OPALANIE!! szybsze opalanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 16:48   #1
plytka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35

OPALANIE!! szybsze opalanie


Jak się opalać? co stosować? wiem odpowiednie filtry


A DOKŁADNIE CHODZI MI O TO,JAK SIĘ SZYBCIEJ OPALIĆ NA SŁOŃCU..CO STOSOWAĆ.. WODA? JAKIŚ OLEJEK? JAKI?

czekam na odpowiedzi

A I NIE CHCE SŁYSZEĆ O SAMOOPALACZACH.nie chce stosować balsamów brązujących,samoopalaczy chce się naturalnie opalić i szybko

plytka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 17:17   #2
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

Są różne tabletki przyspieszajace opalanie- poszukaj na KWC.
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 17:46   #3
plytka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

Cytat:
Napisane przez Ligiya Pokaż wiadomość
Są różne tabletki przyspieszajace opalanie- poszukaj na KWC.
he tabletki.. dobre to..
wieszz nie chce się faszerować jakimiś gównam*.. wolę cos normalniejszego/
plytka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 19:20   #4
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

Cytat:
Napisane przez plytka_ Pokaż wiadomość
Jak się opalać? co stosować? wiem odpowiednie filtry


A DOKŁADNIE CHODZI MI O TO,JAK SIĘ SZYBCIEJ OPALIĆ NA SŁOŃCU..CO STOSOWAĆ.. WODA? JAKIŚ OLEJEK? JAKI?

czekam na odpowiedzi

A I NIE CHCE SŁYSZEĆ O SAMOOPALACZACH.nie chce stosować balsamów brązujących,samoopalaczy chce się naturalnie opalić i szybko

Chyba trafiłaś na złe forum
Krople wody tworzą na skórze soczewki - łatwiej o uszkodzenia skóry i poparzenia. Olejek nic nie da. Tylko natłuści skórę.
Co używać? ...filtry!

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez plytka_ Pokaż wiadomość
he tabletki.. dobre to..
wieszz nie chce się faszerować jakimiś gównam*.. wolę cos normalniejszego/
akurat tabletki (konkretnie betakaroten) to dobry pomysł ale powinno się je odstawić chyba na miesiąc przed opalaniem - inaczej mogą pojawić się plamy.
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 19:55   #5
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

Ja też uważam, że na tym forum to nie bardzo Ci ktoś doradzi Nie ma tu raczej zwolenniczek wylegiwania się na słońcu. Ja uważam, że samoopalacz to całkiem fajna sprawa i w całokształcie jest dużo lepszym rozwiązywaniem niż przypalanie na słońcu, szczególnie takie na szybko
Dobrze dobrany samoopalacz fajnie przyciemnia karnacje i nie szkodzi skórze jak promienie słoneczne
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:43   #6
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

Już lepiej 'faszerować' się beta-karotenem niż smażyć się na słońcu... Dzięki niemu latem nie muszę straszyć kompletną bladością tylko mam ładny kolorek skóry. Co do plam i odstawieniu miesiąc przed opalaniem to chyba jakaś bzdura bo sama nigdy czegoś takiego nie zauważyłam. Odpowiednio stosowany karoten, z przerwami bo magazynuje się w wątrobie, jest duuużo lepszy niż robienie z siebie skwarka.

Jak chcesz się szybko przysmażyć to kup balsam który wzmacnia i przyspiesza opaleniznę - hurtowo dostępne m.in. w solariach czy na allegro. Jaki to już sama musisz poszukać i poczytać inne fora bo tutaj jesteśmy przeciwniczkami słońca...

Przykłady:
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=5439
http://www.sfd.pl/Przyspieszacz_opal...E-t275413.html
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:45   #7
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Już lepiej 'faszerować' się beta-karotenem niż smażyć się na słońcu... Dzięki niemu latem nie muszę straszyć kompletną bladością tylko mam ładny kolorek skóry. Co do plam i odstawieniu miesiąc przed opalaniem to chyba jakaś bzdura bo sama nigdy czegoś takiego nie zauważyłam. Odpowiednio stosowany karoten, z przerwami bo magazynuje się w wątrobie, jest duuużo lepszy niż robienie z siebie skwarka.
To, że Ty nie zauważyłaś to nie znaczy, że bzdura. Przekazuję czego dowiedziałam się od farmaceutki. Osobiście nie stosowałam.
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 17:35   #8
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

po co drugi raz ten sam watek zalozylas

sama uzywam tabletki z beta karotenem i efekty widze po miesiacu ich stosowania...

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez plytka_ Pokaż wiadomość
he tabletki.. dobre to..
wieszz nie chce się faszerować jakimiś gównam*.. wolę cos normalniejszego/
podajemy Ci jak najnormalniejsze sposoby, nie rozumiesz po polsku? lub inaczej: co Twoim zdaniem jest "normalniejszego"?

jak chcesz sie szybko opalic, to gwarantuje Ci buraka i bol plus schodzacy naskorek... bo widac, ze filtry uwazasz za niepotrzebne...

o czyms takim to sie mysli wczesniej i stopniowo z glowa sie opalac, wtedy sa doskonale efekty pozdrawiam
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:21   #9
plytka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
.

Cytat:
Ja też uważam, że na tym forum to nie bardzo Ci ktoś doradzi
w pełni się z tobą zgodzę




Cytat:
jak chcesz sie szybko opalic, to gwarantuje Ci buraka i bol plus schodzacy naskorek... bo widac, ze filtry uwazasz za niepotrzebne...
filtry akurat używam przy każdym jakimkolwiek kontakcie ze słońcem..tak dla twojej wiadomości.nie wiem,uważasz ze wiesz o mnie więcej niż ja? mylisz się

Cytat:
o czyms takim to sie mysli wczesniej i stopniowo z glowa sie opalac, wtedy sa doskonale efekty
z tym się zgodzę.. ale jak wiesz pogoda w ostatnim czasie nie dopisywała świadczą o tym chociażby powodzie ;/
a słońce dopiero wyszło jakieś 2 dni temu.. wiec wiesz

a i nie chce palić się w 2 dni.. mam weselicho za tydzień i pytam jak szybciej się opalić..TYLKO PYTAM..NORMALNIE PYTAM,GRZECZNIE PYTAM.. <- i tego samego oczekiwałam ale pomyliłam się..tu zawsze są mądrzejsi ;/

Cytat:
po co drugi raz ten sam watek zalozylas
jestem początkująca... nie musiscie tyle razy pisać ze taki wątki już są.. ok wiem postaram się wiecej takich błędów nie popełniać..

Edytowane przez plytka_
Czas edycji: 2010-06-08 o 20:30
plytka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 22:16   #10
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

biochemia:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...zybko+opali%E6


tabletki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...zybko+opali%E6

balsamy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...zybko+opali%E6

szybkie sposoby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...zybko+opali%E6

samoopalacz:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ht=samoopalacz

Jeśli NADAL nie znajdziesz tam odpowiedzi-napisz tutaj.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 10:26   #11
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
To, że Ty nie zauważyłaś to nie znaczy, że bzdura. Przekazuję czego dowiedziałam się od farmaceutki. Osobiście nie stosowałam.
Nie chciałam Ciebie urazić moją wypowiedzią

Chodzi o to, że akurat o beta-karotenie dużo czytam, jak zresztą zawsze przed zastosowaniem jakiegokolwiek specyfiku. Plamy jedynie mogą się pojawić u osób u których barwnik nierównomiernie się rozkłada, ale wtedy taka osoba ma już plamy i pewnie zdaje sobie z tego sprawę. U zdrowej osoby normalnie zażywany karoten, tabletka raz dziennie, nie sprawia żadnych skutków ubocznych. Oczywiście jeżeli nie bierzemy przy tym innych środków które mogą powodować tego typu problemy, np. tabletki antykoncepcyjne...

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Acha dodam jeszcze, że właśnie beta karoten pomaga przeciwdziałać plamom słonecznym więc Pani farmaceutka (nie chcę podważać jej kompetencji ale znam dobrze to środowisko) rozgłasza niepotwierdzone informacje...
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2010-06-09 o 10:28
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 10:36   #12
delightful_girl
Zadomowienie
 
Avatar delightful_girl
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 886
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że na tym forum to nie bardzo Ci ktoś doradzi Nie ma tu raczej zwolenniczek wylegiwania się na słońcu. Ja uważam, że samoopalacz to całkiem fajna sprawa i w całokształcie jest dużo lepszym rozwiązywaniem niż przypalanie na słońcu, szczególnie takie na szybko
Dobrze dobrany samoopalacz fajnie przyciemnia karnacje i nie szkodzi skórze jak promienie słoneczne
Zgadzam się z Tobą!
Sama byłam sceptyczna jeśli chodzi o samoopalacze czy też kremy brązujące, więc zawsze kiedy tylko pojawiało się słonko szłam się opalać ale neurolog zdiagnozował u mnie migreny więc i słońce zaczęło mnie męczyć, powodując każdorazowo ból głowy pomimo nakrycia głowy. Lubię opalanie ale musiałam z niego zrezygnować - za dużo mnie kosztowało.
Wobec tego faktu zaczęłam rozglądać się za kremami brązującymi i powiem szczerze, że już nigdy nie wystawie się na kilkugodzinne opalanie na słońcu kiedy dzięki kremom moge je mieć w kilka godzin bez zbędnego męczenia się na słońcu.
A jeśli któraś z was również używa takich kremów to wie doskonale, że dobrze dobrany krem daje ładna brązową opaleniznę.
__________________

Powstrzymaj Zabijanie Psów!


Stop Pseudohodowcom!



"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same".

— Phil Bosmans

delightful_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 11:38   #13
paulina711
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

A ja smarowałam się różnymi balsamami brązującymi i efekt był zawsze ten sam, "opalenizna" spłukiwała się prawie całkowicie przy każdym myciu się. Poza tym wkurzało mnie czekanie aż balsam się wchłonie, przybrudzone jasne ubrania i smrodek balsamu, który jest specyficzny Kiedyś poszłam na plaże a "opalenizna" zniknęła do poziomu, do którego sięgała woda było to widoczne i głupio wyglądało-nigdy więcej
paulina711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 12:54   #14
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nie chciałam Ciebie urazić moją wypowiedzią

Chodzi o to, że akurat o beta-karotenie dużo czytam, jak zresztą zawsze przed zastosowaniem jakiegokolwiek specyfiku. Plamy jedynie mogą się pojawić u osób u których barwnik nierównomiernie się rozkłada, ale wtedy taka osoba ma już plamy i pewnie zdaje sobie z tego sprawę. U zdrowej osoby normalnie zażywany karoten, tabletka raz dziennie, nie sprawia żadnych skutków ubocznych. Oczywiście jeżeli nie bierzemy przy tym innych środków które mogą powodować tego typu problemy, np. tabletki antykoncepcyjne...

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Acha dodam jeszcze, że właśnie beta karoten pomaga przeciwdziałać plamom słonecznym więc Pani farmaceutka (nie chcę podważać jej kompetencji ale znam dobrze to środowisko) rozgłasza niepotwierdzone informacje...
Ale ja tego tak nie odebrałam Być może masz rację, że kompetencje farmaceutki nie były wystarczające - to nie była "moja" apteka, przypadkowo kupując coś zapytałam o betakaroten bo był w jakiejś-tam-promocji. Podkreślam: osobiście nie stosowałam. Tylko powtórzyłam.
Mój błąd
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 19:28   #15
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

jak chcesz sie szybko opalic to idz na solar na 25 minut

__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:22   #16
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

nie wiem dlaczego ale zawsze jak ktos pyta jak sie szybko opalic? albo wogole jak sie oplalic to slyszy sie porady czy chcesz miec plamy? szybciej sie zestarzec itp itd??

przeciez to jest kazdej osoby sprawa indywidualna kazdy z nas sobie szkodzi? zle sie odzywia, papierosy, alkochol....i robi jeszcze wiele innych rzeczy ktore nam szkodza. taka juz ludzka natura mamy wolny wybor i decydujemy za siebie

ja osobiscie kremow z filtrem uzywam na wakacjach albo gdzies nad woda i to slabych, dlaczego? bo ich nie lubie. lubie za to byc opalona(nie mylic ze spazona i solara!) moja skora szybko brazowieje, nie musze siedziec dlugo na sloncu. nie mam jasnej karnacji dlatego nie mam tez wiekszych problemow ze sloncem. nie jestem tez przeciwniczka solaraium bo sama chodze

jesli chcesz sie ladnie opalic to polecam opalanie na oliwke dla dzieci oczywiscie nie siedz dlugo na slonu i opalaj sie w ruchu, mozesz tez isc na solarium dodatkowo uzywaja zakupionych tam przyspieszaczy

dlaczego na tym forum zadza ladnej brazowej skory budzi tutaj tyle kontrowersji??
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 08:11   #17
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

A ja ponownie piszę żeby autorka wątku zakupiła balsam przyspieszający opalanie

To jedyna metoda na szybszą opaleniznę - ale uwaga, trzeba uważać wtedy z długością przebywania na słońcu bo nietrudno o poparzenia.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Dodam jeszcze, że jak chcesz iść na solarium to tam możesz zakupić jednorazową próbkę takiego przyśpieszacza i użyć na całe ciało przed opalaniem.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 08:42   #18
monia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Chyba trafiłaś na złe forum
Krople wody tworzą na skórze soczewki - łatwiej o uszkodzenia skóry i poparzenia. Olejek nic nie da. Tylko natłuści skórę.
Co używać? ...filtry!

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



akurat tabletki (konkretnie betakaroten) to dobry pomysł ale powinno się je odstawić chyba na miesiąc przed opalaniem - inaczej mogą pojawić się plamy.
Polecam Ci opalanie natryskowe, jest bardzo szybkie bo po jednym zabiegu jesteś opalona tak jak byś korzystała z solarium przez kilka dni. Ja ostatnio opalałam się w le soleil. Mają bardzo tanie zabiegi, fajne miejsce. Ich strona www.le-soleil.pl Byłam bardzo zadowolona. Kupiłam sobie nawet karnet więc będę chodziła regularnie.
monia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 09:21   #19
Quarrel
Raczkowanie
 
Avatar Quarrel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 153
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

Jeśli chcesz opalić się szybko na daną okazję to opalanie natryskowe. A jeśli nie to polecam wybrać się na solarium na parę minut i kupić tam krem odpowiedni do Twojej karnacji - on przyspieszy i utrwali opaleniznę. A jeżeli wolisz słoneczko, to ja w czasach głupiej młodości stosowałam olej Ale jak już napisałam mądre to nie było - opaliłam się szybko, ale na czerwono, więc lepiej wybrać się do drogerii i zaopatrzyć w kremy przyspieszające opalanie.
Quarrel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 13:55   #20
plytka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: OPALANIE!! szybsze opalanie

sory zapomniałam dodać.
"... I ŻADNEGO SOLARIUM"

kupiłam sobie z ziaji masło kakaowe w sprayu i oczywiście filtry
Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
bo widac, ze filtry uwazasz za niepotrzebne...
[które zawsze używam w kontakcie ze słońcem w lato,a nie wiem skąd ci(Fisiasia)się wzięło że ich nie używam]

Edytowane przez plytka_
Czas edycji: 2010-06-10 o 14:01
plytka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.