Jak się malowac? Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 18:20   #1
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344

Jak się malowac? Pomocy


Witam. Jak myslicie. Jaki mam kształt twarzy? Nie mam pojęcia jak sie malowac, jakich kosmetyków uzywac. Mam niebieskie oczy. Naturalnie jasnobrązowe włosy. Na zdjęciu wyszły troche ciemne. Wiosna przyszła, a ja ciagle wyglądam tak samo:-( pomocy. Chcialabym poeksperymentowac z rózem, ale nie wiem jaki kolor wybrac. Z góry dziekuję za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg basia bez oczu.jpg (13,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez oczu 2.jpg (11,3 KB, 32 załadowań)
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 11:10   #2
niemogeno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 438
Dot.: Jak się malowac? Pomocy

Witaj. Kształt twarzy z pewnością kwadratowy... Maleńkie te zdjęcia, ale z tego co widać, to przede wszystkim powinnaś wyrównać koloryt cery. Tu już wedle upodobań i skłonności samej skóry - dobry podkład (może minerałki? dziewczyny założyły osobne wątki o minerałach), puder koniecznie matujący... raczej jakieś jaśniutkie odcienie. Brwi masz zadbane, może odrobinkę za cienkie... Jeśli chodzi o policzki to raczej perłowy róż, bo masz jasną karnację. Ewentualnie jakiś jasny beż połyskujący złotkiem nada zdrowego blasku. Poza tym nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Cię na forum Moje Makijaże, gdzie razem szukamy mejkapów dla siebie i uczymy się pozdrawiam
niemogeno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.