Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-09, 20:03   #4351
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Gratulacje, a tak swoją drogą to jak Ty sama oceniasz ten balsam? Jesteś z niego zadowolona? Ja jak sama cos sobie mieszam to nie jestem zadowolona i każdy zapał szybko się studzi no ale ja na razie same oleje i masła mieszałam głównie do rąk i ust. Nic specjalnego.
Z doświadczenia to jak dodaję masło kakaowe to takowy kosmetyk nie wymaga dodatkowych zapachów, bo zbyt się przebija przez inne. Zastanawiam się czasami nad zastosowaniem rafinowanych, właśnie dla zbycia naturalnej kompozycji zapachowej na rzecz olejków eterycznych, ale z drugiej strony właśnie na właściwościach najbardziej mi zależy.
Dla mnie dobry balsam musi spełniać kilka kryteriów: dobrze nawilżać, nie zostawiać tłustej warstwy i ładnie pachnieć, żebym miała ochotę go używać Ten spełnia 2 z 3 kryteriów, więc jestem z niego całkiem zadowolona. Konsystencja też mi się podoba, jedynie nad zapachem muszę popracować. No i oczywiście nie przesadzić znowu z olejem buriti Mnie takie rzeczy bardzo kręcą, poza tym zużywam dość pokaźne ilości balsamów do ciała (mam bardzo suchą skórę) i po prostu wkurza mnie już ich kupowanie. Z gotowych mam obecnie kokosowy od Eco Sonya, ale nie podoba mi się, bo źle się wchłania, zostawia białe ślady, które ciężko wetrzeć i pachnie przeciętnie. Następną rzeczą, którą zrobię po dopracowaniu balsamu będzie serum do włosów i skóry głowy, mam już na nie kilka pomysłów Balsam do ust też bym chętnie ukręciła Z kremami do stóp mam dość duży problem, bo większość z nich nie jest wegańska, więc w przyszłości pewnie też coś wykombinuję. Ale wszystko po kolei
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 07:47   #4352
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Nad tym jeszcze będę pracować, chciałabym bardziej świeży, cytrusowy zapach. Tutaj przebija mi za bardzo masło kakaowe. To dopiero druga próba, więc na pewno jeszcze go dopracuję Przy pierwszym wyszedł mi piękny kokosowo-pomarańczowy zapach, ale balsam zostawiał lekko tłustą poświatę, więc tym razem zmieniłam proporcje.



Wszystkie składniki kupowałam osobno, według własnego uznania Olejki eteryczne mam terapeutycznej jakości, więc jest konkret Mieszałam ręcznie trzepaczką do ubijania piany, ale za to długo i energicznie Przepis to moje własne "widzimisię". Po prostu lubię kombinować, zmieszałam składniki, których byłam ciekawa albo które już wcześniej lubiłam w gotowych balsamach.

Dopracuję go trochę i wyślę Ci za darmo do spróbowania Jak ktoś jeszcze chce to dajcie znać. Bardzo jestem ciekawa, ale i jednocześnie boję się trochę Waszej oceny

Powinien tylko być w innym opakowaniu, bo to jednak balsam, a nie masło, no ale to też ogarnę
Kochana jesteś, nie ma oczywiście pośpiechu, ale bardzo jestem ciekawa, jak będziesz gotowa, to chętnie przyjmę do testów Nie ma się czego bać, w razie czego nie zostawimy na Tobie suchej nitki. A tak serio, to źle nie może być, jakby było źle, to by było widać na zdjęciu, a to wygląda bardzo apetycznie, i ten skład... Miłośniczki naturalnych kosmetyków wiedzą też, jakie czasem wychodzą z tych mikstur aromaty, jesteśmy więc gotowe na wszystko. Marka "Zimstange" brzmi tak elegancko i intrygująco, że w ciemno i na ochotnika możemy być ambasadorkami Poza tym Twoje serce i praca włożone w wykonanie takiego cuda już zasługuje na uznanie. Większość ma do takich rzeczy 2 lewe ręce i słomiany zapał.

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Emulsja Swanicoco srebrna ma konsystencję kremowo żelową, jest lekka i szybko się wchłania. Skórę pozostawia lekko napięta i gładką. Nie obciąża, nie zostawia lepkiej warstwy. Nawilża, nie muszę nakładać kremu. Nada się na dzień a noc czasami coś olejowego dołożę. Ma 120 ml to bardzo dużo do wykorzystania, mam nadzieję że będzie się sprawdzała.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe czy Ci się sprawdzi, skład nawet fajny.

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Dla mnie dobry balsam musi spełniać kilka kryteriów: dobrze nawilżać, nie zostawiać tłustej warstwy i ładnie pachnieć, żebym miała ochotę go używać Ten spełnia 2 z 3 kryteriów, więc jestem z niego całkiem zadowolona. Konsystencja też mi się podoba, jedynie nad zapachem muszę popracować. No i oczywiście nie przesadzić znowu z olejem buriti Mnie takie rzeczy bardzo kręcą, poza tym zużywam dość pokaźne ilości balsamów do ciała (mam bardzo suchą skórę) i po prostu wkurza mnie już ich kupowanie. Z gotowych mam obecnie kokosowy od Eco Sonya, ale nie podoba mi się, bo źle się wchłania, zostawia białe ślady, które ciężko wetrzeć i pachnie przeciętnie. Następną rzeczą, którą zrobię po dopracowaniu balsamu będzie serum do włosów i skóry głowy, mam już na nie kilka pomysłów Balsam do ust też bym chętnie ukręciła Z kremami do stóp mam dość duży problem, bo większość z nich nie jest wegańska, więc w przyszłości pewnie też coś wykombinuję. Ale wszystko po kolei
Ja już też oczyma wyobraźni widzę jakąś maskę do włosów i emulsję myjącą do twarzy
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-01-10 o 07:49
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 22:35   #4353
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Przyszły moje zestawy dr Organic, które kupiłam z 50% obniżką. Szampon i odżywkę już znam i lubię, trochę obawiałam się serum do włosów, ale jest dobre, tylko nie można przesadzić z ilością, Jedna pompka w zupełności wystarcza na całe włosy, dzisiaj przez nieuwagę dałam dwie i już włosy były odrobinę przeciążone, a jutro to na bank będą do mycia. Serum ma dwa silikony: lotny i lekki - łatwozmywalny, jednak zupełnie mi to nie przeszkadza, bo moje włosy lubią silikony.
Z zestawu różanego nic jeszcze nie miałam, wszystko (krem na dzień i na noc, maska, peeling, serum pod oczy, serum olejowe) ma wysokie oceny i opinie. Serum olejowe pewnie pójdzie na prezent, bo nie przepadam za takimi kosmetykami. Na dniach otwieram krem na dzień i maseczkę.
Z ciekawości wzięłam też rękawiczki żelowe, ale jeszcze nie wiem co o nich myśleć. Po pierwszym użyciu dłonie były świetne, z każdym kolejnym użyciem efekt był gorszy. Najgorzej wypadają gdy zakłada się na suche dłonie, wtedy efektu praktycznie nie ma. Ja trzymam dłużej niż 20 minut, przez to zużuję je szybciej niż przewidziano (a mają starczyć na 40 razy). Zapach fatalny, niby lawendowy, ale w najgorszym możliwym wydaniu. Dobrze, że też były w promo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20180106_001.jpg (107,1 KB, 55 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 22:40   #4354
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się pochwalić moim już drugim własnoręcznie zrobionym balsamem do ciała Nie przestraszcie się koloru, po prostu dodałam za dużo oleju buriti Na szczęście zupełnie nie barwi skóry. Wklejam skład, trochę tam nawkładałam

Camellia Sinensis Leaf Water, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Cocos Nucifera (Coconut) oil, Butyrospermum parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao Seed Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Mauritia Flexuosa (Buriti) Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Vanilla Tahitensis Fruit Extract, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate,Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Limonum (Lemon) Fruit Powder, Mangifera Indica (Mango) Fruit Powder, Paullinia Cupana (Guarana) Extract, Horse Chestnut Extract, Panax Ginseng Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Castanea Sativa (Chestnut Tree) Seed Extract,Citrus Reticulata (Mandarin Orange) peel oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Tocopherol
Balsam wygląda super Też jestem chętna na próbkę i niecierpliwie wyglądam marki "Zimtstange"
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:28   #4355
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Przyszły moje zestawy dr Organic, które kupiłam z 50% obniżką. Szampon i odżywkę już znam i lubię, trochę obawiałam się serum do włosów, ale jest dobre, tylko nie można przesadzić z ilością, Jedna pompka w zupełności wystarcza na całe włosy, dzisiaj przez nieuwagę dałam dwie i już włosy były odrobinę przeciążone, a jutro to na bank będą do mycia. Serum ma dwa silikony: lotny i lekki - łatwozmywalny, jednak zupełnie mi to nie przeszkadza, bo moje włosy lubią silikony.
Z zestawu różanego nic jeszcze nie miałam, wszystko (krem na dzień i na noc, maska, peeling, serum pod oczy, serum olejowe) ma wysokie oceny i opinie. Serum olejowe pewnie pójdzie na prezent, bo nie przepadam za takimi kosmetykami. Na dniach otwieram krem na dzień i maseczkę.
Z ciekawości wzięłam też rękawiczki żelowe, ale jeszcze nie wiem co o nich myśleć. Po pierwszym użyciu dłonie były świetne, z każdym kolejnym użyciem efekt był gorszy. Najgorzej wypadają gdy zakłada się na suche dłonie, wtedy efektu praktycznie nie ma. Ja trzymam dłużej niż 20 minut, przez to zużuję je szybciej niż przewidziano (a mają starczyć na 40 razy). Zapach fatalny, niby lawendowy, ale w najgorszym możliwym wydaniu. Dobrze, że też były w promo.
Fajne zakupy szkoda że dr Organic wycofali oficjalnie z Polski.

Ja dostałam wczoraj paczkę z kosmetykofanki i wszystko jest tak jak powinno. Paczka zapakowana porządnie, produkty zabezpieczone, długie daty ważności, więc się cieszę, bo zapłaciłam za nie połowę standardowych cen, a nawet więcej niż połowę.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 09:57   #4356
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja dostałam wczoraj paczkę z kosmetykofanki i wszystko jest tak jak powinno. Paczka zapakowana porządnie, produkty zabezpieczone, długie daty ważności, więc się cieszę, bo zapłaciłam za nie połowę standardowych cen, a nawet więcej niż połowę.
Do mnie tez wczoraj dotarło i mam zgrzyt tylko z olejkiem z pestek moreli, bo jest do końca 01.2018. Musy Nacomi mam do marca czy kwietnia, ale zużyję bez problemu. Tak to wszystko albo końcówka 2018 albo 2019, 2010 rok.

Ceny na stronie zmienili jak im napisałam na FB, że na banerze -60% a tak odejmuje -40%. Ciekawe ile osób się nabrało
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2018-01-11 o 09:58
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 11:16   #4357
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Do mnie tez wczoraj dotarło i mam zgrzyt tylko z olejkiem z pestek moreli, bo jest do końca 01.2018. Musy Nacomi mam do marca czy kwietnia, ale zużyję bez problemu. Tak to wszystko albo końcówka 2018 albo 2019, 2010 rok.

Ceny na stronie zmienili jak im napisałam na FB, że na banerze -60% a tak odejmuje -40%. Ciekawe ile osób się nabrało
2010 rok? Trochę przegieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 11:35   #4358
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

hahaha 2020
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 19:42   #4359
arisah
Raczkowanie
 
Avatar arisah
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 316
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

korzystałyście z promo w rossmanie? Ja kupiłam szampony i odżywki petal fresh dla siebie i siostry. Szkoda że tylko raz można skorzystać bo z półki z jedzonkiem też bym coś capnęła, a nie zamierzam kilku kont obsługiwać.
arisah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 20:10   #4360
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez arisah Pokaż wiadomość
korzystałyście z promo w rossmanie? Ja kupiłam szampony i odżywki petal fresh dla siebie i siostry. Szkoda że tylko raz można skorzystać bo z półki z jedzonkiem też bym coś capnęła, a nie zamierzam kilku kont obsługiwać.
Korzystałam, szampon, peeling, olejek i krem do stóp mi wleciał.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 20:24   #4361
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez arisah Pokaż wiadomość
korzystałyście z promo w rossmanie? Ja kupiłam szampony i odżywki petal fresh dla siebie i siostry. Szkoda że tylko raz można skorzystać bo z półki z jedzonkiem też bym coś capnęła, a nie zamierzam kilku kont obsługiwać.
Ja nic nie kupiłam, ale ciekawi mnie czy kosmetyki takie jak np. serum Bielendy neuro glicol+C, też są objęte promocją, tzn. seria nienaturalna, ale serum ma fajny skład, a niektóre naturalne marki są niestety chrzczone, a mimo to weszły do tej promocji.


E-naturalne ma nowość, tonik w żelu do cery wrażliwej i naczynkowej, bez alko i gliceryny w składzie KLIK. Wrócił też peeling polinezyjski.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 20:38   #4362
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja nic nie kupiłam, ale ciekawi mnie czy kosmetyki takie jak np. serum Bielendy neuro glicol+C, też są objęte promocją, tzn. seria nienaturalna, ale serum ma fajny skład, a niektóre naturalne marki są niestety chrzczone, a mimo to weszły do tej promocji.


E-naturalne ma nowość, tonik w żelu do cery wrażliwej i naczynkowej, bez alko i gliceryny w składzie KLIK. Wrócił też peeling polinezyjski.
Tak, np wszystkie kosmetyki OHerbal są objęte promocją
Ja nic nie kupię, bo u mnie poza Petal Freshem nic mnie nie interesuje. Jest kilka szamponów Siberica czy inna rosyjska Organica, ale zdecydowanie lepszy wybór mam w drogerii Natura. Tam czasami wpadam żeby sprawdzić czy jest coś w promo, panie też mówią często że coś będzie niedługo w obniżonej cenie.
A w Rossie no cóż, Alterry do twarzy nie ma. Do włosów ograniczyli do dwóch szamponów i odżywki oraz maski z granatem. Kremu do rąk nie ma. Ich żeli do mycia nie lubię, a inne naturalne żele dostępne w moim Rossmanie pominę milczeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 20:45   #4363
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez arisah Pokaż wiadomość
korzystałyście z promo w rossmanie? Ja kupiłam szampony i odżywki petal fresh dla siebie i siostry. Szkoda że tylko raz można skorzystać bo z półki z jedzonkiem też bym coś capnęła, a nie zamierzam kilku kont obsługiwać.
załóż konto na inny adres mailowy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 20:45   #4364
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Tak, np wszystkie kosmetyki OHerbal są objęte promocją
Ja nic nie kupię, bo u mnie poza Petal Freshem nic mnie nie interesuje. Jest kilka szamponów Siberica czy inna rosyjska Organica, ale zdecydowanie lepszy wybór mam w drogerii Natura. Tam czasami wpadam żeby sprawdzić czy jest coś w promo, panie też mówią często że coś będzie niedługo w obniżonej cenie.
A w Rossie no cóż, Alterry do twarzy nie ma. Do włosów ograniczyli do dwóch szamponów i odżywki oraz maski z granatem. Kremu do rąk nie ma. Ich żeli do mycia nie lubię, a inne naturalne żele dostępne w moim Rossmanie pominę milczeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo, jak idę do Rossmanna, to jednak lubię wiedzieć, po co Jak tu na wątku czy w innym fajnym miejscu nikt nie pisze o jakiejś nowej perełce w Rossmannie, to nawet mi się nie chce wchodzić do rossmanna przez internet A wszystko inne, czego potrzebuję i lubię, akurat mam. Tak było w przypadku PF, dużo osób chwaliło, więc jak tylko pojawiło się promo na produkty włosowe, to pognałam niczym struś pędziwiatr. Tym razem jakoś tak cicho, o niczym fajnym ostatnio nie pisałyście, albo mnie ominęło W żele pod prysznic jednak również zaopatruję się gdzie indziej, te rossowe, nawet te naturalne, są kiepskie wg. mnie.


I jeszcze Off-top. Nie wiem czy wiecie, ale do Biedronki wchodzą na stale produkty ekologiczne, żywnościowe, z certyfikatem eko, nazwa to coś w stylu "GoBio", tak mi się obiło o uszy.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-01-11 o 20:50
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 20:54   #4365
arisah
Raczkowanie
 
Avatar arisah
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 316
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja nic nie kupiłam, ale ciekawi mnie czy kosmetyki takie jak np. serum Bielendy neuro glicol+C, też są objęte promocją, tzn. seria nienaturalna, ale serum ma fajny skład, a niektóre naturalne marki są niestety chrzczone, a mimo to weszły do tej promocji.


E-naturalne ma nowość, tonik w żelu do cery wrażliwej i naczynkowej, bez alko i gliceryny w składzie KLIK. Wrócił też peeling polinezyjski.
Tsa widziałam te ich "naturalne" produkty.
gdzieś w regulaminie jest lista co wchodzi w promo to możesz sprawdzić to serum.
a mnie się właśnie kończą włosowe rzeczy więc promocja w dobry czas trafiła, no i siostrę próbuję przeciągnąć na naturalną stronę mocy, a studentkę dobrą promocją łatwiej przekonać
arisah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 21:55   #4366
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Przyszły moje zestawy dr Organic, które kupiłam z 50% obniżką. Szampon i odżywkę już znam i lubię, trochę obawiałam się serum do włosów, ale jest dobre, tylko nie można przesadzić z ilością, Jedna pompka w zupełności wystarcza na całe włosy, dzisiaj przez nieuwagę dałam dwie i już włosy były odrobinę przeciążone, a jutro to na bank będą do mycia. Serum ma dwa silikony: lotny i lekki - łatwozmywalny, jednak zupełnie mi to nie przeszkadza, bo moje włosy lubią silikony.
Z zestawu różanego nic jeszcze nie miałam, wszystko (krem na dzień i na noc, maska, peeling, serum pod oczy, serum olejowe) ma wysokie oceny i opinie. Serum olejowe pewnie pójdzie na prezent, bo nie przepadam za takimi kosmetykami. Na dniach otwieram krem na dzień i maseczkę.
Z ciekawości wzięłam też rękawiczki żelowe, ale jeszcze nie wiem co o nich myśleć. Po pierwszym użyciu dłonie były świetne, z każdym kolejnym użyciem efekt był gorszy. Najgorzej wypadają gdy zakłada się na suche dłonie, wtedy efektu praktycznie nie ma. Ja trzymam dłużej niż 20 minut, przez to zużuję je szybciej niż przewidziano (a mają starczyć na 40 razy). Zapach fatalny, niby lawendowy, ale w najgorszym możliwym wydaniu. Dobrze, że też były w promo.
Super, daj znać koniecznie jak produkty spisują się u Ciebie. Ja również ubolewam, że u nas już nie można kupić tej marki, najchętniej bym wykupiła pół asortymentu Ostatnia rzecz mi została czyli pomadka manuka, polubiłam.

Cytat:
Napisane przez arisah Pokaż wiadomość
Tsa widziałam te ich "naturalne" produkty.
gdzieś w regulaminie jest lista co wchodzi w promo to możesz sprawdzić to serum.
a mnie się właśnie kończą włosowe rzeczy więc promocja w dobry czas trafiła, no i siostrę próbuję przeciągnąć na naturalną stronę mocy, a studentkę dobrą promocją łatwiej przekonać


Na pewno prędzej czy później się przekona, myślę, że PF będzie dobrą zachętą do całkowitego przejścia na naturalniejszą stronę mocy
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 17:23   #4367
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Byłam w TK MAXX. Naturalków jak na lekarstwo. jedynie ciekawe były dezodoranty w sztyfcie za 19,99 zł
http://www.jocottbrands.com/well-bei...2-6oz-New.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 17:32   #4368
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Fajne zakupy szkoda że dr Organic wycofali oficjalnie z Polski.

Ja dostałam wczoraj paczkę z kosmetykofanki i wszystko jest tak jak powinno. Paczka zapakowana porządnie, produkty zabezpieczone, długie daty ważności, więc się cieszę, bo zapłaciłam za nie połowę standardowych cen, a nawet więcej niż połowę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Super, daj znać koniecznie jak produkty spisują się u Ciebie. Ja również ubolewam, że u nas już nie można kupić tej marki, najchętniej bym wykupiła pół asortymentu Ostatnia rzecz mi została czyli pomadka manuka, polubiłam.



Na pewno prędzej czy później się przekona, myślę, że PF będzie dobrą zachętą do całkowitego przejścia na naturalniejszą stronę mocy
Dziewczyny dajcie znać w razie potrzeb na dr Organic, myślę, że w marcu, kwietniu będę w Pl i mogę do Was wysłać.

Jestem po pierwszym teście maseczki rózanej i jeśli chodzi o oczyszczanie, to ta z minerałami Morza Martwego jednak wygrywa. Różana też coś tam oczyszcza, ale nie w takim stopniu, za to nadaje się do wrażliwej skóry, super koi, odżywia i ujednolica koloryt. Najlepiej mieć je dwie i używać naprzemiennie

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2018-01-12 o 17:34
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 11:24   #4369
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Moje ostatnie zakupy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07907.jpg (128,8 KB, 72 załadowań)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-13, 12:57   #4370
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajcie znać w razie potrzeb na dr Organic, myślę, że w marcu, kwietniu będę w Pl i mogę do Was wysłać.

Jestem po pierwszym teście maseczki rózanej i jeśli chodzi o oczyszczanie, to ta z minerałami Morza Martwego jednak wygrywa. Różana też coś tam oczyszcza, ale nie w takim stopniu, za to nadaje się do wrażliwej skóry, super koi, odżywia i ujednolica koloryt. Najlepiej mieć je dwie i używać naprzemiennie
Nie ukrywam, że byłabym zainteresowana Twoją propozycją A gdzie taka promocja 50%, to bym zerknęła i może coś wybrała

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy.
Super, ale cudeńka, a ten krem do rąk pachnie tak jak pisze czyli różano-jaśminowo Ciekawi mnie, jak Ci się spiszą


Kolejna edycja Ekotyki w Krakowie już 10 marca, ale w innym miejscu, Skład długa na długiej.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-01-13 o 13:00
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 13:35   #4371
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kolejna edycja Ekotyki w Krakowie już 10 marca, ale w innym miejscu, Skład długa na długiej.
Jedziemy?????
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 14:11   #4372
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Jedziemy?????
Ze mną, to jak zwykle, wszystko będzie wiadomo na ostatnią chwilę, zależy, jak będę stała z finansami i jakie stoiska będą na targach, na ten moment jednak jestem nastawiona, aby jechać, zwłaszcza, jeśli w tak zacnym gronie

Zaraz, zaraz, pisałaś, że na kolejną edycję się nie wybierasz, że nikt i nic Cię nie zmusi. Tak coś czułam, że to tylko taka babska kokieteria z Twojej strony i jeszcze sama będziesz namawiać
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 15:19   #4373
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Pierwszy raz od bardzo dawna nie jestem zadowolona z zakupów on line. Nawet opoźnienie w wysyłce jak w Kontigo nie irytuje mnie tak bardzo jak nie dotrzymanie warunków promocji.
Odebrałam właśnie zamówienie z Ecospa. Przy zamówieniach za ponad 100 zł jako gratis był olej arganowy i hydrolat kadzidłowca, a nie dostałam nic (zamówienie za 150 zł, ja też nawaliłam, bo wydawało mi się, że trzeci gratis jest za zamówienie na ponad 150 zł a to było za min 159 zł, trudno).
Nie spodziewałam się też, bo nigdzie nie było takiej informacji, że hydrolat 500 ml wysyłają w plastikowej, przezroczystej butelce
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 15:36   #4374
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Super, ale cudeńka, a ten krem do rąk pachnie tak jak pisze czyli różano-jaśminowo Ciekawi mnie, jak Ci się spiszą


Kolejna edycja Ekotyki w Krakowie już 10 marca, ale w innym miejscu, Skład długa na długiej.
Jeszcze nie otwierałam kremu do rąk.

Ja nie idę na kolejne EKOtyki. Jeszcze mam masę rzeczy z poprzedniej edycji nieotwarte, więc nie chcę znów się obkupić i rzeczy to leżało. A wątpię, bym się powstrzymała od zakupów na targach, gdzie jest tyle pokus
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 15:42   #4375
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pierwszy raz od bardzo dawna nie jestem zadowolona z zakupów on line. Nawet opoźnienie w wysyłce jak w Kontigo nie irytuje mnie tak bardzo jak nie dotrzymanie warunków promocji.
Odebrałam właśnie zamówienie z Ecospa. Przy zamówieniach za ponad 100 zł jako gratis był olej arganowy i hydrolat kadzidłowca, a nie dostałam nic (zamówienie za 150 zł, ja też nawaliłam, bo wydawało mi się, że trzeci gratis jest za zamówienie na ponad 150 zł a to było za min 159 zł, trudno).
Nie spodziewałam się też, bo nigdzie nie było takiej informacji, że hydrolat 500 ml wysyłają w plastikowej, przezroczystej butelce
Ja też miałam problemy z EcoSpa, bo przysłali mi jeden produkt w mniejszej pojemności, niż kupiłam, ale napisałam do nich, przesłałam tez zdjęcie i szybko przeprosili i dosłali drugie tyle plus gratis w ramach zadośćuczynienia, 100 gramów glinki białej.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jeszcze nie otwierałam kremu do rąk.

Ja nie idę na kolejne EKOtyki. Jeszcze mam masę rzeczy z poprzedniej edycji nieotwarte, więc nie chcę znów się obkupić i rzeczy to leżało. A wątpię, bym się powstrzymała od zakupów na targach, gdzie jest tyle pokus
Do marca jeszcze Ci się pozużywa trochę rzeczy, powiadam Ci, że jeszcze zmienisz swoją decyzję
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 16:28   #4376
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ze mną, to jak zwykle, wszystko będzie wiadomo na ostatnią chwilę, zależy, jak będę stała z finansami i jakie stoiska będą na targach, na ten moment jednak jestem nastawiona, aby jechać, zwłaszcza, jeśli w tak zacnym gronie

Zaraz, zaraz, pisałaś, że na kolejną edycję się nie wybierasz, że nikt i nic Cię nie zmusi. Tak coś czułam, że to tylko taka babska kokieteria z Twojej strony i jeszcze sama będziesz namawiać
No ja też pewnie będę decydować w ostatniej chwili.

Ale ja przecież tylko towarzysko się wybieram. Na kawę mogę sobie pozwolić.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pierwszy raz od bardzo dawna nie jestem zadowolona z zakupów on line. Nawet opoźnienie w wysyłce jak w Kontigo nie irytuje mnie tak bardzo jak nie dotrzymanie warunków promocji.
Odebrałam właśnie zamówienie z Ecospa. Przy zamówieniach za ponad 100 zł jako gratis był olej arganowy i hydrolat kadzidłowca, a nie dostałam nic (zamówienie za 150 zł, ja też nawaliłam, bo wydawało mi się, że trzeci gratis jest za zamówienie na ponad 150 zł a to było za min 159 zł, trudno).
Nie spodziewałam się też, bo nigdzie nie było takiej informacji, że hydrolat 500 ml wysyłają w plastikowej, przezroczystej butelce
Zamawiałam kilka razy w ecospa i nigdy nie miałam problemów. Raz mi przysłali zamiast gratisowej glinki czerwonej - glinkę białą ale to mi akurat pasowało i nie robiłam problemów.
Litrowy hydrolat też dostałam w plastikowej butelce ale jakoś mnie to nie zaskoczyło.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 16:32   #4377
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
No ja też pewnie będę decydować w ostatniej chwili.

Ale ja przecież tylko towarzysko się wybieram. Na kawę mogę sobie pozwolić.



Zamawiałam kilka razy w ecospa i nigdy nie miałam problemów. Raz mi przysłali zamiast gratisowej glinki czerwonej - glinkę białą ale to mi akurat pasowało i nie robiłam problemów.
Litrowy hydrolat też dostałam w plastikowej butelce ale jakoś mnie to nie zaskoczyło.
Mnie zaskoczyło bo pokazują ciemną, szklaną, bez informacji że pół litrówe są przezroczyste i plastikowe. Zamawialam kiedyś takie duże hydrolaty na mazidłach i przychodziły w szklanych ciemnych butach
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 16:39   #4378
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mnie zaskoczyło bo pokazują ciemną, szklaną, bez informacji że pół litrówe są przezroczyste i plastikowe. Zamawialam kiedyś takie duże hydrolaty na mazidłach i przychodziły w szklanych ciemnych butach
Ja zamawiałam pół litra na mazidłach i też dostałam plastik. Może dlatego ecospa mnie nie zdziwiło. Zresztą mnie to nie przeszkadza bo dużą butlę trzymam w lodówce a do użytku przelewam do szklanej 200 ml.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 17:52   #4379
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam pół litra na mazidłach i też dostałam plastik. Może dlatego ecospa mnie nie zdziwiło. Zresztą mnie to nie przeszkadza bo dużą butlę trzymam w lodówce a do użytku przelewam do szklanej 200 ml.
To widać zmieniło się na Mazidłach. Zamawialam ok 10 lat temu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 21:53   #4380
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pierwszy raz od bardzo dawna nie jestem zadowolona z zakupów on line. Nawet opoźnienie w wysyłce jak w Kontigo nie irytuje mnie tak bardzo jak nie dotrzymanie warunków promocji.
Odebrałam właśnie zamówienie z Ecospa. Przy zamówieniach za ponad 100 zł jako gratis był olej arganowy i hydrolat kadzidłowca, a nie dostałam nic (zamówienie za 150 zł, ja też nawaliłam, bo wydawało mi się, że trzeci gratis jest za zamówienie na ponad 150 zł a to było za min 159 zł, trudno).
Nie spodziewałam się też, bo nigdzie nie było takiej informacji, że hydrolat 500 ml wysyłają w plastikowej, przezroczystej butelce
A ja zupełnie nie wiedziałam o tej promocji, zamówiłam za 69zł i dostałam hydrolat z kadzidłowca 50ml
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.