Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-08-12, 14:43   #1
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 404
Thumbs up

Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?


Szuka³am w±tku dziewczyn æwicz±cych z Sylwi±, ale nie znalaz³am

Czy jest tu kto¶ kto wspó³pracuje z t± trenerk± online? Jak Wam idzie? Ja zaczê³am kilka dni temu i szczerze mówi±c jestem przera¿ona ilo¶ci± jedzenia (miêcho!) któr± mam wch³on±æ. Treningi ciê¿kie, ale do zrobienia. Jak u Was?
Blaires jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-12, 16:14   #2
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 723
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Æwiczy³am nieca³y miesi±c, raczej nie wrócê.
Jak dla mnie rozpiska trochê z automatu, nie uwzglêdniaj±ca moich mo¿liwo¶ci (mam chore nerki, tyle bia³ka na d³u¿sz± metê wys³a³oby mnie do szpitala- o problemie z nerkami napisa³am w ankiecie) i celów (chodzi³o mi o redukcjê + forma na tygodniowy wyjazd rowery, której nie zbudujê raczej robi±c cardio 3 razy w tygodniu po 30-40 minut). Uwa¿am, ¿e dobry trener po przeczytaniu takiej ankiety, je¶li nie potrafi u³o¿yæ treningu dla wytrzyma³o¶ciowca bo siê na tym nie zna, powinien mi to wprost napisaæ, a nie braæ kasê.

Do jedzenia miêsa my¶lê, ¿e siê przekonasz, wiêc je¶li reszta ci pasuje to dzia³aj Ja zawsze by³am typem osoby, co wola³a wymêczyæ siê na rowerze czy biegaj±c, z tym ¿e zrozumia³am to po tym niespe³na miesi±cu w³a¶nie
staska_stasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-13, 13:49   #3
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Trochê s³abo z tym, ¿e nie wziê³a pod uwagê Twoich problemów zdrowotnych Póki co nie tylko samo miêso jest dla mnie problematyczne, ale sama ilo¶æ jedzenia w ogóle, do tego stopnia, ¿e siê zmuszam i pod koniec ka¿dego posi³ku zwyczajnie jest mi niedobrze i ¼le siê czujê Zabieraj±c siê do kolejnego posi³ku, jestem jeszcze najedzona z poprzedniego. Nie wiem czy to normalne czy nie. Moja rozpiska to 1662 kcal. Napisa³am w ankiecie, ¿e prowadzê raczej siedz±cy tryb ¿ycia, wiêc trochê mnie ta ilo¶æ jedzenia stresuje, bo jednak trening to tylko 4 dni w tygodniu, a jedzenia jak za dwoje

W ka¿dym razie dziêki, mo¿e kto¶ jeszcze siê wypowie

Edytowane przez Blaires
Czas edycji: 2015-08-13 o 13:52
Blaires jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-13, 14:15   #4
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 723
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Jak lubisz æwiczyæ si³owo i d±¿ysz do fit sylwetki, a jednocze¶nie masz du¿o samozaparcia, to my¶lê, ¿e bêdzie dobrze. Jak dla mnie si³ownia nie jest ulubion± form± spêdzania wolnego czasu
Do ilo¶ci jedzenia idzie siê przyzwyczaiæ- serio Tylko daj sobie czas. Ja rok temu jad³am 1500 kalorii i my¶la³am, ¿e to du¿o, obecnie potrafiê wci±gn±æ i 2000, a bywa, ¿e jak je¿d¿ê na rowerze to nawet 3500
staska_stasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-13, 14:28   #5
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Poka¿ wiadomo¶æ
Jak lubisz æwiczyæ si³owo i d±¿ysz do fit sylwetki, a jednocze¶nie masz du¿o samozaparcia, to my¶lê, ¿e bêdzie dobrze. Jak dla mnie si³ownia nie jest ulubion± form± spêdzania wolnego czasu
Do ilo¶ci jedzenia idzie siê przyzwyczaiæ- serio Tylko daj sobie czas. Ja rok temu jad³am 1500 kalorii i my¶la³am, ¿e to du¿o, obecnie potrafiê wci±gn±æ i 2000, a bywa, ¿e jak je¿d¿ê na rowerze to nawet 3500
Do sylwetki fit brakuje mi tak z -20kg Zwyczajnie chcê zrzuciæ trochê kg
Blaires jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-21, 17:49   #6
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 2 020
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

D³ugo czeka³a¶ na ta rozpiskê od Sylwii? Co ile zdajesz jej relacje z przebiegu diety i æwiczeñ? Mog³aby¶ wrzuciæ przyk³adowe æwiczenia? Æwiczysz w domu czy si³ownia?
__________________

comablack89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-21, 23:58   #7
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez comablack89 Poka¿ wiadomo¶æ
D³ugo czeka³a¶ na ta rozpiskê od Sylwii? Co ile zdajesz jej relacje z przebiegu diety i æwiczeñ? Mog³aby¶ wrzuciæ przyk³adowe æwiczenia? Æwiczysz w domu czy si³ownia?
Mia³am odpowied¼ z rozpisk± (trening + ¿ywienie) w ci±gu tygodnia. Dopiero co zaczê³am, ale wg 'umowy' co 4, max 6 tygodni dajesz znaæ i do³±czasz kolejny przelew wtedy te¿ dostajesz now± rozpiskê treningow±. ¯ywieniowa mo¿e siê zmieniæ, ale nie musi. Wszystkie æwiczenia wykonujê na si³owni i podejrzewam, ¿e o ile nie masz problemów zdrowotnych i zale¿y Ci na redukcji, to dostaniesz æwiczenia si³owe + aeroby. Przyk³adowo: hantle, æwiczenia ze sztang±. Mam trening rozpisany na poszczególne dni i na poszczególne partie cia³a.

Przymierzasz siê do wspó³pracy z Sylwi±?
Blaires jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 08:44   #8
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 2 020
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez Blaires Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am odpowied¼ z rozpisk± (trening + ¿ywienie) w ci±gu tygodnia. Dopiero co zaczê³am, ale wg 'umowy' co 4, max 6 tygodni dajesz znaæ i do³±czasz kolejny przelew wtedy te¿ dostajesz now± rozpiskê treningow±. ¯ywieniowa mo¿e siê zmieniæ, ale nie musi. Wszystkie æwiczenia wykonujê na si³owni i podejrzewam, ¿e o ile nie masz problemów zdrowotnych i zale¿y Ci na redukcji, to dostaniesz æwiczenia si³owe + aeroby. Przyk³adowo: hantle, æwiczenia ze sztang±. Mam trening rozpisany na poszczególne dni i na poszczególne partie cia³a.

Przymierzasz siê do wspó³pracy z Sylwi±?

Co do wspó³pracy z Sylwia to kiedy¶ przesz³o mi to przez my¶l ale troche ostudzilam swoj zapa³ jak poczyta³am na ten temat opinie.
A tak to od listopada sobie æwiczy³am obwodowy dla Ladies z SFD, a od marca zapo¿yczy³am sobie plan treningowy na poszczególne partie cia³a od takiej jednej blogerki. Zapotrzebowanie kaloryczne obliczone mam od znajomego trenera z si³owni i tak sobie regularnie cwicze. Wszystko robie w domu bo mam akurat ca³y sprzêt

Jak czytam wcze¶niejsze posty to rzuci³o mi sie pierwsze co to duza ilo¶c miêsa. Ja mam problem z tym. Ostatnio cos mi wgle nie podchodzi, a odzywka bia³kow± na d³u¿sz± metê nie ma co podbijaæ i musze znale¼æ alternatywê.

Aeroby rozumiem, ¿e Ci rozpisa³a po ka¿dym treningu si³owym? Ile mniej-wiecej minut tych aerobow?
__________________

comablack89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-22, 10:01   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

zapewniam, ¿e 1600kcal to wcale nie jest jedzenie za dwoje. to poni¿ej zapotrzebowania normalnej kobiety. nawet takiej nieæwicz±cej. i szczerze, je¶li dorobi³a¶ siê 20kg nadbaga¿u to musia³a¶ je¶æ sporo wiêcej ni¿ 1600kcal. ba, ¿eby przytyæ 1kg to trzeba dostarczyæ 3500kcal wiêcej ni¿ wynosi zapotrzebowanie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-22, 10:52   #10
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez comablack89 Poka¿ wiadomo¶æ
Aeroby rozumiem, ¿e Ci rozpisa³a po ka¿dym treningu si³owym? Ile mniej-wiecej minut tych aerobow?
Po ka¿dym si³owym mam 40 minut.
Jakie s³ysza³a¶ opinie na jej temat? Próbowa³am trochê poszukaæ w internecie, ale nic konkretnego nie znalaz³am.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Poka¿ wiadomo¶æ
zapewniam, ¿e 1600kcal to wcale nie jest jedzenie za dwoje. to poni¿ej zapotrzebowania normalnej kobiety. nawet takiej nieæwicz±cej. i szczerze, je¶li dorobi³a¶ siê 20kg nadbaga¿u to musia³a¶ je¶æ sporo wiêcej ni¿ 1600kcal. ba, ¿eby przytyæ 1kg to trzeba dostarczyæ 3500kcal wiêcej ni¿ wynosi zapotrzebowanie.
Zdajê sobie tego sprawê Nie przera¿a mnie ju¿ ilo¶æ samego jedzenia (przyzwyczai³am siê). za to ilo¶æ miêsa, którego przedtem stara³am siê je¶æ nie wiêcej ni¿ 4-5 razy w tygodniu, a teraz jest to praktycznie 4-5 razy dziennie. Po takiej dawce nie dziwne, ¿e wychodzi mi to uszami, a ja nawet miêsa za bardzo nie lubiê Dodatkowo o takiej ilo¶ci fizycznie ¼le siê czujê.

o 20 kg mówi³am w kontek¶cie superfit sylwetki, do idealnej wagi brakuje mi sporo mniej Paradoksalnie mam wra¿enie, ¿e jad³am za ma³o i bardzo zwolni³am swój metabolizm, mia³am spore przerwy miêdzy posi³kami, czasami to by³y 2 dziennie, ale mogê tylko spekulowaæ. Dodatkowo jad³am sporo wiêcej owoców, które powiedzmy sobie szczerze, s± zdrowe, ale maj± sporo cukru.

Edytowane przez Blaires
Czas edycji: 2015-08-22 o 10:54
Blaires jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-22, 19:50   #11
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

dobrze kombinujesz ze swoimi teoriami zamiast kurczaka mo¿esz je¶æ inne miêsa, jajka czy ryby. w razie czego w jakiej¶ ilo¶ci ro¶liny str±czkowe by przesz³y, ¿eby zaspokoiæ czê¶æ zapotrzebowania na bia³ko.

Sylwia wrzuci³a kolejny efekt wspó³pracy. moim zdaniem zdjêcie mówi samo za siebie
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 18:11   #12
donia876
fit-doradztwo :)
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Poka¿ wiadomo¶æ
zapewniam, ¿e 1600kcal to wcale nie jest jedzenie za dwoje. to poni¿ej zapotrzebowania normalnej kobiety. nawet takiej nieæwicz±cej. i szczerze, je¶li dorobi³a¶ siê 20kg nadbaga¿u to musia³a¶ je¶æ sporo wiêcej ni¿ 1600kcal. ba, ¿eby przytyæ 1kg to trzeba dostarczyæ 3500kcal wiêcej ni¿ wynosi zapotrzebowanie.
To prawda. Masz wra¿enie, ¿e jesz za dwoje, bo dostarczasz kalorii z warto¶ciowych ¼róde³, a te mocno syc±. Przyk³adowo jeden burger z mcdonalda mo¿e przekraczaæ dzienne zapotrzebowanie kaloryczne! A na ile czasu syci?
donia876 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-14, 21:13   #13
pagzik
Rozeznanie
 
Avatar pagzik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 536
GG do pagzik
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Mnie robi³ rozpiskê jej m±¿ - Akop. Pracujeêjako instruktorka fitness i æwiczê od 2 do 5h dziennie (oczywi¶cie nie dzieñ w dzieñ, 4-5 razy w tygodniu), a dosta³am dietê 1700 kcal, a æwiczenia bez aerobów. Ile bym siê nie trzyma³a diety, nie da³o rady w koñcu, bo by³am wycieñczona. I mia³am straszne rewolucje ¿o³±dkowe, sama nie wiem od czego, chyba od tej ilo¶ci oleju w ka¿dym posi³ku
__________________
Niektóre szczyty mo¿na zdobyæ tylko razem.
pagzik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-22, 20:13   #14
BigGirlsDontCry2
Rozeznanie
 
Avatar BigGirlsDontCry2
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ¦wiête miasto
Wiadomo¶ci: 576
Cool Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Hej, od jakiego¶ czasu zaczê³am æwiczyæ, na pocz±tku w wakacje by³a to codzienna jazda na rowerze, pó¼niej bieganie a teraz æwiczê w domu. Moja waga wyj¶ciowa to 68 kg teraz wa¿ê ok 62 i.. waga ani drgnie w dó³. Opad³am z si³ i brakuje mi pomys³u co mogê dalej zrobiæ. Chcia³abym porady odno¶nie jad³ospisu czy æwiczeñ bo nie wiem co robiê ¼le i pomy¶la³am o takim "trenerze online" korzysta³y¶cie mo¿e z takich us³ug ? je¶li tak, to proszê poleæcie mi jaki¶ serwis. Czy w ogóle warto ?
__________________
Wymieniê:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=693962
BigGirlsDontCry2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-24, 17:57   #15
emillyrose
rose rose
 
Avatar emillyrose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: CSE
Wiadomo¶ci: 220
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

a wy¶lij taki przyk³adowy tydzieñ jedzenia i æwiczeñ
emillyrose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-24, 18:32   #16
dagma38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Nie korzysta³am, dla mnie to trochê dziwne. wolê kontakt bezposredni. przez internet nie mam pewno¶ci z kim rozmawiam (specjalista czy kto¶, kto siê za takiego podaje)
dagma38 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-24, 20:03   #17
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 723
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Korzysta³am z pomocy trenera on-line i powiem wprost- strata kasy.
1) Dosta³am czê¶æ æwiczeñ, do których u mnie na si³owni nie by³o maszyn. Próby kontaktu i wymiany tych æwiczeñ spali³y na panewce... W tym zakresie polecam jednak trenera, który jest na si³owni- przy okazji zaprezentuje co i jak.
2) Wyra¼nie napisa³am, ¿e chcê trening FBW. Dosta³am splita
3) W ankiecie napisa³am, ¿e mam problemy z nerkami, wiêc nie mogê spo¿ywaæ du¿ych ilo¶ci bia³ka. Dosta³am jakie¶ 130-150 g bia³ka w diecie.
4) W ankiecie wyra¼nie napisa³am, ¿e moim celem jest redukcja oraz zbudowanie kondycji przed wyjazdem na rower w góry i ¿e zale¿y mi na wpleceniu pomiêdzy treningi si³owe treningów wytrzyma³o¶ciowych i pouk³adanie tego. Od rzetelnego trenera oczekiwa³abym, ¿e mi napisze: "sorry, nie znam siê, nie pomogê" albo "nie da siê jednocze¶nie jednego i drugiego". Osoba, do której siê zg³osi³am, zgarnê³a kasê i wys³a³a mi trening, w którym mia³am 3 razy w tygodniu spacery na bie¿ni po 20-30 minut. Na wyjazd w góry na rower jak znalaz³
5) Napisa³am równie¿, ¿e wykonywanie pewnych æwiczeñ powoduje u mnie ból (po przebytym 2 lata wcze¶niej z³amaniu obojczyka). Oczywi¶cie dosta³am te æwiczenia w rozpisce.
6) Napisa³am, ¿e nie jem owsianki. Wyra¼nie. Opisa³am dlaczego (problemy ¿o³±dkowe po takich papkach, bez wzglêdu na fakt, czy na mleku, czy na wodzie). Jako pierwsze danie w rozpisce tego, co mogê je¶æ- by³a owsianka z od¿ywk± bia³kow±...
7) Sama dieta wygl±da³a... nudno. Nie spodziewam siê na redukcji jedzenia szarlotek itp., ale jakie¶ zró¿nicowanie byæ powinno. Tymczasem sama dieta wygl±da³a tak:
- na ¶niadanie to mo¿esz owsiankê na od¿ywce (x gr p³atków, y od¿ywki, woda) albo omleta na dwóch bia³kach, jedno ¿ó³tko i m±ka (ile¶ gramów), po ¶niadaniu mo¿esz ewentualnie jaki¶ owoc o niskim IG;
- posi³ek 2,3,4 i 5 to ma byæ miêsko (odpowiednio albo x gr kuraka, y wieprzowiny, z wo³owiny), albo jaka¶ ryba (te¿ ile gramów) i do tego ile¶ gramów makaronu/ ry¿u/ kaszy itd. Je¶li to posi³ek potreningowy to mo¿esz wiêcej wêglowodanów;
- a tak w ogóle to mo¿esz stosowaæ od¿ywki: bia³kowa, bcaa, wêgle;
- nie wolno nabia³u.
I tyle.

Rzuci³am to po dwóch tygodniach, nie dla mnie, nudzi³o mnie jedzenie w kó³ko tego samego i ci±g³e wa¿enie. A¿ tak mi na sylwetce nie zale¿y To po pierwsze. Po drugie- no ni jak nie umia³am w to wple¶æ roweru, rozpisany trening raczej nie s³u¿y³ realizacji moich celów i zamierzeñ.
staska_stasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-25, 08:21   #18
lolika
Rozeznanie
 
Avatar lolika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 621
GG do lolika
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Ja korzystam, bo tak jak i Ty nie mia³am pomys³u na siebie Pisa³am do jednej fitnesski, która bierze udzia³y w konkursach bikini fitness i jest instruktork± i u niej rozpiska planu treningowego kosztuje 150 z³ i trzeba go zmieniaæ co oko³o 4 tygodnie, ¿eby trening by³ efektywny Dziewczyna nie uk³ada diety, jedynie mo¿e Ci podpowiedzieæ co jest dobrym ¼ród³em poszczególnych makrosk³adników.

Uzna³am, ¿e nie chcê wydaæ tyle za sam± rozpiskê i skorzysta³am w bardzo popularnego portalu, gdzie mo¿esz kupiæ pe³ny plan i masz nieograniczony kontakt z dietetykiem i trenerem poprzez wiadomo¶ci I jestem zadowolona. Nie min±³ jeszcze pierwszy miesi±c mojej walki i zgrabn± sylwetkê a ju¿ ludzie widz± efekty Wiêc ja polecam

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Poka¿ wiadomo¶æ
- a tak w ogóle to mo¿esz stosowaæ od¿ywki: bia³kowa, bcaa, wêgle;
- nie wolno nabia³u.
Nie wolno nabia³u ? Ja w swojej rozpisce mam kilogramy serów twarogowych :P
__________________
"Kobiety lubi± gie³dê pró¿no¶ci - niekoniecznie chc± siê sprzedaæ, ale chc± znaæ kurs."

Wymiankowo https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post53584534
lolika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-26, 08:39   #19
olasokal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Poka¿ wiadomo¶æ
Æwiczy³am nieca³y miesi±c, raczej nie wrócê.
Jak dla mnie rozpiska trochê z automatu, nie uwzglêdniaj±ca moich mo¿liwo¶ci (mam chore nerki, tyle bia³ka na d³u¿sz± metê wys³a³oby mnie do szpitala- o problemie z nerkami napisa³am w ankiecie) i celów (chodzi³o mi o redukcjê + forma na tygodniowy wyjazd rowery, której nie zbudujê raczej robi±c cardio 3 razy w tygodniu po 30-40 minut). Uwa¿am, ¿e dobry trener po przeczytaniu takiej ankiety, je¶li nie potrafi u³o¿yæ treningu dla wytrzyma³o¶ciowca bo siê na tym nie zna, powinien mi to wprost napisaæ, a nie braæ kasê.

Do jedzenia miêsa my¶lê, ¿e siê przekonasz, wiêc je¶li reszta ci pasuje to dzia³aj Ja zawsze by³am typem osoby, co wola³a wymêczyæ siê na rowerze czy biegaj±c, z tym ¿e zrozumia³am to po tym niespe³na miesi±cu w³a¶nie
a plan diety jest u niej rozpisany czarno na bi³aym jad³ospis czy tylko propozycje co z czym mo¿na mieszaæ i jaka jest gramatura.
olasokal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 10:06   #20
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 723
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez olasokal Poka¿ wiadomo¶æ
a plan diety jest u niej rozpisany czarno na bi³aym jad³ospis czy tylko propozycje co z czym mo¿na mieszaæ i jaka jest gramatura.
Nie, tylko ogólne wskazania co i ile. ¯adnych gotowców.
staska_stasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-26, 13:05   #21
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Zgadza siê, masz tylko rozpisan± gramaturê, np. bia³ko - X gram, do wyboru: kurczak/chuda ryba/jajko/+X gram warzyw + X gram wêgli, do wyboru kasza, ciemny makaron, ry¿ lub bataty.
Ogólnie ma³o ciekawie i ma³o odkrywczo

Je¶li chodzi o mnie to zrezygnowa³am z diety i porad Sylwii po kilku tygodniach, niestety nigdy wcze¶niej nie czu³am siê gorzej jak w czasie jedzenia z jej rozpiski. Osobi¶cie z perspektywy czasu nie uwa¿am, ¿eby jej dieta by³a najzdrowsza, z ró¿nych powodów. Na pewno do tego nie wrócê. Zmieni³am dietê na sta³e, na tak±, która w 100% mi odpowiada i organizm dobrze na ni± reaguje. Waga spada, wprawdzie nie z prêdko¶ci± ¶wiat³a , ale odpowiada mi to.
Blaires jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-27, 10:36   #22
olasokal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

A z treningów by³a¶ zadowolona?

Mi g³ównie chodzi o treningi, bo diete mam, której siê trzymam i kg te¿ lec± w dó³. Powoli, bo powli ale lec±

Chêtnie bym zacze³± treningi si³owe, ale nie wiem od czego zacz±æ...
olasokal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-27, 12:15   #23
olasokal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez Blaires Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadza siê, masz tylko rozpisan± gramaturê, np. bia³ko - X gram, do wyboru: kurczak/chuda ryba/jajko/+X gram warzyw + X gram wêgli, do wyboru kasza, ciemny makaron, ry¿ lub bataty.
Ogólnie ma³o ciekawie i ma³o odkrywczo

Je¶li chodzi o mnie to zrezygnowa³am z diety i porad Sylwii po kilku tygodniach, niestety nigdy wcze¶niej nie czu³am siê gorzej jak w czasie jedzenia z jej rozpiski. Osobi¶cie z perspektywy czasu nie uwa¿am, ¿eby jej dieta by³a najzdrowsza, z ró¿nych powodów. Na pewno do tego nie wrócê. Zmieni³am dietê na sta³e, na tak±, która w 100% mi odpowiada i organizm dobrze na ni± reaguje. Waga spada, wprawdzie nie z prêdko¶ci± ¶wiat³a , ale odpowiada mi to.

A z treningów by³a¶ zadowolona?

Mi g³ównie chodzi o treningi, bo diete mam, której siê trzymam i kg te¿ lec± w dó³. Powoli, bo powli ale lec±

Chêtnie bym zacze³± treningi si³owe, ale nie wiem od czego zacz±æ..
olasokal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-27, 14:19   #24
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez olasokal Poka¿ wiadomo¶æ
A z treningów by³a¶ zadowolona?

Mi g³ównie chodzi o treningi, bo diete mam, której siê trzymam i kg te¿ lec± w dó³. Powoli, bo powli ale lec±

Chêtnie bym zacze³± treningi si³owe, ale nie wiem od czego zacz±æ...
Tak, wycisk konkretny i treningi do¶æ d³ugie

Szczerze mówi±c, je¶li mam siê przyczepiæ do treningów, to za taka kasê, któr± siê przelewa co te 4-5 tygodni to Sylwia mog³aby wysy³aæ chocia¿ zdjêcia, jak poszczególne æwiczenia wykonywaæ i jak wygl±daj±, bo tutaj by³a tylko rozpiska np. 'francuskie wyciskanie sztangi lub gryfu X serii po X powtórzeñ'. To mnie trochê zdziwi³o i by³am trochê zawiedziona, bo je¶li kto¶ jest do¶æ pocz±tkuj±cy, to albo musi googlowaæ poszczególne æwiczenia i robiæ je na s³owo honoru albo chodziæ za trenerami pracuj±cymi na si³owni i pytaæ o wszystko W takim uk³adzie to ju¿ lepiej chyba pracowaæ z kim¶ na miejscu, kto bêdzie Ciê pilnowa³, ¿eby¶ sobie zwyczajnie krzywdy nie zrobi³a.
Blaires jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-11, 23:17   #25
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

1600 kcal to jedzenie jak dla dwoch osob? I przy "tylko" 4 treningach tygodniowo? Aha...

Ja chcialam zaczac z Sylwia cwiczyc, bo sama teraz wspolpracuje online z jedna trenerka. Z tym ze to nie jest taka trenerka jak Sylwia znana na cala Polske ale zrazilam sie... tez mam wrazenie ze nie napisala treningu pode mnie tylko wysyla podobny czy nawet taki sam plan jak innym. Druga sprawa ze tez uslyszalam ze "plan trzeba zmieniac co6-8tyg". A kilka dni pozniej od innej trenerki bardziej doswiadczonej uslyszalam ze "trenerzy czesto wmawiaja.nam ze plan trzeba czesto zmieniac, po to zeby po prostu czesciej dostawac pieniadze,a prawda jest taka ze jesli ciagle zwiekszamy ciezar to z jednym planem mozemy cwiczyc nawet kilka miesiecy"
Kolejna sprawa: tez dostalam tylko rozpiske, co wiecej : jak ktoregos ze cwiczenia nie udalo sie wuguglowac to ta treenerka nawet nie miala czasu zeby mi odpisac i wytlumaczyc. Ogolnie na polowe wiadomosci mi nie odpisuje albo laskawie odpowiada ale nie na temat.
Pewnie taka zajeta
I co smieszne : raz na 2 miesiace mnie spyta sama jak mi idzie. Po czym jak jej odpowiem to juz nic nie odpisuje.
A nie uwierze ze taka sylwia ktora uklada treningi dla tak wielu osob ma czas zeby do kazdej z tych osob podchodzic infywidualnie i byc w stanie odpowiadac na wszystkie pytania.
Ja juz dziekuje za takie trenerki
__________________
81 -> 70 -> 60 kg

Edytowane przez Dusiia
Czas edycji: 2015-12-11 o 23:21
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-11, 23:43   #26
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Ja ODRADZAM !!
U mnie to wygladalo tak: dziewczyna trenerka, znalazlam jej stronke na fp, tam info ze wspolpraca online. Zreszta dziewczyna z.mojego miasta i mamy nie malo wspolnych znajomych.

Spytalam o cene. 150 zl za pierwsza rozpiske diety treningu i suplementacji. Potem 100 zl co 6 tyg "bo trening powinno sie zmieniac co 6-8tyg"
Od razu sie zgodzilam i przelalam.kase.
Mija dzien,dwa,trzy.. i nic. Wiec pytam na kiedy to bedzie, dowiaduje sie ze jutro. Oczywiscie "jutro" nic nie dostalam. Wiec pytam jeszcze raz i dostaje odp ze w poniedzialek, bo ma na prawde duzo chetnych + szkole i nie wyrabia. W poniedzialek nic nie dostalam, w srode pisze ponownie i slysze "nie masz tego? Przeciez wyslalam Ci w poniedzialek" . I mowie ze.nic nie dostalam.
Po minucie dostalam rozpiski i zadnego "przepraszam".
Ogolnie od przelewu do dnia przeslania mi rozpisek minelo jakies ponad 2 tyg.
No i tak:
Plan treningowy ok
A rozpiska diety? W stylu " na sniadanie zjedz omlet z 2 jajek albo owsiankek, na obiad ryz mieso i warzywa a na kolacje serek wiejski"
Od razu mi sie nie spodobalo. I pomyslalam: za to dalam 150 zl? Serio?

No ale ok, cwiczylam wedlug planu, jadlam wedlug "rozpiski"
Jak napisalam do niej z jakims pytaniem to albo nie dostalam odp wogole albo musialam sie o nia prosic.
Pozniej chwile ze mna normalnie pisala, a ze po 3 miesiacach plan mi sie znudzil to glupia zaplacilam jej te 100 zl. Przed wyslaniem rozpisek poprosila abym.jej napisala jak jadlam,i co bylo ok a co bym chciala zmienic. Wiec sie jej rozpisalam. Napisalam co dokladnie jem i ze niewiem czy taka dieta jest ok. Po czym wyslala mi tylko rozpiske treningu, a odpowiedzi na moj opis jedzenia nie dostalam zadnej.
No i znow nie odpisywanie.

Raz.na 2 miesiace spyta mnie laskawie jak.mi idzie,po czym jak jej odpisuje to juz nawet nie dostaje zadnej odpowiedzi czy porady.

Poza tym, od.jednej z doswiadczonych trenerek dowiedzialam sie iz " trenerzy czesto wmawiaja nam ze plan powinno sie zmieniac najlepiej co miesiac, a prawda jest taka ze jak sie zwieksza ciezar to na jednym planie mozna jechac nawet kilka.miesiecy" i ze to po prostu wyciaganie znas kasy

I jedzcze taka smieszna sytuacja: jak napisalam do sylwii szostak o ceny rozpisek to... dostalam DOKLADNIE SLOWO W SLOWO ta sama ankiete i pytania itp co od tej mojej "trenerki"
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-12, 07:23   #27
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 766
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Te¿ kiedy¶ zamówi³am u Sylwii treningi i w sumie podoba³ mi siê. Trochê by³ d³ugi bo po si³owym mia³am 30-40 minut aerobów. Ale æwiczenia by³y fajne. Jedno æwiczenie chcia³am zmieniæ i Sylwia od razu napisa³a jakie mogê robiæ w zamian. Kontakt by³ dobry ale to by³o rok temu chyba o ile nie dawniej, tak¿e nie wiem jak to teraz wygl±da. Dieta u niej taka bardzo ogólna jest bo oni sami z Akopem chyba nie licz± kalorii ani makro.
Jednak nie wykupi³am nastêpnych treningów bo mi kasy by³o szkoda Posz³am do trenera z si³owni i rozpisa³ mi za darmo trening funkcjonalny
jilllove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-12, 12:27   #28
emilkazaberek
Przyczajenie
 
Avatar emilkazaberek
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

No w³a¶nie zastanawiam siê nad wynajêciem us³ug takiego trenera osobistego... mo¿e niekoniecznie dietetyka, ale trenera bardziej, bo z tego, co siê dowiadywa³am, to oni w swoich us³ugach proponuj± te¿ diety, to kompleksowa us³uga. O jednym trzeba pamiêtaæ: choæby¶my mieli bardzo du¿e zasoby w³asnej motywacji i samozaparcia do tego, ¿eby nawet codziennie trenowaæ na si³owni, to jednak praca z trenerem personalnym jest bardziej… mobilizuj±ca i efektowna. I to mi chyba siê przyda... bo ja i moja motywacja jeste¶my na bakier...
emilkazaberek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-12, 15:46   #29
Weronikapzo
Przyczajenie
 
Avatar Weronikapzo
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Tak, owszem, korzystam z us³ug <reklama>, rezultaty oczekiwane mam napisane na kartce i na razie zobaczymy, jak siê to potoczy... najwa¿niejsze, ¿e mam nad g³ow± bacik, nie ma szans na lenistwo, a to w moim przypadku podstawa dzia³ania

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2015-12-29 o 16:00 Powód: Nieop³acona reklama
Weronikapzo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-13, 14:21   #30
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 305
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

witam tez sie wypowiem na temat diety+treningu

zgadzam sie z opinia
Blaires ze jesli ktos nie byl nigdy na silowni to rozpiska samych cwiczen bez zdjec to utrudnienie dla laika i zniecehca bo ciekzo znalesc zdjecia przykladowe w necie jak cwiczyc a obsluga z silowni nie jest taka pomocna jakby sie wydawalo

Stosowlama diete schudlam duzo ale niestey na sama mysl o miesie mi sie niedobrze robilo po za tym prze ta diete tzw zdrowym odzywianiem to raczej nie bylo ze wzgledu ze mam niedoczynnosc tarczycy i po tej diecie zdrowym odzywianiu rozregulowalam sobie organizm i hormony zaczely mi szalec i skonczylo sie na wizycie u endokrynologa bo pogorszyly mi sie wyniki tsh przez ta zdrowa diete
DIETA JEST MONOTONNA ZERO ISNPIRACJI TYPU PRZYKLADOWYCH PRZEPISOW NA JAKIS POSILEK SAMEMU TRZEBA KOMBINOWAC TO RACZEJ MNIE ZNIECHECILO SKORZYSTALAM Z USLUG TRENERA W REALU
__________________
¿elusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA
madlen666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-10-12 13:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.