depilacja twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-05, 19:46   #1
ewaborys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 67

depilacja twarzy


Czesc Dziewczyny
potrzebuje porady..
chodze od pewnego czasu na depilacje wasika cieplym woskiem do kosmetyczki.
Niestety ostatnio z zwiazku z wysokim poziomem testosteronu pojawily mi sie wloski i meszek na brodzie. dlugo bronilam sie przed jego usunieciem, nie chcialam pogorszyc sytuacji, wyrywalam najpierw pojedyncze wloski penseta, nie zawsze wyrwalam tylko ciemne wloski, czasem niechcaco i jasne i po pewnym czasie jednak mam sporo ciemnych wloskow i sporo jasnych ale dluzszych..troche mi to przeszkadza i postanwoilam wyrywac sobie wloskiem te woski aby nie staly sie mocne jak po pensecie..chcialabym wyrywac je w domu, gdyz uciazliwe bedzie co chwile chodzic do kosmetyczki (poza tym boje sie, ze wyrwie mi wiecej niz powinna, pojdzie w kierunku policzkow itp). wasik jest malowidoczny i nawet jak odrosnie to moge poczekac spokojnie na kosmetyczke, brodka rosnie duzo szybciej i nierownomiernie;(
poleccie mi jak sie mam zabrac za depilacje na cieplo w domu? jaki zestaw sobie kupic? zwykle plastry na zimno boje sie ze urwia wloski..
nie wiem jak wyrywac wloski na brodzie bo rosna w dol wiec jeden pasek poziomo na brode nie moge chyba przylozyc bo nie bede wyrywac je pod wlos?
licze na jakies porady, wielkie dzieki
ewaborys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 21:31   #2
ewaborys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 67
Dot.: depilacja twarzy

czesc czy ktos moze polecic jakis wosk na cieplo do twarzy, jak sie do tego "zabrac".
bede wdzieczna..
ewaborys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 21:58   #3
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: depilacja twarzy

Cytat:
Napisane przez ewaborys Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
potrzebuje porady..
chodze od pewnego czasu na depilacje wasika cieplym woskiem do kosmetyczki.
Niestety ostatnio z zwiazku z wysokim poziomem testosteronu pojawily mi sie wloski i meszek na brodzie. dlugo bronilam sie przed jego usunieciem, nie chcialam pogorszyc sytuacji, wyrywalam najpierw pojedyncze wloski penseta, nie zawsze wyrwalam tylko ciemne wloski, czasem niechcaco i jasne i po pewnym czasie jednak mam sporo ciemnych wloskow i sporo jasnych ale dluzszych..troche mi to przeszkadza i postanwoilam wyrywac sobie wloskiem te woski aby nie staly sie mocne jak po pensecie..chcialabym wyrywac je w domu, gdyz uciazliwe bedzie co chwile chodzic do kosmetyczki (poza tym boje sie, ze wyrwie mi wiecej niz powinna, pojdzie w kierunku policzkow itp). wasik jest malowidoczny i nawet jak odrosnie to moge poczekac spokojnie na kosmetyczke, brodka rosnie duzo szybciej i nierownomiernie;(
poleccie mi jak sie mam zabrac za depilacje na cieplo w domu? jaki zestaw sobie kupic? zwykle plastry na zimno boje sie ze urwia wloski..
nie wiem jak wyrywac wloski na brodzie bo rosna w dol wiec jeden pasek poziomo na brode nie moge chyba przylozyc bo nie bede wyrywac je pod wlos?
licze na jakies porady, wielkie dzieki
A może leczenie endokrynologiczne + epilacja laserowa (jeżeli oczywiście fundusze Ci pozwalają)?
Jeżeli chodzi o depilację woskiem w domu - kup sobie na allegro zestaw, najlepiej z woskiem w puszce i podgrzewaczem, obejrzyj kilka tutoriali na yt i śmigaj
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 19:18   #4
ewaborys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 67
Dot.: depilacja twarzy

dzieki wielkie! nio juz cos ogladalam, choc wiekszosc filmikow jest o depilacji plastrami na zimno.
poszukam zestawu i bede probowac bo czuje sie niekomfortowo mimo iz pewnie tragedi nie ma..
leczenie endokrynologiczne? w sensie tabletki anty? bo nie wiem co moze na to pomoc. staram sie o dziecko wiec to odpada
ewaborys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 06:59   #5
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: depilacja twarzy

Cytat:
Napisane przez ewaborys Pokaż wiadomość
dzieki wielkie! nio juz cos ogladalam, choc wiekszosc filmikow jest o depilacji plastrami na zimno.
poszukam zestawu i bede probowac bo czuje sie niekomfortowo mimo iz pewnie tragedi nie ma..
leczenie endokrynologiczne? w sensie tabletki anty? bo nie wiem co moze na to pomoc. staram sie o dziecko wiec to odpada
Niekoniecznie tabletki anty. Nie jestem endokrynologiem, więc nie udzielę Ci odpowiedzi
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 09:08   #6
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: depilacja twarzy

Cytat:
Napisane przez ewaborys Pokaż wiadomość
dzieki wielkie! nio juz cos ogladalam, choc wiekszosc filmikow jest o depilacji plastrami na zimno.
poszukam zestawu i bede probowac bo czuje sie niekomfortowo mimo iz pewnie tragedi nie ma..
leczenie endokrynologiczne? w sensie tabletki anty? bo nie wiem co moze na to pomoc. staram sie o dziecko wiec to odpada
Ja tez bym postawila na leczenie u edno
Ja tez mam problemy hormonalne i jak ognia boje sie wlasnie wloskow na brodzie
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-16 10:08:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.