makijaze koculka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-23, 18:17   #61
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: makijaze koculka

ale zagadalam "wyrazistrze i takie z wyrazem" nie wazne wiemy o co chodzi.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 20:05   #62
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: makijaze koculka

nie no absolutnie brazowym oczom cudnie we fiolecie
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 20:10   #63
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: makijaze koculka

Szczerze mowiac trooche mi tu brakuje..modelowania twarzy..cienie bardzo oszczednie nakladasz cienie..za nisko..wyciagnij je wyzej troche bo jak otwierasz oko to w ogole nie widac koloru, z tego co widze to bierzesz sobie do serca uwagi dziewczyn i z makijazu na makijaz coraz lepiej to wyglada
moze powinnas malowac sie pedzelkami..od razu ladniej by to wygladalo bo z tego co widze to chyba pacynkami sie malujesz a one srednio rozprowadzaja cienie.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 05:44   #64
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: makijaze koculka

W pierwszym makijaz nie podoba mi sie nalozenie cienia i jakos nie za fajnie w tej kolorystyce wygladasz. Zielony jak najbardziej mi sie podoba, a w fiolecie to juz naprawde super.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 12:19   #65
marii**
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 57
Dot.: makijaze koculka

swoich makijaży nie umieszczam tutaj gdyż nie chce zeby pół Polski mnie oglądało, jakoś nie jest mi to potrzebne ale zapraszam do studio, w którym sobie dorabiam dodatkowo jako wizażystka, z pewnością wiele nauczyłabyś się, nie tylko ode mnie
marii** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 15:11   #66
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: makijaze koculka

Cytat:
Napisane przez marii** Pokaż wiadomość
swoich makijaży nie umieszczam tutaj gdyż nie chce zeby pół Polski mnie oglądało, jakoś nie jest mi to potrzebne ale zapraszam do studio, w którym sobie dorabiam dodatkowo jako wizażystka, z pewnością wiele nauczyłabyś się, nie tylko ode mnie
O, no prosze Sporo dziewczyn, które pracują jako wizazystki wrzuca na MM swoje prace, możesz zawsze umieścić makijaż wykonany nie na sobie, ale jakieś innej modelce Cała czy pół Polski nie musi wiedzieć jak wyglądasz, ale swój talent możesz pokazać na łamach forum Skoro wiele z nas może sie od Ciebie nauczyć to namawiam a makijaż pt. "step by step" nie jednej z dziewczyn dzieki takim instrukcjom wiele się nauczyła o technice makijażu
Jesli można wiedzieć jaką szkołe wizażu kończyłaś?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 17:09   #67
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: makijaze koculka

Cytat:
Napisane przez marii** Pokaż wiadomość
swoich makijaży nie umieszczam tutaj gdyż nie chce zeby pół Polski mnie oglądało, jakoś nie jest mi to potrzebne ale zapraszam do studio, w którym sobie dorabiam dodatkowo jako wizażystka, z pewnością wiele nauczyłabyś się, nie tylko ode mnie
wyczuwam pewna krytyke dziewczyn ktore mimo wszystko zamieszczaja tu swoje zdjecia, jesli sie myle bardzo przepraszam.
natomiast mi jest glupio krytykowac czyjes makijaze nie zamieszczajac swoich i nie dawac innym mozliwosci skrytykowania mnie.
piszesz ze nie jest Ci potrzebne pokazywanie sie, ale zaraz dodajesz ze jestes wizazystka jakbyc chciala komus udowodnic ze znasz sie na rzeczy. Ja uwazam jednak ze nie wystarczy wyksztalcenie w tym kierunku tylko wyczucie smaku i dobry gust. Jak np. agabil nie jest wyuczona wizazystka a maluje rewelacyjnie i sama pokazuje swoje makijaze, myslisz ze ona czuje taka wielka potrzebe robienia tego? Bo ja mysle ze jej step by step'y nie sa robione z nudow tylko z uprzejmosci i checi pomocy, ale to tylko moje skromne zdanie.
Pozdrawiam serdecznie i gdybys tylko zmienila zdanie i pokazala jakis swoj makijaz to ja i wiele innych wizazanek bardzo chetnie by je obejrzalo.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 21:16   #68
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: makijaze koculka

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Szczerze mowiac trooche mi tu brakuje..modelowania twarzy..cienie bardzo oszczednie nakladasz cienie..za nisko..wyciagnij je wyzej troche bo jak otwierasz oko to w ogole nie widac koloru, z tego co widze to bierzesz sobie do serca uwagi dziewczyn i z makijazu na makijaz coraz lepiej to wyglada
moze powinnas malowac sie pedzelkami..od razu ladniej by to wygladalo bo z tego co widze to chyba pacynkami sie malujesz a one srednio rozprowadzaja cienie.

Biore sobie do serca biore
Jak bede w Polsce nastepnym razem to sobie kupie pedzle wychwalane na wizazu, nie pamietam nazwy, ale pamietam, ze sa od Pana Pedzla jak go tu nazywacie Ä)

Jeszcze raz dziekuje wizazankom za cieple slowa
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 21:17   #69
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: makijaze koculka

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
wyczuwam pewna krytyke dziewczyn ktore mimo wszystko zamieszczaja tu swoje zdjecia, jesli sie myle bardzo przepraszam.
natomiast mi jest glupio krytykowac czyjes makijaze nie zamieszczajac swoich i nie dawac innym mozliwosci skrytykowania mnie.
piszesz ze nie jest Ci potrzebne pokazywanie sie, ale zaraz dodajesz ze jestes wizazystka jakbyc chciala komus udowodnic ze znasz sie na rzeczy. Ja uwazam jednak ze nie wystarczy wyksztalcenie w tym kierunku tylko wyczucie smaku i dobry gust. Jak np. agabil nie jest wyuczona wizazystka a maluje rewelacyjnie i sama pokazuje swoje makijaze, myslisz ze ona czuje taka wielka potrzebe robienia tego? Bo ja mysle ze jej step by step'y nie sa robione z nudow tylko z uprzejmosci i checi pomocy, ale to tylko moje skromne zdanie.
Pozdrawiam serdecznie i gdybys tylko zmienila zdanie i pokazala jakis swoj makijaz to ja i wiele innych wizazanek bardzo chetnie by je obejrzalo.
coldold myślę, ze poniekąd masz rację Zresztą nie raz na wizażu była mowa o tym, że tak naprawdę w Polsce nie ma dobrej szkoły wizażu i stylizacji
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:04   #70
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: makijaze koculka

Masz ładna twarz i wyraziste oczy i az mnie korci zeby Cie "dorwac" i zaszalec z makijazem hehe.
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 08:52   #71
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: makijaze koculka

Cytat:
Napisane przez szancjer Pokaż wiadomość
Masz ładna twarz i wyraziste oczy i az mnie korci zeby Cie "dorwac" i zaszalec z makijazem hehe.
jak jestes z Londynu to nie ma sprawy, nie bede uciekac
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 12:00   #72
marii**
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 57
Dot.: makijaze koculka

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
O, no prosze Sporo dziewczyn, które pracują jako wizazystki wrzuca na MM swoje prace, możesz zawsze umieścić makijaż wykonany nie na sobie, ale jakieś innej modelce Cała czy pół Polski nie musi wiedzieć jak wyglądasz, ale swój talent możesz pokazać na łamach forum Skoro wiele z nas może sie od Ciebie nauczyć to namawiam a makijaż pt. "step by step" nie jednej z dziewczyn dzieki takim instrukcjom wiele się nauczyła o technice makijażu
Jesli można wiedzieć jaką szkołe wizażu kończyłaś?
absolutnie nie napisałam ze wiele z was mogłoby sie ode mnie nauczyc wiele, tylko ze KOCULEK mogłby sie nauczyc czegos NIE TYLKO ODE MNIE. na przyszłośc - czytaj dokładnie czyjes wypowiedzi zanim je skomentujesz bo twoj komentarz jest w tym miejscu bez sensu ze wzgledu własnie na to ze nie przeczytałas czegos dokładnie I moje makijaze na pewno nie mogą równac sie z agabil i nigdy nei powiedziałam ze chce tu kogos uczyc bo naprawde sama wiele wiele musze sie uczyc. I jakiejs wielkiej szkoły tez nie konczyłam tylko kosmetologie 3 lata w szkole Anieli Goc a potem jedynie roczne podyplomowe studium wizazu. Ale nie pracuje jako kosmetyczka tylko sobie troszke dorabiam robiac makijaze bo zrobiłam tego licencjata z czystego hobby tylko, jako taki dodatek. Bo moj głowny kierunek studiów nie wiaze sie z tym komlpetnie(zresztą kończe je dopiero niedługo ). Także mylisz się ogromnie jeśli myślisz ze uwazam sie za królową wizazu Po prostu od kiedy skonczyłam 13 lat kocham malowac siebie i innych, wiec u mnie to raczej taki dryg do tego niz wyuczenie i nie zamierzam tego zmieniac bo mysle ze zawodowo nie sprawiałoby mi to kompletnie zadnej satysfakcjii Aaa i i na poswiecenie ponad godziny na makijaz a potem robienie fotek i wklejanie ich tu nie mam niestety kompletnie czasu bo 1 pracuje, 2 ucze sie, 3 pracuje ( i jestem tu przy okazjii tego 3 pracuje ) Wiec moze za kilka miesiecy
marii** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 12:53   #73
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: makijaze koculka

Cytat:
Napisane przez marii** Pokaż wiadomość
absolutnie nie napisałam ze wiele z was mogłoby sie ode mnie nauczyc wiele, tylko ze KOCULEK mogłby sie nauczyc czegos NIE TYLKO ODE MNIE. na przyszłośc - czytaj dokładnie czyjes wypowiedzi zanim je skomentujesz bo twoj komentarz jest w tym miejscu bez sensu ze wzgledu własnie na to ze nie przeczytałas czegos dokładnie I moje makijaze na pewno nie mogą równac sie z agabil i nigdy nei powiedziałam ze chce tu kogos uczyc bo naprawde sama wiele wiele musze sie uczyc. I jakiejs wielkiej szkoły tez nie konczyłam tylko kosmetologie 3 lata w szkole Anieli Goc a potem jedynie roczne podyplomowe studium wizazu. Ale nie pracuje jako kosmetyczka tylko sobie troszke dorabiam robiac makijaze bo zrobiłam tego licencjata z czystego hobby tylko, jako taki dodatek. Bo moj głowny kierunek studiów nie wiaze sie z tym komlpetnie(zresztą kończe je dopiero niedługo ). Także mylisz się ogromnie jeśli myślisz ze uwazam sie za królową wizazu Po prostu od kiedy skonczyłam 13 lat kocham malowac siebie i innych, wiec u mnie to raczej taki dryg do tego niz wyuczenie i nie zamierzam tego zmieniac bo mysle ze zawodowo nie sprawiałoby mi to kompletnie zadnej satysfakcjii Aaa i i na poswiecenie ponad godziny na makijaz a potem robienie fotek i wklejanie ich tu nie mam niestety kompletnie czasu bo 1 pracuje, 2 ucze sie, 3 pracuje ( i jestem tu przy okazjii tego 3 pracuje ) Wiec moze za kilka miesiecy
W takim razie, prosze na przyszłośc cytuj wypowiedź do której się odnosisz, tak jak zrobiłaś to wyżej, odnosząc się do mojej .
Poza tym, nie uważam, zeby zrobienie dobrego makijażu zajmowało aż godzine czasu, a nawet jeśli tak, to myślę, ze nawet jeśli dziewczyna straci godzine na makijaż ok. 30 minut na zrobienie zdjęć i drugie tyle na zmnniejszenie ich i umieszczenie na forum, to ma w tym jakiś cel...I wcale nie musi to byc chęć pochwalenia się, ale np. sprawdzenie czy makijaż który wykonały jest zrobiony dobrze. Umieszczając swoje makijaze na łamach forum, każda dziewczyna liczy sie z tym, że będziemy je oceniać, krytykować, chwalić itp. Dla mnie wiąże się to z przyjewmnością i dobrą zabawą, chociaż nie zawsze mi się chce Bo na codzień mam mało czasu na robienie makijazu tzw. pełnego. Ograniczam sie raczej do minimum . Szaleje dopiero w weekendy. Ja również uwielbiam robic makijaże na sobie, na kimś, interesuje się tym od dziecka
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 15:45   #74
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: makijaze koculka

Koculku kiedy wkleisz swoje kolejne makijaże?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 16:12   #75
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: makijaze koculka

...i zdjecie tego fioletowego cienia, w ktorym wygladasz naprawde ladnie i jeszcze moim zdaniem bardzo ladnie wyglada (on i ty ) z tym malinowym blyszczykiem!
Dziweczyny piszac o wyciagnieciu cieni maja na mysli cos takiego jak na zdjeciach. Mam bardzo podobne oczy do ciebie tez ciemno brazowe i tez z opadajaca powieka i wlasnie tak sie maluje (przynajmniej sie staram ). Pedelkami powinno byc ci duzo latwiej tak cienowac. czekamy na nastepne makijaze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amy_259.jpg (3,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d3.jpg (2,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gemboree_259.jpg (3,4 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lisa_259.jpg (3,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy%20male.jpg (3,1 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez jmu
Czas edycji: 2007-03-29 o 16:29 Powód: dolaczenie zdjec
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 17:10   #76
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: makijaze koculka

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
...i zdjecie tego fioletowego cienia, w ktorym wygladasz naprawde ladnie i jeszcze moim zdaniem bardzo ladnie wyglada (on i ty ) z tym malinowym blyszczykiem!
Dziweczyny piszac o wyciagnieciu cieni maja na mysli cos takiego jak na zdjeciach. Mam bardzo podobne oczy do ciebie tez ciemno brazowe i tez z opadajaca powieka i wlasnie tak sie maluje (przynajmniej sie staram ). Pedelkami powinno byc ci duzo latwiej tak cienowac. czekamy na nastepne makijaze.
jmu dzieki wielkie za te zdjecia
A pedzelki mam zamiar kupic w maju w sephorze, bo we ma ma ostatnio gorsze recenzje
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.