Który podkład kupic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 09:52   #1
em_monich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3

Który podkład kupic?


witam!
chciałabym sie dowiedziec.. może ktoras z Was uzywala juz podkladu Bourjois, Bio-Detox? podobno jest dobry.. ale mam dylemat miedzy nim a nowym bell matt effect... mam cere tłustą z małymi wypryskami..
jesli małyscie cos wspolnego z tymi podkladami tooo prosze o pomoc ;>
bell wygrywa ceną.. to na pewno.. a reszta? Pozdrawiam Was!

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

aaaa i jeszcze.. gorąco polecam wam podkład (jak i ogolnie kosmetyki) z firmy INGRID! mialam ogromny problem z doborem podkladu ktory by spełnił moje oczekiwania.. i prosze. trafiłam na niego przypadkiem, zachecilo mnie opakowanie, bo jest na prawde ładne.. Podklad kosztuje ok 20zł jest na prawde super! oczywiscie nie daje efektu matowej skóry cały dzien, ale mimo ze kryje itd to pozostaje takie ładne naturalne rozswietlenie.. kupiłam go raz, a teraz od pol roku uzywa go juz moich 5 koleżanek. to taka ukryta perełka, bo nie mozna go kupic wszedzie. radze szukac w małych prywatnych drogeriach. przesylam link : http://niespodzianka.pl/presents/8a9...11633a599f.jpg
em_monich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 10:04   #2
Kamila g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: Który podkład kupic?

Cześć... a ja nigdy nie byłąm przekonana do kosmetyków Yves Rocher. Używałąm tylko mleczka do demakijażu. Ostatnio przekonałam się do podkładuCouleurs Nature ,,, na serio bardzo fajny podkład, nie brudzi, nadaje ładny koloryt, a oprócz tego ładnie matuje i się trzyma polecam
Kamila g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 09:24   #3
LUCRETIA82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 255
Dot.: Który podkład kupic?

miałam próbkę Bourjois i niby fajny, ładnie pachnący ale neistety ważył się co go u mnie skreśla, powstawały grudki gdy go rozcieralam , nakladalam na twarzy, a mam cere suchą i nigdy mie się to nei zdarzało
LUCRETIA82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 23:52   #4
sparkle83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: Który podkład kupic?

Dostałam ostatnio próbke bio detox,mam cere przetłuszczającą się i całkiem ladnie matowił i krył niedoskonałości.Ciężko mi go było rozprowadzić,i smugi się robiły.Nie kupię go ,ponieważ po nałożeniu na krem matujący avene,rolował się,i nieładnie uwidaczniał pory:/
sparkle83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:57   #5
em_monich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Który podkład kupic?

dziewczyny ja juz mam problem z głowy!
ostatnio w sklepie kiedy sie zastanawialam jaki podklad kupic zagadalam z jakas babka.. i ona polecila mi DERMACOL. pokazala tubke i na prawde zaczela go chwalic. tubka nie wyglada zachecajaco bo przypomina ta od np. fastum ;-) ale nalozyla mi na reke i... powiem Wam ze nigdy nie mialam takiego podkladu wrovcilam do domu po paru dobrych godzinach a miejsce na rece gdzie nalozyla mi probke dalej bylo matowe! Fluid kosztuje 20zł i mozna go kupic w mnioejszych prywatnych drogeriach.. naklada sie NA PRAWDE MALUTKĄ ilosc, bo jest b. gesty (ja mieszam doslownie kropelke z innym lekkim fluidem) dlatego jedno opakowanie starczy na hohoh (babka w sklepie miala pol tubki jeszcze a kupila go 1,5 roku temu!!).... nie wiem czy mam sie dalej rozpisywac.. jak bedziecie chcialy wiedziec cos wiecej to czekam na odzew i chetnie jeszcze napisze co i jak

Edytowane przez em_monich
Czas edycji: 2010-10-19 o 15:58
em_monich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 14:16   #6
Babska Kraina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Który podkład kupic?

Zaintrygowałaś mnie Nigdy nie słyszałam o tej firmie, a więc także o tym podkładzie. Zastanawiam się tylko czy nie jest za ciężki i za gęsty na tłustą skórę? Bo ja również nie mam idealnej cery, więc dobrze wiedzieć przed zakupem. Aczkolwiek kupuję ostatnio kosmetyki mineralne, one nie obciążają skóry, nie zatykają porów i dodatkowo mają cynk, który walczy z krostkami Polecam gorąco, bo długo się utrzymują i są bardzo wydajne, a prawdziwie w 100% mineralne (np. LaRosa z GaleriaWdzieku.pl czy Bare Escentuals, który można w USA kupić) są bardzo zdrowe i - uwaga! - nie mają okresu ważności (zapisuje się go na opakowaniach, bo wg prawa musi być, ale przecież minerały się nie psują!). Bare Escentuals jest drogi, ale LaRosa na każdą, naprawdę każdą kieszeń!

Edytowane przez Babska Kraina
Czas edycji: 2010-10-22 o 14:19 Powód: błąd w składni
Babska Kraina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.