Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-22, 14:40   #4141
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Yo soy Juanita Pokaż wiadomość
oj pinivini zmartwilas mnie. Ostatni raz u fryzjera byłam prawie rok temu, właśnie u Adama. Wyszłam zadowolona. Zapuszczałam włosy, ale trzeba je trochę ogarnąc i umowiłam się do Adama znowu - dwa miesiące temu - w środę mam termin. Cieszyłam się na wizytę, m. in. dlatego, że on pytał mnie co robimy, co bym chciała, sam coś proponował. A Ty piszesz, że takie rzeczy. Hmm. Zastanawiałam się też nad Bartkiem z mono i może jednak pójdę do Bartka? Nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto, a chcę mieć ładną fryzurę i przede wszystkim nie za mocno ścięte włosy, bo nadal mimo wszystko zapuszczam.
No to mi teraz podałaś temat do myślenia a powiedz mi kiedy byłaś i co konkretniej było nie tak.

Byłam jakiś miesiąc temu.
Sympatyczny z niego fryzjer, ale mam wrażenie, że po jakimś czasie sobie po prostu odpuszcza.
Nikt nie obcinał mi włosów tak jak on. na początku byłam zachwycona.
Ale niestety to już drugi raz kiedy obcina niedokładnie i krzywo.
Z jednej strony mam wycieniowane u dołu znacznie więcej niz z drugiej strony - i wygląda to jakby mi wyciachał jakąś przerwę we włosach
Pewnie każdemu może się zdażyć taka "wtopa", ale w moim przypadku jest to kolejna i jestem przez to coraz mniej zadowolona
Dlatego pytałam czy to tylko moje wrażenie (i miałam pecha) czy też inne dziewczyny podzielają mój pogąd?
natomiast jednego możesz być pewna, że jeśli zaznaczysz, że zapuszczasz i nie ma za dużo obcinać - to pewnie się do tego ustosunkuje i obetnie tyle ile chcesz
...
chyba, ze będzie miał spadek formy

Nie mogę powiedzieć, że odradzam wizytę u niego - bo ma duży talent i jest niezłym fryzjerem, ale zauważam jakieś niepokojące sygnały.rozleniwił się czy jak?
sama nie wiem...
Może jak poczyta trochę nasze forum to się ogarnie

Edytowane przez pinivini
Czas edycji: 2010-05-22 o 15:43
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 16:54   #4142
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja też jestem umówiona do Adama, jeśli ktoś był u niego ostatnio, to piszcie, co i jak
Halo, halo, gdzie jest stara ekipa dziewuszek???
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 17:22   #4143
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hehe klocuszek ja nie wiem, jak reszta staruszek, ale ja zapuszczam na razie

daj znac jak "po" Adamie
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 17:29   #4144
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Halo, halo, gdzie jest stara ekipa dziewuszek???
ja jestem i od czasu do czasu podczytuję wątek do fryzjerów już nie latam co 1,5 m-ca, bo zapuszczam włosy zobaczymy co z tego będzie, bo już tracę cierpliwość

niedługo muszę się*do kogoś wybrać, bo fryzura znowu straciła kształt no i w wakacje czeka mnie sporo wesel, więc pewnie musiałabym skorzystać z fryzjerskiej pomocy z jakimś fajnym upięciem najgorsze jest to, że już teraz powinam zacząć się*umawiać, bo potem nie będzie terminów....tylko nie wiem do kogo się wybrać

ostatnio słyszałam kilka pochlebnych opinii o freshlooku, rzeczywiście znajome miały fajne krótkie fryzurki muszę chyba przekonać się na własnych włosach co i jak

za to zgadzam się z negatywną opinią o Adamie kiedyś był moim jednym z ulubionych fryzjerów, bardzo precyzyjny i dokładny. wkładał sporo pracy w cięcie i fryzura długo wyglądała dobrze. a teraz? niedawno byłam na podcięciu końcówek i raczej to moja ostatnia wizyta w czesance
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 18:20   #4145
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ja jestem i od czasu do czasu podczytuję wątek do fryzjerów już nie latam co 1,5 m-ca, bo zapuszczam włosy zobaczymy co z tego będzie, bo już tracę cierpliwość

niedługo muszę się*do kogoś wybrać, bo fryzura znowu straciła kształt no i w wakacje czeka mnie sporo wesel, więc pewnie musiałabym skorzystać z fryzjerskiej pomocy z jakimś fajnym upięciem najgorsze jest to, że już teraz powinam zacząć się*umawiać, bo potem nie będzie terminów....tylko nie wiem do kogo się wybrać

ostatnio słyszałam kilka pochlebnych opinii o freshlooku, rzeczywiście znajome miały fajne krótkie fryzurki muszę chyba przekonać się na własnych włosach co i jak

za to zgadzam się z negatywną opinią o Adamie kiedyś był moim jednym z ulubionych fryzjerów, bardzo precyzyjny i dokładny. wkładał sporo pracy w cięcie i fryzura długo wyglądała dobrze. a teraz? niedawno byłam na podcięciu końcówek i raczej to moja ostatnia wizyta w czesance

Bejjka, powiedz proszę kogo jeszcze wypróbowałaś i kto podołał?
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 19:47   #4146
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez pinivini Pokaż wiadomość
Bejjka, powiedz proszę kogo jeszcze wypróbowałaś i kto podołał?
wiesz co długo byłam wierna Waldkowi z Dąbrowskiego (nie pamiętam jak nazywa się jego salon, ale jakoś tak wydumanie) i szczerze Ci go polecam, ale trzeba patrzeć mu na ręcę, bo ma skłonności do (wg mnie) zbyt drastycznego cieniowania

ceniłam Adama z Czesanki za precyzję i dokładność cięcia i fajną osobowość niestety, po ostatnich dwóch wizytach u Adama i przestaje go polecać

w zeszłym roku jednorazowo byłam u Sylwii() z Pracowni3 (polecam), Tomka Batleja (koloryzacja fajna, cięcie kiepskie, plotkarz i obgadywacz-czego nienawidzę), angelo rivieri (nie polecam).

ponieważ zapuszczam włosy nie bywam już tak często u fryzjerów jak kiedyś
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 20:32   #4147
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Baaaaaaaardzo Ci dziękuję
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 09:08   #4148
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej Bejjka No tak, jak Wy się obcinałyście, to ja zwlekałam i teraz mam, czas świetności Adama chyba mija;/ No ale pójdę już, to się przekonamy... Ja tylko chcę podciąć ze 2cm i pocieniować mocno, bo tyle zapuszczałam, że szkoda mi długości.
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 10:01   #4149
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez pinivini Pokaż wiadomość
Baaaaaaaardzo Ci dziękuję
proszę bardzo

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Hej Bejjka No tak, jak Wy się obcinałyście, to ja zwlekałam i teraz mam, czas świetności Adama chyba mija;/ No ale pójdę już, to się przekonamy... Ja tylko chcę podciąć ze 2cm i pocieniować mocno, bo tyle zapuszczałam, że szkoda mi długości.
Klocuszku, wydaje mi się, że to nie czas świetności ma za sobą tylko zbyt dużo klientek Adam słynął z dobrego precyzyjnego cięcia, ale to trwało długo (cięcie+farbowanie ok 4 godzin) a teraz szast prast i po sprawie
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 15:06   #4150
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

[QUOTE=Bejjka;19506569]wiesz co długo byłam wierna Waldkowi z Dąbrowskiego (nie pamiętam jak nazywa się jego salon, ale jakoś tak wydumanie) i szczerze Ci go polecam, ale trzeba patrzeć mu na ręcę, bo ma skłonności do (wg mnie) zbyt drastycznego cieniowania


Grupa Artystyczna Waldemara Wagnera, radzę jednak przed zamówieniem wizyty zapytać o cenę, bo o ile dobrze pamiętam to do najniższych nie należą.
Co do Bartka z mono....baaaardzo lubi cieniować i strzępić włosy. A przy zapuszczaniu to się nie sprawdza (....chociaż po takim strzyżeniu włosy wyglądają genialnie! Ale nie ma co się na to nabrać. Wiem po sobie, bo jak pasma są mocno powcinane to potem trudno trafić przy kolejnym strzyżeniu w te same miejsca i trzeba więcej ścinać niż się chce zeby był efekt. Długo sama się tak podcinałam i chociaż wyglądało to fajnie, to nici z zapuszczania bo co urosły już wypadało podciąć końcówki i wiązało się to z kolejnym mocnym cieniowaniem albo zostawieniem połowy końcówek bez podcięcia. No i w końcu wkurzyłam się i zaczęłam podcinać tylko same końcówki bez wcinania się w pasma...w efekcie czego po kilku miesiącach połowa końcówek, tych których nie sięgały nożyczki, zaczęła się rozdwajać i moje sięgające niemal pasa włosy wczoraj ciachnęłam do połowy pleców czyli do momentu nieszczęśliwego cieniowania bo to było błędne koło, teraz może i nie mam długich włosów ale za to porządnie wyglądają i podcinać i cieniować będę już tylko same końce)...Ale jak się zaznaczy u Bartka, że się zapuszcza i zależy nam na minimalnym podcięciu, żeby zdrowiej wyglądały i układały się ładnie, to nie popłynie twórczo i zrobi to naprawdę dobrze.
Obojętnie jakiemu fryzjerowi przy zapuszczaniu nie dajcie sobie włosów strzępić, degażowac itp.

Co do zapuszczania to jak macie tendencję do rozdwajania się końcówek to możecie spróbować strzyżenia nożycami na gorąco (chociaż tanie to nie jest). W Poznaniu z tego co się orientuję można z takiej usługi skorzystać w salonie Dorothy na Ścieniawskiej (salon na stronie prezentuje się dość przyjaźnie i czysto). Ogólnie przymierzam się sama do wypróbowania tego salonu, właśnie z powodu tych nożyc, żeby w końcu porządnie zapuścić włosy. Jestem jednak już tak przyzwyczajona do samoobsługi, że boję się tylko oddać moje włosy pod nożyce obcej osoby.....a na takie nożyce trzeba wydać sporo pieniędzy Dlatego jeżeli ktoś miał przyjemność bądź nieprzyjemność związaną z tym salonem bardzo byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 16:17   #4151
Mika_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Szczerze polecam Hair Bazaar Studio, w szczególności pan Piotr Bocian!!! Długo eksperymentowałam z fryzjerami, aż w końcu wybrałam się do pana Piotra i to był strzał w dziesiątkę. Dotychczas żaden fryzjer nie potrafił zrobić takich cudów z moimi włosami. Niestety nie mam "łatwych" włosów w związku z czym każdy fryzjer odradzał mi konkretne zmiany, że niby będę miała problem z układaniem. Pan Piotr doskonale wiedział co i jak, żeby było dobrze. Póki co zamierzam chodzić wyłącznie do niego. Fakt ceny są dość wysokie, ale naprawdę warto Włosy wyglądają bajecznie
Mika_82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 20:40   #4152
Nusia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam,
od jakiegoś czasu przeglądam ten wątek ale dopiero po wizycie w Mono postanowiłam włączyć się bezpośrednio do dyskusji.. Bartek totalnie spartolił mi włosy- kolor beznadziejny(chciałam ciemny blond a wyszedł jasny i na dodatek żółty odcień) pomimo próby poprawienia koloru i tak był fatalny!! jeśli chodzi o cięcie to chciałam prostą grzywkę za brwi(sam mi powiedział, że krótszej mieć nie mogę) a i tak ściął zbyt krótko i do tego krzywo na pocieszenie dodam, że sam Bartek jest w porządku i widziałam w między czasie jak obcinał inne klientki i wyglądały fajnie.. cóż może miałam pecha ale więcej na pewno tam nie wrócę!! Na naprawę szkód poszłam do Tomka Betleja i jest ok
Nusia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:09   #4153
patikli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam! Pierwszy raz piszę na takim forum (choć czytam je od prawie 3lat) Skuszona pochlebnymi opiniami o salonie na Mostowej umówiłam się na wizytę. Zdecydowanie do pana Bartka z Mono już nie wrócę...25 minut trwała moja wizyta w jego salonie (mycie włosów,ciecie i suszenie dyfuzorem= koszt 80pln) Jeśli chodzi o cięcie to obciął mnie jak osiedlowy fryzjer bez polotu. Może miałam zwyczajnie pecha, nie chciało mu się. Za taką cenę to jednak mógłby się wysilić.
patikli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:36   #4154
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Oj mnie tez dawno u fryzjera nie było
widze, że u nas mniej wiecej to samo, wszytskie zapuszczamy włosy ) strasznie się boje, że fryzjer nie uszanuje mojej prośby dot zapuszczania
jak odkryjecie kogoś fajnego, dajcie znac.. szczególnie prośbę kieruje do "stałych bywalczyń" z wiadomego powodu
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:38   #4155
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Naprawde, ludziom czasem brak wyobrazni.
Tyczy sie to postow wyzej. Marketing lezy i kwiczy

Co do fryzjera, to ja z moimi wlosami chyba musze sie znow gdzies wybrac. I chyba bedzie to znow Marcin z Le Grand, bo ostatnio posluchal moich blagalnych prosb o niescinanie i wlosy wygladaja calkiem fajnie. Chociaz zastanawiam sie gdzie by sie tu wybrac, zeby ktos z kreconych dlugich wlosow zrobil cos innego niz zwykle, poprawne ciecie, bez scinania 10 cm z dlugosci... Ech, ciagle wierze,ze cos jednak da sie wymyslec procz grzywki na bok badz grzywki troche bardziej na bok.
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:43   #4156
Yo soy Juanita
Raczkowanie
 
Avatar Yo soy Juanita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja zapuszczam do fryzury ślubnej, a poza tym i tak nie widziałam do jakiego fryzjera się wybrać. Teraz ten Adam..hmm... pomyliłam tygodnie, idę do niego w przyszłym i zdam relacje. Choć nie mam dobrych myśli po tym co pisałyście wcześniej. Ważna informacja się pojawiła, że zetnie dokładnie tyle ile będę chciała. Ale właśnie jego zaletą zawsze było to, że dopieszczał tą fryzurę. Ale przez to zawsze miał opóźnienie i tak jak, któraś z Was już wyżej zauważyła - pewnie ma obecnie zbyt dużo klientek, a za mało czasu.
Pójdę, sprawdzę, dam relację, a potem będę myślała czy wrócę do niego znowu czy nie.
a i jeszcze pytanie: czy nadal nie można płacić w czesance kartą? i ile kosztowało w ostatnim czasie ścięcie półdługich włosów?

Edytowane przez Yo soy Juanita
Czas edycji: 2010-05-24 o 21:59
Yo soy Juanita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 22:55   #4157
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja byłam na początku maja we Fryzjernii.
no i niestety rewelacji i zadowolenia brak.
powiedzcie mi jak to jest, że mówisz fryzjerce/fryzjerowi, że musisz mieć z tlu pocieniowane włosy, bo wtedy się układają i dobrze wyglądają (fryzura a'la bob), a on twierdzi, że tak się nie da, po cieniowane/stopniowane włosy są cytuję: nieposłuszne! moje ścięte prosto są nieposłuszne i wyglądają fatalnie.
ugghhh

tak więc zapisałam się do czesanki. na lipiec. mam nadzieję, że opisywany spadek formy jest efektem naszej babskiej przesady i wyczulenia, a nie tym do faktycznie może nas spotkać u Adama.
jak do tej pory, to tylko on wiedział o jaką fryzurę mi chodzi, potrafił ją zrobić, wyglądała świetnie, ja czułam się super i na dodatek trzymała się przesaaaadnie długo 3 m-ce spokojnie!
jakkolwiek, tak jak już wcześniej wspominałam, dwa razy spotkałam się w czesance z poślizgiem czasowym (nie jest to fajne), spowodowanym jak sądzę zbyt dużą liczbą klientek.
i później jak wchodzi pół godziny później jak jesteś umówiona stresujesz się gdy w połowie wizyty, wchodzi następna klientka, której czas już przyszedł, i zastanawiasz się, czy fryzjer wykończy fryzurę jak powinine, czy będzie się spieszył, a co najgorsze na dodatek czujesz się winna temu że ktoś czeka i czujesz prawie, zę na plecach jak pogania <drodzy fryzjerzy - tutaj apel - nie stwarzajcie takich sytuacji!!>
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 14:04   #4158
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ogólnie z fryzjerami jest teraz masakra

Albo biorą tyle, że można się przewrócić i wcale takich kwot efekt ostateczny nie jest warty albo można wybrać wersję oszczędnościową i wtedy to już człowiek z domu woli nie wychodzić..
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 11:00   #4159
zazi 73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

Jestem wierną klientka Fresh Looka od samego początku powstania salonu na Słowiańskiej. Jestem bardzo zadowolona zarówno z farb jak i cięcia. Jeżeli chodzi o różnice cenowe, nie są one duże w porównaniu do innych salonów w okolicy, jakość wykonanych usług jest bardzo wysoka, no i zawsze można trafić na jakieś programy lojalnościowe
zazi 73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 12:15   #4160
Lucyna681
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez zazi 73 Pokaż wiadomość
Jestem wierną klientka Fresh Looka od samego początku powstania salonu na Słowiańskiej. Jestem bardzo zadowolona zarówno z farb jak i cięcia. Jeżeli chodzi o różnice cenowe, nie są one duże w porównaniu do innych salonów w okolicy, jakość wykonanych usług jest bardzo wysoka, no i zawsze można trafić na jakieś programy lojalnościowe
Szukam dobrego salonu w Poznaniu.Potrzebuję dobrej koloryzacji i strzyżenia.
Wszystkie wcześniejsze posty opisują fryzjerów i fryzjerki w superlatywach, które są później negowane przez innych. Komu wierzyć?
Jak długo chodzisz do Fresh Looka, do kogo i dlaczego?
Co rozumiesz przez różnicę cenowe?
Czy możesz przesłać zdjęcia fryzur?
Lucyna681 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:06   #4161
Nusia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Do "stałych forumowiczek"
Proszę dajcie szanse na wypowiadanie się nowym osobą bez posądzania od razu o marketing, reklamę, antyreklamę i takie tam...
Zawsze musi być ten pierwszy raz
Pozdrawiam
Nusia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:18   #4162
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja po dwumiesięcznej przerwie fryzjerskiej postanowilam się wybrac na ścięcie i farbowanie.
ponieważ za miesiąc będę rodzić dziecko, postanowilam się umówić na po- akurat to się zgralo z terminem u TOMKA Z TUPETU.

za farbowanie i ścięcie 160 zł chyba zapłacę, więc cena do przyjęcia. Chodzi tam moja przyjaciółka i jest zawsze zadowolona i z cięcia i z koloru.
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 22:47   #4163
zazi 73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Lucyna681 Pokaż wiadomość
Szukam dobrego salonu w Poznaniu.Potrzebuję dobrej koloryzacji i strzyżenia.
Wszystkie wcześniejsze posty opisują fryzjerów i fryzjerki w superlatywach, które są później negowane przez innych. Komu wierzyć?
Jak długo chodzisz do Fresh Looka, do kogo i dlaczego?
Co rozumiesz przez różnicę cenowe?
Czy możesz przesłać zdjęcia fryzur?
Chodzę tam od ok 10 lat, zazwyczaj do Asi bo się do niej przyzwyczaiłam, ale kilka razy strzygła mnie Kamila i chyba Dorota albo Dominika? i też byłam z nich zadowolona. Ceny w pobliskich salonach są podobne, w niektórych może i niższe,ale już raz próbowałam innych rozwiązań, czego później bardzo żałowałam. Poza tym każdy klient ma u nich założoną kartę i jak moja fryzjerka nie może mnie przyjąć to inna wie co ma nałożyć. Pełen profesjonalizm!!
zazi 73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 09:32   #4164
Lucyna681
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez zazi 73 Pokaż wiadomość
Chodzę tam od ok 10 lat, zazwyczaj do Asi bo się do niej przyzwyczaiłam, ale kilka razy strzygła mnie Kamila i chyba Dorota albo Dominika? i też byłam z nich zadowolona. Ceny w pobliskich salonach są podobne, w niektórych może i niższe,ale już raz próbowałam innych rozwiązań, czego później bardzo żałowałam. Poza tym każdy klient ma u nich założoną kartę i jak moja fryzjerka nie może mnie przyjąć to inna wie co ma nałożyć. Pełen profesjonalizm!!
Zdecydowałam się na Fresh Looka.
Zapisałam się na poniedziałek ( promocja) do Pani Dominiki ponieważ Asia i Kamila były zajęte. Jestem ciekawa czy uda się sprostać moim oczekiwaniom?
Lucyna681 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 16:47   #4165
konwalia1282
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja aktualnie zapuszczam, ale byłam wyrównac włosy na strzeleckiej (chyba w m&b czy coś takiego) i zapłaciłam 20zł
miałam strasznie wycieniowane przez adama, choc tego nie lubię. i u niego czułam się nieswojo, choć fryzura była ładna, ale nie to co chciałam.
strzelecka to pozytywne zaskoczenie, że nie było komentzrzy, że tylko mają byc wyrównane od zapuszczania i bez cieniowania.

a ja przez lata byłam wierna Darkowi z hbs i gdyby nie pani z recepcji-jak dla mnie odstraszacz, to nadal bym tam chodziła, choc z cenami przeginali
konwalia1282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:59   #4166
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Yo soy Juanita Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się też nad Bartkiem z mono i może jednak pójdę do Bartka? Nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto, a chcę mieć ładną fryzurę i przede wszystkim nie za mocno ścięte włosy, bo nadal mimo wszystko zapuszczam.
jak zapuszczasz - odradzam Bartka. mi mial sciac 10cm a scial jakies 20 (najpierw scial 10 a potem zaczal cieniowac, przycinac, podgalac... )
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 08:58   #4167
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Lucyna681 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na Fresh Looka.
Zapisałam się na poniedziałek ( promocja) do Pani Dominiki ponieważ Asia i Kamila były zajęte. Jestem ciekawa czy uda się sprostać moim oczekiwaniom?

koniecznie daj znać jak poszło! ja zapisałam się do Adama z Czesanki i czekam na opinie koleżanki która pisała powyżej że się wybiera wtedy zadecyduje ))

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Yo soy Juanita Pokaż wiadomość
ja zapuszczam do fryzury ślubnej, a poza tym i tak nie widziałam do jakiego fryzjera się wybrać. Teraz ten Adam..hmm... pomyliłam tygodnie, idę do niego w przyszłym i zdam relacje. Choć nie mam dobrych myśli po tym co pisałyście wcześniej. Ważna informacja się pojawiła, że zetnie dokładnie tyle ile będę chciała. Ale właśnie jego zaletą zawsze było to, że dopieszczał tą fryzurę. Ale przez to zawsze miał opóźnienie i tak jak, któraś z Was już wyżej zauważyła - pewnie ma obecnie zbyt dużo klientek, a za mało czasu.
Pójdę, sprawdzę, dam relację, a potem będę myślała czy wrócę do niego znowu czy nie.
a i jeszcze pytanie: czy nadal nie można płacić w czesance kartą? i ile kosztowało w ostatnim czasie ścięcie półdługich włosów?

Czekam na recenzję z wizyty u Adama
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 10:28   #4168
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Widzę, że polecacie raczej drogich fryzjerów... Czy mogłaby któraś z Was polecić mi jakiegoś tak do 40 zł za podcięcie? Najlepiej takiego, który rozumie, że ktoś włosy zapuszcza bo bym musiała podciąć niedługo, ale boję się gdzieś iść żeby mi krótkich nie zrobili bo każdy cm cenny jak złoto teraz u mnie
__________________
Zapuszczam włoski, odchudzam się, opalam i szukam pracy
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:04   #4169
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Yemyser Pokaż wiadomość
Widzę, że polecacie raczej drogich fryzjerów... Czy mogłaby któraś z Was polecić mi jakiegoś tak do 40 zł za podcięcie? Najlepiej takiego, który rozumie, że ktoś włosy zapuszcza bo bym musiała podciąć niedługo, ale boję się gdzieś iść żeby mi krótkich nie zrobili bo każdy cm cenny jak złoto teraz u mnie
o takich raczej trudno.
ja jakis czas temu wzburzylam się na wątku i napisalam nie bardzo grzecznego posta ,dlaczego dziewczyny piszą ciagle o tych samych i do tego drogich salonach, ale patrząc z perspektywy czasu i z perspektywy wizyt u kilku fryjzerow dochodzę do wniosku ,ze faktycznie jesli ktos pojdzie do taniego fryzjera ,nie zechce już do niego pojsc kolejny raz. Choc z drugiej strony zdarzają się w wątku wypowiedzi (i to dosc często ) osob ,ktore są niezadowolone z uslug w tych bardzo 'naglosnionych' i obleganych salonów fryzjerskich.

Koło się zamyka, bo myslę,że wiekszosc dziewczyn woli nie ryzykować i wybiera mniejsze ,a drozsze zło ,że tak powiem.

A co do rozumienia fryzjera słów ''panie, ja tylko 3 cm chcę podciąc nie wiecej ,bo zapuszczam '' oj z tym to jest cholernie ciężko.
Zazwyczaj jak grochem o ścianę.

No ale może ktoraś wizażanka poda namiary na taniego i solidnego fryjzera. Sama z chęcią wybiorę się wtedy do takiej pracowni /salonu/ zakładu
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2010-05-31 o 16:05 Powód: lit.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:48   #4170
Lucyna681
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Wróciłam z salonu Fresh Look całkowicie odmieniona.
Byłam u Pani Dominiki. Jest to osoba pewna swoich usług umiejąca doradzić i co najważniejsze umiejąca słuchać klienta.
Wykonała na mojej głowie nowe strzyżenie i nowy kolor ( z nowej kolekcji- nazwy nie znam) odmieniając mnie o 180 stopni.

Moją usługę zaplanowałam na dzisiejszy dzień ponieważ miałam możliwość skorzystania z promocji. Cała przyjemnośc kosztowała mnie 138 zł. Być może drogo ale dla mnie do przyjęcia. Wcześniej płaciłam u innych znanych stylistów 200 zł. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona. Wszyscy w pracy zauważyli moją metamorfozę i potwierdzili, że była to słuszna decyzja. Cóż dodać.

Warto trochę poczytać korzystając z doświadczeń innych osób.

... a zapomniałabym o wspaniałych myjniach z masażami ym,ym ... malina.
Lucyna681 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.