pomocy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-01, 20:51   #1
olka822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5

pomocy :(


proszę pomóżcie mi ! Doradźcie proszę co mogę zrobić z włosami żeby jakoś wyglądały. Szukam pracy i mam wrażenie ze z takim sianem na głowie nikt mnie nie przyjmie. Chciałabym zmienic swoj wizerunek. Nie wiem moze jakis inny kolor albo pasemka czy cus,moze je obciac jeszcze krocej,prosze doradzcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6304689.jpg (107,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0446914638.jpg (5,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0446915831.jpg (1,8 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0245.jpg (4,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0353.jpg (4,4 KB, 63 załadowań)
olka822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 21:53   #2
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: pomocy :(

niestety nie widać Cię dokładnie na zdjęciach .Widzę żę masz taki sam kolor włosów jak jak i chyba jasne oczy ? Może wycieniowałabyś je troszkę i zrobila pasemka blond, żeby je trochę rozjaśnić , jeśli masz siano na głowie to powinnaś znaleźć odżywkę odpowiednią dla Twoich włosów ,niestety nie zregenerują się szybko , ale warto poczekać.
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 06:02   #3
olka822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
przepraszam zle sie wyraziłam, piszac siano mialam na mysli to ze moje wlosy na drugi dzien po umyciu kreca sie kazdy w inna strone, jesli mozna to nazwac kreceniem. co do koloru oczu to mam niebieskie,sprubuje powiekszyc zdiecie i wtedy wkleje.

może te zdjęcia będą wyraźniejsze, pomózcie proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0621new.jpg (77,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0631new.jpg (45,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6304689.jpg (25,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fot. (29).jpg (14,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00100new.jpg (26,6 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-02 o 10:56 Powód: post pod postem
olka822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 06:51   #4
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: pomocy :(

Nie martw się nie jesteś sama , ja też mam w każdą stronę włosy , ani to proste ani kręcone Moim zdaniem pasuje Ci lepiej ta grzywka na bok niż na całe czoło.Jestem przy swoim zdaniu , ładnie by Ci było w pasemkach blond i zapuścić włosy skoro Ci sie wywijają , bo im są dłuższe tym mniej podatne na kręcenie(tak przynajmniej jest u mnie) widzę że inne wizażąnki nie chcą się wypoiwedizeć pozdrawiam
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 07:41   #5
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: pomocy :(

Przede wszystkim makijaż- nie za mocny nie zasłałby- w stronę klasycznego francuskiego bym szła.
Na rozmowę o prace, jakiś elegancki, ale klasyczny ciuszek. Co do Włosków to mi też się wywijają, zwłaszcza jak nie nałożę po myciu odżywki, ale jak to powiedział mój fryzjer- naturze należy pomóc ,a nie z nią walczyć. Myślę więc ,ze powinnaś trochę wycieniować włoski, tak, żeby sterczące włosy zmieniły się w fale. Kolorek- hmm nie wiem, czy warto eksperymentować przed poszukiwaniem pracy.
I przede wszystkim- więcej wiary w siebie.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 11:00   #6
Aiszka87
Przyczajenie
 
Avatar Aiszka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pochodze z Zar (lubuskie), a mieszkam od ponad 7 lat w Berlinie (niemcy)
Wiadomości: 12
Dot.: pomocy :(

hejka
hmm... masz dosc wysokie czolo,ale prosta grzywka na cale czolo to zly pomysl.. ja bym proponowala grubsza dluga grzywke na bok,mocne pazurki, wycieniowanie wlosow na calej dlugosci wlosa.I nie skracanie ich,tylko zapuszczanie. zgadzam sie z dziewczyneczka89 rowniez bylabym za blond pasemkami, moga byc to nawe ciut grubsze pasemka.
Moze troche wiecej kolorow?zywych kolorow w Twojej garderobie jestes mloda nie ma sie co kryc w szarosciach i stonowanych kolorach. Tym bardziej ze to wszystko ozywilo by Ci rowniez twarz.
na usta proponowalabym Jasny blyszczyk lub delikatna szminke w odcieniach rozu.
na kosci policzkowe delikatny roz (rozowawy) -> rowniez Cie troche ozywi.
Regulacja brwi plus henna ale nie czarna odcien brazu lub grafitu w zupelnosci wystarczy .
Co do oczu, to odradzam Ci stosowanie czarnych kredek.
Jestes naturalna na co dzien mozesz malowac rzesy czarnym,grafitowym tuszem (tuszujac je do gory).
A gdy chcesz zastosowac cieni, to siegaj po te jasne i pastele, ktore optycznie powieksza Twoje oczy .
nosilabym dlugie kolczyki na Twoim miejscu..puki masz krotkie wlosy super by to wygladalo
hmm ... zreszta to wszystko sa zewnetrzne zmiany... ale pamietaj wewnatrz nastepuja te najwieksze... jesli uwierzysz sama w siebie to i wszystko do okola zmieni sie na bardziej pozytywne
pozdrawiam Cie
__________________
WIELKIE POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH
Aiszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 19:32   #7
olka822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: pomocy :(

Mam wycieniowane na całej długości,za kazdym razem jak idę do koleżanki sie obciąc to mi je cieniuje,tylko zastanawialam sie nad tym kolorkiem jeszcze. Zazwyczaj uzywalam do farbowania szamponow zmywalnych, prawde mowiac boje sie uzyc trwalej farby zeby nie zniszczyc wlosow,sa strasznie cienkie,tak cienkie ze jak juz robia sie tluste to widac mi skore glowy w miejscu gdzie wyrastaja,maz smieje sie ze lysieje. Malowac sie maluje,uzywam raczej cieni stonowanych, takich ktore kolorystycznie pasuja mi do ciuchow,zazwyczaj perlowych,błyszczyka bardziej naturalnego i podkladu-no wlasnie zastanawiam sie czy mam dobrze dobrany odklad,na zdieciach jeszcze go nie mialam nalozone,chodzi o to ze jak mialam bez to wydawal mi sie ciut za ciemny a znowu jak mialam naturalny to wydawalo mi sie ze zle kryje.Moze pordzilybyscie mi jaki podklad dobrze zakryje moje niedoskonalosci skory, a jednoczesnie nie jest drogi,bo u nie z kasa krucho.Obecnie jestem konsultantka Avon ale boje sie kupic cos nie wyprobowanego,moze ktoras z was miala podklad z Avonu?
olka822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 07:26   #8
Aiszka87
Przyczajenie
 
Avatar Aiszka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pochodze z Zar (lubuskie), a mieszkam od ponad 7 lat w Berlinie (niemcy)
Wiadomości: 12
Dot.: pomocy :(

co do niedoskonalosci skory to mozna je ukrywac rowniez korektorami.
a jesli kolor podkladu Ci nie odpowiada to zawsze mozna wymieszac dwa i moze uzyskasz upragniony efekt warto sprubowac...
co do avonu to nie mam pojecia niestety..nigdy nie zamawialam tam podkladu...
ja np. lubie podklady z rimmel , manhatan lub maybeline ...
co do makijazu moge cos tam pomuc ale wlosy jesli mowisz ze masz takie problemy to spytaj moze na fryzjerskim co mozna z tym zrobic
pozdrawiam
__________________
WIELKIE POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH
Aiszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 09:53   #9
olka822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: pomocy :(

dziekji za rade,nie wpadlabym na to zeby wymieszac dwa kolory podkladu,sprubuje napewno
olka822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 10:09   #10
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: pomocy :(

A więc tak...
masz okrągłą buźkę wiec żeby lepiej wyglądać musiałabyś ją optycznie wyszczuplić, żeby to zrobić proponowałabym (i tu mogę zostać zlinczowana kupić prostownice, na allegro są niedrogie, juz za 30-40zł z ceramiczną płytką oczywiście. Ja sama używam od lat, oprócz tego stosuje oczywiście odżywki, jedwab do włosów, serum do zniszczonych końcówek i jest ok, nie sa zniszczone, a uwierz mi efekt jest piorunujacy, włosy sa jedwabiste, gładkie i nic się nie wywija

Do tego pasemka, skoro masz rzadkie, przetłuszczające sie włosy nic lepiej im nie pomoże, pasemka nieco przesuszą i nadadzą objetości, ja proponowałabym delikatny baleyage, będzie ślicznie

Zmiana nr.2- ciuchy i bielizna- przepraszam za szczerość-widze że masz dość obfity biust i jesteś bardzo kobieca, powinnaś zainwestować w dobry, podtrzymujacy stanik, pierski będa pięknie wyglądać, do tego fajne tuniczki, na zimę płaszczyk z wcięta tallią, możesz kobminować z kolorami, ważne żeby były bardziej wyraziste i odważne (teraz jest mnóstwo kolorowych sweterków i koszul)

No i make-up, zmiana nr.3 - podkład- kolor natural beige lub słoneczny, tusz wydłużający bądz podkręxcający, puderek brązujacy (delikatny np. w kulkach), na wyjścia róż na kościach (wyszczupla twarz) cienie tak jak poprzedniczki radzę rozświetlające w sklepach Natura masz firmę sensique- bradzo tanie i świetne cienie, no i koniecznie błyszczyk, najlepiej blady róż

Jeśli się przydałam bardzo się cieszę, pozdrawiam
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 11:49   #11
olka822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: pomocy :(

dziekuje za rade,na pewno skorzystam. Jak tylko dostane jekies pieniadze to zamierzam zaszalec. Zaczne od bielizny poprzez fryzure az do makijażu. czeka mnie szal zakupów. Jak tylko zmienie wyglad pochwale sie wam na forum.
olka822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 15:07   #12
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: pomocy :(

koniecznie się pochwal czekamy trzymam kciuki
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.