Nie rozumiem fenomenu... - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-21, 08:29   #331
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie rozumiem fenomenu takiego ciała. Kobiety, które się tak obrabiają w photoshopie, że przypominają centaury.

I jeszcze obróbki typu minimalistyczna talia (miejsca na narządy brak) i ogromny tyłek.
Dla mnie wygląda to tragicznie (i piszę to facet ) o ile sztuczne piersi są ok nooo powiększone usta też ujdą o ile nie są na całą twarz o tyle powiększanie pośladków i usuwanie żeber to już mega przesada. Swoją drogą, czy takie usuwanie żeber jest bezpieczne?

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem fenomenu Sanah, jak już tu było pisane. Głos to jedno, ale teksty są takie.. Puste, jakby pisała je dziewczynka z podstawówki.
"szampan wylewa się, toast mogę wznieść, a ten gość mówi coś, o co mu chodzi" albo mój ostatni hit, jak słyszę to zmieniam stacje "twe dłonie jak konwalie na mej skroni tańcują już, chwytasz moja talię a na buzi szminka i róż".
WTF

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Powiem tak o ile szampan jej jako tako wyszedł o tyle kolejne piosenki to jakieś nieporozumienie. Dla mnie to jest perełką:

"Oooo ale JAZZ, HARDKOROWO pada deszcz. Tak na MAKSA wieje też. Ja... łagodnie uśmiechnięta." WTF? Leje jak z cebra i dodatkowo na maksa wieje a ona łagodnie uśmiechnięta? Myślę, że w rzeczywistości by hardkorowo spieprzała do domu a nie łagodnie się uśmiechała
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 08:32   #332
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

znam ludzi, którzy nie lubią Dawida Podsiadło i jego piosenki uważają za bezsensowne
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 08:57   #333
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88819071]znam ludzi, którzy nie lubią Dawida Podsiadło i jego piosenki uważają za bezsensowne[/QUOTE]Ja nie lubię. O ile jego single, te, które są w radiu, to są znośne, natomiast reszta piosenek z jego płyt zo zawodzenie kota na puszczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:00   #334
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość

"Oooo ale JAZZ, HARDKOROWO pada deszcz. Tak na MAKSA wieje też. Ja... łagodnie uśmiechnięta." WTF? Leje jak z cebra i dodatkowo na maksa wieje a ona łagodnie uśmiechnięta?:
A propos tej piosenki to mi się przypomniało




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20210721-095841_compress63.jpg (98,8 KB, 165 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:03   #335
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Dla mnie wygląda to tragicznie (i piszę to facet ) o ile sztuczne piersi są ok nooo powiększone usta też ujdą o ile nie są na całą twarz o tyle powiększanie pośladków i usuwanie żeber to już mega przesada. Swoją drogą, czy takie usuwanie żeber jest bezpieczne?

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------



Powiem tak o ile szampan jej jako tako wyszedł o tyle kolejne piosenki to jakieś nieporozumienie. Dla mnie to jest perełką:

"Oooo ale JAZZ, HARDKOROWO pada deszcz. Tak na MAKSA wieje też. Ja... łagodnie uśmiechnięta." WTF? Leje jak z cebra i dodatkowo na maksa wieje a ona łagodnie uśmiechnięta? Myślę, że w rzeczywistości by hardkorowo spieprzała do domu a nie łagodnie się uśmiechała
Nie przyszło Ci do głowy, że ten tekst to prosta metafora? Naprawdę interperujesz to dosłownie? Bardzo dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:05   #336
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Nie wchodze na fejsa, wiec nie znam zakupowych transmisji, kojarze temat z wątkow na wizazu. I niech tak zostanie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:08   #337
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Chodziło o Nanga Parbat, i zimowe wejścia było już wcześniej dokonane. A polski himalaista to Tomasz Mackiewicz, który był zafiksowany na Nanga Parbat i próbował chyba z sześć razy.

A kontrowersje - których w sumie nie było, bo burzył się tylko Urubko - dotyczyły wejścia na Broad Peak 5 marca 2013. Denis Urubko twierdził, że zima w Karakorum trwa do 28 lutego, więc to wejście nie liczy się jako zimowe. Zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami jednak jest zaliczane jako zimowe, ale krąży powiedzenie "zima Urubki".

Mnie też letko dziwi ubieranie się czy malowanie w sposób ewidentnie nie pasujący noszącemu. I jasne, mi to lata, niech se ktoś nosi co chce, ale nie rozumiem dlaczego się ktoś oszpeca na własne życzenie.

Chodziło o wejście na K2 zimą.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-21, 09:29   #338
lifjaa
Raczkowanie
 
Avatar lifjaa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Hohlstein
Wiadomości: 192
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Nie przyszło Ci do głowy, że ten tekst to prosta metafora? Naprawdę interperujesz to dosłownie? Bardzo dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat ja też do fanek Sanah nie należę. Kumam konwencję, kumam wszystko, ale dla mnie jej teksty są często takie o niczym. Niekiedy ma fajne sylabowanie, rumy, użyte słownictwo itp., a później wlatuje hardkowowy deszcz, na maxa jej wieje też i cała sympatia do niej mi gdzieś ucieka.
lifjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:39   #339
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Zależy od transmisji. Czasem danych sklep ma też grupe na fb i tam są umieszczane posty sprzedazowe. Najczęściej podczas live ale można też na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko w sumie po co tak to komplikować, czemu nie zrobią normalnego sklepu?
Skąd one mają te ciuchy w ogóle, z Ali?
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:40   #340
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez lifjaa Pokaż wiadomość
Akurat ja też do fanek Sanah nie należę. Kumam konwencję, kumam wszystko, ale dla mnie jej teksty są często takie o niczym. Niekiedy ma fajne sylabowanie, rumy, użyte słownictwo itp., a później wlatuje hardkowowy deszcz, na maxa jej wieje też i cała sympatia do niej mi gdzieś ucieka.
Jeśli szuka się głębi w tekście, to warto słuchać poezję śpiewaną lub piosenkę autorską, a nie muzykę popularną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:41   #341
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Lapis_Lazuli Pokaż wiadomość
Mam to samo, dostaję białej gorączki na mysl o mieszkaniu z taką ilością ozdupników.
Moja współlokatorka ma mnóstwo pierdół w pokoju, chociaż trzeba przyznać, że to nie Pepco style (choć nie mam nic do Pepco, mam stamtąd różne rzeczy), a utrzymane w stylistyce etno, budda, naturalne drewno, mandale, glina... Jednak łatwo w takim wnętrzu o wrażenie bałaganu i weź to wycieraj wszystko z kurzu... Mnie by to przerosło, moja mama miała mnóstwo pierdół na regale i nigdy nie chciało mi się tego sprzątać, podnosić i wycierać. U sobie mam główne różne pudełka, trzy roślinki i wieszak na biżuterię.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-21, 09:44   #342
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Tylko w sumie po co tak to komplikować, czemu nie zrobią normalnego sklepu?
Skąd one mają te ciuchy w ogóle, z Ali?
Nie koniecznie.
Ja oglądam czasami jednego live`a. Dziewczyny mają butik 50 km ode mnie, sprzedają rzeczy firmy By o la la, Cocomore i parę innych. Dla mnie plus, bo zamawiam online i nie muszę tam specjalnie jechać, żeby zobaczyć nowości z kolekcji.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:48   #343
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Nie koniecznie.

Ja oglądam czasami jednego live`a. Dziewczyny mają butik 50 km ode mnie, sprzedają rzeczy firmy By o la la, Cocomore i parę innych. Dla mnie plus, bo zamawiam online i nie muszę tam specjalnie jechać, żeby zobaczyć nowości z kolekcji.
No ale czemu to komplikować jakimś długim lajwem zamiast zrobić normalny sklep internetowy? I potem ogarniać milion komentarzy i dm nie umiem tego ogarnąć umysłem
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:49   #344
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Tylko w sumie po co tak to komplikować, czemu nie zrobią normalnego sklepu?
Skąd one mają te ciuchy w ogóle, z Ali?
Nieee. Tzn tam gdzie ja kupuje to są normalne ciuchy, tak jak w sklepach. Hmm no wyobraź sobie, że miały sklep stacjonarny, ale zlikwidowały, bo po pierwsze pandemia, po drugie miały o wiele większy zysk z tych transmisji niż w sklepie stacjonarnym. Po trzecie no to ja nie wiem co w tym dziwnego jak sprzedaż internetowa ma się na prawdę dobrze. Takie dziwne, że przeniosły się do internetu?
To jest doby interes. Niektóre babeczki robią zakupy za tysiak w miesiącu spokojnie. Pomnóż to sobie razy np 500 oglądających (czasem mają i 1000)
Tylko ja mówię o takich porządnych transmisjach, a nie jakimś badziewiu z Ali czy shein. One normalnie kupują hurtowo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:51   #345
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No ale czemu to komplikować jakimś długim lajwem zamiast zrobić normalny sklep internetowy? I potem ogarniać milion komentarzy i dm nie umiem tego ogarnąć umysłem
Ja tak samo
I co z płatnościami? Domyślam się, że dostają mnóstwo wiadomości "proszę wysłać za pobraniem", "już opłacone, proszę dziś wysłać" i albo nie są opłacone, albo odmowa przyjęcia i zwrot do nadawcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:52   #346
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Nieee. Tzn tam gdzie ja kupuje to są normalne ciuchy, tak jak w sklepach. Hmm no wyobraź sobie, że miały sklep stacjonarny, ale zlikwidowały, bo po pierwsze pandemia, po drugie miały o wiele większy zysk z tych transmisji niż w sklepie stacjonarnym. Po trzecie no to ja nie wiem co w tym dziwnego jak sprzedaż internetowa ma się na prawdę dobrze. Takie dziwne, że przeniosły się do internetu?
To jest doby interes. Niektóre babeczki robią zakupy za tysiak w miesiącu spokojnie. Pomnóż to sobie razy np 500 oglądających (czasem mają i 1000)
Tylko ja mówię o takich porządnych transmisjach, a nie jakimś badziewiu z Ali czy shein. One normalnie kupują hurtowo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ja piszę cały czas o sklepie internetowym, nie stacjonarnym.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:52   #347
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No ale czemu to komplikować jakimś długim lajwem zamiast zrobić normalny sklep internetowy? I potem ogarniać milion komentarzy i dm nie umiem tego ogarnąć umysłem
Wolę lajwy,bo nie muszę oglądać miliona stron ciuchów, mam wszystko od a do z powiedziane i wystarczy, że napiszę tylko,że biorę czy coś w tym stylu. Często oglądam jak sprzątam i np jak słyszę, że pokazują coś co mnie interesuje to patrzę i kupuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ale ja piszę cały czas o sklepie internetowym, nie stacjonarnym.
Masz niżej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:54   #348
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ja tak samo
I co z płatnościami? Domyślam się, że dostają mnóstwo wiadomości "proszę wysłać za pobraniem", "już opłacone, proszę dziś wysłać" i albo nie są opłacone, albo odmowa przyjęcia i zwrot do nadawcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
+1

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Wolę lajwy,bo nie muszę oglądać miliona stron ciuchów, mam wszystko od a do z powiedziane i wystarczy, że napiszę tylko,że biorę czy coś w tym stylu. Często oglądam jak sprzątam i np jak słyszę, że pokazują coś co mnie interesuje to patrzę i kupuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Masz niżej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ten lajw trwa dłużej niż byś sobie wyszukała ciucha w wyszukiwarce sklepu albo googla.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:54   #349
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Jeśli szuka się głębi w tekście, to warto słuchać poezję śpiewaną lub piosenkę autorską, a nie muzykę popularną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To samo miałam napisać. Dziwi mnie szukanie głębi w tekstach piosenek muzyki rozrywkowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-21, 09:55   #350
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
+1



Ale ten lajw trwa dłużej niż byś sobie wyszukała ciucha w wyszukiwarce sklepu albo googla.
No ale nie muszę oglądać całego. Mogę robić milion innych rzeczy i tylko słuchać i zerkać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:55   #351
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No ale nie muszę oglądać całego. Mogę robić milion innych rzeczy i tylko słuchać i zerkać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak wygląda płatność i wysyłka?
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 09:56   #352
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
A jak wygląda płatność i wysyłka?
Tak jak w sklepie internetowym. Przelew i wysyłka kurierem lub do paczkomatu. Zazwyczaj na opłacenie zamówienia masz 48h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 10:01   #353
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 10:12   #354
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Na lajwie z chińskimi ciuchami nie było możliwości zwrotu ciuchów, to norma? Dla mnie słabo. A lajw z podróbkami nie był nigdzie zapisywany, więc trzeba było o konkretnej godzinie mieć czas go oglądać. To też norma?
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 10:19   #355
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Też nie rozumiem fenomenu live'ów z bazarkowych sklepów. Mam u mnie w miejscowości taki sklepik, zlikwidował się podczas covida i jak tam bywałam to zawsze można było w nim kupić ciuchy wyłącznie z sprzed kilku sezonów, do tego wyglądały jak wyjęte z gardła, jakość też pozostawia wiele do życzenia. Codziennie kiedy włączę fb widzę tonę spamu stamtąd udostępnianych przez koleżanki.

Tak mi się przypomniało że nie rozumiem fenomenu nabijania się z ludzi kupujących ciuchy w sh przez osoby kupujące w takich sklepikach, bo podobno ubrania stamtąd śmierdzą. Przecież w sh można kupić często bardziej modne ciuszki o wiele lepszej jakości - nie do wywalenia po jednym praniu. Często też oryginalne, za kilkanaście złotych, ale 'noszone'.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 10:25   #356
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Na lajwie z chińskimi ciuchami nie było możliwości zwrotu ciuchów, to norma? Dla mnie słabo. A lajw z podróbkami nie był nigdzie zapisywany, więc trzeba było o konkretnej godzinie mieć czas go oglądać. To też norma?
Nie wiem,ja nie oglądam takich lajwow. Tylko sprawdzone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 10:26   #357
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez tinque Pokaż wiadomość
Też nie rozumiem fenomenu live'ów z bazarkowych sklepów. Mam u mnie w miejscowości taki sklepik, zlikwidował się podczas covida i jak tam bywałam to zawsze można było w nim kupić ciuchy wyłącznie z sprzed kilku sezonów, do tego wyglądały jak wyjęte z gardła, jakość też pozostawia wiele do życzenia. Codziennie kiedy włączę fb widzę tonę spamu stamtąd udostępnianych przez koleżanki.

Tak mi się przypomniało że nie rozumiem fenomenu nabijania się z ludzi kupujących ciuchy w sh przez osoby kupujące w takich sklepikach, bo podobno ubrania stamtąd śmierdzą. Przecież w sh można kupić często bardziej modne ciuszki o wiele lepszej jakości - nie do wywalenia po jednym praniu. Często też oryginalne, za kilkanaście złotych, ale 'noszone'.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się, że takie obśmiewanie już trochę ucichło, ja tego już przynajmniej nie słyszę. Ale tak, kiedyś koleżanka w liceum śmiała się z nas, że jak możemy tam kupować, że nosimy ubrania po trupach , że ona woli mieć jedne spodnie, ale nowe (i chodziła ciągle w tych samych spranych szmatach).
Teraz to poszło raczej w inną stronę, jak ktoś przyjdzie w czymś nowym, fajnym i pochwali się, że z sh to jest podziw i zdrowa zazdrość, że jej się udało. Koleżanka ostatnio kupiła identyczną bluzę Adidasa, więc można się ubrać https://www.google.com/search?q=bomb...0T9kKN9qx_6sgM
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 10:27   #358
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Dobra, dochodzę do wniosku, że live'y są dla osób, które lubią oglądać, a nie lubią czytać, wertować i samemu szukać sklepu online i konkretnych produktów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 10:30   #359
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też tak podejrzewam. I pewnie większość tych ciuchów jest produkcji w Azji, ewentualnie tylko metkowane w PL.
Idąc tym tropem, nie rozumiem fenomenu pewnego typu sklepów internetowych z odzieżą, których się narobiło się ostatnio sporo. Nie wiem czy mogę napisać tutaj nazwy przykładów, ale jeden to zagraniczne imię żeńskie pisane z polskim znakiem, a drugi ma w nazwie cukiereczek Mają określony typ ciuchów (dość bazarkowe, pasujące często do klapków z futerkiem, przykład w załączniku), we wszystkich ciuchy są często te same, czasem pod inną nazwą, prezentowane są przez panie o określonym typie urody z opalenizną i pompowanymi ustami, często zdjęcia w dziwnych pozach jak do selfie i do tego z nałożonymi filtrami. Ciuchy bywają tam całkiem drogie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2021-06__1625079885-cdcdimg-8761.jpg (115,5 KB, 141 załadowań)
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-21, 10:31   #360
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No ale czemu to komplikować jakimś długim lajwem zamiast zrobić normalny sklep internetowy? I potem ogarniać milion komentarzy i dm nie umiem tego ogarnąć umysłem
Te długie to nie wiem. One mają max godzinę raz w tygodniu, więc myślę, że mniej czasu im zajmuje live niż prowadzenie sklepu internetowego
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-22 14:32:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.