Ja też o metamorfoze :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-06, 14:07   #1
Manndy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13

Ja też o metamorfoze :)


Jak patrzyłam na inne wątki, dziewczyny są bardzo ładne i nie wiem co one chcą w sobie zmieniać, ja potrzebuję jakieś odmiany, co zresztą widać na zdjęciach.
Mam 22 lata wyglądam na 17 ( to moja średnia) włosy narazie schodzi mi farba (blond) ale nie ufarbuję bo postanowiłam wrócić do mojego naturalnego koloru i zapuszczam włosy, co bardzo mnie męczy, ale mogę trochę podciąć, jakieś inne cięcie zrobić, ale nie jechać za mocno po długości- jakby ktoś miał propozycje bardzo chętnie.
W ogóle nie mam pomysłu jak się malować, na co dzień używam tylko podkład i tusz czarny, na jakieś wyjście to samo, ale dodaję fioletowy cień, mam zielone oczy.
Wszelkie porady, uwagi, jaki styl do mnie pasuje mile widziane, pozdrawiam Marta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marta.jpg (64,8 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marta2.jpg (113,7 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg D1000001x.jpg (13,7 KB, 87 załadowań)
Manndy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 14:35   #2
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Ja też o metamorfoze :)

Jestes bardzo ladna i napewno nie wygladasz na 17 lat. Powiedzialabym nawet, ze na wiecej niz 22.
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 14:47   #3
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Ja też o metamorfoze :)

też nie powiedziałabym, że wyglądasz na 17 lat, pewnie uważasz tak przez sportowy strój (zdj 2)- nie wiem jak ubierasz się na co dzień, ale jeśli chcesz się trochę ustosunkować do wieku, to polecam wygodne, płaskie półbuty (sama takie zakupiłam, bo nie umiem chodzić na obcasach) i klasyczne, ale nie przesadzone z tą elegancją bluzki/koszule najlepiej z stonowanych kolorach (doradzam tak, ponieważ wiem, że to duże ułatwienie, później wszsytko do wszystkiego pasuje, a dodatki można miec kolorowe- np. kolczyki trochę dłuższe z kolorowymi kamyczkami ostatnio podziwiałam takie na koleżance), wracaj do swojego koloru, po co maltretować się farbami- też czuję ból odrostów i jestem z Tobą odżywiaj włosy, dbaj porzadnie o cerę i o pielegnację (chociaz nie widac, zebys miala z tym problemy, ale taka codzienna), jesli chodzi o makijaz to niech inne dziewczyny się wypowiedzą, powodzenia
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 17:55   #4
Nink
Przyczajenie
 
Avatar Nink
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Ja też o metamorfoze :)

Masz bardzo ładne kości policzkowe - może odrobinę łososiowego różu, żeby je wydobyć?

Co do włosów, to brawo, noś naturalny kolor i zapuszczaj, a jako że, szczęściaro, masz proste, to proponuję nieco asymetrii, fryzjerka na pewno coś Ci wymodeluje, tak warstwowo, żeby nadać włosom objętość.

Myślę, że mogłabyś urozmaicić swój strój dzianinami, pewnie lubisz wygodne i przyjemne w noszeniu rzeczy, więc ja Cię widzę w dzianinowej tunice, z apaszką na szyi. Może na wyjście jakieś butki na koturnach?

I dużo ciepłych barw!
Nink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:14   #5
Manndy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Ja też o metamorfoze :)

dzięki zawyżacie mi średnią tak na szczerze to nie powiem, że źle mi z tym że tak młodo wyglądam, nie liczac może tego że nigdzie nie chca mnie wpuszczać
może na zdjęciach tak nie widać ale tyle razy już słyszałam że mam tak na oko 17 lat, że już sama zaczynałam w to wierzyć
Na co dzień nie ubieram sie na sportowo a raczej łączę różne style albo zakładam ciuszki odpowiednie do sytuacji wiec w mojej szafie jest wszystko
Nie noszę kolczyków ale dzięki za radę.
Przeczytałam gdzieś ostatnio że mój typ urody to wiosna/jesień ale nie wiem w ogóle jak sie za to zabrać żeby zgodnie z tym sie ubierać/ malować i w ogóle.
Malinowo0 dzięki że jesteś ze mną już mi ciężko z odrostami, ale jestem dzielna
Tobie też powodzenia. Co do cery to długo walczyłam z trądzikiem i tak na prawdę nie wiem jak o nią dbać bo do tej pory stale używałam leków z apteki, teraz pod podkład używam fluid garnier taki nawilżający, podkład matujący maybelline i na noc tez krem nawilzający garnier. Czy tak dobrze?
Poza tym mam wąskie usta
Manndy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:54   #6
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
moim zdaniem garnier jest kiepski, ale dla kazdego co innego radzę poczytac wątki: biochemię urody/mazidła. jeśli masz jakies jeszcze wykwity, przebarwienia po trądziku, zatkane pory- to polecam na przebarwienia acne derm, na zatkane pory lysanel active (jednak przeczytaj o nich szersze informacje żeby zobaczyc czy są dla Ciebie odpowiednie), polecam również wątek "biblia kształtów kobiecych"- znajdziesz odpowiedni fason ciuchów dzięki temu, jeśli nie znalazłas odpowiedniego ubioru pod spodem tzn stanika, to zachęcam do "czy stanik musi być przekleństwem?"- obalony mit 75B, naprawdę lepiej się wygląda, gdy ma się dobry stanik. pozdrawiam.

acha, leki z apteki jak najbardziej
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?





Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-06 o 21:32 Powód: post pod postem
malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 21:53   #7
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Ja też o metamorfoze :)

Sliczna dziewczyna z Ciebie Przypominasz mi znana wokalistke Dido
Moze sprobuj oczy lepiej podkreslac tzn;kreski,tusz + blyszczyk powiekszajace usta,sprobuj rowniez odstawic podklad,jesli masz widoczne wypryski to korektorem zatuszowac(odpowiednio dobrac do twarzy).Od Mojego TZ siostra tez walczyla z tradzikiem az miala takie zaczerwienienia mocne,lekarz polecil jej masc propolisowa(jest to kit pszczely naturalny) zeby smarowala i pomoglo,ale nadal walczy z tym jeszcze tylko ze nie ma juz tak jak miala wczesniej.Gdyby uzywala regularnie to moze bylby lepszy efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DIDO www.GeoMusika.blogspot.com (5).jpg (53,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dido_05.jpg (41,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dido_GeoMusika.jpg (36,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marta.jpg (64,8 KB, 8 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 22:06   #8
Manndy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Ja też o metamorfoze :)

Dzięki za radę
Nie wiedziałam że jestem podobna do Dido, a lubię ja
Jak miałam czarne włosy to mówili mi że jestem podobna do Biork
Ja zawalczyłam z trądzikiem i już nie mam problemów no chyba że zatkane pory, ale to idę na oczyszczanie i po sprawie,
A bez podkładu to co używać? I co lepsze od garnier'a? nie mogę nivea bo mam uczulenie
Zdjęcie w mocniejszym makijażu z jakieś imprezy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07790x.jpg (50,3 KB, 64 załadowań)
Manndy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 22:27   #9
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Ja też o metamorfoze :)

Co do podkladu,jesli naprawde chcesz uzywac to polecam watki pytania do wizazystki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80449 lub KWC Albo po prostu zalozyc watek na tym forum

W tym watku mozesz zalaczyc swoje zdjecie Jak mogę określić swój typ urody?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808&page=44

Typ oczu i Ich makijaz https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56957&page=19 mysle ze dostaniesz tam profesjonalne porady
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 21:59   #10
Manndy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Ja też o metamorfoze :)

Dziewczyny ja na prawdę potrzebuje pomocy!!
Manndy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 22:07   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Ja też o metamorfoze :)

Moze zmien kolor wlosow pod swoj naturalny,nie bedziesz sie meczyla tak z odrostami.Moze lekko wypazurkowac na calych wlosach.A probowalas pokrecic papilotami wlosy?
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 22:48   #12
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Ja też o metamorfoze :)

nie wiem czemu ale skojarzylas mi sie z takim troszke stylem hippie (tylko moze w spokojniejszym wydaniu) no i zdecydowanie cieple barwy. zalaczam pare zdjec, niestety nie moglam znalezc nic ciekawszego, jak znajde na pewno dodam. co do wloskow to oczywiscie popieram powrot na naturalnego koloru i zapuszczanie (sama przez nie przechodze grrr), ale jesli bys nie wytrwala to moze jakis cieply braz? co do ciuszkow to oczywiscie tylko takie moje skojarzenie, znawca wszakze nie jestem

zdjecia mi sie nie chca zaladowac wiec moze podam linki:
http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5,52...05679.html?i=3
http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5,52...05679.html?i=5
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.