Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-21, 07:13   #2821
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez kurczaczek55 Pokaż wiadomość
L

Położenie ? Trochę jeszcze was pomecze
??
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:01   #2822
kurczaczek55
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczek55
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Miało być "Pomożecie".
Głupia autokorekta na telefonie
kurczaczek55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 15:28   #2823
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Metoda Yuzpe nie działa w wypadku wszystkich tabletek anty, jakie tabletki anty ty masz?

Poza tym nie rozumiem czegoś, skąd masz tabletki anty, czy wlasciwie po co skoro ich nie bierzesz?
bo takto po co kochalibyście się w gumce jeśli braąłbyś je, a po drugie czemu wzięłabyś anty jako metode yuzpe skoro zabieczasz się nimi?
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 23:51   #2824
chmurka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Chciałam zapytać o waszą opinię.
Do taj pory miała regularne cykle 34 dniowe. Pierwszy dzień ostatniego okresu to 4.09 więc powinnam była dostać kolejny 6.10 ale do dzisiaj go nie ma.
Ostatni raz współżyłam 30.09 oczywiście z zabezpieczeniem i każdy poprzedni raz też był z zabezpieczeniem. Prezerwatywy za każdym razem były sprawdzane i wszystko było ok.
14.10 zrobiłam test i wyszedł negatywny (42 dzień cyklu, 8 dni opóźnienia okresu i 14 dni po ostatnim razie) więc wydawał mi się poprawny (tyle że zrobiłam go wieczorem bo już nie mogłam wytrzymać do rana).

We wtorek mam wizytę u ginekologa bo tak duże spóźnienia nigdy mi się nie przytrafiały. Oczywiście przez to wszystko wydaje mi się że mam objawy ciąży takie jak mdłości, zdenerwowanie.

Jak myślicie z czego to może wynikać, czy może to być jakaś choroba, test nie wykrył ciąży czy może to ze stresu?
Było by miło gdybyście dały jakieś obiektywne opinie, bo ja powoli zaczynam szaleć sama ze sobą.
chmurka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 06:11   #2825
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez chmurka28 Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać o waszą opinię.
Do taj pory miała regularne cykle 34 dniowe. Pierwszy dzień ostatniego okresu to 4.09 więc powinnam była dostać kolejny 6.10 ale do dzisiaj go nie ma.
Ostatni raz współżyłam 30.09 oczywiście z zabezpieczeniem i każdy poprzedni raz też był z zabezpieczeniem. Prezerwatywy za każdym razem były sprawdzane i wszystko było ok.
14.10 zrobiłam test i wyszedł negatywny (42 dzień cyklu, 8 dni opóźnienia okresu i 14 dni po ostatnim razie) więc wydawał mi się poprawny (tyle że zrobiłam go wieczorem bo już nie mogłam wytrzymać do rana).

We wtorek mam wizytę u ginekologa bo tak duże spóźnienia nigdy mi się nie przytrafiały. Oczywiście przez to wszystko wydaje mi się że mam objawy ciąży takie jak mdłości, zdenerwowanie.

Jak myślicie z czego to może wynikać, czy może to być jakaś choroba, test nie wykrył ciąży czy może to ze stresu?
Było by miło gdybyście dały jakieś obiektywne opinie, bo ja powoli zaczynam szaleć sama ze sobą.
Jeśli zawsze było zabezpieczenie i nic się z nim nie stało, to ja bym się ciąży nie obawiała
A przyczyny braku okresu są naprawdę różne, więc trudno orzec, co jest tą przyczyną u Ciebie. Ginekolog po zbadaniu Cię, będzie mógł więcej na ten temat powiedzieć.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 08:43   #2826
chmurka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jeśli zawsze było zabezpieczenie i nic się z nim nie stało, to ja bym się ciąży nie obawiała
Ciesze się, że tak mówisz właśnie zrobiłam sobie kolejny test ciążowy (49 dzień cyklu) żeby ginekolog otrzymał najświeższe dane i wyszedł negatywnie (zdecydowanie).

Obawiam się trochę co to może być, ale muszę wytrzymać do jutra. Dzięki za Twoja opinię

Edytowane przez chmurka28
Czas edycji: 2012-10-22 o 08:44
chmurka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:50   #2827
ailatan1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Pomóżcie Czy mogę być w ciąży? Kochałam się z moim chłopakiem 3 dni pod rząd bez zabezpieczenia, w dni płodne. 19.10.2012r zrobiłam test, wyszła jedna kreska, odłożyłam test, a mój chłopak po 10 minutach go wziął i była słaba druga kreska! Rano 20.10.2012r zrobiłam drugi test, w przeciągu 2 minut pojawiła się druga kreska, też blada, ale była! 21.10.2012r rano zrobiłam 3 test, była tylko jedna kreska! Po jakiejś godzinie pojawiła się baaaaardzo słaba druga! Najsłabsza z tych 3 testów, każdy był innej firmy. Jestem na jutro (23.10.2012r) umówiona do ginekologa. Okres powinnam planowo dostać dziś albo jutro. Bolą mnie piersi i brzuch pobolewa od jakichś 3 dni, w sumie tak jak na okres. Oprócz tego jestem jakoś dziwnie zmęczona, zawsze mój chłopak szedł wczesnie spać, teraz ja padam po przyjściu z pracy. Nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim! Oczywiście wiedzieliśmy co robimy i chcielibyśmy dziecko
ailatan1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 10:50   #2828
ewelinka690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam, mam pewien problem. Zaczne od poczatku Cykle mam ok 25-26 dni, 13dc i 15dc kochalam sie z mezem oczywiscie do konca.19 dc poszlam do lazienki i na paperze toalet, zobaczylam sluz zabarwonu krwia nie bylo jej duze , tylko widoczna na papierze na bieliznie nic. I nastepnego dnia to samo. Trwalo to tylko dwa dni. Czy mozliwe ze bylo to plameinie implantacyjne czy raczej okoloowulacyjne? Wiem ze najlepiej zaczekac to nastepnej miesiaczki ale same wiecie jaki to jest stres. Bardzo prosze was o odpowiedz
ewelinka690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:07   #2829
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Ewelinka, mogło to być plamienie implantacyjne. Polecam jednak zrobić test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki lub badanie krwi, wtedy pewność jest 100%.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:11   #2830
ewelinka690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

A mozliwe zeby to bylo plamienie zwiazane z owulacja?tak pozno ok tydz przed spodziewana miesiaczka? Czytala juz na innych forach i jednym slowem zglupialam:P
ewelinka690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:15   #2831
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Ewelinka, to może być zarówno plamienie implantacyjne, jak i plamienie związane z owulacją. Prowadzisz obserwację? Tylko na podstawie skoku temperatury możesz przypuszczać, że owulka nastąpiła danego dnia.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 11:19   #2832
ewelinka690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

No wlasnie nie prowadze obserwacji:/Zaczne od nowego cyklu, bo bez tego ani rusz. A mozliwe zeby podczas implantacyjnego byla taka czerwoniutka krew w sluzie,
ewelinka690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 13:36   #2833
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Tak, jest to możliwe. Mimo, że tylko niewielki odsetek kobiet obserwuje plamienie implantacyjne
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 18:21   #2834
kurczaczek55
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczek55
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Annabella_ Pokaż wiadomość
Metoda Yuzpe nie działa w wypadku wszystkich tabletek anty, jakie tabletki anty ty masz?

Poza tym nie rozumiem czegoś, skąd masz tabletki anty, czy wlasciwie po co skoro ich nie bierzesz?
bo takto po co kochalibyście się w gumce jeśli braąłbyś je, a po drugie czemu wzięłabyś anty jako metode yuzpe skoro zabieczasz się nimi?
Czy to ważne, skąd je mam ? Swego czasu brałam, żeby wyregulować okres i zostało mi kilka w opakowaniu.
Moje pytanie było inne: mianowicie, czy plamienie 4 dni po wzięciu anty i 7 dni po stosunku mówią, że w ciąży już na pewno nie jestem.
kurczaczek55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 18:27   #2835
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez kurczaczek55 Pokaż wiadomość
Czy to ważne, skąd je mam ? Swego czasu brałam, żeby wyregulować okres i zostało mi kilka w opakowaniu.
Moje pytanie było inne: mianowicie, czy plamienie 4 dni po wzięciu anty i 7 dni po stosunku mówią, że w ciąży już na pewno nie jestem.
To plamienie o niczym nie świadczy, to tylko skutek uboczy wzięcia "kilku" tabletek. Ile wzięłaś tabletek i jakich? Ile godzin po stosunku?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:15   #2836
ewelinka690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez ewelinka690 Pokaż wiadomość
Witam, mam pewien problem. Zaczne od poczatku Cykle mam ok 25-26 dni, 13dc i 15dc kochalam sie z mezem oczywiscie do konca.19 dc poszlam do lazienki i na paperze toalet, zobaczylam sluz zabarwonu krwia nie bylo jej duze , tylko widoczna na papierze na bieliznie nic. I nastepnego dnia to samo. Trwalo to tylko dwa dni. Czy mozliwe ze bylo to plameinie implantacyjne czy raczej okoloowulacyjne? Wiem ze najlepiej zaczekac to nastepnej miesiaczki ale same wiecie jaki to jest stres. Bardzo prosze was o odpowiedz

Dodam ze w dniu tego plamienia bolal mnie bardzo lewy jajnik cos jakby kolka
ewelinka690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:30   #2837
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez ewelinka690 Pokaż wiadomość
Dodam ze w dniu tego plamienia bolal mnie bardzo lewy jajnik cos jakby kolka
Nie chce Cię straszyć, ale ja bym się trochę zaniepokoiła. Mogła to być owulacja, mogło plamienie implantacyjne. Za jakiś czas zrób sobie BHCG.
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:33   #2838
ewelinka690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Czemu zaniepokoila? Jesli to bylo zagniezdzenie to moze cos byc nie tak?
ewelinka690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:43   #2839
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez ewelinka690 Pokaż wiadomość
Czemu zaniepokoila? Jesli to bylo zagniezdzenie to moze cos byc nie tak?
Najmocniej przepraszam, z góry już sobie założyłam, a nawet nie zapytałam. Staracie się o dziecko tak?
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 12:55   #2840
ewelinka690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Ana186 Pokaż wiadomość
Najmocniej przepraszam, z góry już sobie założyłam, a nawet nie zapytałam. Staracie się o dziecko tak?
tak na sile sie nie staramy bo wiem ze psychika ma duzo do powiedzenia, ale kochamy sie bez zabezpieczeniai jesli edzie dzidzi bedziemy bardzo szczesliwi
ewelinka690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:00   #2841
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez ewelinka690 Pokaż wiadomość
tak na sile sie nie staramy bo wiem ze psychika ma duzo do powiedzenia, ale kochamy sie bez zabezpieczeniai jesli edzie dzidzi bedziemy bardzo szczesliwi
Tak sobie myślę właśnie, że to może być objaw implantacji. A odczuwasz może coś jeszcze? Chociaż nie wiem czy to nie za wcześnie na dodatkowe objawy.
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:08   #2842
ewelinka690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Ana186 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę właśnie, że to może być objaw implantacji. A odczuwasz może coś jeszcze? Chociaż nie wiem czy to nie za wcześnie na dodatkowe objawy.
wlasnie nic innego nie czuje czasmi jak zakaszle to robi mi sie troszke niedobrze ale watpie zeby to byl objaw i nie bola mnie piersi a zawsze 3 dni przed @ bolaly tak ze nie moglam sie dotknac
ewelinka690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:32   #2843
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez ewelinka690 Pokaż wiadomość
wlasnie nic innego nie czuje czasmi jak zakaszle to robi mi sie troszke niedobrze ale watpie zeby to byl objaw i nie bola mnie piersi a zawsze 3 dni przed @ bolaly tak ze nie moglam sie dotknac

Albo poczekaj do ewentualnej @ albo zrób sobie BHCG Oby się udało
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 14:37   #2844
RedziowaJg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 70
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam, drogie Wizazanki!
Kobietki, proszę o jakąs opinię, bo chodzę skołowana i już sama nie wiem czy mam paranoję czy doświadczam cudu.
W skrócie: Od 2 lat starałam się z facetem o dziecko, jednakże bez efektu. Problemy zdrowotne i nagły spadek masy klasyfikował mnie do osb z niedowagą, które nie zajdą w ciąże bądź jej nie donoszą. Po drodze zmagałam się z mizernymi krwawieniami bądź ich brakiem. Z początkiem sierpnia miał miejsce stosunek podczas którego miałam "pseudo" @. Od tamtego momentu @ brak, we wrzesniu zrobilam test z wynikiem negatywnym. Teraz na dniach wystąpił nagły ból piersi a w zasadzie brodawek oraz ból jajnika i ból w podbrzuszu. Przez ten czas nie zauważyłam objawów ciąży. Czy to możliwe, że jednak zaszłam? W czwartek mam wizytę u ginekologa, wiem, ze ona bedzie kluczowa, ale do tego momentu myśli nie dadza mi spokoju. Dodam, ze od wczoraj zrobiłam dwa testy- negatywne. Proszę o jakąś obiektywną opinie, bo teraz to już sama sobie wmawiam, ze cos jest ze mną inaczej. Aaaa i przytyłam 3 kilo, ale w sumie starałam się jeść wiecej by przytyć.
Wybaczcie styl pisania jak z raportu na komendzie :P
RedziowaJg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:58   #2845
zaluje321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Pytanie

Dzień dobry wszystkim..........
Moje pytanie odnośnie skuteczności stosowania tabletek anty. Mianowicie chwila uniesienia i stało się doszło do zbliżenia między mną a moją dobra koleżanką....
Koleżanka przyjmuję od kilku lat tabletki anty, w cyklu (21+7)
robiliśmy to bez zabezpieczenia. Wiem, że nie doszedłem w niej. Jednak dzisiaj powiedziała mi, że dzień w którym się to stało był pierwszym dniem w którym rozpoczeła nowe opakowanie tabletek. przyjmuje je ok godziny 9.00 rano. Jednak w poprzednim opakowaniu zapomniała przedostatniej tabletki. Zażyła więc ostatnia tzn 21 i zrobiła siedmiodniową przerwę. Po czym ósmego dnia o 9 rano zażyła pierwszą tabletkę z nowego opakowania.
Wypiliśmy trochę i stało się, ok 3 w nocy doszło do stosunku....
Moje pytnanie brzmi czy to iż wydarzyło się to w dzień zażycia pierwszej tabletki z nowego opakowania istnieje ryzyko, że zajdzie w ciążę?????? czy pominięta tabletka przedostatnia, zażycie ostatniej z poprzedniego opakowania i 7dniowa przerwa ma na to jakikolwiek wpływ????
PROSZE O ODPOWIEDŹ....
zaluje321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:02   #2846
martorka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 515
GG do martorka
Dot.: Pytanie

Wg mnie mało prawdopodobne..
martorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:12   #2847
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Pytanie

Sam fakt, że postąpiła nieroztropnie, tj. łyknęła zapomnianą tabletkę w 3 tygodniu, już mogło pomieszać. Nie napisałeś ile wynosił czas opóźnienia i czy krwawienie przyszło tego samego dnia (to może być ważne, jeśli przez lata dostawała go tego samego dnia - ja tak mam).

Jeśli liczyła dobrze przerwę + brak wytrysku, nie wydaje mi się, by były jakieś szanse na wpadkę. Dowie się przy kolejnej przerwie.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:19   #2848
zaluje321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
pytanie o tabletki i stosunek

Dzień dobry wszystkim..........
Moje pytanie odnośnie skuteczności stosowania tabletek anty. Mianowicie chwila uniesienia i stało się doszło do zbliżenia między mną a moją dobra koleżanką....
Koleżanka przyjmuję od kilku lat tabletki anty, w cyklu (21+7)
robiliśmy to bez zabezpieczenia. Wiem, że nie doszedłem w niej. Jednak dzisiaj powiedziała mi, że dzień w którym się to stało był pierwszym dniem w którym rozpoczeła nowe opakowanie tabletek. przyjmuje je ok godziny 9.00 rano. Jednak w poprzednim opakowaniu zapomniała przedostatniej tabletki. Zażyła więc ostatnia tzn 21 i zrobiła siedmiodniową przerwę. Po czym ósmego dnia o 9 rano zażyła pierwszą tabletkę z nowego opakowania.
Wypiliśmy trochę i stało się, ok 3 w nocy doszło do stosunku....
Moje pytnanie brzmi czy to iż wydarzyło się to w dzień zażycia pierwszej tabletki z nowego opakowania istnieje ryzyko, że zajdzie w ciążę?????? czy pominięta tabletka przedostatnia, zażycie ostatniej z poprzedniego opakowania i 7dniowa przerwa ma na to jakikolwiek wpływ????
PROSZE O ODPOWIEDŹ....
zaluje321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:22   #2849
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: pytanie o tabletki i stosunek

No i po cholerę zakładasz nowy wątek, jeśli został przeniesiony do odpowiedniego działu.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:24   #2850
zaluje321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: pytanie o tabletki i stosunek

Cytat:
Napisane przez serenely Pokaż wiadomość
no i po cholerę zakładasz nowy wątek, jeśli został przeniesiony do odpowiedniego działu.
przepraszam
zaluje321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.