Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-28, 14:43   #211
xyz1995_95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 44
Mikrodermabrazja

Witam, mam pytanie dotyczące mikrodermabrazji. We wrześniu mam wesele, czy 5 dni przed nim mogę zrobić sobie mikrodermabrazje, jestem już umówiona na wizytę i teraz myślę czy nie zrezygnować, a zapomniałam zapytać swoją dermatolog.
xyz1995_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 08:08   #212
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY.

Nie wiem, czy ten wątek jeszcze żyje, ale nie będę zakładać nowego o podobnym tytule, może ktoś mi tu odpowie

Czy myślicie, że mikrodermabrazja może mieć zły skutek na stan cery? Walczę teraz z problemami cery po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej, poza tym mam już pierwsze zmarszczki.
W zeszłym tygodniu kosmetyczka nałożyła na moją twarz lekki kwas owocowy, później wykonała mikrodermabrazję, i nie powiem żeby obchodziła się ze mną delikatnie, szlifowała aż miło. Po zabiegu zdecyzdenkowała mi twarz jakimś roztworem alkoholu, nałożyła maseczkę i krem.
Problem w tym, że na twarzy (chodź gładkiej na dotyk) pojawiło mi się dużo czerwonych wyprysków. I teraz nie wiem czy one już tam były wcześniej pod skórą i tylko zabieg je "rozrdrażnił" i uwidocznił, albo pojawiły się w związku z zabiegiem...

Mikrodermabrazję robiłam wcześniej (jeszcze za czasów tabletkowych) regularnie co miesiąc u innej kosmetyczki, zawsze to było tylko kilka pociągnięć tym urządzeniem, potem maseczki itd. Cera zawsze wyglądała ładnie i gładko. Co prawda wtedy nie miałam ani jednego pryszcza, ale i tak efekt był inny.

Kolejny zabieg mam zaplanowany za miesiąc i nie wiem czy mam iść, czy raczej zrezygnować. Poradźcie.
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-19 09:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.