Sklep Notino (iperfumy) oraz Perfumesco - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-21, 19:56   #1
dominikaberrry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1

Sklep Notino (iperfumy) oraz Perfumesco


Cześć dziewczyny,
Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna perfumy ,,Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP"
Niestety w drogeriach się z nią jeszcze nie spotkałam, poza tym cena stacjonarna też by pewnie odstraszyła. Ale odchodząc od tych perfum.


Natrafiłam na dwie strony iperfumy oraz perfumesco i chciałabym poznać Wasze opinie. Ktoś kupował? Miał styczność?
Nie chciałabym wyrzucać pieniędzy na podróbki
dominikaberrry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 20:22   #2
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Na głównej stronie masz podwieszony wątek o perfumeriach internetowych a w pierwszym jego poście listę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=690381
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:36   #3
grudzienszal
Zadomowienie
 
Avatar grudzienszal
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 189
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez dominikaberrry Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna perfumy ,,Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP"
Niestety w drogeriach się z nią jeszcze nie spotkałam, poza tym cena stacjonarna też by pewnie odstraszyła. Ale odchodząc od tych perfum.


Natrafiłam na dwie strony iperfumy oraz perfumesco i chciałabym poznać Wasze opinie. Ktoś kupował? Miał styczność?
Nie chciałabym wyrzucać pieniędzy na podróbki
Obie godne polecenia
grudzienszal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 16:21   #4
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Wielokrotnie kupowałam na iperfumy i zawsze wszystko było ok. Jedyny mankament tej perfumerii to droga przesyłka kurierem i brak opcji wysyłki do paczkomatu. Perfumesco natomiast w ogóle nie znam.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 22:24   #5
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Chyba nam się podwaja wątek o wiarygodnych perfumeriach internetowych.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 16:07   #6
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Hej ,z iperfumy mam przykre doświadczenia- kupiłam u nich tester Lancome Miracle ( droższy od edp o tej samej pojemności ) a przysłali mi edp.Po licznych telefonach i moich interwencjach niestey nie wymienili mi towaru na tester i nawet nie raczyli zwrocic roznicy w cenie. Jestem zdegustowana ich podejsciem ( twierdzili ,że wręcz powinnam się cieszyć bo dostałam w ładniejszym opakowaniu niz tester ). Wystawiłam ocenę negatywną w Opineo i nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Natomiast teraz własnie kupiłam w Perfumesco Lancome La vie est belle i wszystko ok- kolezanki pytają co to za piękny zapach
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce

Edytowane przez Annaoj
Czas edycji: 2016-01-26 o 16:09
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 16:13   #7
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
Hej ,z iperfumy mam przykre doświadczenia- kupiłam u nich tester Lancome Miracle ( droższy od edp o tej samej pojemności ) a przysłali mi edp.
A mogę spytać co cię w tym tak właściwie wkurzyło?
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 16:40   #8
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
A mogę spytać co cię w tym tak właściwie wkurzyło?
No przecież tester jest zawsze mocniejszy
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 16:40   #9
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
A mogę spytać co cię w tym tak właściwie wkurzyło?
Może to ofiara poglądu, że tester nie nie tester, tylko TESTER i zawiera jakieś 500% zaperfumowania i cukru w cukrze?
Albo szare pudełka lubi? Albo korków nie znosi?
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 16:44   #10
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?



No tak nieśmiało podejrzewam, ale nie wiem... może jakiś testero-fetysz czy coś...
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 08:38   #11
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
Hej ,z iperfumy mam przykre doświadczenia- kupiłam u nich tester Lancome Miracle ( droższy od edp o tej samej pojemności ) a przysłali mi edp.Po licznych telefonach i moich interwencjach niestey nie wymienili mi towaru na tester i nawet nie raczyli zwrocic roznicy w cenie. Jestem zdegustowana ich podejsciem ( twierdzili ,że wręcz powinnam się cieszyć bo dostałam w ładniejszym opakowaniu niz tester ). Wystawiłam ocenę negatywną w Opineo i nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Natomiast teraz własnie kupiłam w Perfumesco Lancome La vie est belle i wszystko ok- kolezanki pytają co to za piękny zapach
A potem sie dziwic, ze zaufana perfumeria ma negatywy. Nawet nie chce mi sie tego szerzej komentowac, ale ja na miejscu perfumerii tez bym nie chciala miec do czynienia z takimi klientami jak ty. Normalnie rece opadaja.

Jak ci tak zalezy, to przyklej sobie nalepke z napisem tester i po problemie. I tak jak dziewczyny napisaly, zapakuj w szary kartonik. Wtedy bedziesz juz happy.

Sprawdzilam ceny: tester jest tanszy niz klasyczny produkt. Nie wiem jakim cudem zaplacilas drozej za tester.

Moglabys wskazac owa ocene na portalu Opineo? Nie ma jej, a cofnelam sie w komentarzach do sierpnia 2014r. Ostatnia jest p. Tomka ze stycznia 2016r. W neutralach tez nic nie ma. A w pozytywach, no coz...sa same pozytywy.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2016-01-27 o 08:56
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 12:42   #12
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Nie wiem skąd ten hejt. Dobbinka ,Inachis jesteście takie fajne i cool- jak ktoś może mieć inne poglady,prawda? Mam taki fetysz i już , zbieram szare kartoniki i wystawiam na półce - bardzo ładnie wygladaja, polecam ;-) Zania gdybym chciała kupić wodę perfumowaną to bym kupiła a skoro kupiłam i zapłaciłam za tester ( wtedy był droższy ) to taki towar powinnam dostać. Kwestia tego ,czy tester jest trwalszy od wody perfumowanej to odrębna historia. Faktycznie nie ma mojej opinii na Opineo i to mnie zastanawia .
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 13:33   #13
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 091
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Ja tylko mam uwagę co do nazwy wątku:

Pisownia jest tylko jedna: oryginał, podobnie oryginalny.

Wymawiać można różnie: pedantycznie [oryginał], swobodnie [orginał].
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 14:00   #14
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd ten hejt. Dobbinka ,Inachis jesteście takie fajne i cool- jak ktoś może mieć inne poglady,prawda? Mam taki fetysz i już , zbieram szare kartoniki i wystawiam na półce - bardzo ładnie wygladaja, polecam ;-) Zania gdybym chciała kupić wodę perfumowaną to bym kupiła a skoro kupiłam i zapłaciłam za tester ( wtedy był droższy ) to taki towar powinnam dostać. Kwestia tego ,czy tester jest trwalszy od wody perfumowanej to odrębna historia. Faktycznie nie ma mojej opinii na Opineo i to mnie zastanawia .
Ale przeciez ty kupilas wode perfumowana. Jedyna roznica polega na tym, ze dostalas bez nalepki "not for sale", "tester". Bo owy tester tez jest woda perfumowana. Tylko jak sama wiesz, rozni sie od klasycznego produktu tylko szarym kartonikiem i brakiem korka. Ale to nadal woda perfumowana. Nie ma zadnej miedzy nimi roznicy, zadnej, zapach jest ten sam. No rozni sie tylko tym pudelkiem

I tak z ciekawosci: dlaczego placilas drozej, skoro ten sam produkt moglas miec taniej? Faktycznie myslisz, ze testery maja wiecej mocy? Taka dla mnie ciekawostka przyrodnicza
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2016-01-27 o 14:02
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 14:16   #15
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Oj tam hejt do razu.
W ogóle nie rozumiem, o co ci chodzi. To tak, jakbyś kupiła wodę toaletową i robiła awanturę, że ci EDT przysłali.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 21:02   #16
Estell
Rozeznanie
 
Avatar Estell
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Przyznam, że trochę nie rozumiem tego ataku na Annaoj.
Skoro zamówiła w perfumerii tester to dokładnie to powinna otrzymać. Powody, dla których wybrała właśnie ten produkt w tej konkretnie cenie to jej decyzja i jej sprawa. To nie perfumeria powinna decydować, że inny flakonik będzie w tym przypadku lepszy.
Estell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 07:10   #17
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

A ja nie rozumiem, o co kaman z tym "hejtem" i "atakiem". Trochę więcej dystansu i mniej k. w d. Nie wszystko trzeba tak brać do siebie.

Też bym się wkurzyła, jakby mi zrobili niedźwiedzią przysługę i zamiast np flaszki sprzed reformulacji, o którą powiedzmy pytałam, przysłali nówkę prosto z fabryki, bo "pani kochana, dłużej postoi".

Ale tu? No przysłali to samo, tyle że lepiej opakowane. Może im się testery skończyły, może i powinni najpierw zapytać klienta, w drugą stronę - testera zamiast produktu by bez pytania na pewno nie wysłali. Serio pytam, Annaoj o co chodzi?
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 08:28   #18
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem, o co kaman z tym "hejtem" i "atakiem". Trochę więcej dystansu i mniej k. w d. Nie wszystko trzeba tak brać do siebie.

Też bym się wkurzyła, jakby mi zrobili niedźwiedzią przysługę i zamiast np flaszki sprzed reformulacji, o którą powiedzmy pytałam, przysłali nówkę prosto z fabryki, bo "pani kochana, dłużej postoi".

Ale tu? No przysłali to samo, tyle że lepiej opakowane. Może im się testery skończyły, może i powinni najpierw zapytać klienta, w drugą stronę - testera zamiast produktu by bez pytania na pewno nie wysłali. Serio pytam, Annaoj o co chodzi?
Ja tez nie Zauwazylam, ze wogole slowo/wyrazenie/okreslenie "hejt", "atak" staly sie bardzo modne i popularne w sieci. Co by czlowiek nie napisal, wyrazil wlasne zdanie, bez cukrzenia i wlazenia w d...to od razu okresla sie go hejterem, wtf?

A tak poza tym, to pies drapal cala sprawe, bo juz po ptokach i nie ma co dochodzic o co chodzilo. I tak sie nie dowiemy o co chodzilo
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:48   #19
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Powiem tak-1. kupuję perfumy od lat ( do tej pory kupiłam ok 20 - 25 flakoników ), kilka razy kupowałam te same zapachy i , być może jest to moje subiektywne odczucie, tester dłużej mi się utrzymuje. 2. Skoro perfumeria ma na stanie i testery i edp w różnych cenach to powinna wysłać to co zamówił klient, a nie to co oni uważają, że bedzie dla klienta lepsze. 3. Mity na temat testerów krążą różne i każdy ma prawo sam decydować co woli. Powiem tyle - koleżanka pracuje ( nie w Polsce ) przy produkcji perfum- jest tzw. nosem i powiedziala ,ze producent w życiu się nie przyzna ,ze tester jest mocniejszy bo oznaczołoby to ,że świadomie wprowadza klienta w błąd. Tester ma zachęcać do kupna danego zapachu i przekonać o jego trwałości . Tyle w temacie
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 10:55   #20
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
Powiem tak-1. kupuję perfumy od lat ( do tej pory kupiłam ok 20 - 25 flakoników ), kilka razy kupowałam te same zapachy i , być może jest to moje subiektywne odczucie, tester dłużej mi się utrzymuje. 2. Skoro perfumeria ma na stanie i testery i edp w różnych cenach to powinna wysłać to co zamówił klient, a nie to co oni uważają, że bedzie dla klienta lepsze. 3. Mity na temat testerów krążą różne i każdy ma prawo sam decydować co woli. Powiem tyle - koleżanka pracuje ( nie w Polsce ) przy produkcji perfum- jest tzw. nosem i powiedziala ,ze producent w życiu się nie przyzna ,ze tester jest mocniejszy bo oznaczołoby to ,że świadomie wprowadza klienta w błąd. Tester ma zachęcać do kupna danego zapachu i przekonać o jego trwałości . Tyle w temacie
Sila sugestii
Jesli kupujesz perfumy od lat to pewnie tez spotkalas sie z pojeciem reformulacji i wiesz, jaki to ma wplyw na zapach
Ach te kolezanki. Jakby sie przyznal, ze tester jest mocniejszy to nikt nie kupowalby klasycznych butelek. Nie przyzna sie, bo tester nie jest mocniejszy. Wyobraz sobie sytuacje, kiedy owy tester jest mocniejszy, ladniejszy, zapach pieknie sie rozwija. Klient zachecony kupuje klasyczny produkt, a tu zonk. Nie trzyma sie tak dlugo jak tester. Myslisz, ze kupi ponownie? Co w takim razie z cala linia produkcyjna klasycznych flaszek? Nikt ich nie kupi. Klient nie jest glupi.
Czy akcja dotyczy tylko perfum? Co z kolorowka? Testuje pomadke, kupuje klaszczny produkt i co? Nie ten kolor, nie ta trwalość?

Powiem tak, kupuje testery i nie testery, zalezy co jest kiedy dostepne, w jakiej cenie. Nigdy nie spotkalam sie z tym, zeby tester wypadl w tym porownaniu zapachowo lepiej. Roznica polega na tym, ze ja nie wierze w to, ze testery sa mocniejsze. Nie wierze, bo jak napisalam, w wynikach porownawczych zapach byl zawsze ten sam i cala reszta z nim zwiazana.

Ale oczywiscie istnieje wolny wybor, kazdy kupuje co chce i uzywa tego, co chce i wierzy w co chce
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2016-01-28 o 10:57
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 11:27   #21
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

W ogóle zastanawia mnie, jak ludzie to sobie wyobrażają. Że taki Dior ma dwa kotły i do jednego wlewa więcej esencji perfum, a potem to pakuje we flakon z nalepką tester?
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 12:24   #22
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ale oczywiscie istnieje wolny wybor, kazdy kupuje co chce i uzywa tego, co chce i wierzy w co chce
A*men
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 12:30   #23
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
W ogóle zastanawia mnie, jak ludzie to sobie wyobrażają. Że taki Dior ma dwa kotły i do jednego wlewa więcej esencji perfum, a potem to pakuje we flakon z nalepką tester?
I jeszcze trzeci, z którego cała ciecz leci od razu do rozlewni lanych perfum, żeby były tańsze, bo przecież płaci się za markę, nalepkę i buteleczkę.

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2016-01-28 o 12:31
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 12:33   #24
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
I jeszcze trzeci, z którego cała ciecz leci od razu do rozlewni lanych perfum, żeby były tańsze, bo przecież płaci się za markę, nalepkę i buteleczkę.
I ten trzeci to ma dopiero największe "zaperfumowanie".
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 12:05   #25
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez newrrn Pokaż wiadomość
No przecież tester jest zawsze mocniejszy
Testery wcale nie są mocniejsze od produktów przeznacznych do sprzedaży.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 12:08   #26
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_02 Pokaż wiadomość
Testery wcale nie są mocniejsze od produktów przeznacznych do sprzedaży.
Śmiem podejrzewać, że newrrn żartowała.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 12:15   #27
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez dominikaberrry Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna perfumy ,,Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP"
Niestety w drogeriach się z nią jeszcze nie spotkałam, poza tym cena stacjonarna też by pewnie odstraszyła. Ale odchodząc od tych perfum.


Natrafiłam na dwie strony iperfumy oraz perfumesco i chciałabym poznać Wasze opinie. Ktoś kupował? Miał styczność?
Nie chciałabym wyrzucać pieniędzy na podróbki
Zamawiam w perfumesco i wszystko jest ok. Mam od nich właśnie Lolitę, tyle, że tester.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 13:37   #28
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
Powiem tak-1. kupuję perfumy od lat ( do tej pory kupiłam ok 20 - 25 flakoników ), kilka razy kupowałam te same zapachy i , być może jest to moje subiektywne odczucie, tester dłużej mi się utrzymuje. 2. Skoro perfumeria ma na stanie i testery i edp w różnych cenach to powinna wysłać to co zamówił klient, a nie to co oni uważają, że bedzie dla klienta lepsze. 3. Mity na temat testerów krążą różne i każdy ma prawo sam decydować co woli. Powiem tyle - koleżanka pracuje ( nie w Polsce ) przy produkcji perfum- jest tzw. nosem i powiedziala ,ze producent w życiu się nie przyzna ,ze tester jest mocniejszy bo oznaczołoby to ,że świadomie wprowadza klienta w błąd. Tester ma zachęcać do kupna danego zapachu i przekonać o jego trwałości . Tyle w temacie
Z tymi testerami, to jak z legendami miejskimi Ludzie w różne rzeczy wierzą i nie przyjmują racjonalnych tłumaczeń, bo przecież spiskowa teoria dziejów zawsze ma się najlepiej
Tak na zdrowy rozum -tester służy do zachęcenia do kupna, czyli ma m. in. umożliwić kontakt z produktem, w myśl zasady - wzbudzić potrzebę, klient dotknie, poczuje, spodoba mu się i kupuje. ALE - tester nie może oszukiwać. Złóżmy, że tester jest mocniejszy, ładniejszy i ma więcej "zaperfumowania", a tymczasem dla klienta to za dużo, zbyt mocno, odczuwa męczący nadmiar wrażeń i nie kupi produktu, który w "normalnej niesterowej słabszej" wersji by mu odpowiadał - czyli producent sam strzelałby sobie w kolano.
Dlatego testery nie są mocniejsze/trwalsze/itp./itd. od nietesterów. Na skutek reformulacji zapachy ulegają mniejszym lub większym zmianom i faktycznie może się zdarzyć, że testery kupowane na przestrzeni lat się różnią, ale tylko dlatego, że generalnie formuła zapachu się zmieniła.
Na jesieni kupiłam kilka flakonów Sahara Noir w różnych miejscach, w różnych cenach (również w iperfumy i perfumesco), jako testery i nietestery (bo zapach został wycofany, bo były różne promocje, itd.) i perfumy w każdym flakonie pachną tak samo i mają taką samą trwałość. I takie same spostrzeżenia mam odnośnie wielu innych perfum, które kupowałam jako testery i nietestery, zależnie od dostępności i ceny w chwili zakupu i które mogę porównać jednocześnie z flaszki normalnej i testerowej (Dior, Chanel, Balmain, Viktor & Rolf, Estee Lauder, Cartier, Reminiscence, Montale i nie sposób wymienić wszystko).
Inna sprawa, że perfumeria powinna się skontaktować z klientem, czy w takiej sytuacji mogą wysłać standardowy produkt zamiast testera, ale tego nie zrobili.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 14:05   #29
krzychor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Pracowałem kiedyś firmie będącej dystrybutorem cappuccino i kawa przeznaczona do prezentacji czyli "tester" była smaczniejsza niż ta sklepowa "dla ludu". Producent tego nie ukrywał. Więc z tymi "legendami miejskimi" to jest różnie.
krzychor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 08:39   #30
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez krzychor Pokaż wiadomość
Pracowałem kiedyś firmie będącej dystrybutorem cappuccino i kawa przeznaczona do prezentacji czyli "tester" była smaczniejsza niż ta sklepowa "dla ludu". Producent tego nie ukrywał. Więc z tymi "legendami miejskimi" to jest różnie.

Kto stwierdzil, ze jest smaczniejsza? Chcialabym poznac wyniki testow.
Rozumiem, ze producent owej kawy poszedl z torbami? Bo nikt przy zdrowych zmyslach nie kupi gorszego produktu od testowanego.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 09:18:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.