem. Na przedostatnim zdjęciu masz bardzo ładnie podkreślone kreską oczy - do tego jeszcze mocniej wytuszowane rzęsy i dla mnie już jest pięknie No i podkład to Ci ewidentnie nie potrzebnych, w razie czego krem tonujący dla wyrównania kolorytu cery.

Mogłabyś popróbować z oliwkowymi cieniami, brązami, beżami, może jakimś zgaszonym śliwkowym A na usta dałabym pomadkę w kolorze "nude" (ja jestem miłośniczką takich bez żadnego połysku, ani opalizujących drobinek - takich matowych).

Nieee, nie mogę. Trzymajcie mnie. Zazdrość to przecież grzech
__________________
I co teraz?
Odchudzamy się!

53 52 51 50 49 48 47 46 45



Yuviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 13:56   #3
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: kolory - wdowapoleninie

dziękuję Ci pięknie za odpowiedź
i za miłe słowa
ale nie przesadzajmy :P

hmm co do tego koloru to fakt - lepiej mi w pofarbowanych niż w swoich naturalnych, eh :P i chyba jednak zostanę przy tym kolorze.. (tzn chcę spróbować jak będzie się trzymał czarny kolor, bo ten ciemny szatyn za szybko schodzi)

no chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś sugestie czy coś
będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc w zrobieniu coś z sobą :P

bo widzę, że coś mało chętnych do pomocy
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 18:17   #4
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: kolory - wdowapoleninie

nikt więcej mi już nie pomoże? aż taka niereformowalna jestem?
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 09:52   #5
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Dot.: kolory - wdowapoleninie

3 fotka super W tym klimacie pozostań. Myślę, że jednak w ciemniejszym kolorze jest ci lepiej ale może spróbuj z ciut jaśniejszym odcieniem. Myślę, że najlepiej u fryzjera, może w formie balejażu Masz w sumie bardzo jasną cerę i delikatne rysy no i chyba lepiej zastosować ciepłe odcienie przy farbowaniu włosów i makijażu. Pozdrawiam
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 10:04   #6
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: kolory - wdowapoleninie

balejaż w sumie odpada - nie podoba mi się. wolę jeden kolor
ale dziękuję.

dziś muszę poćwiczyć makijaże
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 11:53   #7
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: kolory - wdowapoleninie

bardzo ładny kolorek na przedostatnim zdjęciu. nie zmieniaj bo bardzo ci pasuje. co do makijażu to wydaje mi się ze pasowały by ci jakieś zielone albo fioletowe cienie ( bardziej fioletowe:P )
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 14:29   #8
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: kolory - wdowapoleninie

Moim zdaniem najlepiej było po środku. Teraz ten kolor jest odrobinę za ciemny, na 3 foto wyglądasz najlepiej, bo kolor jest trochę podkręcony, ale wygląda naturalnie. Ostatnie foto - trochę za sztucznie, jak na mój gust. Ludzie dobrze Ci mówią, w czerwieni nie byłoby Ci do twarzy (zresztą niewiele komu jest).
Jeśli chodzi o makijaż, to mam wiele pomysłów, ale do włosów w odcieniu jak na 3 foto. Teraz wyglądasz zdecydowanie poważnie i wiele makijaży jeszcze bardziej Cię postarzy. Nie polecałabym ciemnych kolorów. Najbardziej mi się widzi połączenie oczy obrysowane kreską, kreska eyelinerem lub kredką i jasny beżowy cień + delikatne rozświetlenie oka kolorem "naturalnym" z perłą, już na ten jasny cień. Pasowałby Ci taka jedna trójka L'oreala

Jeśli miałabyś jednak ochotę na ciemniejszy makijaż to metaliczny średni fiolet, mogłabyś spróbować też stonowanych, ciemniejszych odcieni niebieskiego.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 00:33   #9
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: kolory - wdowapoleninie

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
Teraz wyglądasz zdecydowanie poważnie i wiele makijaży jeszcze bardziej Cię postarzy..
pierwszy raz słyszę, żebym wyglądała poważnie!:P czekałam na to kilka lat! dziękuję! hehe

coś późno odpisuję, wiem, ale mam znów mały problem i postanowiłam odnowić wątek

otóż chciałabym obecnie mieć właśnie taki kolor jak na 3 zdjęciu - ale kompletnie nie wiem jakiej farby szukać.. może ktoś coś doradzi? albo odradzi?

dołączam kilka zdjęć farb



(miesiąc temu farbowałam się na intensywną czerń, z garniera 100% color - przez tydzień faktycznie byłam czarna, kolor wyszedł fajny, ale później.. zaczął się strasznie zmywać.. no i w sumie mam kolor podobny na zdjęciu 3cim(troszkę ciemniejszy) ale te odrosty i przebłyski.. muszę coś z tym zrobić :P)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5577_1.jpg (130,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5583_1.jpg (119,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5586_1.jpg (119,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5587_1.jpg (119,9 KB, 2 załadowań)
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 08:22   #10
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: kolory - wdowapoleninie

Ja ZBLIŻONY kolor uzyskałam Schwarzkop Natural&Easy numer 570 Kasztanowy średni brąz, czy jakoś tak. Kładam na włosy wodcieniu jasny brąz (z natury mam ciemno brązowe, ostatnio farbowane ciemnym blondem castinga)
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.