Kurs stylizacji paznokci - podstawy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-12, 19:05   #1
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114

Kurs stylizacji paznokci - podstawy


Witajcie,

Chciałabym zrobić na razie pierwszy (być może jedyny być może nie) kurs stylizacji paznokci. Wiem, że takich kursów jest mnóstwo bo stylistka paznokci może kształcić się nadal, ale na razie chodzi mi o taki pewnie jakiś podstawowy, który uprawni mnie do tego, że pracodawca (kobieta) mnie zatrudni i otrzymam pracę.
Nie widzę siebie jako stylistka paznokci czy kosmetyczka całe życie - kiedyś byłam na kosmetyce w policealnej, ale nie chce tego robić całe życie i odpuściłam, ale konkretny kurs da mi zawód też poniekąd (mimo, że rozwijać się chce w innych dziedzinach). Przez kilka lat bym chciała w ten sposób pracować bo w przyszłości planuje studia i bym chciała się na tych studiach utrzymać, a wiem,że stylistka paznokci mając duże doświadczenie i umiejętności może sporo zarobić.

Jeszcze nie jestem mobilna (w trakcie), ale po za pracą u pracodawcy, mogłabym też (mając podstawowe narzędzia pracy - lampę do paznokci, pilniki, lakiery do paznokci i inne te wszystkie rzeczy) pracować u siebie w mieszkaniu i w ten sposób dorabiać. Wymyśliłam, że kiedyś zamówiłabym sobie wizytówki i ulotki (jakiś mały nakład) i klientki też by do mnie przychodziły, przyjeżdżały, a ja mając już prawko też bym przyjeżdżała do nich.
Ale chodzi mi też o to aby pracować u kogoś na umowę o pracę (czy od razu czy po jakimś czasie). Wiem, że dużo żeńskich pracodawców chce zdjęcia prac paznokci - to też jest fajne bo z jednej strony wiarygodne uważam.

Mam dryg do stylizacji paznokci i fajnie by się w CV taki kurs przydał (rozwijam się wszechstronnie, w sensie w wielu dziedzinach różnych).

Jakie kursy możecie polecić?
Na razie taki pewnie pierwszy na podstawy, żeby go zrobić, potem zdać egzamin (jeśli jakiś egzamin po nim jest) i pracować w zawodzie. Jak będę chciała to podczas pracy tej zawodowej też bym mogła zrobić jeszcze inny kurs na inne paznokcie.

Dużo osób w rodzinie mówiło mi, że widziałoby mnie w tej roli. Mam dryg do tego i na razie bym chciała w ten sposób pracować bo mam niskie kwalifikacje i strasznie słabe propozycje pracy jakich szukam.

Nie stać mnie na tak kurs dajmy na to za 1500 zł. Aktualnie na tak drogi mnie nie stać. Widziałam, że profesjonalne studia się cenią za taką kasę. Na razie bym chciała jakiś tańszy kurs, ale nie wiem gdzie mogłabym taki zrobić i chodzi o to aby ten papierek znaczył na rynku pracy, był warty, a nie że wydam hajs i nic po takim kursie mieć nie będę.

Na razie widziałam taki w żaku jeśli chodzi o dosć niską kwotę (550 zł) ale nie wiem czy faktycznie ''TAM'' jest ok taki kurs (nie mam zaufania do szkół prywatnych), nie wiem co po takim certyfikacie.

Jeśli nie żak to gdzie mogę zrobić taki kurs? Na razie coś w w kwocie 500-600 zł? Chyba, że od razu dać na taki kurs 1500-1600 zł? No ale to za kilka msc mogłabym dać za taki kurs 1500-1600 zł. Teraz mogłabym zapłacić za kurs wart te 500-600 zł.

A co myślicie o tym?
http://kursy-stylizacji.pl/kurs-styl...YaAva4EALw_wcB

Tu w linku (sorry, ale musiałam) jest kurs I i II stopnia za 1699 zł i też super brzmi. Program kursu jest podany. Nawet jest to lepsze niż to z żaka.

Co myślicie?
I jakie jeszcze kursy możecie mi polecić?
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 15:30   #2
LorneMalvo
Przyczajenie
 
Avatar LorneMalvo
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 10
Dot.: Kurs stylizacji paznokci - podstawy

osobiście polecam szkolenia z Indigo
LorneMalvo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 09:18   #3
ZoskaaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 8
Dot.: Kurs stylizacji paznokci - podstawy

Jeżeli miałabyś możliwość dojazdu do Białegostoku to polecam Ci szkołe Vena Art. Tam masz roczną szkołę stylizacji paznokci i kursy Fajna kadra. Sama jestem po dwóch kierunkach tam i właśnie otwieram salon Gdybym mogła to poszłabym jeszcze raz
ZoskaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-14 10:18:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.