Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-12, 06:27   #4201
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

[QUOTE=honorisss;80428771]
Cytat:
Napisane przez Brukam Pokaż wiadomość

Poszło, dzięki za czujność Możesz teraz sprawdzić dla pewności? Mi lekarz zalecił kupić z Triumph 65B lub 70B. A który bardziej polecasz?
Honorisss, nie dostaniesz stanika??????
65B i 70B będą na pewno za małe! Czy Twój lekarz zwariował?
U kogo robisz???

Zoji, „na zdjęcia nie ma już czasu”.

Mi lekarz nic nie mówił, że nie można fiszbin ani push upów.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 07:21   #4202
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez fleurdeluce Pokaż wiadomość
Wstawiłam kilka zdjęć, zapraszam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fleur!!! Masz tak ZA☠☠☠IŚCIE naturalne piersi, one są jeszcze ładniejsze niż wcześniej Ciekawe jaki będzie efekt końcowy. Układają się jeszcze?

Honoriss, po operacji to 70 C/D polecam kupić. w 65 się zmęczysz ze względu na opuchliznę. U kogo robisz piersi? Bo jakieś głupoty opowiada, stanika nie zapewnia, żeby Ci krzywdy nie zrobili...

Moje piersi z tygodnia na tydzień są bardziej miękkie. Jak schodzę po schodach to skaczą sobie ładnie jak naturalki Zbliżyć je mogę ślicznie rękami, są baaaardzo ruchome. I dochodzę do wniosku, że od czasu jak zeszła opuchlizna to trochę się wybiły do przodu.
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 07:45   #4203
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Fleur!!! Masz tak ZAIŚCIE naturalne piersi, one są jeszcze ładniejsze niż wcześniej Ciekawe jaki będzie efekt końcowy. Układają się jeszcze?

Dziękuję kochana szczerze to już nie widzę, żeby się zmieniały za bardzo, ale też jakoś strasznie się im nie przyglądam haha za to stanik z h&m, który kupiłam jako swój pierwszy nie-sportowy (po ok. 6 tygodniach od operacji) od jakiegoś czasu ma trochę za małe miseczki na moje piersi, więc może troszkę się wybiły jeszcze

Dzięki dziewczyny za komentarze❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
✨ 07.06.17 - Motiva okrągłe Full 255/275 ✨
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 07:47   #4204
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej dziewczyny u mnie dzisiaj jakiś zdołowany dzień Nie dość że dziecko chore to jeszcze mnie chyba zaczyna coś łapać dodatkowo cały czas myślę nad tym czy nie wzięłam jednak za małych tych implantów żałuję że nie pokłóciłam się na 550 jeszcze Wczoraj lekarz powiedział że jak będę chciała schudnąć bo oczywiście przez te dwa i pół miesiąca upadłam się jak świnia do 76 kg źle się z taką wodą czuję więc chciałabym schudnąć przynajmniej do 68 albo 66
ale lekarz mówi że skoro nie miałam zerowej swojej wejściówki tylko coś tam coś tam było to piersi też Spadną a mam jeszcze delikatne obrzęk więc jeszcze spadną bo opuchlizna zejdzie to już w ogóle zostanę płaską deską
cały czas o tym myślę Boże Dziewczyny pomóżcie może któraś z was schudła po zrobieniu piersi i miała coś tam coś tam wejściówkę jak wasze piersi zareagowały na utratę wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 08:15   #4205
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie dzisiaj jakiś zdołowany dzień Nie dość że dziecko chore to jeszcze mnie chyba zaczyna coś łapać dodatkowo cały czas myślę nad tym czy nie wzięłam jednak za małych tych implantów żałuję że nie pokłóciłam się na 550 jeszcze Wczoraj lekarz powiedział że jak będę chciała schudnąć bo oczywiście przez te dwa i pół miesiąca upadłam się jak świnia do 76 kg źle się z taką wodą czuję więc chciałabym schudnąć przynajmniej do 68 albo 66
ale lekarz mówi że skoro nie miałam zerowej swojej wejściówki tylko coś tam coś tam było to piersi też Spadną a mam jeszcze delikatne obrzęk więc jeszcze spadną bo opuchlizna zejdzie to już w ogóle zostanę płaską deską
cały czas o tym myślę Boże Dziewczyny pomóżcie może któraś z was schudła po zrobieniu piersi i miała coś tam coś tam wejściówkę jak wasze piersi zareagowały na utratę wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przed okresem nabieram wody na całym ciele albo jak się objadam czipami to dobieram z kilo-2 i piersi większe są, jak wracam do stanu normalnego, zaraz lecą też do stanu normalnego. Wszystko zależy jak reaguje Twoje ciało. Aczkolwiek jak z brzucha zejdzie to zazwyczaj z piersi też. Tylko weź pod uwagę, żę one zamelją, a potem powinny się wybijać. Więc wsztrymaj się z 1,5 miesiąca jeszcze z ocenianiem.

Kolejna kwestia, na profilu wyjściówkę masz bardzo małą, takiej różnicy nie zauważysz jak zniknie. Myślę, że teraz obsesję robisz, bo myślisz, że za mało i tłumaczysz to sobie tak, że zły implant, bo jak schudniesz to wyjściówka zniknie

Edytowane przez eleanorx
Czas edycji: 2018-01-12 o 08:18
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 08:20   #4206
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Ja przed okresem nabieram wody na całym ciele albo jak się objadam czipami to dobieram z kilo-2 i piersi większe są, jak wracam do stanu normalnego, zaraz lecą też do stanu normalnego. Wszystko zależy jak reaguje Twoje ciało. Aczkolwiek jak z brzucha zejdzie to zazwyczaj z piersi też. Tylko weź pod uwagę, żę one zamelją, a potem powinny się wybijać. Więc wsztrymaj się z 1,5 miesiąca jeszcze z ocenianiem.
Wcześniej ciężko było mi ocenić czy piersi też lecą bo były Tak mikro małe że nawet nie zauważyłam tego czy lecą czy nie lecą.
Wcześniej nie widziałam czy one maleją czy nie bo były takie mikro Ale w sumie nie było co z nich spadać i ciężko było zauważyć Byłam też na diecie przez miesiąc i poleciał brzuch uda i dupa na cyckach Wydaje mi się że zostało tyle samo Ile było no ale tak jak mówię były bardzo malutkie i ciężko było cokolwiek zauważyć Czyli mówisz żeby co wstrzymać się jeszcze do półtora miesiąca teraz spadną potem się wybiję to kiedy mam w końcu przejść na tą dietę żeby było dobrze żeby też im nie zaszkodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 08:49   #4207
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

dzień dobry
Zainteresowana, kochana zatem kciuki trzymam z całych sił, ale proszę daj nam potem znać co i jak. Wszystkie tu bardzo Ci kibicujemy!!!!

Zoji, kochana moja!!!! Wstawiaj zdjęcie, najlepiej zrób sobie do lustra, ja tak zawsze robię
Mnie AK mówił o fiszbinach, że muszą być idealnie dobrane. Pozwolił nosić koronki na fiszbinach, zalecał by po domu nosić trzymające biustonosze, np. sportowe delikatne. Ale to bardziej po to, by piersi nie opadły za szybko ze względu na grawitację. Pytałam czy latem mogę bez stanika trochę chodzić, nie widział przeszkód. Powiedział tylko , żebym ogólnie jednak starała się je ubierać w coś trzymającego, żeby za kilka lat nie płakać, że są nisko.
Chodzę sobie bez stanika czasem wieczorem już, latem chodziłam czasem cały dzień bez ( na wakacjach ). Ale zimą noszę raczej lepiej trzymające staniki po domu, m.in. aseksualną Anitę .
Nie pytałam o push upy, więc nie znam jego zdania na ten temat.
Myślę, że okazjonalnie nie zaszkodzą, ale na pewno nie chodziłabym w nich na co dzień. Gdzieś czuję, że to nie jest dla nich dobre
Hehe, z tą odważnością faktycznie trzeba coś zrobić!! Nawet moja teściowa mi mówi czasem"dziewczyno, kiedy jak nie teraz, młoda zgrabna, pokazuj atuty". a ja nie umiem. muszę się nauczyć

Wstawiłam Wam też ostatnio jakieś foty, ale w sumie moje cyce się nie zmieniają już.

Eleanorx, wiesz... chyba najbardziej ze wszystkich piersi Twoje mi się podobają. I figura też absolutnie cudowna!!!!. Piersi masz takie naturalne, ale zarazem wypełnione, jak mega jędrne naturalne piersi 18-latki! Cudo!!!!!

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

JustynkaWe, wydaje mi się, że przy odchudzaniu siłą rzeczy piersi trochę zmaleją,na nich pewnie też trochę tkanki tłuszczowej jest.
Co do plastrów, ja zaczęłam używać plastrów Sutricon 7 tyg. po op. Blizny mam teraz białe i cienkie
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 09:01   #4208
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
dzień dobry
Zainteresowana, kochana zatem kciuki trzymam z całych sił, ale proszę daj nam potem znać co i jak. Wszystkie tu bardzo Ci kibicujemy!!!!

Zoji, kochana moja!!!! Wstawiaj zdjęcie, najlepiej zrób sobie do lustra, ja tak zawsze robię
Mnie AK mówił o fiszbinach, że muszą być idealnie dobrane. Pozwolił nosić koronki na fiszbinach, zalecał by po domu nosić trzymające biustonosze, np. sportowe delikatne. Ale to bardziej po to, by piersi nie opadły za szybko ze względu na grawitację. Pytałam czy latem mogę bez stanika trochę chodzić, nie widział przeszkód. Powiedział tylko , żebym ogólnie jednak starała się je ubierać w coś trzymającego, żeby za kilka lat nie płakać, że są nisko.
Chodzę sobie bez stanika czasem wieczorem już, latem chodziłam czasem cały dzień bez ( na wakacjach ). Ale zimą noszę raczej lepiej trzymające staniki po domu, m.in. aseksualną Anitę .
Nie pytałam o push upy, więc nie znam jego zdania na ten temat.
Myślę, że okazjonalnie nie zaszkodzą, ale na pewno nie chodziłabym w nich na co dzień. Gdzieś czuję, że to nie jest dla nich dobre
Hehe, z tą odważnością faktycznie trzeba coś zrobić!! Nawet moja teściowa mi mówi czasem"dziewczyno, kiedy jak nie teraz, młoda zgrabna, pokazuj atuty". a ja nie umiem. muszę się nauczyć

Wstawiłam Wam też ostatnio jakieś foty, ale w sumie moje cyce się nie zmieniają już.

Eleanorx, wiesz... chyba najbardziej ze wszystkich piersi Twoje mi się podobają. I figura też absolutnie cudowna!!!!. Piersi masz takie naturalne, ale zarazem wypełnione, jak mega jędrne naturalne piersi 18-latki! Cudo!!!!!

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

JustynkaWe, wydaje mi się, że przy odchudzaniu siłą rzeczy piersi trochę zmaleją,na nich pewnie też trochę tkanki tłuszczowej jest.
Co do plastrów, ja zaczęłam używać plastrów Sutricon 7 tyg. po op. Blizny mam teraz białe i cienkie
Hejo hej co do biustonosza push-up mój lekarz powiedział że nie widzi żadnych przeciwwskazań stwierdził że piersią z silikonowym nic nie dzieje się odpuszcza pół nie ma żadnych deformacji ani przeciwwskazań które zabraniały by je nosić Więc w mojej szafie na pewno znajdą Jakieś tego typu z delikatną gąbeczką
moja klatka jest stosunkowo długa a piersi znajdują się nisko Więc gdybym chciała naprawdę zrobić fajny dekolt i wyeksponować cyce na lato musiałaby mieć dekolt bo sam pępek A tego chcę uniknąć
ech no to nieźle bo ja sobie trochę przytyłam i chciałabym zejść na pewno przynajmniej 6 7 kg wcześniej piersi mi nie spadały Albo po prostu nie zauważyłam bo były tak maleńkie teraz Nie chciałabym żeby spadła bo i tak żałuję że nie wzięłam przynajmniej z 550 nie wiem kawał ze mnie teraz Baby więc myślę że może jak schudnę to ładnie się wybija

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 09:09   #4209
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Justynka, no dopóki nie schudniesz to się nie przekonasz. Trzymam zatem kciuki, by się wybiły
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 09:28   #4210
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ismenka, odpowiadając na Twój komentarz to zgadzam się co do wyższych implantów, właśnie jedyne co mi na co dzień przeszkadza (może to za duże słowo, ale po prostu to zauważam) to to, że piersi zaczynają się dość nisko i w wielu bluzkach nie są w ogóle widoczne tylko nie wiem, czy takie wyższe niż szersze anatomy nie byłyby przypadkiem wsadzone w tym samym miejscu i po prostu kończyłyby się niżej?
W ogóle mam wrażenie, że u takich wysokich osób jak ja zawsze jest problem z tym, że piersi są nisko, wina długiej klatki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Eleanorx, wiesz... chyba najbardziej ze wszystkich piersi Twoje mi się podobają. I figura też absolutnie cudowna!!!!. Piersi masz takie naturalne, ale zarazem wypełnione, jak mega jędrne naturalne piersi 18-latki! Cudo!!!!!

Zgadzam się, są piękne! Myślę, że to też zasługa ślicznej wyjściówki.

Co do wyjściówek, właśnie weszłam do mojego albumu i aż się za głowę złapałam... ciężko uwierzyć, że trochę ponad pół roku temu tak wyglądałam! Czułam się tragicznie w tym wydaniu. Teraz cokolwiek by z tymi piersiami nie było, czy krzywe, czy za nisko, to jestem z nich zadowolona najbardziej na świecie!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
✨ 07.06.17 - Motiva okrągłe Full 255/275 ✨
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 09:37   #4211
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Justynka, no dopóki nie schudniesz to się nie przekonasz. Trzymam zatem kciuki, by się wybiły
Zastanawiam się więc czy chudnąć teraz czy poczekać jeszcze te półtora miesiąca czy jak schudnę to one się wybija :/
Swiruje mecze was przepraszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 09:38   #4212
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

fleudeluce, mam to samo uczucie. .. jak patrzę na swoje zdjęcia sprzed op. .. tyle lat się z tym kompleksem mierzyłam, nie czułam się kobieco.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Zastanawiam się więc czy chudnąć teraz czy poczekać jeszcze te półtora miesiąca czy jak schudnę to one się wybija :/
Swiruje mecze was przepraszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myślę, że to nie ma zupełnie znaczenia!
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 09:49   #4213
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
fleudeluce, mam to samo uczucie. .. jak patrzę na swoje zdjęcia sprzed op. .. tyle lat się z tym kompleksem mierzyłam, nie czułam się kobieco.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------


myślę, że to nie ma zupełnie znaczenia!
Dziękuję Dziękuję za odpowiedzi i za to że jeszcze ze mną wytrzymujecie Wiem jestem maniakalnie nie do wytrzymania ale dla mnie jest to tak ważne że po prostu świruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 10:03   #4214
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ismenka dla mnie Twoje piersi to ideał. Oglądałam je chyba tysiąc razy przed operacją u AK i miałam nadzieję że w moim przypadku doktorek też się spisze na medal
Co do takiej zachowawczości w sposobie bycia mam to samo.. nie umiem, nie potrafię być taka otwarta jaki inne dziewczyny. Najgorzej jest jak właśnie mi zależy zeby zrobić wrażenie wyluzowanej, wtedy robię się max spięta jak tu żyć.. ? teraz to młodsze pokolenie jest zdecydowanie odważniejsze. Jak obserwuje dziewczyny po 20 parę lat mające to jest wielka różnica jak ja się zachowywałam mając tyle lat...

Zoji, czekam na fotki również
Chyba AK wspominał że nie powinno się nosić push-upów przy implantach ale dopytam na kontroli w lutym. Ale ja właśnie dlatego zrobiłam operację żeby już takich staników nie kupować. Można przecież miękkimi ładnie piersi uwydatnić. Albo chociaż lekko usztywnianymi
Na razie póki co mam dwie anity na zmianę i już mam ich dość

Jeszcze mam pytanko. Czym smarować blizny jak strupki już odpadły? I czy nadal podkladać waciki na bliznę?

Aha jeszcze chciałam dodać do rozkmin Honoriss który implant wybrać. Nie najważniejsze są ml tylko rozmiary implantu. Ja chciałam mieć projekcję ok 5,3 a 5,5 a szerokość i wysokość doktor sam obliczył i wyszło że idealny implant dla mnie to 380 ml... też wydawało mi się dużo na początku, ale na tle całej sylwetki piersi są idealnie dopasowane.
__________________
19.12.2017 operacja AK. Sebbin 380 ml (11,5 x 12,2 x 5,5 cm)

Edytowane przez Serce
Czas edycji: 2018-01-12 o 10:07
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 10:15   #4215
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Serce, możesz smarować oliwką, biooil. Za jakiś czas plastry sutricon polecam.
Ja nie podkładałam już gazików jak wszystkie strupki odpadły.
Mam wrażenie, że Ty i Zoji macie identyczne piersi
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 10:23   #4216
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zauważyłam dziewczynę że co lekarz to inne zalecenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 10:30   #4217
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

honorisss teraz jest ok, już nie widać
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 10:32   #4218
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Zastanawiam się więc czy chudnąć teraz czy poczekać jeszcze te półtora miesiąca czy jak schudnę to one się wybija :/
Swiruje mecze was przepraszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kiedy miałaś operację bo gdzieś mi umknęło? Schudnąć powinno się przed implantami, mój dr powiedział, że najgorsze dla piersi da wahania wagi bo może pojawić się mniejsza jędrność i zwis
Ile chcesz schudnąć? 2/3 kg luz ale więcej może się odbić na wyglądzie biustu w tym może pojawić się marszczenie implantu

Ważę 52 kg i jak zjeżdżam niżej implant marszczy się od strony mostka ze względu na brak tkanki tłuszczowej

Wieczorem pooglądam albumy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Fiszbiny mogłam nosić po 6 miesiącach ale i tak nakładam tego typu staniki okazjonalnie

Pudh up zabronione


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Do masażu blizn polecam olej kokosowy nierafinowanej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 10:32   #4219
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Serce, możesz smarować oliwką, biooil. Za jakiś czas plastry sutricon polecam.
Ja nie podkładałam już gazików jak wszystkie strupki odpadły.
Mam wrażenie, że Ty i Zoji macie identyczne piersi
No jak patrze na zdjęcia Zoji też mam takie wrażenie dlatego czekam na aktualne fotki

A co się stało z Toskanią? Nie odzywa się i albumy też wykasowała...?
__________________
19.12.2017 operacja AK. Sebbin 380 ml (11,5 x 12,2 x 5,5 cm)
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 10:39   #4220
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Faktycznie... Toskania zniknęła i pousuwała zdjęcia
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 10:44   #4221
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Kiedy miałaś operację bo gdzieś mi umknęło? Schudnąć powinno się przed implantami, mój dr powiedział, że najgorsze dla piersi da wahania wagi bo może pojawić się mniejsza jędrność i zwis
Ile chcesz schudnąć? 2/3 kg luz ale więcej może się odbić na wyglądzie biustu w tym może pojawić się marszczenie implantu

Ważę 52 kg i jak zjeżdżam niżej implant marszczy się od strony mostka ze względu na brak tkanki tłuszczowej

Wieczorem pooglądam albumy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Fiszbiny mogłam nosić po 6 miesiącach ale i tak nakładam tego typu staniki okazjonalnie

Pudh up zabronione


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Do masażu blizn polecam olej kokosowy nierafinowanej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Operacje miałam miesiąc temu
No ja to bym tak chciała schudnąć przynajmniej z 10 kg nie wiem jak zareaguje na to mój biust ale mam nadzieję że nic złego się nie stanie Wczoraj pytałam się lekarza jedyne co mi powiedział to to żebym liczyłaś się że piersi też spadną niestety nie wspominał nic o takich skutkach o których ty mówisz ja Muszę schudnąć bo popuściłam sobie trochę przed operacją i bardzo poszło mi boki i uda Bardzo źle się z tym czuję
moja sąsiadka była w ciąży miała już zrobione piersi po ciąży schudła 15 kg biust jak marzenie więc mam nadzieję że i moje piersi zostaną takie jak jej z tym że ona ma okrągłE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Kiedy miałaś operację bo gdzieś mi umknęło? Schudnąć powinno się przed implantami, mój dr powiedział, że najgorsze dla piersi da wahania wagi bo może pojawić się mniejsza jędrność i zwis
Ile chcesz schudnąć? 2/3 kg luz ale więcej może się odbić na wyglądzie biustu w tym może pojawić się marszczenie implantu

Ważę 52 kg i jak zjeżdżam niżej implant marszczy się od strony mostka ze względu na brak tkanki tłuszczowej

Wieczorem pooglądam albumy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Fiszbiny mogłam nosić po 6 miesiącach ale i tak nakładam tego typu staniki okazjonalnie

Pudh up zabronione


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Do masażu blizn polecam olej kokosowy nierafinowanej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to tak jak mówię każdy lekarz mówi co innego.
I teraz zastanawia mnie to od czego to zależy że jedni pozwalają push up i nie pozwalają Jedni od razu pozwalają nosić z fiszbinami tak jak moja koleżanka jest 2 miesiące po operacji a już ubiera fiszbiny dla mnie wow :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 10:48   #4222
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Justynka, ja bym odchudzanie zostawiła póki co, daj czas orgaizmowi, żeby po operacji doszedł do siebie.

Skoro wcześniej z piersi Ci nei schodziło to czemu miałoby teraz? One nadal swojej tkanki mają tyle samo. To że pod spodem masz sylikon nie znaczy, że tkanka tłuszczowa musi się zachowywac inaczej i naprawdę skończy tyle panikować... Zapakuj cycki w stanik i nawet na nie nie patrz, na dobre Ci wyjdzie, u mnie podziałało.

Ismenko jak mi miło to czytać <3 <3 Widziałam nowe fotki i sama masz piersi jak nastolatka, masz przepiękną zjeżdżalnię I ale masz bliziutko piersi :O
Fleur mamy tutaj jakieś kółko wzajemnej adoracji, Wy też jesteście cudowne <3

Fleur, ja też mam wrażenie, że wyżej powinnam mieć ten cycek, bo faktycznie w niektórych bluzkach się gubię.

To skoro push up jest zły to czy stanik z fiszbinami i z takim usztywnieniem jakieś 0,5 cm z dołu jest ok?
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 11:24   #4223
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Justynka, ja bym odchudzanie zostawiła póki co, daj czas orgaizmowi, żeby po operacji doszedł do siebie.

Skoro wcześniej z piersi Ci nei schodziło to czemu miałoby teraz? One nadal swojej tkanki mają tyle samo. To że pod spodem masz sylikon nie znaczy, że tkanka tłuszczowa musi się zachowywac inaczej i naprawdę skończy tyle panikować... Zapakuj cycki w stanik i nawet na nie nie patrz, na dobre Ci wyjdzie, u mnie podziałało.

Ismenko jak mi miło to czytać <3 <3 Widziałam nowe fotki i sama masz piersi jak nastolatka, masz przepiękną zjeżdżalnię I ale masz bliziutko piersi :O
Fleur mamy tutaj jakieś kółko wzajemnej adoracji, Wy też jesteście cudowne <3

Fleur, ja też mam wrażenie, że wyżej powinnam mieć ten cycek, bo faktycznie w niektórych bluzkach się gubię.

To skoro push up jest zły to czy stanik z fiszbinami i z takim usztywnieniem jakieś 0,5 cm z dołu jest ok?
Wstrzymam się jeszcze na razie będę jeść zdrowo po prostu odstawię słodycze i cukier będę pić więcej wody może samo z siebie coś opadnie z Wagi
co dopuszcza w to nie wiem bo tak jak powiedziałam mój lekarz nie zabrania fiszbiny po 6 miesiącach a zwykły biustonosz mam ubrać za 2 tygodnie więc sądzę że co lekarz to inna opinia Najlepiej to słuchać się swojego i obserwować własne ciało mi lekarz powiedział że puszapy nie robię krzywdy w żaden sposób silikonowy ani naszym mięśniom jeśli cycki zostaną całkowicie ruchome można ubierać
Moje cycki też są stosunkowo niskie dlatego czasem trzeba sobie przemyśl pomóc stanik zbierający i delikatnie na ramiączkach a no super extra wyjścia delikatny pushup nie sądzę żeby zrobiłem to większą krzywdę . Jeśli mam go ubrać to sądzę że dopiero po roku niech się one w spokoju wygoja bez żadnych kombinacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 12:59   #4224
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość

Fleur, ja też mam wrażenie, że wyżej powinnam mieć ten cycek, bo faktycznie w niektórych bluzkach się gubię.

Wiecie co, to może być kwestia tego, że jesteśmy przyzwyczajone do widoku naturalnych piersi (innych osób) w usztywnionych stanikach, które je bardzo unoszą - przeciez naturalnie te wszystkie piersi też są nisko (może z małymi wyjątkami). No a sztuczne piersi, mimo, że są ruchome, to jednak trudniejsze do uniesienia i ułożenia w staniku, do tego dochodzi to, że większość z nas nosi nieusztywniane lub delikatnie usztywnione staniki, więc osiągamy „naturalny” efekt niskiego biustu, podczas gdy kobiety z naturalnym biustem najczęściej bardzo go podnoszą.
Pewnie da się taki sztuczny biust też tak podnieść „pod brodę”, ale ja nie chcę próbować, bałabym się, że push-upem zaszkodzę piersiom.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
✨ 07.06.17 - Motiva okrągłe Full 255/275 ✨
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:15   #4225
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie dzisiaj jakiś zdołowany dzień Nie dość że dziecko chore to jeszcze mnie chyba zaczyna coś łapać dodatkowo cały czas myślę nad tym czy nie wzięłam jednak za małych tych implantów żałuję że nie pokłóciłam się na 550 jeszcze Wczoraj lekarz powiedział że jak będę chciała schudnąć bo oczywiście przez te dwa i pół miesiąca upadłam się jak świnia do 76 kg źle się z taką wodą czuję więc chciałabym schudnąć przynajmniej do 68 albo 66
ale lekarz mówi że skoro nie miałam zerowej swojej wejściówki tylko coś tam coś tam było to piersi też Spadną a mam jeszcze delikatne obrzęk więc jeszcze spadną bo opuchlizna zejdzie to już w ogóle zostanę płaską deską
cały czas o tym myślę Boże Dziewczyny pomóżcie może któraś z was schudła po zrobieniu piersi i miała coś tam coś tam wejściówkę jak wasze piersi zareagowały na utratę wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jakiej wielkości masz implant?
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:18   #4226
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zoji Pokaż wiadomość
Ismenka słońce Ty moje ...wysylalam Ci na priva wiadomość, ale nie wiem juz w końcu czy te wiadomości docierają?! Jakos dziwnie to funkcjonuje, nie zapisują sie wychodzące?...ah nieważne dobrze, ze jesteś i jest kontakt
Tak tak, to siedzi w glowie Mam podobnie jak Ty z "odważnością", pokazywaniem sie, ubieraniem... Dwa tygodnie temu na spontanie pojechalismy z rodzinką na basen. Nie zdążyłam jeszcze kupic sobie nowego kostiumu, w żaden z wcześniej używanych nie dałam oczywiście rady wbić moich piersi ...wiec ubrałam kostium, który kupiłam dobre dwa lata temu i jak dotąd go nie ubrałam, bo wstydziłam sie w nim pokazać nie mając cycków
Ubrałam wiec go z braku laku, z niemałymi oporami bo jest taki troszke wycięty, z dziurką na brzuchu ...oczywiście standardowo czułam tę barierę w mojej głowie że za bardzo jestem odkryta, po prostu nie było mi do końca komfortowo
Ja również chciałabym byc odważniejsza, śmielsza, bardziej otwarta... I tak sobie myślę, ze trzeba cos z tym w końcu zrobić, bo kiedy jak nie teraz będziemy czerpać z życia pełną piersią? Piersi mamy juz pełne chyba czas na głowy Tylko jak sobie to myślenie poprzestawiać...?!?

Jeżeli chodzi o push-up'y to mnie AK powiedział: fiszbiny silikonowe i zadnych push-up'ów!
Tobie nie zabraniał? Musze dopytać Luka_ja, co jej mowil na ten temat...
A pozostałe nasze siostry od AK: Lika, Serce, Brukam, Crippled? Czy Wam cos wiadomo na temat gąbek?

Ismenko zdjecia obiecałam i dotrzymam słowa, tylko problem mam z wytworzeniem, bo jak sama robie to jakos perspektywy ostatnio nie moge złapać i albo moje piersi wygladaja jak monstrualnych rozmiarów arbuzy, albo wyglądam jakbym nadal była deską
Probowalam małża zagonić do tej czarnej roboty, wszak to ciężka praca takie zdjecia ...no ale nie da sie bo jak juz staje przed nim naked ...to na zdjecia nie ma czasu
Moze poproszę jakiegoś cudzego, niezależnego i niezaangażowanego, takiego któremu ja i moje cycki nie bedą sie podobały?...

Zainteresowana w porzadku, rozumiemy, odpocznij, poukładaj sobie wszystko! trzymamy z całych sił kciuki! Będziemy cierpliwie czekac na wieści od Ciebie Powodzenia! Jestem pewna, ze wszystko sie ułoży, operacja sie uda i bedzie pieknie
Trzymaj sie dzielnie i wracaj do nas jak najprędzej
Powiem Ci szczerze że nawet do głowy mi nie przyszło, żeby jeszcze kiedykolwiek kupić biustonosz z gąbkami przy moim 80 F to nawet nie wiem czy są xD ale pięknie biust się dźwiga i zbliża biustonoszami typu bardotka. Właśnie dziś mi dwa przeszły. Jak wrócę do domku to przymierze i dodam zdjęcia z porównaniem. Bo różnica jest mega.
Ismenka dodam dziś golaski, powiem Ci ze są takie krzywe, że mało kiedy je fotografuję. Zdecydowanie wolę je w biustonoszu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 13:26   #4227
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Lika23 Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze że nawet do głowy mi nie przyszło, żeby jeszcze kiedykolwiek kupić biustonosz z gąbkami przy moim 80 F to nawet nie wiem czy są xD ale pięknie biust się dźwiga i zbliża biustonoszami typu bardotka. Właśnie dziś mi dwa przeszły. Jak wrócę do domku to przymierze i dodam zdjęcia z porównaniem. Bo różnica jest mega.
Ismenka dodam dziś golaski, powiem Ci ze są takie krzywe, że mało kiedy je fotografuję. Zdecydowanie wolę je w biustonoszu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OK to w takim razie czekam na fotki Napisz jak coś dodaSz to od razu wskoczę pooglądać
Ile jesteś po operacji

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 16:55   #4228
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Lika23 Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze że nawet do głowy mi nie przyszło, żeby jeszcze kiedykolwiek kupić biustonosz z gąbkami przy moim 80 F to nawet nie wiem czy są xD ale pięknie biust się dźwiga i zbliża biustonoszami typu bardotka. Właśnie dziś mi dwa przeszły. Jak wrócę do domku to przymierze i dodam zdjęcia z porównaniem. Bo różnica jest mega.
Ismenka dodam dziś golaski, powiem Ci ze są takie krzywe, że mało kiedy je fotografuję. Zdecydowanie wolę je w biustonoszu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, bardotka to jest to Mój ulubiony typ biustonosza o którym całe życie marzyłam ale wcześniej nie miałam co do niego włożyć Teraz efekt jest lepszy niż w puszapach
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 17:21   #4229
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
O tak, bardotka to jest to Mój ulubiony typ biustonosza o którym całe życie marzyłam ale wcześniej nie miałam co do niego włożyć Teraz efekt jest lepszy niż w puszapach
Kurczę, muszę się☠wybrać poprzymierzać jakieś bardotki, skoro tak ładnie leżą😄 też oczywiście nie mogłam nigdy nosić...
W jakich sklepach znajdę ładne bardotki?
__________________
✨ 07.06.17 - Motiva okrągłe Full 255/275 ✨
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 17:31   #4230
Brukam
Przyczajenie
 
Avatar Brukam
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

.

Edytowane przez Brukam
Czas edycji: 2018-02-05 o 22:14
Brukam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.