Urlop w hotelu spa gdzieś w Europie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-12, 22:37   #61
Kaatrinkaa
Zadomowienie
 
Avatar Kaatrinkaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 811
Dot.: Urlop w listopadzie ?

W Zakopanym 2 lata temu snieg mnie zaskoczyl juz w pazdzierniku więc, nie wiem czy daloby się o tej porze roku tam pochodzic po gorach... Poza tym strasznie tam drogo i taniej chyba wyniesie last minute gdzies gdzie jest cieplutko
Kaatrinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 17:39   #62
Blk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 557
Dot.: Urlop w listopadzie ?

urlop w listopadzie? jasne, ale ja bym jechała gdzieś dalej - Chorwacja, Włochy, może Grecja
Blk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 22:15   #63
malpula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 195
Dot.: Urlop w listopadzie ?

Kaatrinkaa napisała: "W Zakopanym 2 lata temu snieg mnie zaskoczyl juz w pazdzierniku więc, nie wiem czy daloby się o tej porze roku tam pochodzic po gorach..."

Właśnie też odradzam, w zeszłym roku w listopadzie w górach zginęła para moich znajomych, dobrze znali góry, przyszło załamanie pogody i dalej nikt nie wie, co się stało...mieli po 21 lat... Ola i Kuba zostali znalezieni w maju kilkaset metrów od schroniska...
sorki za off topa, ale przypomniało mi się i chciałam tylko ostrzec przed wychodzeniem na szlaki o tak niepewnej porze roku... ;<
może morze?
__________________
Rak nie wyrok!!!
Pomożmy Madzi.a!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619





lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości
malpula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 14:43   #64
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Urlop w listopadzie ?

Właśnie,może ktoś ma jesienne wspomnienia znad morza?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:35   #65
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Urlop w listopadzie ?

w tamtym roku w pażdzierniku wyskoczyłam do Paryża z ekipa na 3 dni-wylot wspoinam fantastycznie. Bilety kupione w Wizairr za kilka groszy, gorzej było cenowo z hotelem-ale tez sie jakis tańszy znalazł
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 10:27   #66
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Urlop bez dzieci - pensjonaty, hotele itp.

Witam
Czy znacie może jakieś miejsca (hotele, kwatery, pensjonaty, agro itp) w Polsce, gdzie można spędzić urlop bez dzieci?
Dokładnie mam na myśli miejsca, gdzie meldowane są tylko osoby dorosłe.
Póki co znalazłam tylko jeden taki ośrodek w Nidzicy, ale chętnie zapoznam się z ofertami innych miejsc, jeśli takie są
Wiem, że kiedyś były takie malutkie kwaterki do wynajęcia nad Bugiem, ale państwo, którzy to prowadzili rozszerzyli ofertę również dla rodzin z dziećmi.

(Nie, wątek nie ma celu debatowania w czym przeszkadzają mi dzieci na urlopie ani dyskryminacji rodziców itp. Są hotele z udogodnieniami dla rodzin z dziećmi, są też miejsca tylko dla osób 18+ )
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 11:42   #67
Rosquda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Urlop w hotelu spa gdzieś w Europie

Cześć!

Planuję powoli wakacje i w tym roku chcialabym zrobić coś innego. odłożyłam troszkę pieniążków i chcę razem z koleżanką pojechać gdzieś nad morze Śródziemne (Włochy, Grecja, Cypr), ale do jakiegoś hotelu Spa. Chodzi o to, żeby oprócz opalania się i kąpania były też jakieś zabiegi, masaże, maseczki. ogólnie żeby się zrelaksować i zadbać o siebie
I teraz szukam jakiegoś biura podróży które organizuje takie wyjazdy. na razie znalazłam tylko taką firmę: http://spadreams.pl/

słyszeliście coś o tej firmie? ktoś korzystał z ich usług? Możecie polecić?
Rosquda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 11:20   #68
kukursa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Urlop w hotelu spa gdzieś w Europie

Ja nie słyszałam co prawda, ale czy warto aż do Europy? Może raz w roku i warto, ale ja częściej bywam u nas na rodzimej ziemi mogę Ci powiedzieć, że warto zatem posuzkać czegoś naprawdę wartego uwagi, bo niektóre hotele tylko w nazwie mają spa i nic poza tym! Ja mam ulubione spa w polsce, które ma bardzo zaawansowane zaplecze SPA, no i co najwazniejsze bardzo profesjonalnie wykonują zabiegi. To hotel Manor House w Chlewiskach, to pod Warszawą. Może być to dla Ciebie jakieś porównanie - bo ja jestem zachwycona zabiegami. Bardzo dobre kosmetyki, wykształceni specjaliści.
kukursa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 11:31   #69
Rosquda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Urlop w hotelu spa gdzieś w Europie

Dzięki za info, ale ja wolę jednak południe Europy. W końcu wykupiłam 6 dni w tym hotelu na Maderze: http://www.spadreams.pl/okazja/portu...ntico-madeira/

Cena przyzwoita jak na ten program. Zobaczymy, jadę w lipcu...
Rosquda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 10:02   #70
mallwinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Urlop bez dzieci - pensjonaty, hotele itp.

Można znaleźć oferty hoteli, które organizują weekendy bez dzieci - ja się wybieram z mężem w ten weekend do hotelu Spa Dr Irena Eris na Wzgórzach Dylewskich. Mam pewność, że nie będzie dzieci i będziemy mogli zrelaksować się i odpocząć.
mallwinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:42   #71
Asieq
Raczkowanie
 
Avatar Asieq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 217
GG do Asieq
Dot.: Urlop bez dzieci - pensjonaty, hotele itp.

Nocowałam ostatnio w eleganckiej willi, gdzie zameldowani byli sami dorośli, ale co rano od godz. 7 wnuk właścicielki rozpoczynał głośną egzystencję a echo niosło po korytarzach Co z tego, że było ładnie i wręcz ekskluzywnie, ale w czasie urlopu chciałabym się wyspać.
Bez żalu zmieniliśmy nocleg.
__________________

Asieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 09:58   #72
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Urlop bez dzieci - pensjonaty, hotele itp.

Cytat:
Napisane przez Asieq Pokaż wiadomość
Nocowałam ostatnio w eleganckiej willi, gdzie zameldowani byli sami dorośli, ale co rano od godz. 7 wnuk właścicielki rozpoczynał głośną egzystencję a echo niosło po korytarzach Co z tego, że było ładnie i wręcz ekskluzywnie, ale w czasie urlopu chciałabym się wyspać.
Bez żalu zmieniliśmy nocleg.
doskonale Cię rozumiem. nic mi tak nie psuje wyjazdu jak głośne dzieciaki.. Mam nadzieję, że w Polsce pojawią się w końcu miejsca, gdzie przebywać mogą tylko osoby 18+
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 12:37   #73
ochasia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Urlop bez dzieci - pensjonaty, hotele itp.

Urlop bez dzieci czasami jest mega odpoczynkiem...
Dziewczyny, jeżeli chcecie znaleźć fajny hotel (a przede wszystkim sprawdzony) to polecam wam Krynicę Morską, a dokładniej xx. Oczywiście jeżeli chcecie się wybrać nad morze
Mila atmosfera oraz wysoki standard - mój urlop z mężem był nieziemski.,,

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-29 o 10:12 Powód: link
ochasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 09:25   #74
lamia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Urlop bez dzieci - pensjonaty, hotele itp.

Można już znaleść w Polsce takie oferty : w najbliższy weekend tj. 3-5.10.2014 hotel Odyssey Kielce - weekend bez dzieci ( od 18 lat) , tydzień potem Eris Krynica 10-12.10.2014 , na stronie Eris są wypisane daty takich bezdzietnych weekendów na cały 2015 rok : będą 3 takie weekendy oraz Manor House Pałac Odrowążów - nie przyjmuje dzieci ( oprócz wybranych terminów ) - byłam naprawdę można odpocząć .
lamia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 13:27   #75
kasprzyk
Raczkowanie
 
Avatar kasprzyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 162
Dot.: Urlop w hotelu spa gdzieś w Europie

Do hotelu spa wolę się akurat wybrać w Polsce. Ceny są niższe, a warunki tak samo dobre, jak nie lepsze. Poza tym i tak spędzamy ten czas zazwyczaj pływając w basenie, relaksując się w saunie albo poddając się zabiegom pielęgnacyjnym . Sama byłam ostatnio w hotelu Piramida w Tychach. Bardzo fajna lokalizacja na weekend lub dłuższy pobyt, świetnie tam wypoczęłam. I jeszcze ten klimat starożytnego Egiptu... Dla mnie bomba
kasprzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 10:41   #76
lamia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Urlop bez dzieci - pensjonaty, hotele itp.

Powstają nowe miejsca :
http://www.ambersuite.pl/
No i marcowy weekend w Erisie - bez dzieciaków czyli w ciszy , polecam .
lamia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-12 11:41:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.