Dieta kopenhaska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-07, 10:33   #1
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247

Dieta kopenhaska


Cześć dziewczyny.Mam pytanie do wizażanek,które stosowały tą właśnie dietę.Dziś jest mój pierwszy dzień i jestem dopiero na etapie porannej kawy ale chciałam zapytać czy podczas tej diety można stosować przyprawy,a w szczególności sól.Z góry dziękuje za odpowiedź.

Adnotacja moderatora:
Proponowana w tym wątku dieta jest bardzo niskokaloryczna i niepolecana dla zdrowych, aktywnych osób. Jeśli jesteś zainteresowana zdrowym odchudzaniem bez efektu jojo -> zajrzyj do działu ogólnego Dietetyki lub na Wspólne Odchudzanie.

Edytowane przez Ludowa
Czas edycji: 2008-01-21 o 06:06
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 10:57   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: dieta kopenhadzka

Spokojnie możesz przyprawiać.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 11:10   #3
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Re: dieta kopenhadzka

Dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 11:30   #4
TakaJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 273
Re: dieta kopenhadzka

a ja znowu słyszałam że można przyprawiać ale nie wolno używać soli .... ale słyszalam nie stosowałam tej diety
TakaJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 11:36   #5
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Re: dieta kopenhadzka

No właśnie mi też obiło się to o uszy dlatego juz sama nie wiem.
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 12:04   #6
Ariya
Raczkowanie
 
Avatar Ariya
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 93
Re: dieta kopenhadzka

Odradzam sól, zatrzymuje wodę w organiźmie. Żeby organizm nie próbował jej magazynować (będziesz wtedy puchnąć jak przy miesiączce a nie chudnąć) pij dużo wody, ma to też jeszcze inne zadanie: pomaga Ci się oczyszczać i tłumi uczucie głodu. A propo staraj się nie dopuszczać do uczucia głodu, możesz w tym celu dorzucić sobie otręby albo błonnik w tabletkach no i szklana wody co chwilkę . Na głodzie albo spowolnisz metabolizm albo bedziesz spalać mięśnie.
Pozdrowionka i powodzonka
Ariya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 12:12   #7
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: dieta kopenhadzka

Solić nie wolno w diecie kliniki mayo.
Szczerze mówiąc nie wyobrazam sobie zjedzenia nieposolonego mięsa. Ta dieta jest wystarczająco rygorystyczna, bez soli to istna tortura.
Oczywiście nie ma co przesadzać z solą, bo w nadmiarze jest niezdrowa ale szczypta nie zaszkodzi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-07, 12:39   #8
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Re: dieta kopenhadzka

Wielkie dzięki dziewczyny.To moja pierwsza dieta bo postanowilam zrzucić ze 2,3 kg.zimowego tłuszczyku więc mam nadzieje,że wytrzymam.Ale trudno bedzie,gdyż uwieeeelbiam dobre jedzonko.Nigdy nie miałam problemów z nadwagą,zawsze byłam chudzielcem ale tej zimy nawet nie wiem kiedy złapałam dodatkowe kilodramy.Niestety całe dodatkowe ciałko zebrało się w oponkach na brzuchu
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 19:15   #9
ignorantia
Przyczajenie
 
Avatar ignorantia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 14
tzw. dieta kopenhaska

To jest ta dieta, kiedy rano pije się tylko czarną kawę z kostką cukru, a potem są jeszcze dwa posiłki (jakieś wołowinki, jajka itp.)
Czy ktoś ją stosował? Jak ją znosił? Jakie miał efekty? I co z tym nieszczęsnym efektem jo -jo

Bardzo zależy mi na opiniach.
ignorantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 19:22   #10
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Dot.: tzw. dieta kopenhaska

Stosowałam tą dietę kilka miesiecy temu. Trwa jeśli dobrze pamiętam 14 dni, jednak po pierwszym tygodniu musiałam z niej zrezygnowac. Szybko się męczyłam, miałam zawroty i bóle głowy, a do tego chodziłam na siłownie więc czułam sie tragicznie. Ale schudłam 2 kg.
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 09:58   #11
gohna1
Przyczajenie
 
Avatar gohna1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 17
GG do gohna1
Thumbs down Dot.: tzw. dieta kopenhaska

Naprawde dziewczyny nie stosujcie tej diety!!! Mozna sobie narobic przez nia duzych problemow ze zdrowiem, moja znajoma przez nia straciła miesiączke i do tej pory nie ma...Nie wiem kto wymyśla takie diety, ale wiem na pewno ze sa bardzo niebezpieczne.
__________________
gohna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 10:02   #12
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: tzw. dieta kopenhaska

js tosowałam co prawda nie bylo mnie połowy złe samopoczucie i bycie wyglądającą anemicznie,ale poźniej Kochana dojdzie ci to co schudłas plus kilka gratis!
nie ma zadnych świetnych diet wybij to sobie z glowy bo bedziesz w zyciu załowała,że zołądek często boli,że miesiaczki nie ma itp.
pozdrawiam i zycze zdrowego rozsądku!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 12:13   #13
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: tzw. dieta kopenhaska

Rękami i nogami podpisuję się pod opiniami dziewczyn, ja tej diety nie stosowałam ponieważ bardzo obciąża nerki a ja mam problemy z nerkami wpisane w geny , ale stosowały ją dwie moje koleżanki i obydwie musiały przerwać. Jedna prawie zemdlała w sklepie i mąż ją delikatnie mówiąc ochrzanił, a drugiej zaczęły się krwotoki z nosa i omdlenia. Tragedia!!! Nikomu nie polecam tej diety, po prostu mniej jeść i tyle. Nie będzie problemów ze zdrowiem i z efektem jo-jo. Wiem, wiem, łatwo powiedzieć
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 13:52   #14
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Cool Dot.: tzw. dieta kopenhaska

Witam!Ja rowniez stosowalam ta diete potwierdzam,ze jest ona bardzo duzym obciazeniem dla organizmu w szostym dniu mialam 2 krwotoki z nosa ale schudlam 4 kilo przerwalam ja- samo menu da sie wytrzymac jest dosc monotonne ale daje uczucie sytosci
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:44   #15
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Thumbs down Dot.: tzw. dieta kopenhaska

Ta dieta jest najlepsza dla osób z dużą nadwagą. I bynajmniej wcale nie chodzi mi o jakieś 2-3 kg... W innym wypadku, cóż, dieta niewiele daje. Chudnie się góra 2 kg, a potem efekt jo-jo gwarantowany.
Mi osobiście dieta sama w sobie się nie podobała ze względów smakowych Befsztyk, szpinak... Ugh, nie dla mnie.

Najlepszy jest tysiąc. Miesiąc i kilka kg mniej ;-)
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 14:29   #16
monikinda
Raczkowanie
 
Avatar monikinda
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
GG do monikinda
Dot.: tzw. dieta kopenhaska

moje drogie! stosowalam ta cala kopenhage i luzik, nie mialam zadnych efektow ubocznych dobrze sie czulam i zafundowalam sobie znow powtorke z rozrywki. A wy i wasze znajome jestescie pewnie juz i tak szczuple ze ta dieta jest nie dla was, ja schudlam ok 6 kg bo mialam z czego i organizm mial skad czerpac zapasy tluszczu itp! pozdrawiam nie wszystko jest dla wszystkich
monikinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 14:39   #17
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: tzw. dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez monikinda
moje drogie! stosowalam ta cala kopenhage i luzik, nie mialam zadnych efektow ubocznych dobrze sie czulam i zafundowalam sobie znow powtorke z rozrywki. A wy i wasze znajome jestescie pewnie juz i tak szczuple ze ta dieta jest nie dla was, ja schudlam ok 6 kg bo mialam z czego i organizm mial skad czerpac zapasy tluszczu itp! pozdrawiam nie wszystko jest dla wszystkich
zapewniam Cię,że szczupła to ja nie jestem
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 14:44   #18
monikinda
Raczkowanie
 
Avatar monikinda
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
GG do monikinda
Dot.: tzw. dieta kopenhaska

no to nie wiem
silna wole trzeba miec i zelazna dyscypline!!! ide zjesc 2 jajka, szpinak wyeliminowalam!!
monikinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 14:45   #19
ibisek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 59
Dot.: tzw. dieta kopenhaska

Witam,
Właśnie skończyłam tą dietę. Udało mi się schudnąć 2,5 kg. Wytrwaliśmy razem z mężem całe 13 dni. A teraz zaczęliśmy stosować South Beach - aby nie wracać od razu do takigo samego sposobu jedznia i aby uniknąć jo-jo.
Przez te 13 dni nie ćwiczyłam, bo organizm był osłabiony - dieta ma służyć uregulowaniu przemiany materii, a "efektem ubocznym" jest strata kilogramów. Tak samo jest z pierwszymi 2 tygodniami diety South Beach z tym, że jedzenie nie jest już takie monotonne. I powiem wam szczerze, że czuję się już dobrze i zaczynam dzisiaj z ćwiczeniami. Ułożyłam sobie 5 układów na step i aerobik.
Jeżeli dieta kopenhaska jest przeproadzana "z głową" i po jej zakończeniu nie wracamy drastycznie do starych nawyków żywieniowych, to daje to rezultaty. Bardzo ważne jest, aby jak najwięcej pić płynó, to można uniknąć zawrotów głowy i krwawienia z nosa.
Moim zdaniem kopenhaska + South Beach to (przynajmniej dla mnie) super zestawienie.
Powodzenia
ibisek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-23, 15:04   #20
monikinda
Raczkowanie
 
Avatar monikinda
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
GG do monikinda
Dot.: tzw. dieta kopenhaska

o co chodzi w diecie +south beach
no ja 2 razy w tyg chodze na aerobik
monikinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 15:46   #21
ibisek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 59
Dot.: tzw. dieta kopenhaska

W kopenhaskiej czy South Beach?
ibisek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:22   #22
asix78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 14
Dot.: tzw. dieta kopenhaska

http://www.sfd.pl/temat85833_strona1/

tu jest o tej diecie wszystko. dieta jest dobra, ale nie dla kazdego...
asix78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 09:51   #23
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Arrow +++Dieta Kopenhaska-nieścisłości, wtajemniczone, pomóżcie! +++

Zaczynam od jutra, ale mam wątpliwości co do pewnych punktów (myślę, że nie tylko ja )

1.Czy szpinak można zamienić na brokuły?

2.Czy befsztyk można zamienić na mięso drobiowe? (nie lubię czerwonego mięsa)

3.Czy olej można zamienić na oliwę z oliwek?

4.Co znaczy "plaster szynki"? Z czego ta szynka i jak duża?

5."Mała puszka kompotu owocowego niskosłodzonego". Tu już się kompletnie pogubiłam Mam to rozumieć tak? Szklanka kompotu, załóżmy z truskawek, z minimalną ilością cukru?

6."Duża ryba z cytryną". Dorsz, pstrąg, obojętnie co?

7."Kromka (grzanka)". Zamiast tego mogę zjeść 2 kawałki pieczywa Wasy?

8.Czy można używać wszelkie przyprawy? (prócz soli i cukru, oczywiście)
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 12:47   #24
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: +++Dieta Kopenhaska-nieścisłości, wtajemniczone, pomóżcie! +++

No cóż Kreestal, z całego serca tę dietę ci odradzam. Stosowałam ją kiedys przez tydzień bo dłużej nie dałam rady. Siedzenie kilku godzin w pracy o kubku kawy to nie był dobry pomysł, skończyło się na tym że pierwszy raz w życiu zemdlałam. Schudłam co prawda kilka kilo ale później mimo że jadłam około 1400 kcal dziennie miałam wrażenie że z kazdym kolejnym kęsem puchnę i puchnę. teraz ważę 6 kilo więcej niż przed dietą ale może to przez zimę, chociaż na pewno kopenhaska spowolniła mi metatabolizm.
Co do zamian, jadłam zamiast befsztyków piersi kurczaka, zamiast szpinaku brokuły albo kalafior a szynki to miało być około 10 dag. I przyprawy były absolutnie zakazane, poza sokiem z cytryny.
A może zamiast kopienhaskiej zastosujesz jakąś mniej restrykcyjną dietę? Dziewczyny zachwalają South Beach albo Montignac, ja co prawda nie stosowałam ale wyglądają sensownie.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 13:02   #25
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: +++Dieta Kopenhaska-nieścisłości, wtajemniczone, pomóżcie! +++

Dzięki za odpowiedź.Ta dieta nie wydaje mi się restrykcyjna, co najwyżej monotonna, a jedzenie wcale nie takie złe

Edytowane przez Kreestal
Czas edycji: 2005-06-27 o 18:58
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 13:17   #26
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: +++Dieta Kopenhaska-nieścisłości, wtajemniczone, pomóżcie! +++

Moja polegała natym że rano tylko kawa, na obiad chyba ten nieszczęsny befsztyk ze szpinakiem a na kolację jajka na twardo z pomidorem. W niektóre dni jadłam jeszcze sałatę z sokiem z cytryny i jogurtem naturalnym. A fuuuuj Ale powodzenia ci życzę.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 15:44   #27
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: +++Dieta Kopenhaska-nieścisłości, wtajemniczone, pomóżcie! +++

Ja też odradzam tą dietę, co prawda wytrzymałam, ja z tych o silnej woli, ale efekt się nie utrzymał. Schudłam 6kg, ale samopoczucie miałam fatalne, więc żeby powrócić do "żywych" musiałam wiecej jeść, po wygłodzeniu na diecie przytyłam momentalnie. Polecam jakąś bardziej racjonalną dietę, a raczej nie dietę a sposób życia, bo jeśli masz problemy z tłuszczykiem nie jest to sprawa na tydzień czy miesiąc, ale na całe życie, musisz nie tylko schudnąć, ale (co o wiele ważniejsze) zdrowo się odżywiać. Sama stosuję SPOSÓB ODŻYWIANIA Montignaca (z elementami diety South Beach) i po prostu kieruję się zdrowym rozsądkiem
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 18:39   #28
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: +++Dieta Kopenhaska-nieścisłości, wtajemniczone, pomóżcie! +++

Sloneczko!!! Naprawdę musisz ja stosować??? To nie jest dieta- to jest głodzenie się !!! Ja wytrzymałam całą, i tak jak pisałam w jednym z wątkow tutaj schudłam 7 kg, tyle że w następnym miesiącu przytyłam 8 czy 9 kg. BYnajmniej nie o to mi chodziło Co sie stało z moim metabolizmem wolę nei pisać. l.Błagam pomyśl 10x zanim się zdecydujesz, wiem że chciałabyś przyspieszyć chudnięcie, ale uwierz w ten sposob tylko je opóźnisz
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna

Edytowane przez sylwónia
Czas edycji: 2008-12-23 o 12:21
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 20:23   #29
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: +++Dieta Kopenhaska-nieścisłości, wtajemniczone, pomóżcie! +++

CZesc Dziewczyny! Hola hola ale sie zaczytalam. Ja od jutra tez chcialam ja zaczac a tu takie negatywne opinie na jej temat hmm pierwszy raz doslownie spotykam sie z taka krytyka tej diety. Podobno jest ulozona przez dietetykow z sszpitala w kopenhadze ale ile w niej prawdy nie wiadomo. Bynajmniej jestem naocznym swiadkiem tygodnia z 13 dni calej diety mojej kolezanki ktora co rok ja przeprowadza i stalo sie to nawet rytualem calej rodziny. Czuje sie ona wtedy swietnie, nie jest zbyt glodna, napewno sie nie glodzi !! Chudnie nie ma zadnych problemow po ani wtrakcie ze zdrowiem. Po diecie schudnie jeszcze ze 2 kg. Dziewczyny nie wiem gdzie tkwi problem. Moze wasze organizmy byly jakies slabe, moze jakies przesilenie nie wiem trudno mi to powiedziec. Ja w kazdzm badz razie zaczne ja od jutra i mam nadzieje ze pojdzie mi na dobre. Pozdrawiam papa

Aha bym zażpomniala o odp dla kreestal

a wiec
zamiast szpinaku moze bzc brokul ale nie wiem czy kalafior tez
co do miesa to nie wiem tez zdaje mi ise ze nie mozna za bardzo bo tam przeciez jest wyrazny podzial w jakie dni befsztyk a w jakie piers z kurczaka
olej mozna zastapic oliwa
przyprawy wszsystkie procz soli i cukru
sznynka ok.20 dag hmm nom chuda napewno nie boczek
ryba tylko dorsz lub pstrag

co do kompotu i grzanek nie wie co poradzic
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 20:35   #30
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: +++Dieta Kopenhaska-nieścisłości, wtajemniczone, pomóżcie! +++

W tych dietetyków ze szpitala nie wierzcie za bardzo, rządowy szpital w Kopenhadze odcina się jak może od tej diety.
Nie głodziła się? To może przytoczę jadłospis pierwszego dnia diety jaką ja stosowałam:
rano - kubek kawy z kostką cukru (czarnej)
obiad- 2 jajka na twardo,10 dag twarogu, marchewka
kolacja-2 szklanki jogurtu naturalnego, 1/2 szklanki kompotu z owoców bez cukru.
Prawie nie widzę tu błonnika, a te obiadowe jajka+ twaróg + marchewka dosłownie rosły mi w gardle. Wychodziłam do pracy o 7:30, o tej nieszczęsnej kawie na pusty żołądek, obiad jadłam w pracy o 13, czyli 6 godzin na pełnych obrotach a w brzuchu tylko kawa. Nie będę pisała że to wymarzona sytuacja do wyhodowania sobie wrzodów.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.